Clarins Face Cream

Clarins Face Cream

Péče o pleť, zejména krémy, její účel. Ale mnoho, bohužel, nemyslete na to, popadl první hydratační krém z obchodu police. Velmi marné, podle odborníků kosmetického průmyslu. Takový multifunkční prostředek, jako je krém, nemůže být bezohledně ošetřen, protože má nejen hydratační a výživné vlastnosti na pokožce obličeje, ale také chrání pokožku obličeje. Díky tomuto nástroji je kůže méně vystavena působení škodlivých faktorů prostředí, působení UV záření a absorpci různých toxinů a škodlivých výparů. Dále se dozvíte o obličejových produktech slavné francouzské značky Clarins.

O značce

Jako mnoho slavných kosmetických značek, Clarins byl “narozen” ve Francii. Ne bez důvodu, Paříž je považován za hlavní město módy, romantiky a krásy, protože je to tam, kde jsou vytvořeny krásné elixíry k udržení a obnovení mládeže, ženské elegance a krásy.

Značka byla založena v ne tak vzdálené 1954 Jacquesem Courtenem - Claranem. Clarins dnes vyrábí dekorační a pečující výrobky luxusní třídy, i když byla tato značka založena, vyráběly se pouze produkty péče. Charakteristickým rysem značky byla a zůstává skutečnost, že jako jedna z prvních, která jako součást svých výrobků využívala výhradně organické a přírodní složky, díky nimž byly krémy, pleťové vody a další přípravky pro péči o obličej oceněny vážněji.

Již v roce 1980 se značka stala lídrem v prodeji luxusní kosmetiky ve Francii a přesně o rok později otevřela svou pobočku v Americe, z níž začíná mezinárodní propagace značky.

Clarins od počátku svého založení až po současnost vyrábí výrobky se zaměřením výhradně na ekologickou výrobu a používání přírodních surovin a zaujímá čestné místo mezi nejznámějšími značkami v kosmetickém průmyslu na světě.

Přezkoumání fondů

Clarins nabízí několik řádků produktů péče pro různé potřeby a typy pleti, problémy s ní a samozřejmě preference žen. Dále se podíváme na oblíbené pleťové krémy, které jsou velmi žádané nejen mezi ženskou populací po celém světě, ale i profesionálními kosmetology.

Řada produktů Eclat du Jour vás potěší následujícími krásnými ošetřeními obličeje:

  • Krém, který dodává pleti zář. Ideální pro několik typů pleti najednou. Pro normální, kombinované a suché. Tento nástroj má světlo, jako by byl beztučný a tající texturu, díky které získáte rovnoměrný a zářivý tón obličeje a hlubokou hydrataci po celý den. Nezanechává žádné stopy na obličeji a okamžitě se vstřebává. Jako součást krému má extrakt z ginkgo, je to reliktní strom a jeho listy jsou velmi ceněny pro své odolné a antioxidační vlastnosti, protože existoval v druhohorách.
  • Gel - krém. Vhodné pro normální, kombinovanou a mastnou pleť. To má osvěžující strukturu, která tóny buněk epidermis, nasycení je všechny potřebné vitamíny a minerály. Kromě toho, tento gel - krém má matovací vlastnosti, může sloužit jako vynikající základ pro meykap.

V řadě "Hydra Essential" Pro hlubokou hydrataci a vyživování pokožky obličeje najdete hydratační krémy „Creme Riche Desalterante“ pro různé typy pleti, které pomohou normalizovat procesy pleti a obnovit přirozenou vlhkost. V řádku najdete následující krémy na obličej, které zahrnují Kalanchoe, jehož listy nezemřou ani v nejteplejším počasí, pro kůži je tato rostlina užitečná v tom, že stimuluje produkci kyseliny hyaluronové.

  • Pro normální a kombinovanou pleť. Má nemastnou gelovou texturu, která se okamžitě vstřebává. Bohatá organická kompozice se vrátí na svou původní vlhkost, pružnost a hladkost.
  • Pro suché. Lehká a vzdušná textura tohoto krému okamžitě dodává pleti pocit pohodlí a vlhkosti. Tento nástroj bude spasením i pro nejvíce dehydratovanou pleť. Po jeho použití získáte čerstvou a zářivou pleť, jako byste právě navštívili lázeňský salon.
  • Pro normální a náchylný k suchu. To pomůže obnovit přirozenou rovnováhu vlhkosti v buňkách epidermis, saturovat je všemi užitečnými vitamíny a minerály.

Linka "Multi Active" Nabízí denní a noční krémy, které obnoví pleť z minulosti, ale ztratí, zář a krásu.

  • Multi Active Jour, Denní krém pro všechny typy pleti. Šetří pokožku před prvními známkami stárnutí. Ideální pro použití po 30 letech. Složení krému zahrnuje rostlinné složky a extrakty, které mají hydratační, vyživující a zvedací vlastnosti.
  • Multi Active SPF 20 denní krém Má nejen omlazující a zpřísňující vlastnosti kůže, ale také chrání před škodlivými UV paprsky.
  • Víceúčelový noční krém pro normální a suchou pokožku je ideální pro pokožku, když jsou svaly uvolněné a relaxujeme. Je prokázáno, že v noci obličej dostává více výživných složek a vitamínů z kosmetiky.

Doporučujeme také podívat se na řádek finančních prostředků. "Intenzivní", který je vhodný pro řešení změn souvisejících s věkem ve zralém věku. Prostředky z této linie nejen vyhladí vrásky a vrátí pokožku do její dřívější pružnosti, ale také zmírní pigmentaci.

Multi-Regenerante řada finančních prostředků Nabízí nádherné denní a noční krémy proti starnutí, které mají regenerační vlastnosti a zvedají se pro zlepšení kontury obličeje. Výrobky jsou ideální pro širokou škálu typů pleti. Krémy z této řady jsou vhodné pro ženy po 40 letech. Oves, chmel, slunečnice a řasy najdete v dokonale zvoleném přírodním složení těchto produktů.

Další možnosti

Pokud hledáte něco zvláštního, abyste potěšili obličej, určitě se podívejte znamená "krém - plátno" což je speciální tekutina s ochranou SPF 50. Tento nástroj chrání obličej před škodlivými faktory z vnějšího prostředí, znečištění a UV záření. Vyniká tónem obličeje a činí ho zářivým a znovu odpočívá. Složení má bílý čaj, známý pro své antioxidační vlastnosti a černý rybíz, bohatý na různé vitamíny a minerály.

Pokud je vaše tvář velmi nudná a potřebuje další výživu, vysvětlení a zář, pak se podívejte na krémy z linie White Pluskteré mají účinek porcelánové kůže. Okamžitě aktualizují a rozjasní tvou tvář, aby se znovu rozzářila se svou dřívější krásou. Kromě toho významně snižují pigmentaci.

Recenze

Hodně spravedlivého sexu s použitím krémů od Clarins dávají jen nadšené recenze.

A to vše začíná skladbou. Ženy jsou velmi spokojené s poměrem cena-kvalita, ale pro některé ženy jsou ceny příliš vysoké, ale podle jejich recenzí neukládají. Koneckonců, data jsou zázrakem - fondy skutečně kompenzují své výdaje, takže na ně nemůžete ušetřit peníze.

Ženy staršího věku si všimnou, že po prvním použití se tvář stává hladší a napjatější a vrásky jsou vyhlazeny po několika aplikacích, což je dobrá zpráva. Pokud jde o výraznější známky stárnutí, pak všechny ženy, které nakupují výrobky od této značky, doporučují použít komplex prostředků najednou. To je, když dostanete požadovaný výsledek v kratším čase.

Ale kolik žen - tolik názorů. Tento nebo takový kosmetický přípravek pro nás není vždy vhodný, proto je možné váš lék najít na jeden rok pouze pomocí pokusů a někdy i chyb. Ale pokud se rozhodnete koupit krém od Clarins, určitě neztratíte.

Více o produktech péče o Clarins se můžete dozvědět z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky