Krém Qi-Klim pro ženy nad 40 let

Krém Qi-Klim pro ženy nad 40 let

Po 40 letech vyžaduje pokožka obličeje zvláštní péči. Moderní kosmetický průmysl nabízí výběr z mnoha drahých kosmetických postupů určených k zachování ženské krásy a mládeže. Ale co když takové postupy nejsou dostupné z několika důvodů, nebo to žena nechce dělat? Ruské společnosti Evalar nabízí vhodnou alternativu - krém na obličej založený na fytoestrogenech Chi-Klim.

Co je to?

Krém Qi-Klim pro ženy je popisován jako inovativní nástroj, který zpomaluje stárnutí kůže v důsledku hormonálních změn v těle ve věku 40 let. Jedná se především o obsah přírodních fytoestrogenů ve složení léčiva, vyplňující chybějící množství hormonu estrogen, který s věkem produkuje méně a méně. Díky této substituci pokožka obličeje získává mladost, pružnost a svěžest. Pro dosažení nejlepšího účinku musíte krém začít používat. Qi-Klim ve věku 35 let.

Složení

 1. Extrakt z Tsimitsifuga. Je to právě tato rostlina, která obsahuje fytoestrogeny, které vyživují pokožku, urychlují metabolické procesy, podporují regeneraci kůže a významně snižují projevy změn souvisejících s věkem;
 2. Vitaminový komplex A, E a F - Nejoblíbenější "krása vitamíny" s antioxidační a regenerační účinky. Vyživujte a hojte kůži;
 3. Kyselina hyaluronová - zvyšuje pevnost a pružnost pokožky;
 4. Argireline - S jeho pomocí se uvolňují obličejové svaly, které pomáhají vyhladit vrásky na obličeji a předcházet recidivě;
 5. Provitamin B (nebo dexapanthenol) - hojí drobné poškození kůže, urychluje proces regenerace, hydratuje a chrání pokožku obličeje;
 6. Grapefruitový olej - pomáhá zlepšovat krevní oběh, čímž urychluje proces asimilace složek krému;
 7. Lecitin - zvyšuje permeabilitu buněk.

Návod k použití a účinku

Krém Qi-Klim musí být aplikován dvakrát denně (ráno a večer) po dobu 3-4 měsíců, poté můžete krátce přerušit nebo omezit aplikaci krému jednou denně. Pro zvýšení účinku krému, zejména v menopauze, je žádoucí užívat Tablety Qi-Klimjako další zdroj vitamínů. Musíte se nejprve poradit se svým lékařem.

Způsob použití: Naneste malé množství krému na čistou, suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu Qi-Klim. Jemně ho otřete jemnými pohyby. Pohybujte se po masážních liniích obličeje.

Před použitím otestujte alergie. K tomu použijte kapku smetany na loket a počkejte několik hodin. Pokud se neobjeví příznaky, jako je svědění, zarudnutí kůže a další nepohodlí, můžete krém bezpečně použít pro daný účel.

To slibují výrobci:

 • Vylepšení barev a kožní turgor;
 • Povrch kůže stává se stále více: hloubka existujících vrásek a jejich počet se snižuje a nové se neobjevují;
 • Dochází k myorelaxaci a v důsledku toho se snižuje počet mimických vrásek;
 • Kůže začíná produkovat svůj vlastní kolagen;
 • Zrychlené metabolické procesyregenerace kůže je rychlejší, což také přispívá k omlazení.

Kontraindikace

Krém na obličej Qi-Klim Obsahuje pouze přírodní složky, které mají pozitivní vliv na pokožku. Má však nějaké omezení v používání:

 • Příležitost vznik alergické reakce na jednu ze složek léčiva. Je to pro identifikaci takových příznaků, že je nutný výše uvedený test alergie;
 • Při použití Tento produkt může způsobit bolest žaludku. V tomto případě je lepší nepoužívat krém;
 • Zakázáno použití krému Qi-Klim ženami "v zajímavé poloze", stejně jako během laktace;
 • V přítomnosti nádorů v těle nelze tento výrobek použít;
 • Děložní myomy a endometrióza nevylučují možnost použití krému Qi-Klim, je však nutná podrobná konzultace se svým lékařem a důkladné studium složení léčiva.

Recenze kosmetologů a spotřebitelů

Kosmetici mluví o účinnosti krému Qi-Klimnepopírají jeho užitečnost a schopnost zabránit stárnutí kůže obličeje, způsobené hormonálními změnami v těle. Jeho účinnost je dána obsahem fytohormonů ve složení podobném estrogenům.

Qi-Klim - inovace v oblasti kosmetologie, jejímž cílem je pomoci ženám zachovat krásu a mladistvost pokožky během menopauzy.

Udržitelný výsledek je však možný pouze při pravidelném používání tohoto výrobku. A se všemi jeho pozitivními rysy, krém není všelék na stárnutí kůže, protože se vyskytuje nejen kvůli hormonální poruchy v těle.

Tady je to, co ruské filmové hvězdy říkají o smetaně Qi-Klim.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky