Výživný krém Dove

Výživný krém Dove

Každá žena ví, že od 25 let by měla být obzvláště opatrná, aby pečovala o pokožku obličeje a těla. Koneckonců, od tohoto věku naše kůže postupně začíná mizet, ztrácí pružnost, krásu a lesk. Navzdory tomu, že na samém počátku změny nebudou tak znatelné, postupně se zvýší a v nejneočekávanějším okamžiku si všimnete vrásek kolem očí a úst. Jediné, co v tomto případě zbývá, je běh k kosmetice pro krásu injekce, ale s řádnou péčí od samého počátku, bude možné odložit kosmetické injekce na několik let.

Je třeba dbát nejen na obličej, ale i na tělo, aby byla pokožka vždy v dobrém stavu.

Vlhká na dostatečné úrovni pokožky vypadá napnutá a sama o sobě je pružnější. Dobře upravené dámy vypadají mnohem atraktivnější a krásnější.

Kosmetičtí obři přicházejí, aby pomohli každé ženě spravedlivého pohlaví, kteří se každý rok snaží vyrábět nové produkty péče nebo zlepšovat stávající. Dove je na ruském trhu více než deset let a dokázala se etablovat jako výrobce vysoce kvalitní a účinné kosmetiky. Jedním z doporučených prostředků je výživný krém. Tato značka vyrábí několik takových nástrojů, které byly bestsellery ve svém výklenku již několik let.

Účel

Výživné krémy jsou zpravidla určeny nejen pro péči o obličej, ale i pro tělo. Dobře upravená a hydratovaná pleť bude vždy vypadat krásně a v dobrém stavu, a pokud přidáte fitness třídy nebo sportovní krémy, nebudete dlouho vědět, jaká je volná kůže. Všechny moderní výživné krémy naznačují dostatečnou hydrataci, ale ne každý hydratační krém vyživuje pokožku tak, jak by měla. To je důvod, proč je doporučeno pro použití v těle a pro zimní období a pro obličej, bohaté výživné krémy, které vyživují pokožku esenciálními minerály a vitamíny. Hustá konzistence a optimální obsah vody ve výrobku zajišťují vynikající ochranu pokožky před mrazem, větrem a chladem, stejně jako hluboké zvlhčení pokožky, která ji nasycuje vlhkostí.

Další informace o výživném krému se dozvíte z následujícího videa.

Ženská tvář a tělo, které pravidelně vyživují a hydratují potřebnou kosmetikou, vždy vypadají svěží, dobře upravené a tónované.

V tomto případě pokožka neustále dostává vlhkost a nasycení nezbytnými stopovými prvky, vitamíny a aminokyselinami. Jednou z výhod nutričních produktů je, že poskytují zlepšené metabolické procesy na buněčné úrovni.

Dove krémy jsou určeny pro použití na těle, od krku k patám, ale v chladném období, soudě podle recenzí, to je také užité na obličej, a také maže ruce. Po hydratačním postupu je pokožka měkká, hladká a přitažlivější. Tento produkt je vhodný pro všechny typy péče o pleť.

Všechny Dove nutriční produkty lze zakoupit v téměř každém supermarketu nebo lékárně, mají poměrně dostupnou cenu a atraktivní design láhve, což je kulatá nádoba se šroubovacím uzávěrem. Barevná škála je standardem pro produkty této značky: jemně mléčné nebo zcela bílé pozadí se zlatým nebo modrým štítkem a názvem samotného produktu.

Silná textura a příjemná vůně přitahují k krémům ještě více fanoušků.

Absorbuje se dostatečně rychle a nezanechává mastný lesk. Pro suchou pokožku se stala skutečnou záchranou, protože speciální receptura hluboce vyživuje a řádně zvlhčuje pokožku a činí ji měkkou, hladkou a vláčnou.Některé dívky si všimly vyhlazení a zmizení malých vrásek.

Vlastnosti kompozice

Výživné krémy Dove zahrnují komplex DeepCare Complex, komplex výživných látek, které působí uvnitř epidermy. Komponenty zahrnují všechny potřebné vitamíny a přírodní oleje. Užitečné složky v těchto produktech jsou vitamíny A, D, C, E, F, peptidy, ceramidy, lipidy a proteiny.

Důležitou složkou každého výživového krému je kolagen, elastin, kyselina hyaluronová, minerální soli a malé množství mumie.

Všechny tyto složky přispívají k hluboké hydrataci a výživě pokožky. Dávají pleti více tónovaný vzhled, pružnost, měkkost a hladkost.

S pravidelným používáním takových bohatých vitamínů a minerálních látek můžete výrazně zlepšit vzhled kůže a obličeje, odstranit drobné ochlupení, zpřísnit některé oblasti spolu s fitness lekcemi, stejně jako hladké jemné vrásky, které zkazí vzhled obličeje.

Tipy pro použití

Než si koupíte výživný krém v obchodě, měli byste věnovat pozornost některým detailům. Nejdříve musíte stavět na vlastním typu pleti. Hydratační a vyživující produkty společnosti Dove mají bílou barvu a silnou látku, velmi hydratují a jsou ideální pro suchou, normální nebo citlivou pokožku. Tento produkt bohužel není vhodný pro dívky s tlustým typem pleti, s výjimkou hluboké výživné masky po čištění nebo praní.

Tento krém bude také vynikajícím nástrojem pro ženy ve věku nebo dívky s časnými vráskami. Díky svému složení bohatému na vitamíny, minerály a přírodní oleje proniká velmi hluboko do epidermy a pomáhá při pravidelném používání vyhladit jemné vrásky.

Navzdory tomu, že složení Dove produktů je přirozené, některé z jeho jednotlivých složek mohou vyvolat alergie v důsledku individuální intolerance.

Malé množství krému by mělo být aplikováno na malou plochu a pokud je vše v pořádku, mělo by být aplikováno na celé tělo.

Krém se nanáší v tenké vrstvě, takže absorpce je rychlejší. Pro ještě větší efekt musíte provádět masážní pohyby ve směru hodinových ručiček. Pečlivě promažte kolena nebo lokty, protože tyto části těla jsou nejvíce rychle vystaveny ztrátě pružnosti a suchosti.

Výrobek se také nanáší na obličej tenkou vrstvou. Masážní pohyby a malé kousky přispějí k lepší absorpci a následně k vyšší efektivitě produktu. Stojí za zmínku, že masáž obličeje by měla být prováděna nejméně pět minut denně, pak se vaše pleť stane ještě atraktivnější a pružnější.

Kosmetologové doporučují střídavě různé prostředky, aby se vyloučila možnost, že si pokožka zvykne na určitý krém.

Přehled produktů

"Intenzivní výživa"

Tento nástroj má poměrně hustou konzistenci a je druhem krémového oleje. K dispozici ve dvou objemech: 150 a 250 mililitrů. Výrobek dává hluboké hydratační účinky i do nejsušší kůže, po aplikaci se stává hladkou, jemnou a hedvábnou. Vůně je velmi jemná a příjemná. I při každodenním použití je velmi úsporný a trvá dlouhou dobu.

Krémový olej se rychle vstřebává a nezanechává mastný film a nepříjemný lesk. K hydrataci dochází okamžitě a trvá velmi dlouhou dobu. Dokonce i krém, vystavený mrazu v mrazu, se obnoví z první aplikace. Produkt dokonale vyživuje a zjemňuje pokožku a chrání ji před vnějšími faktory.

"Jemné hedvábí"

Tento nástroj dokonale zvlhčuje a vyživuje pokožku, díky čemuž je při pravidelném používání pružnější a pružnější. Voní velmi pěkně a má poměrně silnou texturu. Rychle se vstřebává a zanechává příjemnou vůni, která trvá hodinu. Výrobek je k dispozici ve dvou objemech: 75 a 150 mililitrů.

"Mandlové mléko a ibišek"

Tento produkt je oblíbený mnoha online bloggerů, kteří provádějí recenze kosmetiky. Je vhodný pro obličej i tělo. Dokonale vyživuje a hydratuje všechny oblasti, po kterých je pokožka jemná, jako je tomu u dítěte. Mandlové mléko, přírodní ibiškový olej dodává krému příjemnou vůni a jemnou texturu, je velmi jemně distribuován a rychle vstřebává za pouhých 10-15 sekund. Při pravidelném používání bude kůže plná vitamínů a minerálů, bude atraktivnější a pružnější.

"Kokosové mléko a jasmínové lístky"

Produkt s příjemnou vůní kokosu v kombinaci s tóny měkkého jasmínu nejen intenzivně vyživuje suchou pokožku, ale také uvolňuje tělo jako celek. Díky komplexu přírodních a výživných složek se pokožka stává neuvěřitelně hedvábnou, jemnou a delikátní a okouzlující aroma na ní po určité době zůstane. Lehká textura se rychle vstřebává, je poměrně hospodárná i při každodenním použití.

Recenze

Je třeba poznamenat, že společnost Dove od samého počátku svého působení na ruském trhu se stala jednou z oblíbených mnoha dívek a žen.. Pokud jde o výživné krémy pro obličej a tělo této značky, jsou s nimi nadšeni. Internetové blogy a komunity jsou naplněny chválou za tyto produkty. Atraktivní design obalu vypadá skvěle na polici v koupelně. Všechny výrobky mají ochranný film pod šroubovacím uzávěrem.

Krémy mají neuvěřitelně příjemnou a delikátní vůni bez ostrých parfémů, což je velmi příjemné pro mnoho zákazníků.

Existuje také dobrá struktura výrobků, které se velmi rychle vstřebávají a nezanechávají mastnou nebo lepivou vrstvu. Zvláště chválit produkty dívek se suchou kůží, pro které se staly skutečnou spásou, zejména v zimě, kdy je kůže silně vystavena vnějším faktorům.

Bohužel dívky s mastnou kůží nemohly plně vyhodnotit účinnost výživných produktů Dove, protože přebytek mazu v kombinaci s hlubokou hydratací nepříznivě ovlivňuje epidermis. Ale s velkým potěšením používají výrobky jako tělové krémy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky