Tonizující nožní krémy

Tonizující nožní krémy

Časté procházky v patách, sedavá práce, dědičnost - to vše vede k onemocnění žíly, bolesti a unaveným nohám. Uvolnit tento stav je určen tonizující krém na žíly v nohách.

Vlastnosti

Je třeba poznamenat, že léky v této kategorii mají pouze vedlejší účinek. Proto je lepší je aplikovat ve spojení s vhodnými pilulkami, které Vám lékař předepíše.

Krém na žíly v nohách se systematickým použitím pomůže vyřešit následující problémy:

 • Snižte riziko vzniku krevních sraženin.
 • Obnovte přirozený průtok krve.
 • Posílit stěny cév.
 • Zlepšete funkci chlopní žil.
 • Odstraňte otok.

Složení

Velmi často jsou do léků na tonické žíly zahrnuty následující složky:

 • Heparinkterý normalizuje krevní oběh, zmírňuje opuch, podporuje vstřebávání krevních sraženin.
 • Troxerutin pomáhá zmírnit zánět, pomáhá zmírnit bolest.
 • Výtažky z přesličky a lískových oříšků podporují zvýšení pružnosti cév, zvyšují jejich pružnost. Obnovení metabolických procesů v pojivových tkáních.
 • Měsíček a kopřivy pomáhají hojit zranění na nohou, zvyšují srážení krve.
 • Extrakt z kaštanů snižuje bolest a pomáhá rozdělit krevní sraženiny, eliminuje stázu krve, přispívá k lepší práci žil.
 • Extrakt z pijavice pomáhá zmírnit únavu a těžkost nohou, snižuje zánět žil.
 • Močovina podporuje pronikání účinných látek hluboko do kůže.
7 foto

Účel

Chirurg flebolog vám může předepsat jeden nebo jiný lék, který vám nejlépe vyhovuje, s ohledem na to, v jaké fázi vaší nemoci, stejně jako na zvláštnosti jeho průběhu.

Na nohách je několik reagencí žilného krému:

 • venotonický;
 • z venózního retikula;
 • z rozšíření žil.

Venotonický lék Je navržen tak, aby zlepšil tón žilních cév, zlepšil krevní oběh sousedních tkání, zabraňoval tvorbě krevních sraženin obnovením práce cév. Kromě toho je tento nástroj určen ke snížení zánětu.

Příprava žilní retikulační látky pomůže vyřešit problém s mřížkou kapilár, která se objeví přes kůži. Tento účinek však lze dosáhnout pouze v počáteční fázi onemocnění. Posiluje stěny cév, zlepšuje krevní oběh, zabraňuje nevratným změnám v činnosti cév.

Léky na rozšíření žil pomáhají zúžit krevní cévy, a tím vytvořit práci venózních chlopní, které pomáhají zvýšit krev z nohou do srdce. Pomáhají také pouze v počátečním stadiu nemoci, i když mohou zmírnit těžkost v nohou a omezit otoky u již rozvinutého onemocnění.

Návod k použití

Naneste tonizující krém na předčištěnou pokožku. To by mělo být provedeno masážními pohyby v oblasti postižených žil, pohybující se zdola nahoru po dobu 2-3 minut.

Tyto manipulace je nutné provádět nejméně dvakrát denně.

Můžete cítit okamžitý účinek této drogy. Okamžitě zmírňuje těžkost nohou, zmírňuje bolest.

Při použití těchto nástrojů byste měli být opatrní, protože individuální intolerance přípravku je velmi běžná. Proto se doporučuje nejprve zkontrolovat reakci kůže v malé oblasti pod kolenem. Pokud je svědění, těžké hoření, pak použití tohoto nástroje musí být zastaveno. Pokud není následována žádná reakce, může být krém aplikován podle návodu.

Přístroj byste neměli používat s trvanlivostí.To je způsobeno nejen oslabujícím účinkem, ale také možnou alergickou reakcí.

Přehled výrobců

Lékárenské vitríny oslňují celou řadou různých venotonik. Aby nedošlo k záměně při výběru lék, který vám pomůže zmírnit příznaky nemoci, za nejoblíbenější drogy.

 • "Sophia" s pijavým extraktem. Tento lék je určen ke snížení pocitu nepohodlí v dolních končetinách. Odstranit bolest, těžkost v nohou, mají protizánětlivý účinek. Také snižuje opuch, zlepšuje periferní průtok krve. Doporučuje se i na zmírnění bolesti a zánětu jako obkladů pro trofické vředy.

Hlavní účinnou látkou je gurudin, který aktivuje činnost oběhového systému, snižuje riziko tromboflebitidy.

Také další složkou krému, který má léčivý účinek, je kaštan. Kromě hlavních účinných látek obsahuje přípravek vitamíny A a E, výtažky z léčivých bylin, esenciální oleje, které také přispívají ke zlepšení prokrvení tkání. Nebyly identifikovány žádné vedlejší účinky s výjimkou individuální intolerance. Není lék. Cena 200 rublů za 75 g.

 • "Dr. Wen." Tento krém je navržen tak, aby tón do cév, které nesou venózní krev, posílit, pomáhá předcházet vážným onemocněním. Také zmírňuje těžkost a únavu nohou. Tento nástroj se skládá pouze z přírodních surovin, z nichž hlavní je kaštan a lískový ořech. Díky dobré penetraci tohoto léku dochází k úlevě od syndromu bolesti během 30 minut. Také tento lék pomáhá bojovat s kapilárními sítěmi na nohou. Tento doplněk stravy není návykový. Dokonale funguje v kombinaci s tabletami Venarus.

Kontraindikace jsou těhotenství a kojení, individuální intolerance, děti do 12 let. Cena - 200 rublů za 75 g.

 • "Venorm". Kromě krému je k dispozici ve formě tablet, což umožňuje současně působit na problém křečových žil zvenčí i zvenčí. Tento krém vám umožní zlepšit stav krevních cév a žil, rozdělit krevní sraženiny, zabraňuje tvorbě cholesterolových plaků, snižuje zánět.

Výtažky z kaštanu, měsíčku, jetele, pohanky, manžety. Cena - 1000 rublů za 90 g.

 • "Venozol". Vyrábí se na bázi přírodních výtažků. Používá se jako profylaktická nebo jako součást komplexní terapie. Snižuje otok, bolest, těžkost nohou. Kromě toho redukuje cévní síť, posiluje stěny cév, stabilizuje krevní oběh. Hlavními účinnými látkami jsou piyavit a koňský kaštan. Pomocný - jitrocel, zelený čaj, pichlavá jehla, arnica, olivový olej, komplex vitaminů.

Kontraindikace tohoto přípravku jsou stejné jako u přípravku Vein. Cena za 50 ml tubu je 102 rublů.

 • Normaven. Rovněž eliminuje těžkost a bolest v dolních končetinách. Pomáhá redukovat cévní mřížku, zmírňuje otok, činí kůži hladkou a pružnou. Skládá se z kaštanu, pelyněku, brusinky, zeleného čaje, arniky. Vzhledem k tomu, že mezi ingrediencemi je mentol, okamžitě ochlazuje, dává nohy pohodlný pocit po chůzi na patách.

Lék lze použít i během těhotenství. Cena 350 rublů za trubku ve 150 ml. Doporučuje se používat v kombinaci s tabletami "Normen".

 • "Venomy". Složení tohoto léku pomáhá snížit příznaky bolesti, zlepšuje krevní oběh, zmírňuje otoky a podráždění. Zabraňuje a pomáhá bojovat s kapilární sítí. Skládá se z kaštanu a lískového oříšku, který tónuje žíly. Lék je vyroben na základě olivového oleje, který dokonale vyživuje pokožku, zlepšuje průtok krve do epidermis. Vitamíny, které jsou součástí pomoci posílit stěny cév, aby se zabránilo expanzi žil.

Cena léku je 660 rublů na sklenici v 75 g.

 • "Venoton". Název této drogy mluví sám za sebe. Vytvořil tak, aby zvedl žíly, zradil jejich pružnost a pružnost. Skládá se z přírodních surovin, jako je kaštan, chaga, máta peprná. Příjemně ochlazuje nohy, zbavuje je bolesti, těžkosti, snižuje otok. Navíc snižuje kapilární hvězdy.

Cena - 110 rublů za balení v 70 ml.

 • Venovitin. Aktivní krém, který dokonale zmírňuje těžkost nohou, snižuje stagnaci, otok. Složení má kaštan, výtažky z bylin, jojobový olej. Nejen pozitivně ovlivňuje žíly, ale také se stará o pokožku nohou. Cena - 280 rublů na 100 ml.

Který z nich je lepší

Nejlepším krémem pro zvýšení tónu žil je obtížné pojmenovat a sotva se s tímto úkolem vyrovná někdo. Účinek těchto léků je pouze profylaktický. Doporučuje se použít pro léčebné účely pouze v komplexní terapii, poté budou schopny působit proti modrým žilám na nohou.

Recenze

Mezi nejlepší tonické krémy, jejichž účinek je okamžitě pociťován podle hodnocení, lze na základě recenzí nazvat "Venozol" a "Sophia" s pijavicí. Když se používají, otoky jsou významně sníženy, stejně jako bolest, což znamená, že se zlepšuje krevní oběh.

Dobrý krém je "Venoton" z "100 receptů krásy", po jeho aplikaci je cítit chlad, gravitace okamžitě opustí.

Ale krém "Venorm" si zasloužil minimální množství pozitivní zpětné vazby. To je způsobeno předraženou cenou tohoto léku.

Krém na křečové žíly lze připravit doma. Recept na přípravu krému, stejně jako tipy na boj proti křečovým žilám - viz další video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky