Bělící krém pro intimní oblasti

Bělící krém pro intimní oblasti

Problém pigmentace kůže v intimních oblastech je důležitý pro mnoho dívek a žen. Pokud vám tato malá vada způsobí nepříjemné pocity a způsobí, že se budete cítit trapně, můžete kůži vždy vybělit. To lze provést i bez kontaktu se salonem. To vám pomůže bělení krém pro intimní oblasti. Dozvíte se o vlastnostech tohoto produktu a mnoho dalších věcí z tohoto článku.

Příčiny pigmentace a ztmavnutí

Nejprve se podívejme, co je příčinou ztmavnutí kůže. Může jich být několik. Nejčastěji kůže na některých místech ztmavne kvůli nadměrné hmotnosti nebo nesprávně zvolenému prádlu, které pokožku tře. Pokud máte více kilo a neustále se navzájem třete při chůzi po bocích, může se v průběhu času objevit zčervenání nebo ztmavnutí kůže.

Kromě toho může kůže ztmavnout s věkem nebo v důsledku některých hormonálních změn. Pokud dojde k pigmentaci s věkem, pak je to zcela normální. Ale někdy se chcete těchto temných oblastí zbavit.

Vlastnosti

Krém pro odlehčení pokožky v intimní oblasti by měl být hypoalergenní a neškodlivý pro pokožku. Koneckonců, kůže v této oblasti je velmi citlivá a nesprávně zvolený lék může poškodit. Dobrý bělící krém funguje poměrně rychle, takže si všimnete účinku několik dní po pravidelném používání. Navzdory tomu, že výsledek použití krému se neshoduje s účinkem procedur salon, zlepšení bude stále patrné. Proto, pokud nechcete důvěřovat objasnění svých intimních zón někomu jinému, pak tento postup lze provést nezávisle.

Složení

Účinnost takového krému vzhledem k jeho vhodně zvolenému složení. Takový nástroj může mít různé složky ve směsi. Existují však určité přísady, které používají téměř všichni výrobci.

Jedním z hlavních nástrojů bělení intimních oblastí je kyselina glukuronová. Dobře odstraňuje pigmentaci a jemně vyrovnává barvu epidermy. Další důležitou složkou je hydrochinon. Obecně je tato složka toxická. Při výrobě krémů však výrobce vybere správné množství. Požadovaná dávka hydrochinonu umožňuje pozastavit aktivitu melanocytů - buněk, které přispívají k pigmentaci kůže. Výrobek zároveň nepoškozuje běžné buňky.

Ale stojí za to připomenout, že lék, který zahrnuje hydrochinon, se nedoporučuje pro těhotné ženy nebo kojící matky.

Z hyperpigmentace zachrání i takovou složku jako kyselina azelaová. Krémy založené na něm jsou často používány na pomoc pacientům zbavit se posttraumatické pigmentace.

Další složkou je kyselina kojová. Pokud je ve složení výrobku, pak tento krém dává smysl aplikovat na kůži pouze v noci. Pod vlivem slunečního světla je tato látka okamžitě zničena. Obecně, prostředky s touto složkou v kompozici by měly být léčeny velmi opatrně, protože mnoho dívek má na ni negativní reakci.

Také v kůži bělení krémy mohou být velké množství. rostlinných výtažků. Toto a petržel, a okurka, a bearberry, a jahody. Krém s bylinnými extrakty je přirozenější a méně agresivně ovlivňuje citlivou pokožku.

Pokyn

K odlehčení pleti na intimních místech krémem je třeba ji pravidelně používat. V balení, spolu s krémem obvykle přichází také instrukce. Přečtěte si jej pozorně, protože každý výrobek má své vlastní vlastnosti použití.Existují však určité společné body, které stojí za to si zapamatovat. Obecně, aby se dosáhlo znatelného účinku, krém by měl být aplikován na pokožku pravidelně ráno a večer.

I když se aktivně věnujete bělení kůže, stojí za to se zdržet opalování v soláriu a na pláži. Pokud se slunce dostane na kůži, účinek nebude. Krém na bělení intimních oblastí by měl být poměrně koncentrovaný. Měla by být aplikována na povrch vaší kůže tenkou vrstvou, aby vás nepoškodila.

Nesprávně zvolený krém může vyvolat alergickou reakci, takže před použitím výrobku musíte otestovat na malé ploše kůže. Další den po tomto testu by na kůži neměla zůstat žádná zarudnutí, vyrážka nebo skvrny.

Přehled značky

Je také důležité pečlivě zvážit volbu samotného výrobku. Abychom to usnadnili, podívejme se na několik populárních produktů, které si zaslouží vaši pozornost.

Lakshma maxxi

Jedná se o americký výrobek, který je ideální pro zesvětlení kůže v jakýchkoli oblastech. Tento výrobek se dokonale vyrovná s nežádoucími pihami na tvářích as věkovými skvrnami v intimní oblasti.

Tento krém lze bezpečně používat v každém věku. Hlavní provozní komponenty jsou kyselina kojová a arbutin. Výrobek nepoškozuje pokožku a nezpůsobuje alergie. Jeho účinek byl testován kosmetology. Jedinou nevýhodou je poměrně vysoká cena. Pro trubku smetany musíte zaplatit až dva tisíce rublů.

Eveline "Extra Soft Whitening"

Více rozpočtu možnost pro bělení kůže je lék na Eveline. Navzdory nízké ceně výrobek dobře vybledne a zabrání vzniku nových pigmentových skvrn. Pravidelně používáte takový výrobek, můžete dosáhnout hladké barvy pleti.

Složení tohoto výrobku je příjemně potěšeno, protože v něm kromě alantoinjsou přítomny rostlinných výtažků. Zejména extrakt okurky a avokádový olej. Díky této kompozici produkt nejenže činí pokožku znatelně lehčí, ale také ji zvlhčuje.

Isme

Zahrnuty v tomto produktu extrakt ze zeleného čaje a aloe. Výrobek je ideální pro bělení vnitřní strany stehna a hýždí. Nástroj zároveň rozjasní pokožku a působí jako antiseptikum. Základem tohoto krému je arbutin a kyselina kojová. Právě tyto složky snižují produkci melaninu, což činí pokožku tmavší.

Krém by měl být aplikován na povrch těla v poměrně tenké vrstvě. Postup by měl být pravidelný. Proto musíte najít alespoň deset minut ráno a večer. Takže krém se může vstřebat a začít aktivně působit.

Finální bělící krém

Tento produkt vám pomůže vyrovnat se se zvýšenou pigmentací a tmavnutím během jednoho měsíce. Nástroj urychluje proces regenerace pokožky, v důsledku čehož se kůže obnovuje a lehčí. Chcete-li opravit výsledek, můžete rozšířit používání krému na několik dalších týdnů.

Achromin

Slavný bulharský krém Achromin se těší oblibě mnoha dívek. Tento krém patří do seznamu produktů testovaných více než jednou generací dívek. Má poměrně dobré složení: lanolin, voda, glycerin a několik dalších složek. Jediná pochybná složka je stejná. hydrochinonkterý je poměrně toxický.

K dispozici je také bezpečnější verze stejného výrobku, ve které je tato agresivní složka nahrazena neškodnou. Tento krém vyrobený v Bulharsku by měl být aplikován na kůži dvakrát denně. V ideálním případě po vyčištění těla ve sprše nebo vany.

Dívky si často vybírají tento produkt, protože za méně než sto rublů můžete získat velmi dobré výsledky. Kůže se stává světlejší, pokud byla pigmentace dostatečně silná.

Radost kapky

Tento turecký výrobek bělí kůži a poskytuje skutečně dlouhodobý efekt. Po použití je pokožka po dlouhou dobu lehká a čistá. Kvalita krémů je potvrzena bezpečnostními certifikáty Ruska a EU. To znamená, že výrobek může být bezpečně používán bez obav, že vám výrobek ublíží.

IntiLight

Tento přípravek by měl být používán pravidelně po dobu několika týdnů a v případě potřeby postup opakujte, aby se pigmentace nezačala znovu objevovat na nežádoucích místech.

Hvězda bílá

Tento krém umožňuje jemnější bělení kůže v oblasti genitálních rtů nebo bradavek. Inovativní receptura a výběr bezpečných ingrediencí činí výrobek co nejbezpečnějším pro vaši pokožku.

Jak si vybrat

Jak vidíte, existuje obrovská škála krémů pro domácí bělení. Proto je výběr toho nejlepšího poměrně obtížné. Ale mnoho dívek raději nakupuje produkty původem z Thajska. Předpokládá se, že thajský krém má nejpřirozenější složení. Je také bezpečnější pro tělo. Takový bikini krém vám nepoškodí a nezpůsobí žádné alergické projevy.

Recenze

Postup bělení intimních oblastí se smetanou se zdá být velmi pochybný. Koneckonců, není známo, jak bude krém fungovat, i když je velmi dobrý, konkrétně na vaší citlivé pleti. Ale obecně, recenze o použití krémů pro bělení od zákazníků většinou pozitivní. Pokud si vyberete ten správný výrobek bez jakýchkoli agresivních složek v kompozici, získáte očekávaný výsledek, aniž byste se zranili.

Dívky doporučují pečlivě použít jakýkoliv zakoupený krém. Nezapomeňte zkontrolovat pokožku na alergické reakce, protože to není neobvyklé.

Pokuste se také výrobek používat co nejpravidelněji. Pouze tímto způsobem dosáhnete znatelného výsledku. Také nenechte krém dostat do očí, protože látky v jeho složení může způsobit alergickou reakci.

Nezapomeňte, že po použití krém nemůže aktivně opalovat. Sluneční paprsky okamžitě učiní postup neúčinným a všechny vaše snahy spadnou dolů. Z tohoto důvodu Rozjasňující krémové holky doporučují používat před plážovou sezónou, a ne v plném proudu. Dosáhnete tak požadovaného výsledku a zbavíte se komplexů a nespokojenosti se sebou.

Postup bělení kůže v intimních oblastech nelze nazvat něčím povinným. Ale zároveň stále více dívek má tendenci vypadat perfektně i v malých věcech. V tom mohou pomoci nejen profesionální kosmetičky, ale i jednoduché krémy. Nezapomeňte, že je lepší neprovozovat výrobek, který stojí více, ale ten, který má skutečně účinné složení.

Na závěr bych rád poznamenal, že existují domácí bělicí metody, které budou projednány v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky