Parfémovaný tělový krém

Parfémovaný tělový krém

Aby se cítil okouzlující, je někdy dost příjemná vůně, kterou nosíte na kůži. Světlý závoj vás může obklopit od hlavy až k patě a zároveň nebudete muset nalít celou láhev na sebe, protože krémy na tělo parfémů byly dlouho vynalezeny.

Více informací o parfémovaném krému - v dalším videu.

Lehká textura, příjemný proces aplikace a vůně, která vás bude dlouhodobě doprovázet - všechny ženy o tom sní.

Vlastnosti a výhody

Výhody tělového krému před jinými produkty aroma:

  1. Za prvé, krém je výživa. Parfémy a toaletní voda nebudou schopny naplnit vaši pokožku úspornou vlhkostí, na rozdíl od krému, který nejen zanechává příjemnou jemnou vůni, ale také se stará o vaše tělo.
  2. Pokud používáte parfémový krém s parfémy stejné série, vůně se ukáže být vícevrstvá a bude jiskřit novými barvami. Můžete se zabalit do svých oblíbených vůní jako vzdušný šál.

Složení

Vzhledem k tomu, že krém je aplikován na velkou plochu kůže, lidé s tendencí k alergickým reakcím by s ním měli být opatrní. Okamžitý seznam látek se liší od výrobce k výrobci, ale aromatické složky jsou obsaženy v každém takovém prostředku a mohou způsobit zarudnutí nebo svědění. Rovněž je třeba dbát na produkty obsahující ethylen a propylenglykoly, jakož i parabeny. Jedná se o silné alergeny.

Než zakryjete velké části těla produktem, zkontrolujte jeho účinek na malé ploše pokožky, aby nedošlo k nepříjemným následkům.

Kromě obecných doporučení týkajících se testování alergické reakce byste měli věnovat pozornost jednotlivým složkám přípravku. Zkuste si vybrat kompozici bez silikonových a minerálních olejů. Tyto dvě složky zanášejí póry. Pokud vidíte ve složení Alkohol Denat, vím, že krém obsahuje alkohol. V tomto případě by si lidé s citlivou pokožkou měli vybrat něco jiného.

Přehled fondů

Mnoho slavných značek, které jsou již dlouho zavedeny na trhu s parfémy, nedávno začalo vyrábět parfémované krémy a pleťové vody. Možná, že výrobci cítili, že mnoho žen začalo dávat přednost vůně, které se drží na kůži celý den, protože někdy jsme doma několik hodin a chtějí udržet naši oblíbenou vůni po celou dobu.

Pro parfémované krémy, které dobře fungují v součinnosti s existujícími vůněmi, patří například luxusní výrobky Šanci Chanel s lehkým květinovým pramenem voní, Coco mademoiselle s citrusovými a vanilkovými tóny, které jsou ještě více popsány spolu se smetanou. Bigwigs průmyslu jako Kenzo, Dolce & Gabbana a Bvlgari také nestojí stranou. Ovšem nejen drahé značky vyrábějí parfémy s parfémy. Demokratičtější výrobci jako Pupa, Avone nebo dokonce Bielita-Vitex nabízet podobné výrobky.

Můžete také najít podobné aroma produkty od prodejce jako Oriflame.

"Power Woman", "Giordani Gold Essenza" a "Love Potion" - Jedná se o tři příchutě, které existují nejen v tekuté formě, ale také ve smetanovém formátu.

Jak si vybrat

Na první pohled je otázka poměrně komplikovaná, ale ve skutečnosti si s největší pravděpodobností vyberete krém podle dvou scénářů:

  1. Na základě vlastního vkusu. V tomto případě nemá nikdo právo vám poradit.
  2. Vyberete produkt s konkrétním účelem, například vytvořit romantickou náladu a svádění milovaného člověka. Pak si zapamatuj nějaké triky.

Každý ví, že muži milují sladkosti.

V případě příchutí funguje tento axiom v 99% případů. Parfémy doporučují používat sladké příchutě, jako je vanilka, pižmo nebo čokoláda, aby přilákaly pozornost opačného pohlaví.

Na rozdíl od parfémů, krém nebude mít silný zápach, a to může naopak vytlačit předmět vaší vášně. To hraje roli velmi delikátní nástroj svádění, který váš volený nebude hádat o nic. Všechno funguje na úrovni podvědomí a instinktů.

Recenze

Většina žen musí tento druh výrobku ochutnat, protože zabíjí dva ptáky jedním kamenem - stará se o kůži a dodává aromatický efekt. Pro ty, kteří se upřímně milují s parfémy a chtějí, aby vůně zůstala na kůži i v noci - takové krémy jsou dokonalé.

Obecně platí, že negativní hodnocení může být pouze v jednom případě - pokud dáte krém s jednou příchutí a rozbijete ho zcela jiným pachem.

Taková „vinaigrette“ může obraz zkazit, takže s experimenty nepoužívejte a buď použijte jeden nástroj nebo buďte konzistentní a aplikujte vůně stejné linie a značky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky