Opalování obličeje

Opalování obličeje

Každý ví, že opalování v soláriu může být škodlivé, a proto existují kosmetické prostředky, které mohou pomoci dosáhnout podobného výsledku a zároveň způsobit menší škody. Opalování pro obličej je skvělý způsob, jak dát pleti tmavý odstín a zároveň se vyhnout opalovacím lůžkům. Ale musíte vědět, jak je správně aplikovat, a jaké jsou jemnosti, které je třeba vzít v úvahu při používání.

Funkce akce

Účinek opalování závisí na jeho typu. Rozeznávají obvyklý bronzer a bronzer. Fondy vztahující se k prvnímu typu se liší okamžitou akcí, ale jejich použití je spojeno s určitými nepříjemnostmi. Trvání tohoto kosmetického přípravku je poměrně krátké a obvyklý bronzer je velmi rychle odstraněn z kůže. Významnou nevýhodou je také to, že tato látka může zanechat stopy ve formě skvrn na oděvu.

Podstata jeho dopadu spočívá v tom, že prostě skvrny na kůži, tak mnoho lidí odkazují tento prostředek na různé perzistentní tonální látky.

Druhý typ tohoto kosmetického přípravku má delší účinek. Kromě toho, po použití, nemůžete se starat o skutečnost, že jste půdu oblečení, tento bronzer má vysokou odolnost. Princip jeho práce je založen na dopadu na horní vrstvy kůže obličeje. Vstupuje do interakce s nimi a postupně je ztmavuje a výsledek nepřichází okamžitě, ale po určité době.

Avtobronzat ve svém složení obsahuje digiroxy-aceton, který má vliv na buněčný protein. To je důvod, proč kůže dostane tmavý odstín. Po určité době se však horní vrstvy dermis obnoví a kůže se rozjasní. Takový nástroj má menší poškození než ultrafialové záření slunce nebo vystavení opalovacím lůžkům.

Aby se dosáhlo pozitivního účinku opalování, nikdy byste neměli používat podobné kosmetické přípravky určené pro pokožku těla. Je třeba mít na paměti, že pokožka obličeje, krku a dekoltu je zvláště citlivá. Proto je nutné vybrat takové kosmetické přípravky, které jemně ovlivní pokožku těchto oblastí a zároveň budou mít další hydratační a pečující účinek.

Výhody a nevýhody

Použití opalování má velké množství výhod. Nejdůležitější z nich je, že s pomocí těchto prostředků můžete dát vašemu obličeji i tmavý tón, a nemusíte se opalovat na slunci nebo jít do solária. Tato výhoda je obzvláště důležitá pro ženy, jejichž kůže velmi negativně reaguje na vystavení ultrafialovým paprskům slunce. Je také třeba poznamenat, že tento nástroj je schopen udržet rovnováhu vlhkosti v kůži a udržet ji normální. Mnozí odborníci dokonce tvrdí, že kvalitní a vysoce kvalitní opalování je zcela bezpečná kosmetika.

Měl bych se bát použít opalování na obličej? O tom se dozvíte z videa.

Ale tato látka má určité nevýhody. Většina těchto prostředků v jejich složení nezahrnuje speciální částice reflexního světla, to znamená, že nemají správný účinek na opalovací krém. To vyžaduje dodatečné využití prostředků s ochranou před slunečními paprsky. Mnoho žen si všimne, že opalování není rovnoměrně rozloženo na kůži, zanechává skvrny nebo skvrny. To je negativní stránka, pouze pokud nevíte, jak správně rozdělit opalování na kůži.

Mnoho koželužů v jejich složení má zpravidla látky obsahující alkohol, které při pravidelném používání mohou způsobit suchou pokožku. Takové prostředky špatné kvality při aplikaci vytvářejí pocity lepkavosti nebo pocitu vzhledu filmu na kůži obličeje. Proto se v žádném případě nepokoušejte ušetřit na nákupu kvalitních nástrojů.

Jak používat

Odborníci doporučují, aby před použitím opalování prováděli řadu přípravných postupů. Zakazují používání této kosmetiky v případě, že kůže má zánět, odlupování nebo otevřené rány, stejně jako při časté alergické reakci kůže. Večer před použitím opalování byste měli jemně odlupovat pokožku a pak ji zvlhčit speciálním výživným krémem. Bronzat lze aplikovat na dermis až poté, co se epitel vrátí do normálu po odlupování.

Jak aplikovat opalování, se dozvíte z videa.

Před použitím zkontrolujte tento kosmetický přípravek na možné alergie. K tomu použijte malé opalování na vnitřní straně zápěstí, otřete jej a nechte půl hodiny. Pokud po této době nemáte podráždění, svědění nebo jiné nepříjemné pocity, můžete tuto kosmetiku bezpečně použít na pokožce obličeje.

Před nanesením přípravku je nutné obličej hydratovat krémem, rovnoměrně rozložit a nechat až do úplného vstřebání. Hlavní věcí je ošetřit tenkou citlivou pokožku kolem očí speciálně navrženým krémem, protože v důsledku velmi malé tloušťky kůže může mít bronzer v tomto bodě silnější účinek a kůže kolem očí se ztmavne. Než použijete opalovací krém na obličej, musíte si na hlavu nasadit speciální tkaninovou bandáž nebo opatrně zvednout vlasy tak, aby nezasahovaly do postupu. Ruce musí být chráněny rukavicemi.

Poté musíte velmi rychle rozdělit opálení přes povrch obličeje a zastínit jej se zvláštní péčí. Aby pokožka obličeje nepodobala masku, je také nutné, aby se opálil krk, oblast dekoltu i uši. Odborníci nedoporučují použití opalování na rtech nebo obočí. Používáte-li opalování poprvé, nejprve rozprostřete malé množství opálení přes povrch kůže, aby nedošlo k příliš tmavému zabarvení.

S nedostatkem tohoto léku by bylo lepší přidat trochu na kůži obličeje a zastínit.

Existují případy, kdy vám bude jasné, že jste nesli bronz, který jste si nesprávně vyzvedli. K tomu je třeba přidat trochu hydratačního nebo obličejového mléka s lehkou strukturou. Po aplikaci opalovacího prostředku ji nechte na obličeji až do úplného vstřebání. Zpravidla na to stačí půl hodiny.

Příštích pár hodin v žádném případě nelze potit nebo umýt, protože tekutiny na povrchu obličeje vytvoří rozvod. Kosmetičky dokonce doporučují, aby se nekoupali asi sedm hodin, takže póry kůže jsou uzavřeny, takže účinek bronzatu je odolnější. To je důvod, proč nejlepší čas na opalování je večer, je lepší dát to pár hodin před spaním. Poté, co je bronzer absorbován, můžete mírně změnit jeho účinek přidáním malého množství peněz k nejrozsáhlejším prvkům, jako jsou nos nebo lícní kosti.

Jak umýt

Mnoho žen přemýšlí, jak úplně odstranit opalování z kůže. Tato otázka je zvláště důležitá, pokud je kůže namalovaná nerovnoměrně a na ní jsou skvrny nebo skvrny. Pro správné a důkladné mytí bronzeru je nutné dodržovat některá pravidla.

Nejdříve je třeba páru na kůži, to může být provedeno horkou lázní nebo použitím ručníku namočenou v horké vodě na obličej.Na konci procedury je nutné provést peeling jemným peelingem. Aby bylo možné praní opalovat, výrobci vyrábět mnoho specializovaných nástrojů, které jsou určeny pro to. Mohou být snadno nalezeny v každém kosmetickém obchodě.

Pokud jste takový nástroj nenalezli nebo nemáte možnost jej zakoupit, můžete umělé opálení odstranit tekutým obličejem, který má ve svém složení alkohol. Někteří kosmetologové doporučují připravit opalovací přípravek doma podle následujícího receptu. K tomu smíchejte lžíci citronové šťávy se stejným množstvím čisté vody. Toto složení, aplikované na bavlněnou podložku, můžete snadno odstranit opalování.

Některé ženy odstraňují opálení nebezpečnější kombinací kyseliny octové a peroxidu vodíku, ale tato metoda je velmi nebezpečná.

Může způsobit poškození kůže. Pokud se rozhodnete odstranit opálení z kůže sami, nezapomeňte na konci tohoto postupu aplikovat výživný krém. Měkčí způsob odstranění umělého opálení je maska ​​na bázi zakysané smetany a bílé hlíny.

Hodnocení a recenze

Nejdůležitější věcí, která dává pleti přirozenou tmavou pleť, je správná volba této kosmetiky. Každé jednotlivé opalování způsobuje zvláštní reakci kůže každé ženy. Musí být vybrán v závislosti na individuálních vlastnostech a vlastnostech kůže obličeje.

Při opalování jedné z nejznámějších značek se naučíte z videa.

Kosmetologové zejména poznamenat, že opalování ve formě spreje, je vhodnější použít na kůži obličeje.

Sprejové opalování méně škodlivé pro kůži. Podle recenzí kosmetologů a spotřebitelů je nejspolehlivější kosmetickou značkou, která vyrábí tento nástroj Chanel. Self-tanner této značky má velmi kvalitní složení. Jediným negativním bodem je velmi vysoká cena za opalování této značky.

Profesionální bronzer z Dior. Má lehkou strukturu a má hydratační účinek, mnoho známých modelů používá tento nástroj, aby pokožce dodalo jemný tmavý tón pleti. Funkce značky Dior je její úsporný účinek na epitel. Recenze žen naznačují, že se dokonale vstřebává do pokožky, snadno se rozloží na obličej.

Avtozagary od výrobců jsou považovány za více rozpočtu. Lumene, Eveline, Clinique, L'oreal, Garnier. Nejnovější značka zahajuje opalování ve formě spreje. Jeho zvláštností je, že tento lék se velmi rychle vstřebává do kůže, proto jsou pro jeho použití nezbytné speciální dovednosti.

Opalovací krém Eveline se snadno nosí. Má také přírodní bronzovou barvu bez žloutnutí. Tento nástroj má poměrně hustou strukturu, takže kosmetologové nedoporučují aplikovat na ženy s mastnou pleť.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky