Mytí obličeje "Spivak"

Spivak čisticí prostředek na obličej

Již dlouho je známo, že pro udržení pokožky obličeje mladé, zdravé, svěží a tónované, je zapotřebí pečlivá víceúrovňová péče, počínaje očištěním a končící hydratací a výživou. Použití pravého pleťového krému je polovina bitvy. Musí existovat racionální přístup ke všemu a především k očištění. Nyní v regálech obchodů představoval řadu různých prostředků pro to od značek, a to jak ruské a zahraniční. Přírodní produkty bez chemických přísad, různá barviva, příchutě, konzervační látky jsou ruská mýdlová společnost Spivak.

Kosmetika této značky neobsahuje umělé vůně, ale používá kvalitní éterické oleje, pryskyřice a bylinky. Ve výrobě této značky se zaměřuje na cenovou dostupnost, kvalitu výrobků a přírodní složení.

Prvním krokem je očištění.

Čištění obličeje "Spivak" pomůže vyčistit pokožku od make-upu, prachu, různých nečistot. Tato kosmetika to bude jemně a pečlivě, ale zároveň velmi pečlivě. Pěny této značky obsahují esenciální oleje v jejich složení, a proto mají aromaterapii akce. 150 ml lahvičky mají dávkovač a uzávěr. To zjednodušuje proces praní a kosmetický nástroj si zachovává své užitečné vlastnosti déle.

Pěna "La Belle" vyniká z celé řady výrobků svou jedinečnou a okouzlující vůní, která dává pocit klidu a klidu. Citrusové tóny mají relaxační a uklidňující účinek, který doplňuje nenápadnou sladkou vůni.

Tento nástroj je univerzální a je ideální pro stálou nebo citlivou pokožku. Můžete jej bezpečně použít pro jakýkoliv typ.

S těmito vlastnostmi dostal tento čisticí prostředek přírodní složky - esenciální olej ze španělského citronu a vavřínu kafrového. Citrusová přísada má mírný odlehčovací účinek, stejně jako tonizující, energizující a změkčující účinek. Pomáhá epidermis regenerovat a regenerovat rychleji. Celkový stav kůže se výrazně zlepšuje.

Esenciální olej z kafrového vavřínu přispívá k pružnosti epidermy, její pružnosti. Výrazný účinek proti stárnutí. Výsledkem je, že pokožka obličeje je nejen čistá, ale také bez podráždění a zánětu, její otok klesá.

Přírodní složky

  • "Čajovník "není jen čistící prostředek, ale také výborný produkt pro péči o pleť náchylný k zánětům a pupínkům." Vůně představují citrusové tóny v duetu s čerstvou vůní čaje. Složení obsahuje esenciální oleje z borovice a čajovníku. Jedná se o velmi silné dezinfekční prostředky, které pomáhají udržovat zdraví problémové kůže.

Přírodní složky ve složení této pěny jsou tónované a mají antiseptický účinek. Epidermis dostává zdravý a rovnoměrný stín. Mazové žlázy normalizují svou práci.

  • Pěna "Mandarin" je ideální pro letní mytí. Citrusová vůně osvěží a naplní pokožku vitální energií. Extra čerstvost dodá esenciální olej z borovice ve složení. Bude se vyrovnávat s nedokonalostmi a problémovými oblastmi na obličeji. Epidermis se rychleji zotavuje a stává se zdravým.

Nástroj je velmi účinný pro podráždění a alergické reakce. Mandarinkový esenciální olej zlepšuje prokrvení a osvěžuje pleť, pomáhá udržovat zdravý vzhled.

Tento výrobek je určen pro všechny typy pleti. Ale pozornost musí být věnována dívkám s mastnou nebo kombinací.

  • V pěnové "levandule" levandulový esenciální olej je kombinován s pomerančem a smrk, vytváří neobvyklé přírodní kytice. To je výborný nástroj pro kůži náchylnou k vzhledu lesku, stejně jako pro dospělé nebo citlivé. Tón a pružnost epidermis se při použití tohoto nástroje zvyšuje a regenerace buněk probíhá rychleji.
  • "Fleur D'or" dodá jasnou náladu díky své vůni, kombinující tóny grapefruitu, bergamotu, ylang-ylangu. Ochrana a pohodlí při používání této kosmetiky jsou zaručeny. Epidermis bude pružnější a napjatější.

Recenze

Mytí obličeje může účinně očistit pokožku, ale učinit ji jemnější než ostatní čistící prostředky. Proto tento nástroj preferují zákazníci s citlivou nebo problémovou pletí. Řada prostředků značky Spivak se vyznačuje přírodními složkami a éterickými oleji ve složení.

V době mytí dochází nejen k čištění epidermy z make-upu, prachu, ale také k procesu relaxace. Uživatelé poznamenali, že aromaterapie má pozitivní vliv na náladu a vzhled. Ošetření je přijímáno nejen kůží, ale i celým tělem.

Zvláště často čisticí prostředky doporučují majitelé problematické a mastné pleti. Tento kosmetický přípravek pomáhá vyrovnat se se zánětem, zarudnutím, leskem a zvětšenými póry. Současně epidermis nepřesušuje.

Podívejte se na recenzi produktu Spivak v tomto videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky