Krk a Decollete krém

Krk a Decollete krém

Jak víte, kůže na krku a dekoltu je schopna dát ženě věk, i když se aktivně stará o obličej a snaží se zpomalit jeho stárnutí. To je důvod, proč by měl být dobrý krém na krk a dekolt v sortimentu kosmetiky pro každou ženu.

Funkce kůže

Za prvé stojí za to připomenout, že kůže v této oblasti se liší od pokožky na obličeji a v jiných oblastech. V oblasti výstřihu a krku je kůže tenčí a méně mastná. Takový suchý a pergamenový povrch rychleji stárne. Takže pro tuto zónu je třeba vyzvednout ty pečovatelské produkty, které je vyživují a hydratují.

Mimochodem, je třeba začít dělat dopředu, a ne, když kůže je již stal ochablý, a vrásky se na něm. Čím dříve poskytnete svému tělu náležitou péči, tím déle zůstane mladé, pružné a krásné.

Pravidla péče

Obecně by péče o pleť měla být komplexní. Jedna maska ​​nebo masáž nebude stačit - musíte všechny tyto body zkombinovat a postup opakovat pravidelně.

Stejně jako celé tělo, i tato část potřebuje neustálé čištění.

Ale pamatujte, že tonika a pleťové vody, které si otřete obličej, vám nebude vyhovovat. Je lepší udělat přírodní tonikum z vařené máty, šalvěje nebo heřmánku. Tyto produkty nejsou o nic horší než ty zakoupené a zároveň jsou bezpečnější. Ano, a vaření je hračka - stačí vařit jednu polévkovou lžíci sušených bylin s vroucí vodou a použít ji.

Další důležitou součástí čištění je sprchový kout. Musíte mít několik minut kontrastní sprchu a zakončit studenou vodou. Nejlepší je vzít to ráno. Takže nejenže získáte efekt šle, ale také povzbuzujete před novým pracovním dnem.

Další denní procedura, na kterou nezapomeňte, je masáž a gymnastika. Dokonce i nejjednodušší krční cvičení jí umožňují zůstat v dobrém stavu. V tomto případě strávíte maximálně několik minut. Totéž lze říci o vlastní masáži. Tento postup by měl být proveden snadno a přesně. Můžete použít s tímto krémem nebo olejem.

Musíte si také pamatovat několik jednoduchých pravidel.

Za prvé, každý již ví, že aktivní vystavení ultrafialovým paprskům stárne pokožku. Proto byste se neměli podílet na opalování. Za druhé se doporučuje spát na ne příliš vysokých polštářích. Mohou vyvolat výskyt ošklivých záhybů na krku s věkem.

K těmto procedurám mohou být také přidány masky, křoviny nebo zábaly. které se konají několikrát týdně nebo měsíčně. Efektivní masky lze zakoupit nejen v kosmetickém obchodě, ale také doma.

Další informace o péči o krk a výstřih naleznete v následujícím videu.

Kosmetické prvky

Výběr kosmetiky pro tuto zónu, stojí za to připomenout všechny rysy věku. Až do třiceti let nevyžaduje výstřih a oblast krku zvláště aktivní péči. Stačí jen pravidelně tónovat pokožku a hydratovat ji výživným nebo dětským krémem.

Po 30 letech se však proces odchodu stává složitějším. V tomto věku je třeba zvolit více výživných krémů. Také v chladném období, zkuste si vybrat produkt, který vás ochrání před mrazem. No, v létě budete potřebovat krém s vysokou úrovní ochrany před UV paprsky.

Ženy přes čtyřicet potřebují krémy, které obsahují velké množství vitamínů. Můžete si také někdy dopřát přírodní vitamínové masky.

Pro péči o pleť po padesáti by mělo být zacházeno co nejopatrněji. Všechny produkty péče musí být bez alkoholu. A musíte použít krém s lehkými masážními pohyby. Měli byste se také podívat na produkty, které vybělují kůži - to vám pomůže zbavit se pigmentových skvrn, které se objevují na kůži.

Jak se přihlásit

Před použitím přípravků na péči o pokožku je nutné je očistit bezchybně. To nelze provést pomocí tvrdých kartáčů - mohou poškodit tenkou kůži. Proto používejte vodu a přírodní mýdlo. Pak je třeba jemně osušit krk ručníkem, aniž byste jej otírali silnými pohyby.

A teprve poté naneste hydratační krém s masážními pohyby.

Pokud je příliš mastný, nebo se jen cítíte nepříjemně, pak můžete přebytečný výrobek navlhčit tenkým hadříkem. Pro výživu pokožky krémy by měly být pravidelné, ve dne iv noci.

Hodnocení známek

Vysoce kvalitní kosmetika pro péči o pleť v této citlivé oblasti je také přítomna v řadě drahých značek, jako je Sisley, a levnější a přístupnější zákazníkům, jako je Mary Kay nebo PiP. Podívejme se na několik populárních produktů, které vám usnadní orientaci v celém rozsahu.

Neckplex

Tento krém je vhodný pro zralou pleť, která ztrácí svou elasticitu. Jak potvrdily recenze žen, během pouhých několika týdnů pravidelného používání kůže již nebude klesat a bude pružnější.

"Sto receptů krásy"

Pokud hledáte pro nejdostupnější variantu, pak byste měli určitě věnovat pozornost krém z této domácí značky. Mnozí odkazují na tuto značku s předsudky. Ale ve skutečnosti jsou jejich výrobky velmi dobré. Složení, samozřejmě, není nejlepší, ale účinek je opravdu patrný na kůži.

Estee lauder

Opakem oproti předchozí verzi - to jsou drahé, přirozené a efektivní produkty od firmy Estee Lauder. Jejich krém „Re-Nutriv Intensive Lifting“ nejenže napíná pokožku, ale také ji hydratuje. Příjemnou výhodou je, že po použití kůže zůstává monotónní a lehká, protože bělí pigmentové skvrny a další nedokonalosti, které se nakonec objeví na kůži.

Guam "Microcellulaire"

Milovníci přírodní kosmetiky by měli také věnovat pozornost tomuto produktu. Vysoce kvalitní krém dělá pokožku měkčí a znatelně příjemnější na dotek. Ideální pro stárnutí pleti.

Recepty na masku

Domácí masky samozřejmě nejsou schopny nahradit pravidelné používání hydratačního přípravku. Ale čas od času budete rozmazlovat svou pokožku a dosáhnete znatelného zlepšení stavu.

Se žloutkem

Na základě vajec vzniká mnoho domácích masek. Jedním z nich je kombinace syrového žloutku s lžící vody, stejné množství zakysané smetany (nejlépe tlustší) a malé množství citronové šťávy. Takový výrobek by měl být připraven předem a uchováván v chladničce po dobu dvou dnů.

Poté může být maska ​​aplikována na krk a dekolt. Tato kompozice umožňuje vyživovat pokožku při bělení.

Tvaroh

Dalším oblíbeným produktem pro domácí masky je tvaroh. Smíchejte dvě polévkové lžíce čerstvého domácího tvarohu s přírodním rostlinným olejem, šťávu z poloviny pomeranče a držte patnáct minut. Tato kompozice se aplikuje na kůži.

Očekávat, že použití takové masky stojí za účinek omlazení.

S petrželkou

Maska připravená z petrželky a horkého mléka také dobře funguje v této zóně.

Nalijte dvě polévkové lžíce čerstvě nasekaných bylinek se sklenkou horkého mléka a nechte ho několik minut vařit. V této kapalině musíte gázu navlhčit a udělat z ní lehký obklad. Mělo by být uchováváno na kůži asi půl hodiny. Po vyjmutí gázy nechte produkt zcela vstřebat do pokožky.

Parafinový vosk

Další účinná domácí kompozice může být připravena na bázi parafínu roztaveného ve vodní lázni.

Nepotřebuje nic k doplnění - stačí dát na krk s tenkou vrstvou.Parafín začne tuhnout na krku a po dvaceti minutách už může být odstraněn. Aby byly účinky utahování a proti stárnutí skutečně znatelné, je nutné postup pravidelně opakovat. Celkem budete potřebovat patnáct postupů prováděných v intervalech třikrát týdně.

Kvasinky

Můžete také zkusit míchat droždí s horkým mlékem, vejcem a citronovou šťávou.

Maska by se měla v hustotě podobat zakysané smetaně. Snadno se nanáší na pokožku. Přípravek se nanáší na kůži ve velmi tenké vrstvě a trvá dvacet minut. Během této doby se produkt začne odlupovat a lze jej čistit teplou vodou.

Vitamin

Nejcennější lidové prostředky pro péči o pleť v létě jsou všechny druhy ovocných a zeleninových masek.

Pro krk a dekolt se použije maska ​​na bázi strouhané mrkve a zakysané smetany. Produkty jsou smíchány ve stejném množství a aplikovány na krk půl hodiny.

A nyní video recept na omlazující masku na krk a dekolt.

Recenze

Dobrá péče zahrnuje kombinaci několika postupů. Ženy a dívky v praxi potvrzují, že pravidelné používání výživných krémů a masek vám umožní omladit pokožku a dokonce i v dospělosti se nemusíte obávat úniku krásy.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky