Krém "Badyaga Forte"

Krém Badyaga Forte

Každý, kdo se stará o své zdraví, ví nebo alespoň slyšel o léčebných schopnostech badyaga. Jeho nejslavnější akcí je zbavit se modřin. V dnešním článku bude podrobně zvažován krém "Badyaga Forte" od značky "7 poznámek o zdraví."

Léčivé vlastnosti

Badyag je léčivý přípravek vyrobený ze sladkovodní houby rodiny Badyagovů. Tento přípravek živočišného původu lokálně způsobuje podráždění v důsledku obsahu mikroskopických jehliček (složek kostry houby). Hlavní vlastnosti:

 • Vynikající absorpce léčiva je zajištěna expanzí krevních cév.
 • Zlepšuje se mikrocirkulace.
 • Omlazující účinek je dosažen díky schopnosti oxidu křemičitého působit jako křoviny. Horny buňky jsou odlupovány, produkce elastinu a kolagenu je zvýšena.
 • Regenerace buněk je urychlena, což vede k rychlejšímu odlehčení pigmentových skvrn, pih, modřin a vymizení stop po akné.
 • Další složkou badyagi je sponginin. Tento aktivní protein má antibakteriální, vstřebatelný, protizánětlivý, analgetický účinek.

Složení

Gel "Badyaga Forte" je založen na přírodních surovinách, včetně badyagu, jehož akce jsou již jasné, výtažky z jitrocelu a řebříku.

Schopnost hojení ran játra je známa již velmi dlouhou dobu. Rostlina připojená k zranění pomáhá hojení tahem hnisu. Antimikrobiální působení nedovolí šíření škodlivých mikroorganismů. Bylina změkčuje pokožku, snižuje zánět a podráždění.

Yarrow pomáhá omladit a tón nahoru dermis obličeje. Úzké póry mastné kůže, které zlepší práci mazových žláz. Uzdravte drobné rány, zklidněte podrážděnou pokožku. Rostlina má mírný antiseptický účinek. Je to přírodní antioxidant.

Účinné látky jsou doplněny: vodou, glycerinem, želírujícím činidlem, parfémem, bronopolem.

Indikace

Různé problémy dermatologické povahy pomohou vyřešit „Badyaga Forte“, Zobrazí se na adrese:

 • pohmožděniny;
 • pigmentové skvrny;
 • stagnující skvrny;
 • akné;
 • mastnou pleť;
 • potřebuje omladit dermis exfoliací.

Aplikace

Konzistence léčiva je poměrně silná. Barva je šedohnědá s malými tmavými skvrnami.

Pokud aplikujte výrobek na obličej, musíte použít malé množství finančních prostředků na problémové oblasti, takže tenká vrstva, nechte deset až dvacet minut, pak opláchněte teplou vodou. Výrobce nedoporučuje jít ven po dobu dvou nebo tří hodin po aplikaci kosmetického krému s badaga.

Nanesením gelu do měkkých pohybů na těle odstranit otlakyPonechte jej dvacet až třicet minut, poté opláchněte teplou vodou nebo navlhčeným hadříkem.

To používat drogu jako křovinymusíte navlhčit kůži, aplikovat nástroj, je snadné masírovat potřebné místo, pak opláchněte teplou vodou.

Před nanesením krému na obličej je žádoucí provést test přenosnosti složek.

V ohybu lokte (kde je kůže velmi jemná) se aplikuje malé množství produktu. Počkejte deset minut. Pokud nedojde k negativní reakci, můžete nástroj bezpečně používat.

Krém v důsledku podráždění na buněčné úrovni a cévní dilatace může způsobit lokální zarudnutí a způsobit mírný oteplovací účinek. Při použití na obličej se objeví "pichlavý".To je normální reakce těla, neměla by být zaměňována s projevy alergií (svědění, pálení).

Kontraindikace

 • Kontraindikace pro použití gelu "Bodyaga Forte" je individuální nesnášenlivost složek.
 • Výrobce nedoporučuje použití kompozice na suchou, podrážděnou pokožku, protože to může situaci zhoršit.
 • S těhotenstvím a kojením používejte krém opatrně. Doporučuje se poradit se svým lékařem.
 • Pronikání produktu do sliznic není dovoleno. Pokud k tomu dojde, je třeba místo kontaktu opláchnout velkým množstvím vody.

Bělící krémová maska

Bělící krémová maska ​​"Badyaga Forte" s indickou řeřichou. Tento lék je navržen tak, aby pomohl vyrovnat se s projevy slunečního světla na kůži - pihy. Hlavním pigmentem zodpovědným za barvu dermis je melanin. Hraje ochrannou roli tím, že zabraňuje pronikání škodlivých UV paprsků do dermis.

Výskyt pigmentace na kůži může znamenat řadu onemocnění. Než je odstraníte, měli byste pochopit příčinu výskytu. Pokud se ukáže, že skvrny vznikly vlivem slunce, můžete produkt bezpečně používat z „7 zdravotních poznámek“.

Pigmentové skvrny a akné zmizí díky jedinečnému složení produktu. Zahrnuje:

 • Indická řeřicha nebo řeřicha. Extrakt z okvětních lístků této rostliny snižuje produkci melaninu, netvoří pigmentové skvrny. Omlazuje epidermis.
 • Výtažky z pšeničných klíčků a posloupnosti, podporující zvýšení tonusu epidermis, stimulaci produkce vlastního kolagenu a elastinu. Hluboce vyživují a hydratují dermis.
 • Liposentol-multi Je to komplex prospěšných mikroprvků a vitamínů, které dávají člověku druhý život. Buňky začnou dýchat, mikrocirkulace se zvyšuje. Horny částice se odlouply. Proces omlazení.
 • Esenciální olej z grapefruitu pomáhá omezovat póry, normalizovat sekreci mazových žláz, snižovat riziko akné.
 • Badyaga.

Metoda aplikace masky je poměrně jednoduchá. Měla by být aplikována na promytou pokožku po dobu dvaceti minut, poté odstraněna teplou vodou. Nějakou dobu nemusíte chodit ven. Individuální nesnášenlivost složek - jediná kontraindikace.

Proti celulitidě

Anticelulitidní kosmetický gel "Badyaga plus kelp" zvládá nepříjemnou "pomerančovou kůru". Nepravidelnosti kůže, tuberkul a dutin jsou časté satelity spravedlivého pohlaví, které interferují s normální mikrocirkulací krevního a lymfatického toku. Tyto projevy nejsou považovány za nemoc a lékaři říkají, že celulitida je druhotným ženským pohlavním rysem. Dámy mají jiný názor a snaží se v každém směru řešit své projevy.

Gel z "7 poznámek o zdraví" vyhladí nepravidelnosti v důsledku obsahu takových užitečných složek, jako jsou:

 • Laminaria - mořské řasy, dále obsahující: jod, vitaminy A, B, C, PP, vápník, hořčík, draslík, sodík, fosfor, železo. Zlepšuje metabolismus lidského těla. Reliéf kůže se vyhlazuje, zvyšuje se pružnost a pružnost pokožky.
 • Extrakt z červené papriky působí vyhříváním, aktivuje krevní oběh, odstraňuje přebytečnou vlhkost z buněk.
 • Badyaga.

Aplikace je omezena na nasazení problémových zón pomocí pohybů. Z kontraindikací je zaznamenána pouze možná nesnášenlivost složek léčiva.

Recenze

Kombinace názorů většiny lidí, kteří používají krém "Badyaga Forte", můžeme s jistotou říci, že nástroj je velmi populární.

Mnoho dívek říká, že vyzkoušeli obrovské množství léků na akné, ale buď tam nebyl žádný účinek, nebo to bylo příliš krátké kvůli závislosti.Ti, kdo drogu používali alespoň jednou, kategoricky nechtějí odmítnout nebo změnit ji na jinou.

Ženy popisují užitečné vlastnosti gelu, které skutečně fungují. Kůže se stává méně mastnou u majitelů tohoto typu epidermis. Všimnou si normalizace mazových žláz. Kombinovaná kůže má tendenci k normálnímu typu. Záněty procházejí rychle.

Podnikatelé, kteří se o nástroji dozvěděli jednou, radí svým známým. Vzhledem k přirozenému složení a výjimečné užitečnosti lidského těla je produkt široce znám. Není třeba trávit čas chovem prášků badyagi. Již mají hotový nástroj prodávaný v téměř každé lékárně. Cena je velmi malá (pohybuje se od osmdesáti do sto rublů), takže si lidé z jakéhokoliv bohatství mohou dovolit smetanu.

Často se adolescenti nemohou vyhýbat tomu, aby neudržovali akné. Výstražné matky dostanou krém na hojení ran. Díky extraktům z jitrocelu a řebříčku se dospívající kůže stává zdravější. Vzhled epidermis se zlepšuje, adolescenti se cítí sebejistě.

Všestrannost aplikace si zaslouží pouze pozitivní hodnocení. Pro asi sto rublů, můžete si koupit křoviny, akné nápravu, a post-akné, odstranit pihy a stagnující skvrny, zbavit se modřin a hematomů.

Níže si můžete prohlédnout jednu z řady videí, která vypráví o výhodách a způsobu aplikace gelu „Badyaga Forte“:

Starší generace chválí lék za možnost použití s ​​bolestí v patě, zádech, kloubech. Ačkoliv oficiální pokyny neuvádějí taková svědectví ve výpovědi, ale starší lidé vědí o různých léčivých vlastnostech badyagi. Tento gel živočišného původu je mnohými homeopaty považován za artritický a revmatický lék a také mu poradí lidem ve stáří.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky