Krémový expert LibreDerm "Kmenové buňky z hroznů"

Krémový expert LibreDerm Kmenové buňky hroznů

Každá žena chce zůstat co nejdéle mladá. Mezi ženami je obličej vizitkou, která určuje mládež a péči. Různé krémy pomáhají zůstat přitažlivý co nejdéle. Dnes se s jedním z nich seznámíme - představíme Vám odborníka na krém LibreDerm "Kmenové buňky hroznů".

Trochu o značce

LibreDerm je mladá ruská značka, která získává popularitu jak u nás, tak v zahraničí. Její jedinečnost spočívá v tom, že tato kosmetika se vyrábí jako v interakci dvou směrů - kosmetiky a farmakologů, která se nazývá cosmeceuticals. Tato značka je poměrně ambiciózní, protože na krátký pobyt na trhu se již podařilo nejen získat své místo na slunci, ale také vytvořit vážnou konkurenci na francouzské Bioderma, Vichy a mnoho dalších. Kosmetika LibreDerm byla vytvořena pro všechny věkové kategorie a je prezentována ve sbírkách.

Vlastnosti

Kolekci s kmenovými buňkami hroznů představují četné výrobky, jejichž účelem je komplexně zastavit procesy vadnutí a intenzivně vrátit pokožce zářivý a kvetoucí vzhled.

V této sbírce najdete jemný čistící prostředek, zvedací sérum, masku proti stárnutí, balzám kolem očí a samozřejmě odborný krém. Značka vybrala Anna Khilkevich, Yulia Baranovskaya a Natalia Rudova, aby čelily svým reklamním kampaním. Kosmetiku LibreDerm lze zakoupit obvykle v lékárně nebo lékárenském řetězci. Tento způsob distribuce je věrohodný, zejména proto, že všechny produkty značky se stávají medicínskými.

Krém s hroznovými kmenovými buňkami z LibreDermu je označen jako Anti-age, což znamená "intenzivní omlazení". Stejně jako u jiných kosmetických přípravků proti stárnutí, krém s kmenovými buňkami hroznů slibuje prodloužení mládí a krásy pokožky. Kmenové buňky, jak víme, slouží jako stavební materiál pro jakýkoliv organismus, který byl vzat jako základ pro vytvoření krému. Tato složka je velmi účinná, což přispívá k aktivní obnově a obnově pokožky. Tato magická vlastnost hroznů inspirovala společnost k vytvoření celé série sérií velmi pečlivé kosmetiky.

K obleku

Tato řada krémů se zaměřila na návrat mládeže, proto se nedoporučuje používat před 40-45 lety. Před tímto věkem by se od krému neměl očekávat žádný magický efekt. Samozřejmě hodně záleží na celkovém stavu vaší pleti, proto je nejlepší konzultovat kosmetiku.

Elegantní design této série je vyzdoben v kaštanovém a zlatém tandemu, který je typický mnoha řadami anti-age. Dalším zajímavým bodem v designu - krém LibreDerm je doplněn vakuovým dávkovačem, který zabraňuje pronikání bakterií a podporuje použití produktů do poslední kapky.

Co slibuje krém:

  • Zrychluje metabolismus kůže;
  • Hluboký náraz (průnik);
  • Posiluje turgor (pružnost);
  • Vyhlazuje vrásky;
  • Hluboké zvlhčení pokožky;
  • Dává lesk na obličej;
  • Posílení kostry dermis;
  • Terapeutický účinek.

Ctnosti

Jednoduchost a snadnost použití je další výhodou oproti ostatním kolegům a značkám.

Je třeba poznamenat, že krémový odborník nezahrnuje vůně a umělé parabeny. Kůže obličeje by měla být neustále sledována, takže pravidelnost je jedním z nejdůležitějších tajemství krásy. Malé balení vám umožní, abyste se neúčastnili svého oblíbeného krému, který vám umožní neustále a efektivně pečovat o vaši pleť.Další příjemná chvíle - téměř všechny ženy poznamenaly, že krémová emulze je na pokožce obličeje velmi příjemná.

Jak to funguje

Podle instrukcí je deklarovaný účinek odborníka na krém 6 hodin. Konzistence je poměrně hustá, ale přesto se rychle vstřebává. Krém nezanechává na obličeji film ani mastný lesk. Náš krémový odborník se také ideálně hodí pro vlastní aplikaci a jako základ pro make-up. V tomto případě odborník na smetanu LibreDerm s hroznovými kmenovými buňkami nejen zbavuje pokožky vrásek, ale je také ideální jako základní nástroj.

Složení

Hlavní roli v tomto odborném smetaně tvoří hroznové kmenové buňky.

V kombinaci s pokožkou působí proti volným radikálům, čímž dochází k intenzivnímu omlazení pleti. Kromě uvedených hlavních inovačních složek - kmenových buněk z hroznů, má tento nástroj i další zajímavé složky, které poskytují takový ohromující efekt. Brusinkový extrakt je zodpovědný za antioxidanty, které jsou všem známé jako bojovníci pro mládež. Extrakt zralého granátového jablka plní svou funkci - aktivně podporuje produkci kolagenu.

Recenze

Vznik revolučního krému, který velmi odvážně deklaruje své schopnosti, nemohl být bez povšimnutí. Internet je plný pozitivních recenzí a jejich obrovské množství vzbuzuje důvěru a dokonce i určitý zájem o tuto značku. Mnoho dobrovolníků libreDerm expert testery s hroznovými kmenovými buňkami všimnout silný tah efekt po několika týdnech. Rozhodně všichni zaznamenali příjemnou, sotva znatelnou vůni, která jemně vyzařuje krém. Nicméně, tam byli ti, pro které tato kosmetika, podle jejich slov, nesedí.

Inovativní vývoj a zajímavé komponenty nezanechaly lhostejnost skutečným guruům krásy - nezávislým kosmetickým odborníkům. Na druhé straně z velké části poznamenali, že výrobce splňuje deklarované sliby. Někteří odborníci jsou poněkud skeptičtí vůči kmenovým buňkám, protože jejich činnost je stále zkoumána.

Způsob použití

Krémový expert LibreDerm s hroznovými kmenovými buňkami, stejně jako jakákoliv kosmetika, se aplikuje na očištěnou pleť obličeje prostřednictvím masážních linek. Poté můžete klepnutím prstem na něj efektivně vstřebat. Pro viditelný efekt se doporučuje použít nejméně dva měsíce.

Náš úžasný nástroj je určen pro nejcitlivější oblasti - pro pokožku obličeje, krku a dekoltu. Pro viditelný efekt se doporučuje použít nejméně dva měsíce.

Název LibreDerm v překladu z francouzštiny “Libre” je volný a “Derm” od latiny je kůže. Tato fráze tedy znamená "volnou kůži". Tuto hodnotu lze interpretovat jako uvolnění kůže před problémy, v tomto případě náš odborný krém zbavuje pokožku příznaků stárnutí. Kůže navíc působí jemným léčivým účinkem. Během testování tohoto nástroje nejsou prakticky odhaleny vedlejší účinky.

Recenze na krém - expert Librederm "Stem buňky hroznů" - můžete se podívat na video níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky