Anticelulitidový krém

Anticelulitidový krém

Důvody vzniku celulitidy mohou být různé: sedavý způsob života, problémy na hormonálním pozadí, podvýživa, přejídání, špatné návyky, stres, nedostatek tekutin v těle. To vše vede k ošklivým nárazům na bocích. Zbavit se takové nemoci jako celulitida, může pomoci celulitidě krém.

Vlastnosti

Podle statistik trpí celulitidou asi 89% žen. Tato kosmetická vada může zároveň vést k velmi nebezpečným následkům. V pozdějších stadiích roste subkutánní tuková tkáň tak, že interferuje s krevním oběhem a štípne nervová zakončení. K odstranění tohoto problému v raných fázích může krém proti celulitidě. Tyto fondy se značně liší ve složení. Ve většině případů je však princip jejich působení jednotný: zlepšení buněčných procesů a prevence stagnace způsobující celulitidu.

Existuje několik hlavních typů výrobků, které řeší problém "pomerančové kůry". Nejběžnější z nich jsou:

 • klasický krém proti celulitidě;
 • křoviny;
 • špína;
 • parafínový vosk.

Účinek použití těchto léčiv se může značně lišit. Například křoviny a nečistoty mohou eliminovat viditelné známky celulitidy a často vyžadují použití dalších činidel změkčujících kůži. Parafín má za cíl zlepšit elasticitu kůže a nikoli normalizovat tučné buňky. Proto je anticelulitidní krém nejúčinnějším prostředkem pro boj s tímto problémem.

Stejně jako většina krémů, všechny krémy proti celulitidě by měly být skladovány na chladném místě a používány dostatečně rychle, aby všechny účinné látky zachovaly své léčivé vlastnosti. Proto je krém lepší nepoužívat po uplynutí doby použitelnosti. Chcete-li si vybrat takový krém, musíte pečlivě a kriticky léčit ty sloučeniny, které jsou vydávány jako „zázračný“ prostředek proti celulitidě. Pro zajištění účinnosti vybraných krémů dávejte přednost těm, které obsahují vyšší koncentraci následujících složek: břečťan, divoký kaštan, kofein, aminofylin, křemík, olej z lískových oříšků a L-karnitin.

Princip činnosti

V současné době existuje široká škála krémů a gelů, z nichž mnohé jsou užitečné při léčbě celulitidy, ale také mají svá omezení. S výjimkou časných stádií tvorby celulitidy by se krémy měly používat v kombinaci s dietou, sportem, terapeutickou masáží nebo lékařskou péčí. Pouze v tomto případě budou krémy velmi účinné. Jako další prostředek mají velmi příznivý účinek.

Krémy zlepšují kvalitu pleti a zabraňují dalšímu rozvoji celulitidy. Některé z nich byly speciálně navrženy pro použití jako dodatečný nástroj po provedení lékařských postupů. Tyto krémy však samy o sobě nemají žádnou zvláštní hodnotu a působí pouze na velmi raném stadiu celulitidy.

Gely se obvykle vyrábějí ve vodě s přídavkem alkoholu jako složky pro sušení kůže. Aktivní složka, jako je kofein, musí být rozpustná ve vodě a rychlost absorpce gelu závisí na jeho specifických vlastnostech. Výhodou krému na gelu je, že jeho složky, rozpustné v oleji a ve vodě, mohou být smíchány dohromady. Krémy jsou také vhodnější pro suchou pokožku, ale pokud má uživatel mastnou pleť, měl by používat gel.

Anticelulitidní krémy a gely používají různé látky, z nichž jsou nejúčinnější uvedeny níže. Každý krém nebo gel musí splňovat určité podmínky, aby mohl být použit při léčbě celulitidy.

Aktivní složka léčiva musí být stabilní a udržována při teplotě místnosti. Kromě toho musí mít dobrou penetrační sílu a nemění své vlastnosti při průchodu silnou vnější vrstvou kůže. V postižené tkáni by měla zůstat co nejdéle. Účinné látky by neměly mít toxický účinek na kůži a oběhový systém, celé složení krému by nemělo způsobit podráždění kůže.

Anticelulitidní přípravky plní řadu důležitých funkcí:

 • zlepšení krevního oběhu v problémové oblasti;
 • molekuly, které tvoří tyto léky, přispívají ke zničení tuku, mohou být použity pro hubnutí;
 • stimulovat metabolické procesy;
 • obnovit pružnost a tón pleti;
 • hydratují a vyživují pokožku;
 • stimulovat odstranění toxinů z kůže.

Kosmetologové doporučují zahájit anticelulitidový program s univerzálním krémem.

Je schopen plně ovlivnit „pomerančovou kůru“:

 • zlepšuje krevní oběh;
 • odstraňuje přebytečnou tekutinu z tkání;
 • urychluje metabolismus;
 • může být použit jako složka na spalování tuků;
 • zlepšuje strukturu pokožky, vhodné pro zpřísnění pokožky

Spalování tuků

Kofein poskytuje přirozený proces spalování tuků. To je nejvíce preferovaný produkt v boji proti "pomerančové kůře". Kofein dokonale rozkládá tukové buňky a stimuluje krevní oběh, má hřejivý účinek. Nedoporučuje se však používat tento přípravek pro snadno vznětlivé lidi, pacienty s hypertenzí.

Zvedací krém

Tento výrobek obsahuje složky, které zvyšují množství kolagenních vláken v těle a způsobují proces omlazení. Zvedací krém dokonale bojuje s celulitidou, obnovuje a napíná pokožku, zabraňuje vzniku strie, je ideální pro boky, ale neměl byste ji používat pro spalování tuků v oblasti břicha.

S výztužným účinkem

Výrobky na bázi přísad proti celulitidě, které pronikají hluboko do epidermy, poskytují vynikající odvodňovací účinek. Stimulují odběr přebytečné tekutiny a zároveň dobře hydratují. Výrobky obsahující éterické oleje, dokonale dotáhnou kůži, což ji činí vláčnou. Nejúčinnější jsou produkty obsahující oleje: cypřiš, jalovec, levanduli a citrusy.

Pomůže to?

V lékárnách a kosmetických obchodech je dnes velmi široký výběr krémů proti celulitidě. Jejich výrobci dávají záruku, že použití konkrétního výrobku z celulitidy jistě pomůže v boji proti němu. Masážní krém proti celulitidě opravdu pomáhá, ale bohužel jen v počátečních fázích jejího vývoje. Je třeba poznamenat, že i samotní výrobci říkají, že jejich výrobek je účinný pro korekci těla pouze v kombinaci s fyzickou námahou a správnou výživou.

Harm

Při použití výrobku v souladu s pokyny a při zohlednění všech kontraindikací krém nezpůsobí poškození zdraví. Zde je třeba vzít v úvahu některé funkce:

 • Způsob balení je založen na ztrátě tělesné vlhkosti. Umělá dehydratace bez řádného odborného dozoru může být nebezpečná.
 • Nadměrné pocení může ucpat póry.. V důsledku toho se na povrchu kůže mohou objevit vyrážky a podráždění.

Proto, s použitím anti-celulitidy krém, je lepší vidět nejen doporučení pro použití, ale je třeba mít na paměti, že zneužívání nic dobrého skončí.

Složení

Rostlinné extrakty

Obecně platí, že léčivé rostliny, které přispívají ke zlepšení metabolismu, jsou velmi důležité pro problémovou oblast celulitidy.Přísně vzato je to nejdůležitější složka obecně mezi všemi složkami krému. Různé společnosti používají různé kombinace, není třeba hledat konkrétní možnost. Nejčastěji používané:

 • kaštan;
 • břečťan;
 • přeslička;
 • Hypericum

Výrobci nedávno začali přidávat extrakty z mořských řas do produktů proti celulitidě. Každý ví, že mořské řasy jsou velmi užitečné pro vnitřní i venkovní použití, takže existuje mnoho různých kosmetických procedur nebo lahodné recepty na salát z řas. Kromě metabolismu, řasy v anti-celulitidě produkt aktivně bojovat proti toxinům, které do značné míry vedou k celulitidě, což způsobuje, že tělo shromažďovat kolem sebe blokování tukové buňky. Složka tak funguje jako vypalovací tukový hořák. Proto je dobré, když se složení anticelulitidového krému bude skládat z laminárních řas.

Esenciální oleje

Při pronikání hluboko do kůže přispívají aromatické éterické oleje ve formě krému proti celulitidě k hlubšímu odvodnění celého problémového místa celulitidy a snadněji odstraňují přebytečnou tekutinu z buněk. Kůže je tedy tažena nejen z vnějšku, ale také vnitřní povrch je pružnější a hustší, což dává dalším užitečným látkám rychlý přístup k jeho hlubokým vrstvám.

Častí hosté proti celulitidním krémům:

 • cypřiš;
 • mumie;
 • levandule;
 • jalovcový olej.

Vitamíny

Jsou nezbytné pro všechno, včetně kůže, protože slouží jako katalyzátory pro velmi důležité metabolické procesy, například pro vznik a růst nových buněk nebo pro zvýšení produkce kolagenu. Nejvýznamnějšími vitamíny jsou proto klasické A, B, C, E.

Minerální soli

Mnoho dívek a žen je podezřelých z obsahu minerálních solí, protože si myslí, že jsou opakem, jedním z hlavních důvodů vzniku celulitidy. To však není tento případ, protože minerální soli aktivně čistí tělo a odstraňují škodlivé látky.

Kofein

Jedná se o katalyzátor, který zvyšuje metabolické procesy. Extrakt kofeinu dokonale hojí pokožku, zlepšuje krevní oběh. Další věc je, že anticelulitidní krémy s podobnou přísadou mohou být kontraindikovány pro lidi, kteří jsou snadno nadšeni, mají vysoký krevní tlak nebo prostě netolerují kofeinový výrobek jako takový. Při fyzickém stresu nebo v noci by měli být opatrnější a nesmí používat krém proti celulitidě.

Extrakt ze zeleného čaje také pomáhá bojovat s tukem, posiluje stěny cév, zabraňuje křečovým žilám v nohách. Bílý čaj má asi stejný účinek.

Aminofylin

Nádherná složka, která podporuje průtok krve do problémových oblastí, se nazývá aminofylin. Tento lék zlepšuje metabolismus, pomáhá ničit tukové molekuly, podporuje průtok krve do problémové oblasti. Zvláště aminofylin působí dobře na celulitidu na nohou.

Červená paprika

Pokud není alergie, měli byste koupit anticelulitidní lék s červenou paprikou. Tato složka je skvělý nástroj, který zlepšuje krevní oběh a vytváří efekt tepla. Ale pepřové krémy nejsou vhodné pro každého. U mnoha žen je kůže příliš citlivá, pepř může zanechat lehké popáleniny.

Procházet populární značky

Na dnešním trhu představuje kosmetický průmysl jedinečný vývoj produktů proti celulitidě. Prostředky vytvořené předními společnostmi, které se mohou účinně vypořádat s nenávistným "nepřítelem" krásné poloviny lidstva - celulitidy, jsou uvedeny níže.

Vichy

Krém Vichy se skládá z jedinečného koktejlu účinných složek, které působí na tučné buňky, ničí je a odstraňuje přebytečnou tekutinu. V důsledku toho se pomerančová kůra vyhlazuje a kůže v problémových oblastech se stává napnutou a elastickou.Kromě toho má krém proti celulitidě Vichy lehkou strukturu, která se dobře vstřebává a nezanechává žádné zbytky na oděvu. Průběh postupů s "Lipometric" od Vichyho počítáno na jeden měsíc.

"Čistá linka"

Anticelulitidní krém "Clean Line" snižuje efekt "pomerančové kůry" o 73%, zlepšuje pružnost pokožky a pomáhá zbavit se strie. Podle mnoha, snižuje účinek "pomerančové kůry" po dobu 7 dnů, a také zvyšuje pružnost a hladkost kůže.

Přezkum anticelulitidového gelu a smetany "Clean Line", viz video.

Nivea

Díky účinnému složení s koenzymem Q10, lotosovými extrakty a L-karnitinem zlepšuje krémové sérum do 10 dnů pružnost pleti, eliminuje první příznaky celulitidy.

Garnier

Anticelulitidní krém obsahuje obrovské množství kofeinu. Toto složení je nejúčinnější v boji proti tukům. Krém je dodáván v sadě s anticelulitidním masérem, který umožňuje další stimulaci účinku nástroje.

Weleda

Složení anticelulitidních produktů značky zahrnuje pouze přírodní složky:

 • březové listy;
 • rozmarýn;
 • meruňkový olej;
 • olej z pšeničných klíčků.

Tyto složky pomáhají udržovat zdravou rovnováhu pokožky, obnovují její pružnost a hladkost. Je dostačující třít olej dvakrát denně po dobu prvních čtyř týdnů, pak jednou pro uložení výsledku.

Po shlédnutí tohoto videa se naučíte, jak se zbavit celulitidy a utáhnout kůži pomocí produktů „Birch“ a „Citrus“ řady Weleda.

Floresan

Unikátní receptura s peptidy vyhlazuje pokožku, obnovuje pružnost, hydratuje a chrání před stárnutím. Tento nástroj obnovuje mikrocirkulaci v různých vrstvách, což pomáhá normalizovat výživu pokožky a zabraňuje vzniku celulitidy v budoucnu. Chcete-li se zbavit celulitidy s pomocí tohoto krému, stačí dát na problémové oblasti denně.

Eveline

Anticelulitidní prostředek pomáhá i bez masáže. Je dobře vstřebává, zmírňuje opuch, má nádhernou strukturu a není mastný. Účinek je patrný po týdnu pravidelného užívání.

Extrémní

Vynikající nástroj pro citlivou pokožku. Celulitida se vyhlazuje ve druhém měsíci aplikace. Jeho receptura funguje ve dvou směrech: zevnitř, ničí tuky a zvenčí: vyhlazuje reliéf kůže a kreslí obrysy problémových oblastí.

Typhoon

Jedná se o první nástroj, který je nejen zaměřen na boj s celulitidou, ale také účinně utahuje uvolněnou a ochablou kůži v oblasti břicha a v pase. Bude to tedy skutečný dar pro ženy a ženy v dospělém věku. Krém zabraňuje tvorbě tuku, podporuje tvorbu kolagenu, který je zodpovědný za pružnost pokožky. Výsledkem je elastická a napnutá kůže v krátkém čase.

Buďte milováni

Celulitidový krém obsahuje řasy, které jsou považovány za nejúčinnější proti celulitidě. Nástroj pracuje v hlubokých vrstvách tělesného tuku, odstraňuje přebytečnou tekutinu a toxiny. Jako výsledek, s normálním metabolismem kůže přispívá k rychlému odstranění celulitidy. Kromě toho, bohaté minerální složení krému vyživuje pokožku živinami, na konci vypadá pružně a hladce.

BioTherm

Tento nástroj se skládá z mořské soli, která stimuluje odstranění přebytečné tekutiny, toxiny z kůže, čímž se snižuje oteklost a zpřísnění kůže v problémových oblastech. Kromě toho obsahuje kofein a různé bylinné složky, které působí lokálně v tukových buňkách, hoří a zabraňuje jeho vzhledu. Po aplikaci vypadá kůže hladce bez známek celulitidy. Krém se doporučuje aplikovat na problémové oblasti v noci kruhovým pohybem.

Clarins masvelt

Velmi oblíbený kosmetický krém, který vyživuje pokožku vitamíny A, B2, C, E, zlepšuje metabolismus a krevní oběh, ničí tuky, zpomaluje proces stárnutí.Rovněž zabraňuje vzniku celulitidy, zlepšuje pružnost a pevnost pleti.

Kora

Hlavní složkou anticelulitidového krému jsou hnědé řasy. Fucus. Během výroby společnost používá speciální technologii, která zachovává všechny cenné látky této složky. Je speciálně navržen pro péči o tělo během spánku. Nástroj normalizuje metabolismus, štěpení tuků, snižuje otok.

"Sto receptů krásy"

Při pravidelném používání se pokožka stává vláčnou a hladkou. Výrobek obsahuje vysokou koncentraci přírodních složek: extrakt řas, jód, karnitin. Doporučuje se před sportem.

"Phyto kosmetika"

Je to prostě revoluční nástroj, který má silný účinek proti celulitidě. Po prostudování složení pochybností v jeho efektivitě prostě nevznikají. Produkt obsahuje:

 • řasy řasy;
 • levandulový olej;
 • extrakt břečťanu;
 • extrakt z přesličky;
 • zelený čaj;
 • heřmánkový extrakt.

To je vynikající krém na celulitidu na bocích. Pro maximální efekt je však doporučeno jej použít při masáži. V tomto případě nástroj ovlivní tkáň hlubokých svalů, což poskytne vynikající výsledek. První pozitivní účinek se projeví po 5-6 sezeních.

Premier

Produkt izraelské společnosti Premier se skládá z přírodních surovin z Mrtvého moře. Jedná se o poměrně účinný krém proti celulitidě. Je bohatý na minerály, řasy, obsahuje extrakt z kávových zrn, kafr, mentol.

Výrobek má vynikající účinek proti celulitidě, plní potřebné funkce:

 • normalizuje metabolismus;
 • zlepšuje krevní oběh;
 • ničí tuky;
 • odstraňuje toxiny.

Bielita-Vitex

Jedná se o výborný prostředek proti celulitidě, doporučuje se použít při masáži. Skládá se z následujících komponent:

 • éterické oleje;
 • pepř;
 • káva

Krém poskytuje hlubokou drenáž, zlepšuje krevní oběh a vyhlazuje pokožku.

Tian de

Krém je vyroben v Číně. Je certifikován v Rusku a v mnoha evropských zemích. Anticelulitidní přípravek obsahuje pepřový extrakt. Spojením s masáží můžete dosáhnout vynikajících výsledků v boji proti „pomerančové kůře“.

Zelená maminka

Výrobek má chladicí účinek a příjemnou vůni. Hlavními složkami jsou kofein, mentol, éterické oleje. Díky svým složkám tento lék zcela odstraňuje tuk a stimuluje lymfu.

Anticelulitidní péče od Green Mama - v dalším videu.

Natura Siberica

Anticelulitidní krém je výbornou volbou pro masáže. Lze jej použít jak před, tak po zákroku. Krém je dokonale vstřebán, šetrný k životnímu prostředí, dobře hydratuje pokožku.

"Recepty babičky Agafie"

Mnoho pozitivních odpovědí našlo produkt "Medová masáž" této společnosti, která poskytuje jemnost a citlivost, při pravidelném používání pokožka obnovuje ztracenou pružnost a pružnost a celulitida se postupně vyhlazuje.

Jak si vybrat

Dívky se často zajímají, jaká forma je lepší dát přednost. To je osobní volba pro každého. Důležitým bodem je instrukce. V souladu s pravidly by měl být aplikován jakýkoliv lékařský krém, zejména s účinnými látkami, jako je anticelulitida. Tak dá maximální užitek. Proto je vhodné si přečíst návod a vybrat nejlepší krém před zakoupením krému.

Návod k použití

 • Naneste krém by měl být pouze na čistou pokožku, je lepší předstínovat, jinak nečistota neguje všechny vlastnosti léku.
 • Po aplikaci je třeba plochu masírovat až 10 minut. Ve druhé polovině masáže můžete použít speciální rukavice pro masáž.
 • Poté opláchněte vodou.
 • Po takovém postupu je po určitou dobu lepší zastavit fyzickou aktivitu, lehnout si a relaxovat.

Tento postup se nedoporučuje během těhotenství.

Recenze

Podle recenzí, většina uživatelů se snaží vybrat rozpočet verze anti-celulitidy krém. Kupující vytvořili následující hodnocení výrobců:

 • "Clean Line";
 • Eveline;
 • Typhoon;
 • Extrémní;
 • Být milován;
 • "Phyto kosmetika";
 • Kora;
 • "Sto receptů krásy."

Tyto fondy si díky svému složení, ceně a kvalitě získaly důvěru žen.

Zákazníci nejčastěji po cvičení v posilovně, sprchě a drhnutí kávy aplikují nápravu na problémové oblasti. Zákazníci říkají, že krémy nefungují bez řádné péče o tělo:

 • správné výživy;
 • sportovní;
 • masáže

Se všemi jemnostmi výběru a použitím krémů proti celulitidě je účinek patrný po měsíci od začátku aplikace.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky