BB krém Faberlic

BB krém Faberlic

Kůže zářící zdravím a svěžestem činí každou tvář mimořádně krásnou. Každá dáma o tom sní. BB-krém Faberlic ztělesňuje i ty nejambicióznější cíle, které pleti dodávají přirozenou bezchybnost.

Univerzální lék

BB-krém z jedinečné série "Air Stream" je multifunkční, který řeší několik úkolů najednou. To znamená, že současně tóny, hydratuje, vyživuje kyslíkem, chrání před sluncem a skrývá vady kůže. Složitost a tón se znatelně zlepšují. Není divu, že fondy BB v lidech přezdívají „photoshop v tubě“ nebo „balzám z nedokonalostí“.

Samotná zkratka by měla být chápána jako prostředek pro skrytí nedostatků mladé kůže, pro které je určena.

Aktivní složení "Air Stream"

  • Tumerin - Toto je liposomální mikroskopická nanokapsle. Mají významnou schopnost proniknout vrstvou dermis, zabraňují různým zánětům a zarudnutí. Také zvyšuje jeho ochranné vlastnosti.
  • Novaftem-O2 - speciální komplex dodávající kyslík do nejhlubších vrstev.

Transformace kyslíku

BB krém Faberlic řada "Oxygen Radiance" vytvořená zcela novým systémem, který pomáhá člověku zářit v doslovném smyslu. Zdá se, že kůže svítí zevnitř, aniž by měla mastný lesk. Tajemství je dostupnost vitálního kyslíku v něm. Bez ní není schopna absorbovat užitečné složky jakéhokoliv kosmetického přípravku.

Kyslík nabíjí kožní buňky energií a způsobuje jejich obnovu a regeneraci. Je to kyslík, který je nezbytný pro zvýšení metabolismu v kůži a pro boj proti stárnutí.

Nástroj je také vynikající antioxidant. Po nanesení je obličej sametový. Má jemnou texturu s lehkou, příjemnou vůní a snadno se vypere.

"Air Stream" dodává opar i mastnou pleť. Jeho lehká textura dokonale skrývá pupínky a zarudnutí na obličeji. Na rozdíl od obvyklých tónových prostředků to však nejen maskuje nedokonalosti, ale také bojuje s nimi. Póry se neuzavírají, kůže nadále dýchá, což zabraňuje zánětu kůže. To je způsobeno komplexem PureSkin.

Barva krému je světle béžová. Nemá žádné odstíny, protože je naprosto jakýkoliv typ.

Zima a léto

BB-krém Faberlic lze použít kdykoliv během roku, a to i v letním vedru. Chrání před ultrafialovým zářením a speciální filtry v kompozici blokují paprsky slunce. To chrání pokožku před vznikem pigmentace a spálením.

Při aplikaci tohoto krému, kůže není ohrožena a dopad špatné ekologie. Přípravek se vstřebává tak hluboko, že posiluje přirozené obranné funkce pokožky.

Cenné tipy:

  • Maximální účinek krému je snadné dosáhnout, pokud ho položíte na čistý a vlhký obličej.
  • Pro jasnější, slavnostní make-up s BB krémem stojí za to použít sérum s obsahem kyslíku.
  • Pokud chcete dosáhnout větší účinnosti krému, musí být aplikován dvakrát. Nebo vytvořte další vrstvu v problémových oblastech.
  • Krém se vstřebává velmi brzy, a proto jej musíte rychle rozložit na obličej.

Mládež je "Garderica"

Zářící vzhled, bez vad, můžete mít v každém věku. Ale zázračný BB krém je určen pouze pro mladou pleť 20+. Starší ženy najdou svou radost v nóbl seriálu. Garderica z Faberlic. Léky proti stárnutí jsou založeny na kmenových buňkách gardénie. Tato nádherná rostlina se často nachází ve složení prostředků proti stárnutí. Je navržen speciálně pro ty, kteří chtějí pokračovat v mládí.

K omlazování dochází v důsledku prodloužení života kožních buněk. Koneckonců, gardénie nedovoluje, aby kůže ztratila svou přirozenou sílu a zničení kolagenu. Kromě toho krém dokonale zvlhčuje.Vrásky jsou vyhlazené, jejich linie jsou výrazně změkčeny. Kůže se stává svěží a odpočívá.

Proto ženy ve věku 40+, které tento nástroj milují, již vyřešily mnoho věkových problémů. Garderica pomohla rozloučit se navždy s ochablostí, nízkým tónem a pigmentací na obličeji.

Pro dosažení stejného výsledku musíte krém použít ráno a před spaním. Pouze 8 kapek je potřeba, aby pokožka byla dobře udržovaná a vypadala skvěle po celý den.

Recenze

Mnoho mladých žen tento nástroj ocenilo. Koneckonců, to opravdu nejen vytváří vzhled krásné kůže, ale také dělá to tak.

Spokojení recenze říkají - po zkušenostech s krémem mnozí našli to, co hledali. Někteří obdivují vzdušnost textury. Ostatní milovali kyslíkovou kosmetiku navždy. Milovníci fanoušků v něm našli vynikající alternativu. Jsou si jisti, že to vypadá jako lehký základ, ale má několikanásobně vyšší kvalitu.

Téměř každý si toho všimne znamená ideálně pokládat jak na bledé tváře, tak na tmavé pleti. Současně se přesně vstřebává, nezanechává šmouhy a pokožku nezbarví. Kromě toho se krém šetrně utratí - o to se postará láhev se speciálním dávkovačem.

Nejčastěji se v letní sezóně nakupuje BB-krém. Konec konců, horké léto, kdy se tonální nástroj na obličeji stává nesnesitelně těžkým, se holky ponáhl hledat snadnější náhradu. A musíte maskovat, chránit a chránit před sluncem. Mnozí již našli odpověď v tomto krému od Faberlic, zatímco jiní jsou na cestě k němu. Léto je čas objevit tento legendární zázračný prostředek.

Více informací o BB-krému Faberlic - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky