Faberlic Antiperspirant krém na nohy

Faberlic Antiperspirant krém na nohy

Společnost Faberlic, známá v Rusku i v zahraničí, umisťuje své výrobky jako kosmetiku, která dokáže naplnit kůži kyslíkem na buněčné úrovni. Historie vzniku této kosmetiky začala v roce 1997. To bylo voláno “Ruská linka”. Tehdy zakladatel společnosti Alexey Nechaev obdržel první patent v historii zmíněné společnosti za použití vývoje kyslíkového komplexu v kosmetických přípravcích. Vyznačil začátek společnosti. V roce 2001 byl přejmenován na Faberlic.

Dnes má společnost vlastní vědeckou laboratoř a v arzenálu Faberlic více než dvacet patentů pro různé výzkumné projekty. V produktovém katalogu společnosti jsou výrobky nejen pro obličej, ale i pro péči o tělo - vývojáři kosmetiky žádnou část svého produktu neignorovali.

Dnes budeme hovořit o kosmetice pro nohy. Faberlic představuje svým spotřebitelům prostředky pro péči o tuto část těla pro různé účely: je to křoviny, balzámy a krémy. Tam je dokonce základ pro tuto část těla.

V závislosti na složení jsou zahrnuty v několika řádcích. Provedeme stručný přehled některých nejoblíbenějších kosmetik této značky.

"Expert Pharma"

Antiperspirační krém na nohy. Tento přípravek s účinkem mastku eliminuje těžkost v nohách, ke které dochází při dlouhodobé námaze. Díky mentolu, který je v něm obsažen, poskytuje krém příjemnou chlad a pocit svěžesti, pečuje o zpevněnou pokožku, změkčuje, hydratuje a činí ji pružnější. Doporučuje se zejména při nadměrném pocení. Při aplikaci se zcela absorbuje a nezůstává uvnitř boty.

Změkčující krém - zábal s karbomeremSlábne kallosity a kukuřice, zjemňuje hrubou pleť, působí jako pečující obklad, hydratuje, odstraňuje peeling, dává nohám hladký a dobře upravený vzhled.

Balzám "hladké podpatky" obnovuje vodní rovnováhu, chrání nohy před suchem. Má peelingový efekt, změkčuje stratum corneum, hojí praskliny.

"Etno-botanika"

Tato linka obsahuje věci, krém a masku nohy. Krém má velmi lehkou kytici, která zůstává po aplikaci na kůži rovnoměrně a rychle vstřebávána, aniž by zanechávala skvrny a filmový efekt. Část vápna vyzařuje unavené svaly, proniká do horních vrstev kůže a dodává nohám lehkost a pocit relaxace. Modrá cypřiš má pečující účinek, hojí malé rány. Bambucké máslo odstraňuje peeling, takže nohy a paty jsou hladké a měkké. S takovým složením, krém je velmi levný a má spoustu dobrých recenzí.

"Kosmetická kavárna"

Tato série je krém s chutným názvem "Ripe currants". Má příjemnou nenápadnou vůni bobule, dokonale deodoruje. Vhodné i pro ruce. Po aplikaci je příjemný pocit měkkosti a klidu.

"Pro-nohy"

Balzám s extraktem z mentolu a arniky "Chlazení a relaxace" proti únavě nohou. Chladí, uvolňuje napětí, zlepšuje krevní oběh, deodorizuje.

Krém s osvěžující vůní "prodloužený účinek" tóny a zároveň snižuje únavu. Lotus extrakt zklidňuje podráždění. Navíc je to vynikající antiseptikum. Dobře se vstřebává a eliminuje nadměrné pocení.

Krémový olej "Výživa a regenerace" leží na kůži a rychle se vstřebává. Olivové a bambucké oleje obsažené v kompozici vyplňují buňky vlhkostí a změkčují hrubé nohy a allantoin stimuluje regenerační procesy uvnitř buněk.

Nadace "Dokonalé nohy" akce "6 v 1". Spojením s kůží zanechává na těle světlý bronzový opálení.Obsahuje SPF 15, tedy účinný a bezpečný pro použití v létě. Kromě kosmetického účinku lék odstraňuje opuch a známky únavy, má resorbující vlastnosti a vylučuje první známky cévní sítě. Přírodní vůně citronu, máty a eukalyptu zanechávají na pokožce příjemný voňavý otisk a maskují nepříjemný zápach. Rychle se vstřebává a po zaschnutí nezanechává skvrny a stopy na botách a oděvech.

Všechny výše uvedené krémy mají deodorizační vlastnosti a významně snižují nepříjemné pachy pro pach. Doporučuje se aplikovat je ráno na čistou pokožku. Měly by se však používat s opatrností v místech, kde je pocení obzvláště silné - například v posilovně. Vzhledem k tomu, že úkolem antiperspirantu je zastavit tento proces, tekutina nevychází a může dojít k otoku.

O tom - v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky