Balzám po holení Nivea

Balzám po holení Nivea

Výrobky Nivea vyrábí německá společnost Beiersdorf, která má více než jedno století historie a zkušeností. Fondy Nivea vhodný pro celou rodinu, protože se jedná o kvalitní a bezpečný výrobek. Ošetřovací prostředky této značky naleznete téměř v každé domácnosti. Kosmetika Nivea je určena pro muže, ženy a děti; Pomohou při péči, obnově a ochraně obličeje a těla i vlasů.

Více o tomto výrobku od Nivea - v dalším videu.

Pro zástupce silné poloviny lidstva vyvinuli odborníci německé firmy řadu mužů Nivea.

To zahrnuje šampony, krémy, holení a po. Poslední z nich se podívá blíže. Balzámy po holení jsou určeny k ochraně a obnově epidermy.

Co si vybrat

Balzám po holení Nivea byl vytvořen tak, aby splňoval potřeby různých mužů a individuálních vlastností jejich pleti. Klasický výrobek této série je lékem pro citlivou pokožku. Výrobci slibují, že po použití holicího strojku nebudete pociťovat žádné podráždění nebo těsnost kůže. Okamžitě eliminuje zarudnutí, svědění a zabraňuje zánětům a alergickým reakcím. Kvalitativní složení a nepřítomnost alkoholu v něm umožňují dosáhnout tohoto efektu.

Hluboká výživa s vlhkostí epidermy a rychlá regenerace buněk umožňuje speciální systém pohodlné péče. Balzám snadno proniká do buněk, nezůstává na povrchu, rychle se vstřebává, obsahuje přírodní extrakty a rostlinné složky a vitamíny. Kůže se okamžitě uklidní, zmírní svědění, podráždění.

Základ pro každodenní péči může sloužit jako balzám s hydratačním účinkem „Ochrana a péče“.

Primer již není potřeba, zapomenete na suchost a pálení. Buňky dostanou dlouhodobou hydrataci a rychleji se zotaví. Výsledkem je, že kůže je měkká, plná života a energie. Tohoto výsledku je dosaženo díky aloe vera a provitaminu, který je součástí.

Tento nástroj je součástí řady pro péči o suchou a těsnou pokožku. Nepříjemné pocity zmizí ihned po použití. Buňky po dlouhou dobu dostávají potřebnou vlhkost.

Chlazení nebo aktualizace

Extrémní čerstvost je účinná léčba po holení Nivea. Člověk dostává rychlé ochlazení a probuzení, což znamená sílu, tón, energii. Kosmetika může účinně chránit epidermis před zánětlivým procesem, podrážděním. To vše je způsobeno mentolem, vitamínem a provitaminem.

Tvář přichází na tón, je svěží a chráněná.

"Extrémní čerstvost" ideální pro horké, slunečné dny. Tento produkt se rychle ochladí, osvěží, nabije čerstvosti. Zvláště chladicí a tonizující účinek osloví muže, kteří vedou aktivní životní styl.

Pokud potřebujete rychle obnovit epidermis po expozici břitvou, pak můžete po holení použít regenerační činidlo pro citlivou pokožku Nivea. Tvář bude mít zdravý a dobře upravený vzhled. Ve vzorci jsou zahrnuty rostlinné složky - heřmánek, lékořice. Mají léčivé a regenerační vlastnosti.

Chladící balzám, vytvořený pro citlivou pokožku, zároveň osvěžuje, zmírňuje svědění, zarudnutí.

Měkká směs bez alkoholu, obsahuje řasy a květy heřmánku.

Vlastnosti kompozice:

  • po balzámu po holení Nivea provádí glycerinu, to je také hlavní hydratační a změkčovadlo;

  • další zvlhčovač ve vzorci je isopropyl palmitát - Kokosový olej.Rychle se absorbuje a absorbuje buňkami. Epidermis se stává elastickou. Také tato složka má nutriční vlastnosti;

  • přírodních rostlinných složek jsou výborným protizánětlivým činidlem, zklidňují, zmírňují svědění a zarudnutí. Extrakt z heřmánku uklidňuje, osvěžuje, vyplňuje vlhkost, má dezinfekční účinek;

  • vitamín E vyživuje buňky, má antioxidační vlastnosti.

Recenze

Po holení balzám Nivea kupující doporučují v jejich hodnocení se záviděníhodnou pravidelností. Kromě toho spotřebitelé mají rádi nejen výsledek výrobku, ale i samotný design obalu. Neexistují žádné nevýhody, ale výhody jsou více než dost. Nástroj přitahuje muže příjemným a zároveň neutrálním zápachem, takže toaletní vodu nepřeruší. Hydratační účinek trvá dlouhou dobu.

Citlivý povrchový balzám účinně hydratuje a zklidňuje.

Byl také patrný regenerační účinek. Je praktické a praktické jej používat. Láhev vám umožní šetřit balzám. Výrobek je vhodný pro každodenní použití, nezpůsobuje podráždění, pocit těsnosti, pálení a suchost.

Muži, kteří začínají používat linku péče o muže Nivea, mají po holení dobrý uklidňující a hydratační účinek. Konzistence balzámu umožňuje použít velmi malé množství najednou. Skladovatelnost je také impozantní - 3 roky.

Ženy radí

Pro ochlazení a zklidnění pokožky po holení, kupující v recenzi doporučuje používat Nivea Balsam osvěžující. Prostřednictvím "Pro muže" nejen muži jsou spokojeni, ale i ženy. Chladící balzám má krémovou tekutou strukturu a je snadno distribuován a absorbován. Kůže po ní je měkká, dobře upravená, bez podráždění. A efektu čerstvosti, která je tak příjemná zejména v horkém počasí, dosahuje mentol, který je součástí.

Balzám pro citlivou pokožku, jak dívky oceňují.

Epilace je totiž nedílnou součástí života každé ženy. Příjemná pleť vyžaduje zvláštní péči, aby byla zdravá a sametová a aby nedocházelo k vyděšení jeho majitele podrážděním, svěděním a zarudnutím. A to vše je možné díky glycerinu, extraktu heřmánku a vitamínu E.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky