Oriflame krém na obličej

Oriflame krém na obličej

Společnost Oriflame vyrábí mnoho kosmetiky zaměřené na péči. Tento šampon, krém a další. Z velké rozmanitosti můžete vždy zjistit, co vaše pleť potřebuje. Dnes budeme mluvit o krémě na obličej Oriflame.

Vlastnosti

Oriflame má spoustu prostředků na pomoc a řešení konkrétního problému. Jejich krémy jsou dostupné pro všechny typy pleti a pro jakýkoliv její stav.

Všechny produkty v tomto sortimentu jsou rozděleny podle typů pleti.

Chcete-li je používat správně, musíte nejprve určit, jaký typ máte. Je lepší kontaktovat odborníka s touto otázkou, ale můžete to udělat sami.

Dalším obrovským plusem je, že společnost vyrábí výrobky nejen pro ženskou populaci, ale i pro muže. Oriflame poskytuje tak velký výběr nástrojů, které si každý může vybrat přesně podle svých potřeb.

Denní péče

Čím starší dostáváme, tím by měl být pozornější náš postoj ke stavu tváře. Každá žena musí mít řadu produktů péče.které mohou a měly by být používány během dne a noci, stejně jako možnosti výživy a hydratace.

1. Denní krém na obličej "Šípek". Složení obsahuje šípkový olej, změkčuje pokožku, dodává jí výživu a hydrataci. Podle výrobce bude ochrana a hydratace trvat celý den.

Další informace o tomto produktu se dozvíte v následujícím videu.

2. Základy noční péče krém s komplexem vitamínů. Pomáhá vyživovat pokožku, zatímco spíte, a doplňuje zásoby vlhkosti.

3. Produkt "Optimály" "Aktivní kyslík" - denní krém. Vhodné pro kůži s nadměrnou citlivostí a pro suchou pokožku. Snižuje podráždění, hromadí vlhkost a poskytuje ochranu před škodlivými účinky životního prostředí.

Tato linka má také speciální krém „Protection and Brightening“, který má efekt zesvětlení.

Další informace o tomto produktu naleznete v dalším videu.

4. «Švédský SPA-salon"- prostředky, které zvlhčují a obnovují." Obsahuje antioxidanty, malachit a vitamín E a chrání obličej. Doporučuje se používat jak ráno, tak večer.

5. "Tea tree" - hydratační, matný krém zejména pro mastnou pleť. Péče, doplňuje vodu v buňkách, uvolňuje obličej mastného lesku. Dobré využití každý den ráno.

6. Pro vyblednutí kůže společnost vyvinula krém "Lucerne"který existuje v denních i nočních variantách. Oba tyto produkty hydratují pokožku, obnovují ji a pomáhají se zbavit prvních vrásek na obličeji.

Další informace o smetaně "Lucerne" se dozvíte z následujícího videa.

7. Produkt nazvaný "Heřmánek" určené pro každodenní použití. Dobře zklidňuje, zjemňuje a odstraňuje podráždění. Vhodné pro citlivou péči o pleť.

8. Krémový gel "Aloe Vera" pro normální a kombinovanou pleť. Dodává pleti hebkost, reguluje rovnováhu vlhkosti a činí vaši tvář čistou a zdravou.

9. Hydratační tonální gelový obličej "Fresh broskev" To pomůže nejen dát pleti hladký, jemný tón, ale také dobře hydratovat, stejně jako chránit před škodlivými účinky slunečního světla a dalších faktorů.

10. A poslední v první desítce - krém „Oliva“ pro suchou pokožku. Díky oleji s olivami je tvář výborně vyživovaná a nasycená užitečnými vitamíny, stává se zdravým a elastickým.

Ochrana před sluncem

Velmi důležitá je ochrana pokožky před UV zářením. To platí zejména pro obličej, protože je nejvíce na slunci. Společnost Oriflame nabízí pouze jeden prostředek - opalovací krém "Sluneční zóna".

Samo o sobě je dostatečně silný, protože chrání nejen obličej před slunečním zářením, ale také zabraňuje vzniku vrásek a stárnutí. Je odolný vůči vodě a rychle vstřebává.

Doporučuje se aplikovat půl hodiny před odchodem na slunce, a po této aktualizaci každé dvě hodiny, zejména pokud se rozhodnete plavat nebo třít obličej s ručníkem.

Pro muže

Nejen ženy potřebují ochranu a péči. Oriflame je řada mužských prostředků pro péči o obličej, která zahrnuje velmi odlišný krém.

Mnoho mužů má citlivou pokožku, která dráždí po holení a ne jen. Speciálně pro to má Oriflame „krém pro citlivou pleť“. Kromě toho, mezi produkty pro muže je také "Anti-aging krém na obličej", který snižuje vrásky a udržuje váš obličej v dobrém stavu.

Recenze

Všichni uživatelé se shodují na jedné věci - Oriflame vyrábí dobré výrobky z kůže za nízkou cenu. Dokonce i nejlevnější produkty mají dobrý efekt. Prostředky pro každý den příjemně překvapené kombinací ceny a kvality, mnoho jako vůně.

Někteří kupci uvedli, že složení nebylo příliš přirozené, ale nikde nebylo řečeno, že by někdo krém někoho poškodil. Vyskytly se případy, kdy nástroj nevyhovoval specificky něčí kůži, ale to je čistě individuální.

Na základě výše uvedeného lze učinit závěr, že Oriflame vyrábí kvalitní výrobky, které poskytují skutečný efekt.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky