Krém na rty

Krém na rty

Perfektní rty jsou snem mnoha dívek. Pro dosažení hladké pokožky a zdravého lesku na rtech se mnoho uchyluje k pomoci různých metod. Doporučujeme Vám seznámit se s prostředky pro péči, dávat objem a jasný obrys. Ano, je to populární a účinný krém na rty.

Vlastnosti

Kůže rtů je velmi citlivá a citlivá. Tenká vrstva a těsná blízkost povrchu kapilár je příčinou výskytu takových častých trhlin. A bez ohledu na to, jak bych chtěl použít minimální množství kosmetiky v mém arzenálu, člověk nemůže dělat bez komplexní péče.

Péče o rty se provádí:

 • křoviny;
 • hygienická rtěnka;
 • balzám;
 • krém

Je-li činnost křoviny je vše velmi jasné, pak s následující série kosmetických otázek make-up. Není to totéž, co nás prodávají pod různými jmény, není žádným tajemstvím, že obchodníci jsou zanícenými fanoušky hraní se slovy.

Ale v případě make-upu na rty je vše velmi spravedlivé. Hygienická rtěnka má pouze vnější účinek, v krátkém čase vrací rty zvlhčující a přirozený lesk díky použití vosku. Balzám obsahuje velké množství živin a dobře zvládá každodenní výživu jemné pokožky. Krém se používá pro intenzivní péči s výrazným účinkem.

První místa ve smetaně patří k výživným olejům, které jsou vhodné i pro nejcitlivější pleť.

Krémy na rty v závislosti na specifikách mají své vlastní vlastnosti. Například výplň rtů je alternativou k plnivům. Výsledek je krátkodobý, ale náklady jsou desetkrát nižší než náklady na léčbu. Krém na kůži rtů tohoto typu se skládá z kyseliny hyaluronové, a proto je test na alergie nutností.

Péče krémy nesmí obsahovat hyaluron, a vyživují a hydratují houbu pomocí lehkých olejů a rostlinných tuků. Lze použít například lanolin, jojobový olej, broskvový olej a další přírodní a výživné přísady z ovoce.

Nelze říci o struktuře krému. Na rozdíl od balzámu a hygienické rtěnky má opravdu krémovou konzistenci a nejčastěji se používá při lehkých masážních pohybech. Faktor aplikace a plná absorpce užitečných složek zajišťuje dlouhodobý účinek krému a zvlhčení rtů zevnitř, a to nejen externě.

Aplikace

Krém na rty lze použít v různých případech, ale s jediným účelem, aby vaše rty byly přitažlivější a přitažlivější.. Jejich krása někdy závisí na objemu a objemu. Krém-výplň je ideální pro zvýšení objemu, protože proniká do epidermis, vyhlazuje malé vrásky, vyplňuje je užitečným složením. Výsledky lze považovat za omlazující, jasnější kontury.

Nicméně, objem mizí do pozadí pro dívky trpí sucho a praskliny v rtech. Problém je častý a souvisí s mnoha faktory. Doporučuje se aplikovat krém na péči a intenzivní výživu:

 • při změně povrchy rtů v mrazivém počasí;
 • s nesprávnou dietou a nedostatek užitečných stopových prvků v tandemu s komplexem vitaminů pro orální podání;
 • když se změní epidermis, spojené s mechanickým poškozením, jako je časté olizování a kousání.

Také krém na rty je vhodný pro zanícené rohy kolem rtů. Tento elixír pro hojení ran je určen k uklidnění kůže a hojení drobných ran pomocí mnoha složek, například D-panthenolu.

Přehled nejlepších výrobců

Cherished krém je poněkud těžší najít než běžné hygienické rtěnky. Velké obchody a internetové portály nám však tento nástroj nabízejí ve slušné variantě.

 • Dnešní produkt se stal populárním pro zvýšení objemu. Angel Lips. Do jeho výroby se zapojila velká domácí společnost Phitoprom, která vyrábí mnoho známých a vysoce účinných produktů pro komplexní péči o tělo a vlasy. Roky zkušeností podněcují důvěru a složky kompozice rozptýlí pochybnosti.

Angel Lips má přírodní směs s kyselinou hyaluronovou, získanou z živočišných surovin.

Hyaluron vyplňuje vrásky, vyhlazuje povrch a jako by zevnitř vyplňuje rty vlhkostí. Kromě toho se krém vyznačuje přítomností feromonů, protože hlavním cílem touhy žen po kráse je pozornost mužů. Dalšími užitečnými složkami jsou kokosový olej, adipofillin, vitamin E, setshil a další.

 • "Nutri."-Výplň"předložila francouzská společnost. \ t Filorga. Jeho složení je krátké a jasné jako téměř každá složka přírodního původu. Bambucké máslo, sójový olej a olej z ricínových bobů, pro-kolagenový peptid a speciálně vyvinutý komplex NCTF se dokonale vyrovnávají se suchými rty a prasklinami, ztrátou pružnosti a rozmazáním kontur. Nástroj je ideální pro věkové kategorie od 22 do 40 let.

A pokud náklady na Angel Lips a Filorga nejsou dostupné všem, musí se další produkt stát rozpočtovým asistentem. Domácí prostředky Plazan "Lip Contour", obsahující komplex hyaluron a elastin-kolagen účinně zvládají vyhlazující vrásky a dávají objem.

 • Italský lék Inca vstal také zvýšit objem. Zázvor a menthyllaktát zde získává kůži a extrakt z papriky a kyselinu hyaluronovou pro okamžité zvýšení.

Stojí za to říci, že je možné dosáhnout kumulativního účinku s použitím krému, který je používán po dobu 30 dnů.

 • Další italský vývoj "Guam Micro Biocellulaire Crema Contorno Labbra" zvyšuje nejen objem, ale také minimalizuje známky stárnutí kolem rtů. Kompozice používá takové účinné látky, jako je řasový extrakt, mořský plankton a heřmánkový, jojobový, baobab, bambucký a kakaový olej, jakož i peptidy.

Odchod od tématu zvětšování rtů k tématu jejich léčby, můžete si všimnout balzám krém Bepanthol s účinnou látkou dexpanthenol. Nástroj má hojení ran a protizánětlivý účinek, účinně změkčuje a zvlhčuje pokožku.

 • Krém Belweder z Lotyšska je multifunkční lék s regeneračním účinkem. V jeho složení najdete mnoho užitečných olejů, jako je například Limnantes Alba, řepka, bamba.

Hlavními funkcemi krému jsou změkčení a vyživování rtů, osvěžující a hluboce zvlhčující. Nástroj vyhlazuje vrásky epidermy a zcela odstraňuje deskvamaci a suchost.

 • Krém z Číny překonává další problém epidermis, jmenovitě herpes. Carmex účinně zvládá nové formace díky acykloviru, který je součástí. Mezi charakteristické rysy vyniká rychlý výsledek při aplikaci léčivé kompozice každé 2 hodiny.
 • Dokončuje špičku nejlepších krémů na rty není zcela standardní nástroj, jmenovitě obličejový krém a víčka "Večer" z dlouholeté a úspěšné továrny "Svoboda. Proč krém na tomto seznamu? Je to všechno o jeho aktivních složkách, jako je lanolin, extrakt z petrželky, vitamín A a E. Náklady na tento krém jsou směšné a účinek odzbrojuje i vybíravé dámy.

Mix elixíru s různými oleji a krémy stejné značky, na oplátku za získání kůže jako po návštěvě salon a drahé postupy.

Recenze

Krémy pro jemné epidermis získávají rostoucí popularitu. Životní prostředí, nedostatek vitamínů a možná i dohromady mají škodlivý účinek na kůži rtů. Ženy v panice as prvním výskytem trhlin spěchají hledat zázračné prostředky, někdy hledají, co hledají.

Takže hojení ran a intenzivně vyživující krémy opravdu pomáhají. Nicméně, podle uživatelů, jejich účinek není dlouhý, jestliže léčba epidermis není podporována vitamínovými komplexy. Také majitelé nepříjemných problémů s touto smyslovou zónou důrazně doporučujeme aplikovat peeling před použitím některého z krémů. Živiny v tomto případě pronikají hlouběji a zvyšují celkový účinek použití.

Když mluvíme o prostředcích, které zvyšují objem, názory se dělí na dva protichůdné tábory. Uživatelé se vzájemně dohadují, dokazují akci nebo nečinnost dalšího elixíru. Některé ženy se domnívají, že k dosažení objemu procedury by mělo být prováděno často a po dlouhou dobu. Souhrnně lze říci, že kumulativní efekt existuje.

O péči o rty v zimě viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky