Krém na ruce Avon Care

Krém na ruce Avon Care

Každá žena chce mít zdravou a sametovou pokožku rukou, vyzařující zář. Ale ne mnoho lidí ví, že se musíte starat o své ruce pravidelně, abyste udrželi svou pleť mladou a svěží co nejdéle. S krémem Avon "Care" bude péče o vaše ruce skutečným potěšením. Hydratuje jemné ženské ruce, chrání je před nepříznivými povětrnostními podmínkami a vyživuje pokožku výživnými látkami.

V tomto článku se dozvíte, jaké typy Avon "Care" produkty jsou k dispozici, hlavní složení smetany a hodnocení zákazníků.

V následujícím videu uvidíte recenzi krémů Avon "Care".

Historie značky

Výrobky Avon jsou u většiny žen po dlouhou dobu ve velké poptávce. Jeho historie začíná ve vzdáleném roce 1866, kdy se začaly objevovat první kroky společnosti. Během existence značky se objevilo velké množství nadšených fanoušků. Nespornou výhodou společnosti Avon je dostupnost produktů pro osoby s různou úrovní příjmů.

Pokud jde o Avon "Care" série krémů, to není výjimkou, a je cenově dostupný nástroj pro cenu pro všechny fair sex.

Vlastnosti produktu

Avon "Care" je vyroben z přírodních látek, je hypoalergenní a vhodný i pro citlivou pokožku.

Vývojáři nástrojů se postarali o možnosti bohatého výběru a učinili ho tak, aby si každá žena mohla vybrat pečující agentku podle svých přání a typu pleti.

Krém je balen ve zkumavkách po 75 nebo 100 ml. Je kompaktní a vejde se i do malé kabelky.

Složky v kompozici

Speciální vlastnosti hydratačního přípravku Avon "Care" pomáhají chránit vaše ruce před negativními vlivy prostředí: větrem, mrazem, studeným vzduchem nebo slunečním zářením. Nejúčinnější jsou produkty Avon, které zahrnují regenerační extrakt z heřmánku, glycerin, vosk a přírodní oleje. Glycerin je dobře nasycený vlhkostí a vytáhne ho přímo ze vzduchu. Vynikající hydratační vlastnosti mají makadamový olej, olivy a kakao.

Kapalný parafín má změkčující účinek, který vytváří ochranný film pro účinné uchování vlhkosti.

Druhy fondů

Avon "Care" je prezentován ve formě celé kolekce výrobků, z nichž každá plní svou hlavní funkci - stará se o citlivou pokožku rukou. Avon poskytuje možnosti pro všechny příležitosti, takže si vyberte nástroj, který potřebujete.

 • Hydratační krém je zaměřen na boj se suchou pokožkou, postupně ji nasycuje vlhkostí. Jeho struktura je obvykle jemná a vzdušná, což umožňuje snadné a rovnoměrné rozložení produktu na povrch kůže.
 • Ochranný krém vytváří speciální film, který chrání ruce před negativními účinky chemikálií a kontaktem s vodou. To platí zejména při mytí nádobí a čištění domu.
 • Výživný krém obnovuje kožní buňky a obohacuje ji o užitečné látky, které dávají jemnost a samet. Obvykle má tento krém tukovou konzistenci.
 • Zimní krém na ruce pomáhá zachránit pokožku před povětrnostními vlivy, který se projevuje studeným větrem a mrazem. Takové jevy mohou výrazně odčerpat pokožku a zbavit ji potřebné vlhkosti. Zimní krém vytváří speciální mastný film. Jeho vlastnosti neumožňují omrzliny a nasycují je vlhkostí.
 • Anti-aging krém umožňuje zbavit se malých vrásek na rukou, u žen starších 40 let.Kůže rukou je vystavena velkému opotřebení a často dává věku jejího majitele, ale blahodárné vlastnosti krémů proti stárnutí pomáhají vyrovnat se s tímto úkolem a dávají ruce svěžest a mladost.
 • Léčivý krém bojuje s problémovými oblastmi kůže, odstranění zánětů. Přípravek obsahuje speciální léčivé látky.

Přehled populárních nástrojů

V Avon "Care" celá řada různých krémů péče o pleť. Tyto nástroje pomohou vytvořit plnou péči o citlivou pokožku.

 • Univerzální asistent pro péči o ženské ruce lze nazvat krémem "Růžová magnólie"který hydratuje, vyživuje a opravuje buňky. Má světlou vůni magnolie, která si zachovává svůj účinek několik hodin po aplikaci.
 • Intenzivní nápověda je zaměřen na hlubokou výživu pokožky, je zvláště důležitý v chladném období, kdy je kůže podrobena velkým zkouškám. Jeho hustá textura pomáhá vytvářet maximální ochranný účinek dehydratace kůže rukou.
 • "Aktivní mládež" - Tento krém, založený na elastinu a kolagenu. Jeho hlavní funkcí je vyhladit pokožku před vráskami, díky čemuž je měkká a dobře upravená.
 • Změkčovací vlastnosti "Aloe Tenderness" Mají mírný sedativní účinek a vyživují pokožku prospěšnými složkami, které jsou součástí krému. Aloe je schopna zpomalit stárnutí rukou a snížit zánět. Tento krém bude skutečným pomocníkem pro každou ženu, zejména v chladném období.
 • "Nepřekonatelné jídlo" Nejdříve dobývá svou ohromující vůní. Obsahuje olej z afrického bambuckého stromu, který má změkčující a vyhlazující účinek.
 • Svůdný název krém "Třešňové květy" přitahuje pozornost většiny zákazníků. Jeho rafinovaná vůně nenechá lhostejnou dívku. Měkká receptura bude pokožku jemnou a příjemnou na dotek.
 • "Planet SPA" - To znamená, že pokožku vyživuje vlhkostí a vytváří speciální ochranný film. V této sérii existují možnosti s olivovým olejem, solemi a bahnem Mrtvého moře a bambuckého másla.
 • Série "Serenity Provence" obsahuje výtažky z jasmínu a francouzské levandule. Jeho hustá textura je dokonale vstřebávána do povrchu kůže, aniž by zanechávala mastné nebo lepkavé stopy. Jeho lehká a rafinovaná vůně zůstává i po aplikaci krému.
 • "Aromatická vanilka" - je to nástroj pro jemnou péči o ruce. Na dotek budou měkké a hedvábné. Krém má nádhernou vůni, vyzařuje jemné tóny sladké vanilky.
 • "Luxusní péče" obsahuje pouze užitečné komponenty. Patří mezi ně vitamín E, arganový olej a glycerin, které jsou zaměřeny na hydrataci a výživu pokožky.

Recenze

Nejlepším způsobem, jak se dozvědět o vlastnostech produktů, jsou recenze skutečných kupujících, kteří byli schopni zažít výhody svých nákupů. Většina žen to uvedla Avon "Péče" rychle se vstřebává a na pokožce nezanechává mastné stopy. Má příjemnou vůni, která přetrvává dlouhou dobu po aplikaci. Některé dívky se domnívají, že nadměrná lepkavost je obsažena ve smetaně, ale jak se prostředky absorbují, tento pocit zmizí.

Recenze společnosti Avon "Care" jsou většinou pozitivní, protože tyto prostředky jsou dobře umístěny na povrchu kůže, aniž by způsobovaly podráždění, a účinek vlhkosti zůstává po celý den.

Recenze na krém na ruce uvidíte v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky