Dětský krém

Dětský krém

Každý pečující rodič se snaží dělat všechno tak, aby dítě vyrostlo zdravé a silné. Je známo, že kůže dítěte je poměrně něžná a vyžaduje zvláštní pozornost a péči. Je důležité používat správný krém, který pomůže vašemu dítěti v klidu a pohodě každý den. Základním pravidlem není škoda. Často milující maminky se snaží koupit různé krémy pro své potomky, nevěnují pozornost jejich složení. To je poměrně běžná chyba. Láhev může obsahovat složky, které mohou mít nepříznivý vliv na kůži dítěte. V našem článku budeme hovořit o tom, jak si vybrat správný krém pro zdraví dítěte.

Druhy

Před zvážením složení dětského krému zvažte jeho hlavní typy:

 • Klasika. Tato možnost se používá, pokud nepotřebujete žádnou zvláštní péči o dítě. Nástroj pomáhá aktivně zvlhčit pokožku, zmírnit podráždění a vyživuje jemnou pokožku vašeho potomka.

 • Hydratační. Tato možnost se často používá v péči o děti, protože dětská dermis často ztrácí vlhkost. Je dobré použít tento typ krému po ošetření vodou. Můžete účinně vyživovat a hydratovat dětskou pokožku. Podívejte se na složení takové trubice. To by mělo zahrnovat takové aktivní složky jako glycerin, vitamíny A, E, éterické oleje, rostlinné extrakty. Je nutné aplikovat přípravek s maximální opatrností, protože alergie se může projevit na některých jeho prvcích.

 • Ochranné. Jedná se o typ sezónního krému. Používá se k ochraně delikátní pokožky dětí před nepříznivými povětrnostními podmínkami: spalující slunce, silný vítr, silný mráz. S ním se nemůžete bát jít na procházku v takovém období. Aplikujte přípravek na pokožku dítěte půl hodiny, než se objeví na ulici. Poté lze nástroj zcela vstřebat a získáte požadovaný efekt.

 • Krém pod plenou. Ve velmi nejmladším věku dítěte je to docela relevantní nástroj. Vzhledem k obsahu antimikrobiálních, protizánětlivých složek bude dítě spolehlivě chráněno před vyrážkami, podrážděním a zarudnutím. Nástroj musí nutně zahrnovat D-panthenol, oxid zinečnatý a další sloučeniny. Látka má preventivní účinek, zabraňuje vzniku kožních vyrážek.

 • Protizánětlivé. Tento nástroj lze použít jako krém pod plenou a jako účinnou látku proti různým druhům podráždění na jemné pokožce.

Tím, že znáte směr působení každého typu prostředků, si můžete vybrat nejúspěšnější variantu pro vaše dítě.

Co by mělo být

Výběr krém pro děti, měli byste věnovat pozornost jeho složení, textury, výrobce, stejně jako vzít v úvahu mnoho dalších faktorů. Pro dítě bude tedy optimální tukový produkt, který se stane účinnou ochrannou bariérou pro dermis. Ale dospělí používají takový krém, zejména pro obličej, nedoporučuje se. Kůže dospělé osoby je hustší a silnější, takže dětský lék ji pouze vysuší a vytvoří skleníkový efekt. Pokud se tedy rozhodnete pro užívání drogy pro sebe, měli byste k ní přistupovat zodpovědně.

Proto by měl být dětský krém pro dítě bezpečný a hypoalergenní. Později se podíváme na to, jak otestovat přípravek pro alergickou reakci u Vašeho dítěte. Nezapomeňte se podívat pouze na přírodní složky. Pokud na obalu vidíte nežádoucí syntetické složky (vůně, parabeny, jiné konzervační látky), je lepší tento výrobek odmítnout ve prospěch bezpečnějšího.

Samozřejmě je třeba se zaměřit nejen na hodnocení zákazníků a známých, ale také na doporučení vlastního lékaře. Ujistěte se, že se u svého lékaře dozvíte, který krém může vaše dítě použít.

Složení

Před spuštěním do obchodu a nákupem drahocenné sklenice pro vaše dítě, je lepší nejprve rozhodnout nejen typ smetany, ale také to, jaké složení by mělo mít. Při výběru výrobku je třeba dbát zvýšené opatrnosti.. Nezapomeňte si přečíst před nákupem na tubu jeho složení. Pamatujte, že čím méně ingrediencí je, tím lépe to bude pro vaše dítě. Riziko alergických reakcí bude nakonec sníženo.

Zvláště důležité je, aby byl krém přirozený, s neutrálním PH, certifikovaným, hypoalergenním, s výhodou na bázi vody.

Mezi přírodní prvky, které krém obvykle obsahuje, patří:

 • Heřmánek. Tato rostlina má protizánětlivý a antimikrobiální účinek. Vhodné pro citlivou pokožku.

 • S měsíčkem. Tato činidla mají také antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti. Často jsou zahrnuty do složení dětského krému pod plenou. To pomůže aktivně a pečlivě řešit podráždění dermis. Dítě se bude cítit pohodlně a klidně.

 • S řetězcem. Tato rostlina bude určitě v lékárničce matky, jejíž děti trpí těmito chorobami jako je diatéza, kopřivka, kožní alergie. Právě díky prospěšným vlastnostem této série lze tyto nemoci vyléčit.

 • Fenykl. Lék s touto složkou pomůže zklidnit a zmírnit bolest. Fenyklový olej obsahuje antioxidanty, které stimulují obnovu kožních buněk a jejich regeneraci.

 • Díky panthenolu, který má protizánětlivé vlastnosti, můžete účinně zbavit sucha, poškození kůže, alergické vyrážky. Nástroj s touto složkou bude mít ochranné vlastnosti. Tento panthenol je často součástí krémů pro děti, stejně jako léků na praskliny bradavek při kojení.

 • Oxid zinečnatý. Tato složka má vynikající protizánětlivé a hojivé účinky. Účinně se používá v boji proti vyrážce pleny, vyrážce paty, dermatitidě pleny. Nechte dítě cítit se sebevědomě a chráněné.

 • Používá se jako přísada do krému a bambucké máslo. Pronikne do hlubokých vrstev dermis, aktivně je zvlhčuje, chrání před škodlivými vlivy.

 • Meruňkový olej. Tato složka pomůže rychle odstranit podráždění, vyrážku plenky, zarudnutí. Látka je dobře vstřebávána, hydratuje pokožku dítěte.

 • Olivový olej. Je to tento olej, který obsahuje hodně skvalenu, který vám umožní zvlhčit pokožku, stejně jako všechny potřebné vitamíny a stopové prvky, které mají příznivý vliv na kůži.

 • Glycerin.

 • Mink tuk Pomáhá obnovit metabolismus lipidů v dermis, má dobrou permeabilitu buněk. Předpokládá se, že norkový tuk je nejblíže ve složení lidským tkáním.

 • Vitamin E Náprava, jakož i další vitamíny: A, B, C, E, F. Tyto složky napomáhají pokožce nasáknout nezbytnými stopovými prvky.

7 foto

Samozřejmě to nejsou všechny komponenty, které mohou být součástí dětského krému. Přezkoumali jsme nejzákladnější. Nástroj může také obsahovat sorbát draselný. Jedná se o netoxický konzervační prostředek, který se získává z plodů popela.

Přehled výrobců

Každý pečující rodič chce najít pro své dítě ten správný nástroj. Moderní výrobci nabízejí širokou škálu produktů, mezi nimiž najdete správný výrobek.. Zvažte společné firmy:

 • Já sám. " Tato volba dokonale zjemní a zvlhčí pokožku vašeho dítěte. Prostředky účinně eliminují podráždění, rychle se vstřebávají. Díky extraktu z jedle krém má protizánětlivý účinek, rychle hojí rány. Sójový olej pomáhá změkčit a vyživovat pokožku.Bezpečný a hypoalergenní přípravek bude cenným konkurentem západních nákladných produktů. Nízké náklady příjemně překvapí kupující.

 • "Můj sluníčko". Tento produkt je tvořen výhradně z přírodních surovin. Prostředky jsou vhodné jak pro nejmladší děti, tak pro starší děti. Krém pod plenou pomůže eliminovat podráždění a vyrážku pleny. Pomůže produktům tohoto výrobce a za chladného počasí. Existují speciální ochranné krémy z větru. Pomohou chránit tváře dětí. Po procházce můžete použít speciální změkčovadlo.

 • "Infarma". Tento dětský výrobek má terapeutický a profylaktický účinek. Pečlivě se stará o pokožku dětí, pomáhá při léčbě různých onemocnění epidermis. Díky přirozenému složení můžete kombinovat léčebné účinky a péči o pleť. Krém můžete aplikovat na nejrůznější kožní onemocnění, na podráždění a suchost pokožky. Droga neobsahuje škodlivé látky, neupchává póry. Je pozoruhodné, že tento krém mohou používat i dospělí, kteří mají citlivou a podrážděnou dermis.

 • "Barsukor". Tento krém pro děti se doporučuje pro děti od 3 let k léčbě a prevenci. Obvykle se používá kašel, nádcha, podchlazení, zima. Základem léku jsou přísady jako jezevčí tuk, kafr, esenciální olej z máty peprné, pepřový extrakt. Tam jsou také další přísady. Nástroj se snadno a rychle vstřebává do pokožky, má ohřívací účinek, stejně jako širokou škálu aplikací. Před použitím zkontrolujte, zda přípravek neobsahuje alergickou reakci.

 • "Naše matka". Krémy této série pomohou zklidnit a zjemnit pokožku Vašeho dítěte. Složení produktu zahrnuje extrakty ze série, rakytník řešetlákový, heřmánek, měsíček. Pomohou eliminovat zarudnutí, podráždění, suchou pokožku. Krém má protizánětlivý účinek. Klinické studie prokázaly dobrou snášenlivost a vysokou účinnost přípravku.

 • "Velvet ruce". Tento krém je bohatý na prospěšné látky, které aktivně vyživují pokožku vašeho dítěte. Hypoalergenní přípravek je bohatý na vitamíny B5, oleje, má jemnou texturu, rychle vstřebává. Rakytníkový olej a avokádo jsou známé svými baktericidními a hojivými vlastnostmi. Produkty byly dermatologicky testovány. Neobsahuje umělá barviva.

 • Nivea. Známá značka představuje dětskou linii. Rychle se vstřebává, hydratuje dermis. Tento produkt pomáhá zlepšit ochranné funkce kůže. Hypoalergenní přípravek vhodný pro jakýkoliv typ pleti.

 • Dětský krém z továrny "Svoboda". Tento produkt obsahuje aktivní léčivé složky: lékařský lanolin, vitamin A a další. Díky extraktu z heřmánku snižuje levandulový olej zánět. Mentol má chladicí účinek. Nástroj eliminuje svědění a nepohodlí. Nástroj můžete používat od prvního dne života. Výrobek je vynikající prevencí plenkové vyrážky, prostředku pro udržení masáže, proti popraskání.

Proto jsme přezkoumali hlavní výrobce důvěryhodné zákazníky. Budete se moci zaměřit na hodnocení, na složení výrobku, stejně jako na vlastní intuici při výběru požadovaného kosmetického přípravku.

Jak si vybrat

Moderní výrobci nabízejí mnoho možností pro širokou škálu dětských krémů. Mezi ně patří výrobky pro masáž a pro popáleniny, pro suchou pokožku, pro odstranění zarudnutí a poškození. Je nutné zvolit krém, který je potřebný pro vaše dítě v konkrétní situaci. Pokud tedy dermis vyžaduje aktivní výživu, pak musíte zůstat na živině.

Stojí za zmínku, že volba baby krém - odpovědné události. Zde je důležité věnovat pozornost následujícím faktorům:

 • Při nákupu pečlivě zkontrolujte složení výrobku. Pokud víte, jak tyto nebo jiné prvky, které jsou součástí sklenic, můžete snadno zjistit účinnost krému. Je nutné zvolit, na základě typu výrobku a dosáhnout požadovaného účinku. Hlavní věc - nespěchejte a pečlivě posuďte látku.

 • Nezapomeňte smetanu cítit. Pokud cítíte příjemný, ale docela ostrý zápach, pak má výrobek parfém. Může způsobit alergické reakce u dětí. Bylo by lepší koupit výrobek, který má lehkou vůni léčivé rostliny.

 • Nezapomeňte se podívat na obal výrobku. Musí být vzduchotěsný. To bude klíčem k bezpečnému používání výrobku (nepočítáme samozřejmě složky, které tvoří složení).

 • Stojí za zmínku, že přírodní kosmetika má určitou trvanlivost. Obvykle to není více než rok. Pokud zjistíte, že datum vypršelo na obalu, neměli byste takový výrobek kupovat. Může to poškodit vaše dítě.

 • Nepoužívejte dětskou smetanu, která byla několik měsíců skladována v čistotě. Do látky se mohou dostat škodlivé mikroorganismy.

Na tom, jak bude vaše volba správná, bude záležet na stavu, blahu vašeho karapuzu.

Aplikace

Zde jste si koupili ceněný pohár vhodného krému. Nyní je nutné se rozhodnout, jak často je třeba tento nástroj používat a jak jej použít k účinnému jednání. Stojí za to říci, že ve všem, co potřebujete, musí být opatření v souladu. Pokud dítě nedostane vlhkost a výživu přes dermis - to je velmi špatné. Ale to bude také špatné, pokud matka dítěte je velmi rád kosmetiku. Je lepší najít střední půdu.

Často se nepoužívají protizánětlivé léky pro plenky, je nutné vytvořit podmínky, za kterých bude dermis dýchat. Pokud se například stane nezbytným aplikovat látku, pak stojí za to rozmazat oblasti hýždí, třísla, malým množstvím látky a jemně ji otřít do dermis. Ujistěte se, že záhyby kůže nezanechávají žádný rozmazaný krém.

Jakýkoli druh látky by měl být používán zvláštním způsobem:

 • Umyjte si důkladně ruce mýdlem. Vysušte je ručníkem. Teprve teď můžete postup pokračovat.

 • Nejprve na dlani vytlačte nějaký krém., jemně a jemně ji aplikujte na tělo dítěte pomocí masážních pohybů.

 • Někteří lékaři doporučují nábor pomocí čistého bavlněného tampónu.

Pediatři doporučují výměnu dětských prostředků alespoň dva nebo tři měsíce. To nezpůsobí závislost na dítěti. Nepoužívejte nástroj po delší dobu, protože se v produktu rychle množí mikroby a bakterie. To může způsobit značné škody na zdraví dítěte. Lepší nákup malých balíčků podle objemu.

Pamatujte, že ochranný krém by měl být aplikován půl hodiny před odchodem, jinak může poškodit pokožku.

Nejdůležitější věcí, kterou je třeba začít používat, je otestovat alergenitu jeho složek. Naneste trochu látky na koleno ohnout nebo rozšířit nad okem batole. Pokud během dne nevidíte zarudnutí, svědění, pálení, stejně jako jiné negativní reakce, pak jsou drobky tohoto typu krému vhodné, můžete výrobek bezpečně používat.

Jak vařit doma

Pokud se bojíte o zdraví svého dítěte a nechcete důvěřovat jemné kojenecké kůži v jakémkoli obchodě, můžete si tento užitečný nástroj vytvořit sami. Výhodou bude nejen peněžní úspora, ale i skutečnost, že budete mít jistotu ve složkách lahve. Existuje mnoho receptů, které pomohou vytvořit požadovaný produkt. Nejdříve musíte jít do speciálního supermarketu a zásobit: kakaové máslo, bambucké jádro, meruňková jádra (všech 5 gramů). Také potřebujete emulgátor Olive 1000, čtyři kapky oleje z rakytníku, 40 ml heřmánkového hydrátu, 39 ml. levandulový hydrolat, 0,2 g. sorbát draselný.

Nyní roztavit bambucké máslo / kakao / meruňková jádra ve vodní lázni. Přidá se emulgátor a rakytníkový olej. Vezměte další destičku a také vodu ve vodní lázni promíchejte přidáním sorbátu draselného. Látky by měly být stejně horké, pak je třeba látku opatrně nalít do směsi oleje. Nyní vezměte mixér a porazte ho asi jednu minutu. Míchejte špachtlí, aby vše zhustlo. Vložte nádobu a dejte výrobek do chladničky.

Tento typ krému je vhodný pro děti od dvou let. Pokud chcete vytvořit nástroj pro novorozence, měli byste vyloučit kakaové máslo a rakytník. Bambucké máslo je lepší vzít si nerafinované. A v kapalné konzistenci je lepší použít sériovou hydrolat, s přidáním destilované vody ve stejném poměru.

Recenze

Mezi mnoho pozitivních recenzí si zákazníci všimnou účinnosti a účinnosti dětského krému. Nejlepší produkt je hypoalergenní, pomáhá vyrovnat se s podrážděním, šupinatěním, vyrážkami plen a dalšími nepříjemnými projevy dermis. Mnoho žen se zaměřuje na hodnocení výrobců, věří, že je to populární firma, která si zaslouží pozornost. Jiní dávají přednost nákupu dobrého, ale levného a málo známého produktu. V každém případě ženy souhlasí s tím, že je nutné se podívat na složení zboží. Každé dítě může mít alergickou reakci na některou složku.

Mnoho matek a pediatrů se doporučuje testovat produkty zpočátku na lokti dítěte. Naneste krém tam a počkejte den. Pokud si nevšimnete žádné negativní reakce, pak je tato látka pro vaše dítě neškodná.

Kupující jako demokratická hodnota zboží. Dětský krém je vysoce účinný. Současně lze zakoupit za dostupnou cenu. Nebudete trávit celý rodinný rozpočet, ale získáte užitečný produkt.

Přitahuje lidi a široký sortiment zboží. Moderní výrobci nabízejí různé typy a možnosti krémů, které pomohou dosáhnout cíle. Výhodou je také dostupnost zboží. Nástroj si můžete zakoupit v každém specializovaném obchodě.

Jaké dětské krémy si můžete vybrat, můžete se poučit z videa.

Před nákupem byste samozřejmě měli jasně definovat účel finančních prostředků. Pečlivě zkontrolujte složení a těsnost obalu. Nebojte se strávit více času pečlivým zkoumáním produktu. Koneckonců může záviset na zdraví vašeho dítěte. Pokud cítíte ostrý zápach, neměli byste takovou látku kupovat. Může obsahovat konzervační látky nebezpečné pro dítě.

Proto jsme považovali za hlavní typy dětského krému. Nyní víte, jak si vybrat správný výrobek, aplikovat a aplikovat. Nenechte se unést kosmetikou, ale nespouštějte kožní problémy u dítěte. Pamatujte, že včasné vystavení krému pomůže vašemu dítěti vyrovnat se s mnoha kožními problémy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky