Faberlic noční krém

Faberlic noční krém

Naše pleť potřebuje každodenní výživu. Ale během dne je nepříjemné aplikovat krémy, které tuto funkci nesou, protože jsou těžké. Make-up na ně může uniknout, kazí vzhled. Proto musíte mít ve svém arzenálu Faberlicův noční krém.

O značce

Firma Faberlic se na trhu objevila před více než 15 lety a během této doby získala lásku zákazníků. Kosmetika této společnosti je jedinečná a značka je největším ruským výrobcem.

Výhody

Přirozené složení nočních krémů testovaných v laboratořích. To zajišťuje jeho bezpečnost, efektivitu a vysokou kvalitu.

Měkká textura výrobků Faberlic se snadno aplikuje, šetrně se postará o vaši pleť, zatímco spíte, pomáhá objevit vaši přirozenou krásu.

Cena zboží je malá, takže téměř každý si může dovolit koupit.

Více informací o krému "Phito" od firmy Faberlic - v dalším videu.

Jak používat

Použití nočních léků se neliší od použití jiných krémů.

 1. Očistěte pokožku čistícími prostředky nebo micelární vodou.
 2. Navlhčete epidermis tonikem, nechte uschnout.
 3. Naneste noční krém s masážními pohyby.

Druhy

 • Změna tvaru. Během noci vyživuje dermis obličeje, umožňuje látkám proniknout do nejhlubších vrstev epidermy. Poskytuje obohacení dermis elastinem, viditelně dotahuje konturu obličeje. V kompozici je bambucké máslo, extrakt z listů taro, lecitin, vitamin E. Cena - 199 rublů za 200 ml.
 • "Verbena" se vzorcem Velvet Wear. Vhodné pro všechny typy dermis. Účinek proti stárnutí je patrný po třetí aplikaci. Pomáhá vyhladit vrásky, dotahuje tvar obličeje. Aktivuje kožní buňky, omlazuje zevnitř. Zpomaluje tvorbu nových vrásek, dokonale udržuje vlhkost v buňkách dermis. Obsahuje makadamový olej, mandle, extrakt z verbeny, vitamíny B3 a E. Cena je 119 rublů za 50 ml.
 • Prolixir. Noční krém pro ženy 30+. Skládá se z kyseliny hyaluronové, která pomáhá udržet vlhkost v buňkách epidermis, čímž jim nedovoluje stárnout. Tento produkt vrací vitalitu pokožky, aktivuje proces regenerace epitelu. Jemná textura je dokonale vstřebávána a nezanechává pocit lepkavosti. Složení obsahuje panthenol, bambucké máslo, vitamíny A, E, C. Cena je 450 rublů za 50 ml.
 • "Garderica". Noční krém pro suchou a extra suchou pokožku. Určeno pro ženy 40+. Pomáhá bojovat s věkem souvisejícími změnami v dermis, vyživuje epidermis, činí ji pružnější. Vyhlazuje vrásky, zpevňuje kontury obličeje. Obsahuje kmenové buňky gardénie, sezamového oleje, jojoby, bambuky, makadamie, panthenolu, vitaminu E. Cena 600 rublů za 50 ml.
 • Platina. Regenerační krém na obličej. Ideální pro pleť 35+. Pomáhá zbavit se existujících vrásek a zastavit proces stárnutí dermis. Zlepšuje vzhled kůže. Obsahuje bambucké máslo, limnantesa alba, hyaluronové kuličky villery, skvalen, vitamin E. Cena 900 rublů za 30 ml.
 • "Svítící kyslík". Výrobek je vhodný pro všechny typy pleti. Poskytuje regeneraci epidermis, čistí ji od nahromaděných toxinů. Nástroj vám umožní relaxovat pokožku přes noc, má bělící účinek. Obsahuje bambucké máslo, makadamii, lecitin. Cena 270 rublů za 50 ml.
 • Noční krém "Výkonná obnova" z řady Renovage pro kůži po 50 letech. Dokonale vyhlazuje i hluboké vrásky, posiluje proporce obličeje, vyrovnává úlevu, dodává lesk vaší pokožce. V jeho složení bambucké máslo, arganin, panthenol, lycetin, squalane, kyselina hyaluronová, vitamíny A a E. Cena 700 rublů za 50 ml.
 • "Vzduchový systém". Bilance krém pro mastnou a kombinovanou pleť. Uvolňuje mastný lesk, vyrovnává reliéf.Zmírňuje podráždění, vysychá vyrážka. Obsahuje extrakt z kořenů kurkumy a firestone. Cena 200 rublů za 50 ml.

Recenze

Faberlic kosmetika již dlouho oceňují ruské ženy. Recenze o ní jsou docela dobré. Všechny deklarované funkce výrobku jsou plně funkční. To platí i pro noční krémy této značky. Účinek je zřejmý, hlavní je vybrat vhodný nástroj a široká produktová řada to umožňuje.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky