Depilační krém Velvet

Depilační krém Velvet

Tisíce pokusů dívek získat dokonale hladkou a hladkou pokožku ve většině případů nebyly korunovány úspěchem. Bohužel, ale hladké elastické nohy s čokoládovým opálením zůstávají jen v reklamách. Depilační krém Velvet je schopen se stát záchranou a řešením problému odstraňování chloupků.

Výhody

Neurologické vlasy na nohou, oblasti bikin a podpaží musí být trvale odstraněny. Většina způsobů, jak se s nimi vypořádat, je velmi bolestivá a prah bolesti mnoha dívek je vysoký. Pokud epilátor, shugaring a odstranění vosku není pro vás, ale holicí strojek nyní a pak zanechává podráždění za ním, má smysl podívat se na depilaci pomocí krému.

Depilační krém je chemické složení, které nepříznivě ovlivňuje strukturu vlasů. S dlouhým pobytem na těle rozbíjí vegetační měřítko tak, že po sezení mohou být bezpečně odstraněny speciální stěrkou bezbolestně a co nejjednodušší. Absence bolesti - hlavní výhodou tohoto nástroje.

Kromě toho krém na odstranění chlupů poskytuje komplex vitaminů a různých užitečných přísad pro pokožku. Tak, značka Velvet používá ve složení olivový olej, bohatý na vitamíny A a E. Hladká, měkká, sametová kůže - druhá plus v depilačním boxu. Musíte souhlasit s tím, že holicí strojek takový efekt nemůže poskytnout. Měla by být ráda a majitelé citlivé pokožky, protože krém neproniká do horních vrstev epidermy a odstraňuje vlasy pouze z povrchu kůže, aniž by ovlivňoval folikuly.

Trvání hladkosti odborníků na depilační prostředky znamená 5-7 dnů, což je poměrně dlouhodobý výsledek výrobku, který nemá vliv na strukturu žárovky.

Odrůdy

Depilační krém má své vlastní odrůdy v závislosti na oblasti, kde se odstraňují nežádoucí chlupy. Takže Velvet pro citlivou pokožku s olivový, heřmánkový a vitamín E ideální pro celé tělo, může být použit pro podpaží a intimní prostory.

Pro nejcitlivější oblasti, konkrétně pro hluboké bikiny, představuje společnost depilační krém Velvet Intim c verbena a heřmánkový extrakt. Přípravek neobsahuje agresivní látky a užitečné extrakty hydratují a zklidňují pokožku v této citlivé oblasti.

Velká odrůda je reprezentována linií 2 v 1. Zde naleznete produkty bohaté na tyto výtažky:

  • extrakt z mátynapomáhá vyhnout se problému zarůstání vlasů;
  • extrakt z aloezpomaluje růst vlasů a aktivně zvlhčuje a chrání před podrážděním;
  • divoké květiny - dlouhodobě zajišťuje hladkost a měkkost.

Nový řádek Velvet "Skin" zaveden depilační přístroj "Citlivé" pro hypersenzitivní epidermis. Obsahuje extrakt bavlníkových semenMá výrazný uklidňující účinek. Takový nástroj může být záchranou pro suchou pokožku. Velvet vytvořil s suchem speciální produkt. s růžovým olejem. Extrakt z růží v co nejkratším čase eliminuje peeling, účinně vyživuje i hrubozrnnou kůži.

Stojí za to říct, že bez ohledu na rozmanitost prostředků, jeden společný znak spojuje je a stává se z mnoha důvodů pro nepoužívání prostředků. Výrobek musí být uchováván na kůži po dobu 10-20 minut, aby se dosáhlo dobrého výsledku. Pro dívky, které si cení svůj čas, "Velvet Skin" navrhl depilační přístroj "3 min". Odstraňuje chlupy za 3 minuty, čímž se proces depilace blíží rychlému oholení.

Složení

Před použitím je důležité seznámit se s jeho složením, protože, možná, již před nákupem si budete moci všímat alergické složky.

Mezi ingrediencemi je první místo vodydruhé vápenatá sůl kyseliny thioglykolové. Tato složka ničí strukturu vlasů. Bohužel to může způsobit alergie, což znamená, že i když se neprojevila v deseti dotazovaných přítelkyních, musí být proveden test citlivosti.

Glycerylstearát - emulgátor přítomný ve složení depilačního činidla. Prodlužuje trvanlivost vyhledávané trubice a také pokožku hladší a udržuje v ní vlhkost. Další emulgátor Cetearylalkohol také působí jako hydratační krém. Na rozdíl od následující látky je pro lidské tělo zcela bezpečný. Oktylstearátmající komedogenní účinek.

Je složen a vazelínaže, podle odborníků, není příliš dobrý, protože povaha této látky je ropný průmysl. Vazelína může ucpat póry, zabránit kyslíku a způsobit vyrážku. Stojí za to připomenout, že depilační prostředek by měl být vymyt, což znamená, že použití vazelíny je zcela přijatelné. Močovina v prostředku zajišťuje pronikání živin do hlubokých vrstev, má antimikrobiální a protiplísňové účinky. To je bezpečné pro epidermis, nicméně, je přísně kontraindikován pro podráždění a rány.

Ve směsi je hydroxid draselný. Když už mluvíme o akci, je to silná alkálie. Jeho vysoké koncentrace vyvolávají sucho a pálení. V krémě Velvet je komponenta označena jako jedna z posledních, takže lze předpokládat, že její podíl je malý a docela přijatelný. Nepochybně přísady jako olivový olej a heřmánkový extrakt, vezmeme-li v úvahu složení depilačního krému pro citlivou pokožku. V jiných sériích jsou také přítomny různé extrakty, i když doplňují seznam složek. Vedle ní vitamín E.

Dokončuje poměrně kompaktní a malý seznam složek. parfém. Zároveň by neměl být zařazen do složení kosmetiky, což znamená, že složka je mínus tohoto výrobku. Počítáme-li užitečné a negativní složky, můžeme konstatovat, že v tomto nástroji je více přínosů, zejména proto, že ovlivňuje pokožku pouze 10-20 minut.

Co je nejkrásnější kompozice, podívejme se na další video.

Návod k použití

Často se dívka odchýlí od depilace a má za sebou alespoň jeden neplodný a neuspokojivý zážitek. Ve většině případů se to děje z neznalosti, jak správně užívat lék.

  • V první řadě je nutné kontrolovat alergickou reakci, i když kůže není náchylná k alergiím. Zvláštní opatrnost v tomto případě nebolí. Krém se aplikuje na ohyb loktu po dobu 10 minut. Spalování a svědění je jasným znamením nevhodného krému. Pokud nejsou tyto pocity pozorovány, produkt se opláchne teplou vodou a pokračuje přímo k odstranění chloupků.
  • Před zákrokem je důležité očistit pokožku mýdlem a dobře ji osušit, aniž byste ji otřeli ručníkem. Někteří doporučují použití křoviny pro další odstranění mrtvých částic epidermis a otevření kořene vlasů.
  • Dále musíte použít prostředek tenké vrstvypokrývající všechny vlasy, ručně nebo špachtle, včetně depilačního krému Velvet.

Po nanesení nástroje je důležité být v klidové fázi, aby nedošlo k posunu kompozice.

10 minut - minimální doba pro Velvet, po které můžete zkontrolovat na malé ploše kůže, to fungovalo. Pokud se chloupky snadno vzdalují, můžete pokračovat k úplnému odstranění kompozice. Se zbývajícími chlupy se výrobek uchovává dalších 5-10 minut. Celkové trvání kompozice na kůži by nemělo překročit 20 minut, jinak se významně zvýší možnost popálení.

Odstraňování chloupků špachtlí by mělo probíhat proti růstu vlasů. Zbytky smetany se omyjí pod proudem teplé vody.Na této péči o pleť lze dokončit, protože prospěšné složky z kompozice již nasycily kůži a učinily ji měkkou a sametovou.

Chtěl bych upozornit na bezpečnostní opatření. Krtky pro bezpečný účinek by měly být utěsněny tenkou omítkou, která nenarušuje kvalitu depilace. Podrážděná pokožka je přísná kontraindikace k použití. Také se nedoporučuje používat krém pro těhotné ženy během laktace, protože podle mnoha ujištění má krém nepříznivý vliv na kvalitu mléka kojící matky.

Péče po zákroku

Pro dlouhodobější účinky se doporučuje používat mléko Velvet 5 v 1 po odstranění chloupků. Zařízení je v ceně ovocné kyseliny, citronový extrakt a olej z hroznových jader a má nejen vyživující, ale také zpomalující účinek růstu vegetace

Je třeba poznamenat, že v případě neúplného odstranění chlupů lze zbývající vegetaci odstranit až po jednom dni od první depilace.

Recenze

Recenze krémů Velvet opravdu hodně. Tajemství toho spočívá samozřejmě v neuvěřitelné dostupnosti. Takže majitelé určit průměrné náklady na trubku uchopení 2-3 depilations, jen 50 rublů. Dívky to považují za nejefektivnější a nejziskovější ze všech těchto prostředků. Když už mluvíme o samotném výrobku, je třeba poznamenat jeho hustotu a snadnou aplikaci. Většina se domnívá, že pach není nejpříjemnější, ale ne odporný, zcela neutrální. Někteří to srovnávají s vůní lékárenské masti.

Akce, jako v každém případě, způsobuje kontroverzní emoce. Některé snadno odstraní vlasy po 10 minutách stárnutí na kůži, zatímco jiné a po 20 minutách se do stroje přidají zbývající chlupy. Tento faktor samozřejmě ovlivňuje povahu vegetace.

Stal se kontroverzní a škrabkou odstranit krém. Pádlo ve formě vlny vyžaduje určitou schopnost použití, kterou ne všichni mistři. Však ti, kteří se na to přizpůsobili, si všimnou nepravidelností na svém povrchu, poškrábání kůže. Takové drobné poškození interakce s krémem způsobuje pocit pálení. Uživatelé důrazně doporučujeme dostat špachtli od jiného výrobce.

Gladly je sex po depilaci. Extrakty a oleje se dostatečně vyrovnávají s úkolem vyživovat pokožku, což vede k četným fotografiím pružné a rovnoměrné pleti.

Trvání hladkosti je pro všechny jiné. Někteří lidé si všimnou dokonalé hladkosti i na třetí den po epilaci, jiní cítí posměšky hned následující den. Chcete-li rozšířit příjemnou hladkost efektu dívky, aplikujte krém po depilaci z Velvetu, dobře, jeho cena je také nízká a je dostupná téměř každému.

Shrnutím hodnocení můžeme konstatovat, že krém působí efektivně a plní všechny uvedené funkce. Nezapomeňte však na případné alergie, které mohou někdy pokrývat epidermis hrubou kůrou nebo čistou vyrážkou. Pozor a pozornost je klíčem k řádnému a bezbolestnému postupu s produkty Velvet.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky