Depilační krém Avon

Depilační krém Avon

Každá dívka v předvečer léta chce mít dokonale hladkou pokožku. Depilační krém Avon bude asistentem první třídy v tomto oboru. Dnes je tato kosmetická společnost velmi oblíbená a vyhledávaná spotřebiteli.

Avon Skin So Soft depilační krémy se mohou během několika okamžiků zbavit nohou, paží, bikin a jemné kůže.

Vlastnosti

Ženy, které mají citlivou a hypersenzitivní pleť, si jsou dobře vědomy toho, jak bolestivý a nepříjemný je postup, jak se zbavit nechtěných vlasů. Není žádným tajemstvím, že holicí strojek může poškodit jemnou pokožku, způsobit podráždění a zánět. Nepříjemný bolestivý postup při odstraňování chlupů se speciálními přístroji způsobuje zarudnutí, které je velmi obtížné se zbavit.

Proto jsou depilační krémy úspěchem pro mnoho žen. Jejich jemná formulace jemně působí na pokožku, díky čemuž je hladká a vláčná. Je to tento nástroj Avon Skin So Soft. Má mimořádně šetrné působení. Tento nástroj jemně uvolní nežádoucí vegetaci kdekoli na těle, aniž by dráždil a způsoboval alergickou reakci.

Depilační krém dokonale pečuje o citlivou a jemnou pokožku v oblasti bikin. Během procedury nebudete cítit sebemenší nepohodlí. Dokonale hydratuje kožený potah a vyživuje ho nezbytnými užitečnými komponenty. Pennikový olej, který je součástí výrobku, jej obnovuje, díky čemuž je elastický a hladký.

Nástroj je naprosto vhodný pro všechny typy pleti. Lze jej použít kdykoliv během dne, který je pro Vás vhodný. Pro dosažení účinnějšího výsledku nemyjte prostředek po dobu 5-7 minut. Metoda aplikace je velmi jednoduchá. Masáže v oblasti nohou, paží nebo bikin.

"Dokonalá hladkost"

Některé ženy se vzhledem k určitým okolnostem objevují na obličeji nežádoucí chlupy. Každá dáma se je snaží co nejdříve zbavit. Ale v této věci byste neměli být příliš unáhlení, naopak, měli byste pečlivě a pečlivě přistupovat k výběru výrobku, který dokáže odstranit nežádoucí a nepříjemné vlasy v obličeji.

Avon Depilatory Cream „Bezvadná hladkost“, který vás zbaví takové „vegetace“ a šetrně se postará o jemnou pokožku obličeje. Výrobek má hydratační a zklidňující účinek. Přirozená kompozice nezpůsobuje podráždění nebo zánět. Hlavní účinné látky mají příznivý vliv na stav pokožky.

Tyto komponenty jsou:

 • extrakt z aloe dobře hydratuje, vyživuje pokožku, odstraňuje svědění a podráždění zlepšuje krevní oběh, podporuje výměnu lipidů a bílkovin v buňkách;
 • sójové proteiny stimulovat metabolismus na buněčné úrovni, normalizovat metabolismus bílkovin a tuků, zadržovat vlhkost, regenerovat kožní kryt;
 • Virginian witch hazel zpomaluje růst vlasů, činí pokožku pružnou a elastickou a díky normalizaci krevního oběhu zlepšuje pleť;
 • bílá vrbová kůra Vyživuje pokožku vitamíny a minerály, tóny a regeneruje kožený potah.

Nástroj je vhodný pro každého uživatele, bez ohledu na typ pleti.

Naneste krém by měl být následující:

 1. Pokud vaše vlasy rostou na těle, je obtížné je depilovat, doporučujeme je před použitím výrobku navlhčit teplou vodou a osušit.
 2. Aplikujte na oblast vyžadující depilaci a vrstva krému by měla být poměrně silná.
 3. Nechte působit 2,5 minuty.
 4. Po uplynutí této doby smažte smetanu z malé oblasti mokrým hadříkem a zkontrolujte její působení. Pokud jsou chlupy odstraněny s obtížemi nebo nechtějí dělat vůbec, nechte produkt na chvíli, ne však déle než 8 minut.
 5. Pokožku důkladně omyjte, otřete suchým ručníkem.

V tomto videu uvidíte, jak používat depilační krém pro citlivou pleť s Pennic Meadow Oil "Perfect Smoothness" od společnosti AVON.

Nedoporučuje se používat mýdlo nebo jinou kosmetiku ihned po nanesení krému.

Výhody a nevýhody

Spotřebitelská zpětná vazba na tuto řadu kosmetických výrobků je velmi různorodá a zajímavá. Stojí za to zdůraznit některé z nich.

Pozitivní vlastnosti krému:

 • Krásný design.
 • Pohodlné balení.
 • Příjemná konzistence.
 • Účinně a rychle odstraňuje chlupy.
 • Přítomnost přírodních složek.
 • Kůže zůstává po dlouhou dobu hladká.
 • Optimální poměr ceny a kvality.
 • Lze použít k odstranění chloupků na obličeji.
 • Kožený potah vyživuje a hydratuje.

Negativní vlastnosti.

 • Nepříjemný zápach.
 • Trochu vylepšení při použití.
 • Poskytuje mírné zčervenání, i když zmizí během 1-2 hodin.
 • Neekonomické.

Avon nás všechny roky potěšuje vysokou kvalitou svých produktů. Pokaždé, když uvolní nové účinné kosmetické výrobky pro péči o tělo.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky