Avene Cicalfate Cream

Avene Cicalfate Cream

Avene Cicalfate Regenerating Cream je vhodný pro použití na kůži obličeje a těla díky aktivním léčivým složkám ve složení a měkké formulaci. Vyrábí se ve zkumavce o objemu 40 ml a 5 ml, má průměrnou hustotu bílé barvy a používá se jako další přípravek pro péči o pleť. V první řadě je krém Avene Cicalfate známý svými vlastnostmi obnovení struktury poškozeného epidermu jakéhokoliv typu, který poskytuje jemný efekt a nezpůsobuje podráždění.

Výhody

Krém pro obnovu struktury pokožky Avene Cicalfate má funkce, které umožňují použití jako součást domácí lékárničky nebo produktů péče:

 • Má lehkou texturu a okamžitě se vstřebává do epidermy. bez ohledu na místo určení;
 • Složení přípravku Avene Cicalfate je hypoalergenní a prakticky nezpůsobuje podráždění;
 • Jeho použití je indikováno pro muže.ženy a děti se suchou pokožkou, její mechanické poškození, vyrážky, alergie;
 • Krém Avene Cicalfate Cream lze použít jako dodatečnou péči pro suchou citlivou pokožku. pro zabránění dehydratace a odstranění vodního kamene;
 • Je vhodný pro jakýkoliv typ a věk epidermis;
 • Lze použít jako noční péči;
 • Krém se prodává v lékárněZnačka, která ji vyrábí, je považována za jedničku mezi farmaceutickou kosmetikou.

Indikace pro použití

Léčivý krém Avene Cicalfate Healing je vhodný pro všechny typy pleti, bez ohledu na jejich typ; produkt není zaměřen na základní péči, nýbrž má další účinek a pomoc v následujících případech:

 • Jakékoliv poškození kůže mechanického charakteru.: oděrky, škrábance, rány, řezy - krém dezinfikuje povrch kůže, bojuje s choroboplodnými zárodky a zabraňuje vzniku a rozvoji infekcí;
 • Po kosmetických postupech (Mechanické hluboké čištění, vysoce kyselý peeling, laserové leštění) Krém pomáhá obnovit strukturu dermis v důsledku zvlhčování;
 • Suchá a zvětralá kůže;
 • Suchá a podrážděná dermis způsobená alergiemi. Krém pomáhá v boji proti alergickým vyrážkám, s výhradou eliminace alergenového produktu;
 • Krém Avene Cicalfate pomáhá při léčbě peelinguzpůsobené opary.
 • Má změkčující účinek na kalené části těla.

Složení

Termální voda Avene je základem regeneračního krému Avene Cicalfate. Kapalina z přírodního zdroje má uklidňující účinek na pokožku, dobře hydratuje dermis a nasycuje komplexem stopových prvků - vápníku, fosforu, draslíku a dalších.

Měď a zinek - další složky kompozice. Měď je známá svými antibakteriálními vlastnostmi: dezinfikuje povrch kůže, zabíjí bakterie a neumožňuje podkožní infekci (pro rány, řezy, odřeniny). Zinek má uklidňující vlastnosti a normalizuje regeneraci kožních buněk.

Sukralfat - složka, jejíž název je regenerační krém Avene. Je to kombinace účinných látek, které působí jako kožní bariéra proti vnějším faktorům. Sukralfát působí jako změkčující složka a bojuje proti vrstvě keratinizované buňky, jemně je odstraňuje z povrchu kůže a tím ji vyhlazuje a obnovuje přirozený tón.

Další složky kompozice Avene Cicalfate steel glycerinu - zvlhčující přísada zaměřená na ochranu epidermy vytvořením tenkého filmu na jejím povrchu; několik rostlinných olejů (včetně derivátu kokosového extraktu) pro snadné zvlhčení a nasycení buněk mastnými kyselinami; antibiotikum - zabránit rozvoji infekce v buňkách dermis.Produkt zahrnuje oxid zinečnatý, několik typů solí, vyčnívající stabilizátory, malé procento včelího vosku a síranu měďnatého.

Návod k použití

Nanesení krému Avene Cicalfate je předvedeno na dříve očištěné pokožce nebo na její ploše lehkými masážními pohyby bez otírání. Jeho hustota je snadno nastavitelná množství kompozice: pro snadné smáčení na obličeji a jeho ploše použijte malý „hrášek“ - stačí pro snadné použití. Pro intenzivní péči a uzdravení, hojení kůže, aplikujte větší množství přípravku Avene Cicalfate na plochu a nechte jej namočit asi 5 minut.

Stojí za zmínku, že je zakázáno aplikovat kompozici na otevřenou ránu nebo nezhojenou oblast těla, ale můžete ošetřit okraje rány krémem.

Použití antibakteriálního přípravku Avene Cicalfate není omezeno na obličej nebo jednotlivé části těla, může být použito na hrubých plochách těla - na kůži loktů nebo na patách, aby změklo kůži. Výrobek se používá na kutikule pro předběžné změkčení nebo dezinfekci po řezu.

Recenze

Ženy si všimnou všestrannosti a současné jedinečnosti výrobku Avene Cicalfate - pomáhá obnovit dermis po laserovém resurfacing. Ženy říkají, že používají Avene Cicalfate pro noční péči kvůli dlouhé absorpci produktu a jeho vynikajícímu zvlhčení.

Avene Cicalfate pomáhá zmírňovat podráždění a dobře hydratuje dermis po spálení sluncem, produkt zvládá svědění a zarudnutí, normalizuje rovnováhu vody v epidermis.

Více o Avene Cicalfate krému se můžete dozvědět z videa.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky