Make-up s šipkami

Make-up s šipkami

Říká se, že oči jsou oknem duše. Možná, že to vysvětluje, proč spravedlivý sex věnovat velkou pozornost oční make-up. Na druhé straně jsou ženy často motivovány prostou touhou vypadat krásně a zdůrazňovat své oči, což je činí výraznějšími, více. Pro tento účel se používají různé techniky a nástroje a jednou z nejoblíbenějších možností pro korekci tvaru očí je make-up se šipkami.

Co je make-up se šipkami?

Existuje mnoho různých verzí tohoto make-upu, ale takzvaný egyptský styl byl dlouho považován za klasickou variantu. Tento make-up je velmi populární, ospravedlňuje svou dlouhou historii.

Tento typ make-upu poskytuje dostatek příležitostí pro experimenty, protože neexistuje jediná šablona, ​​která by ukázala, jak by měl tento make-up vypadat. Dívky se obvykle řídí vlastní představivostí a nápady, které pak ztělesňují v jejich očích - buď jako make-up pro každý den, nebo jako večerní pohled.

Nejprve musíte pochopit, jaké typy šipek jsou a jak se od sebe liší. Takže:

  • Tenké šipky Jsou to skvělý způsob, jak zvýraznit vaše oči, aniž by se světlý make-up. To bude vhodné pro každodenní obraz, protože vytváření sotva znatelných šipek netrvá dlouho. Tento postup nevyžaduje vysokou úroveň dovedností.
  • Dvojitá šipka vhodné pro ty holky, které jsou unaveny poměrně jednoduchým a nenápadným make-upem. To je důvod, proč můžete nejprve udělat jednu šipku, a pak - aktivní zaměření na dolní víčko.
  • Šipka peříPravděpodobně jeden z nejvšestrannějších triků. Je vhodný pro každodenní vzhled s jemnými tóny, beztížnými texturami a hladkými liniemi. Bude to ideální řešení pro večer. Stačí změnit barevné schéma, přidat třpyt - a tady je luxusní obraz připraven!

Vlastnosti a výhody

V různých situacích jsou zapotřebí různé možnosti - například někdy potřebujete jemný make-up, který bude vypadat přirozeně a obraz bude „světlejší“. V takových případech jsou šipky nepostradatelné, aby pomohly vytvořit krásný, ženský a jemný vzhled. Na druhé straně je tento make-up poměrně jednoduchý na to, aby se proměnil ve smrtelnou a svůdnou, a to kombinací šipek s červenou rtěnkou. Bude působit jako akcent v tomto make-upu, který dodá svůdce vzhled dívky.

V těchto dvou příkladech lze snadno vidět, že šipky jsou velmi univerzální technikou ve vizáži. Může být použit pro různé příležitosti a události v životě. Díky tomu se šípy nikdy nevyjdou z módy a budou vždy populární.

Kromě toho existuje velké množství různých variant šipek, které jsou již kvůli určitým trendům sezóny. Nedávno populární šipky s opeřením, které jsou známé svou univerzálností. Jsou dokonale kombinovány s jasným make-upem a perfektně zapadají do jemného obrazu. Univerzální a slavný make-up se dvěma šipkami. Při plánování experimentu je však nutné zjistit, jaký druh tohoto make-upu vyhovuje jednotlivým vnějším znakům. To je třeba mít na paměti při výběru barvy vložky a tužky.

Barevné šipky jsou letos hitem.Obzvláště populární jsou nejen pestrobarevné, ale i brilantní varianty - vytvoří na oči jiný efekt, budou schopni korigovat svůj tvar.

Mnoho dívek, které si vybírají barvu oční linky, se řídí úvahami o své oblíbené barvě, ale tato pozice je špatná, protože často vede k vytvoření absurdního obrazu. Paleta kosmetiky musí být kombinována s externími daty.

Klasickou verzí tohoto make-upu jsou černé šipky, které si získaly popularitu v polovině minulého století. Toto je kvůli popularitě takových hollywoodských krás jako Marilyn Monroeová a Audrey Hepburnovákdo všechny jejich pohledy ukázaly luxusní obraz, kde hlavní přízvuk nechal oči.

Černé šipky jsou vhodné pro naprosto všechny, protože se jedná o extrémně univerzální odstín, který kombinuje s jakýmkoliv typem vzhledu a jakýmkoliv způsobem. Jediný mínus, který lze nalézt v tomto make-upu je možné vizuální redukce očí. Čím menší jsou oči, tím menší by měla být šipka. Z tohoto důvodu se dívky obracejí na barevné oční linky - nejenže obnovují make-up, ale také vizuálně zvětšují oči a vytvářejí efekt otevřeného vzhledu.

To platí zejména pro ženy, které mají úzké oči. Tato možnost je skvělou příležitostí k jejich nápravě.

Je však důležité vědět, že musíte vybrat paletu tužek, která bude odpovídat barvě duhovky.

Co se týče "třpytu", stojí za povšimnutí, že jsou schopny vyjádřit výraz. Oblíbená zlatá a stříbrná podšívka. Budou hrát zajímavě jak na slunci, tak ve večerním světle. Vzhledem k intenzitě těchto odstínů se nedoporučuje používat v kombinaci s jasnými stíny - když děláte make-up pro každý den.

Druhy make-upu

Jak je uvedeno výše, technika střelce je velmi různorodá, naučit se to není tak snadné. Abychom však vytvořili opravdu krásný obraz, je nutné pochopit, jaké možnosti vizáž existují.

Vzhledem k tomu, že umění vést oči se šíří po celém světě z východu, pak je pro začátek vhodné zvážit tzv. Orientální make-up. Je známo, že hlavním rysem východoasijského regionu je přísnost morálky, která se projevuje ve všech sférách života, včetně vzhledu dívky.

Právě proto ženy vytvářejí matný každodenní make-up s pomocí černých šípů, které dokonale prodlužují oči a činí je mandlovými (jak říkají někteří „kočkovité“).

Takzvaná klasická forma šípů vznikla na přelomu 50. a 60. let minulého století. V této verzi ženy selhává víčka, ne tolik, aby se upravil tvar očí. Dělají to proto, aby jim dali empatii a důraz na tuto oblast. Od té doby, tyto obrazy jsou často používány divas na červeném koberci, různé večerní akce. Dnes, stylisté vykonávají tuto techniku ​​se světlými, světlými stíny, protože to vytváří další kontrast a dává dynamice vzhledu.

Některé dívky chtějí vytvářet šokující pohledy, a pro tento účel kreslí široké, tlusté šípy - podle příkladu kdysi populárního Amy vinice. Je však důležité pochopit, že performer měl scénický obraz, který nebyl v každodenním životě používán velmi často. To je hlavní chyba žen: taková rozhodnutí nejsou vhodná pro denní make-up, protože jsou příliš světlá pro každodenní vzhled.

Kromě toho tyto šipky kategoricky nelze použít jako make-up pro hrozící století, protože budou výraz obličeje unavený, a vzhled - nudný a těžký. Vzhledem k intenzitě očních linek budou samotné oči vypadat malé.

V těchto případech je třeba se obrátit na lehký oční make-up, který bude prezentován, například, nahé stíny a nejlepší černé, šedé nebo hnědé šipky. Kombinace stínů přírodní palety a ne příliš chytlavé oční linky je poměrně jednoduché řešení pro vytvoření jednoduchého, delikátního a delikátního make-upu pro každý den.

Pro večerní večer bude vhodná vícebarevná a metalizovaná kosmetika. Vzhled orámovaný zlatem nebo stříbrným leskem ohromí ty kolem vás svou krásou. Dívka bude považována za statečnou, protože ani dnes se každá dáma nerozhodne vytvořit takový chytlavý vzhled.

Můžeme doporučit hladký přechod z klasické do avantgardy jako přechodnou verzi s barevnými šipkami. Oranžová a karmínová se sotva hodí v každodenním životě, protože vyžadují profesionální přístup a pochopení specifik produktu. Tmavě zelená, indigo nebo nasycené víno poskytne všem dívkám dostatek příležitostí pro experimenty.

Hlavním pravidlem pro vytvoření jakéhokoliv vzhledu je moderování. Souhlasím, vypadá to směšně, když obchodní dáma přijde do práce s večerním make-upem, takže musíte být vedeni nejen svou představivostí. Měla by být omezena na sociální kontext a činnosti, na které se toto nebo toto doplnění provádí.

Co kreslit?

Dnes je kosmetický trh naplněn řadou kosmetických přípravků, a proto k vytvoření make-upu „volební účast“ používají nejen tužku, ale i mnoho dalších prostředků.

Velmi populární tekuté oční linky s kartáčem. Taková kosmetika bude ideální volbou pro ty dívky, které již trénovaly a mohou s jistotou kreslit i šípy. Při použití tohoto nástroje je nutné vzít v úvahu kapalnou konzistenci výrobku a nepřehánět ho množstvím očních linek na kartáčku, jinak dostanete tlusté široké šípy, které jdou daleko od každého. Nadměrné vložky budou otištěny na horním víčku - bude to pouze kazit obraz.

Tyto vložky jsou k dispozici v různých barvách, včetně metalizované palety.

Oční linky Má řadu výhod ve srovnání s konvenční kapalinou. Díky svému tvaru leží pohodlně v ruce a poloha značky přímo ovlivňuje tvar šipek a jejich směr. Problém nadbytečných prostředků na kartáčku zde chybí, protože při použití tohoto typu oční linky se kosmetika používá vždy rovnoměrně a hospodárně. Problém s tímto produktem je jen to, že schne dostatečně rychle, takže neexistuje žádný způsob, jak opravit výsledné chyby. Nástroj by měl být používán co nejopatrněji.

Tužka je tradiční způsob, jak vytvořit takový make-up. Takové šípy pomáhají nenápadně korigovat tvar očí. Nemůžete se bát chyb, protože tužka je snadno vymazána. Pro ty, kteří se právě začínají učit střelcům, bude nejvhodnějším produktem měkká tužka - nebo nástroj na bázi prášku, který bude mít za následek ne zcela jasný obrys. Je však třeba poznamenat, že se všemi jednoduchostmi použití mínusové tužky je skutečnost, že takový povlak může rozmazat nebo vyblednout.

Stíny zajímavé, protože vám umožní vytvořit měkký make-up - například opeřený šíp, který je základem pro často stejné stíny. Tato volba je zvláště vhodná pro denní obraz, ve kterém nejsou žádné jasné čáry, ale je zde lehkost.

Oční linky s gelovou nebo krémovou texturou Používají se především profesionální vizážistky, protože tato kosmetika vyžaduje vysokou úroveň dovedností a dostatečné zkušenosti s komplexními nástroji. Takto nakreslené šipky dokonale padnou - ani při aplikaci okamžitě nevyschnou, takže existuje možnost opravit některé nedostatky a nepřesnosti.Gely a krémy jsou navíc perzistentní.

Je důležité mít s vámi speciální příslušenství pro aplikaci tohoto výrobku - ploché zkosené kartáče.

Je důležité pochopit, že volba kosmetiky závisí na tom, jaký účinek chcete dosáhnout. Pokud je cílem vytvořit elegantní večerní make-up s jemným dotekem vinobraní, pak byste měli použít tekuté oční linky - možná pomocí třpytky a metalizovaných částic. Na druhou stranu, pokud vytvoříte jemný make-up, měli byste se obrátit na stíny, tužky nebo různé pigmenty. Takové šipky budou stejně výhodné podívat se na denní obraz ve formě "sólistů" make-upu a večer.

Hlavní je, že textury jsou vzájemně kombinovány a jsou vhodné pro konkrétní událost.

Krok za krokem aplikace a použité techniky

Poté, co jsme se zabývali typy make-upu a potřebnými nástroji, stojí za to mluvit o tom, jak udělat make-up. Od první chvíle, šípy nejsou daleko od každého, takže byste neměli být rozrušeni, když se náhle setkáte s chybami. Jsou nevyhnutelné a mohou být stanoveny pouze běžnými praktiky. Aby se zabránilo většině typických problémů, měli byste pochopit lekci, kde je proces vytváření očního make-upu popsán ve fázích.

Před použitím oční linky je třeba udělat tón obličeje. Chcete-li to skrýt korektor problémové oblasti. Je nezbytné vyrovnat tón obličeje s tonálním nástrojem. Je nutné připravit oční víčka. K tomu je třeba odmastit a dát na ně speciální krém, ve kterém není alkohol, a po tom - základní nátěr.

Pokud plánujete používat stíny, nemusíte „hrát“ s barvami. Je lepší použít nahý odstín - možná s lehkými jiskrami. To vytvoří přirozený obraz, který je zvláště důležitý pro letní make-up. Na druhou stranu, pokud vytvoříte poutavý oční make-up, pak byste se měli podívat na hustou konzistenci s tmavou paletou: modrá, zelená, hnědá.

Šípy Henny jsou obzvláště krásné, ale tento materiál je poměrně obtížné používat, takže se nepoužívá velmi často. Můžete hrát na kontrastu a vytvořit make-up s bílými nebo lesklými šipkami, které vypadají jako avantgardní a revoluční. Zakryjte si oči a opatrně nakreslete čáru. Pokud se projeví nerovnoměrně, může být opravena. Abyste se vyhnuli chybám, můžete použít speciální šablony, které vám umožní kreslit perfektní šipky. Je lepší kreslit tenké čáry, protože bude snazší přidat několik tahů než odstranit chyby.

Pokuste se nakreslit šipky co nejblíže k řasové linii. K tomu můžete vytáhnout malé víčko. Nanášejte řasy řasenkou, ale vyhněte se efektu "pavoučích nohou". Snižuje náklady na obraz. Střelci vypadají obzvláště působivě s dlouhými (například falešnými) řasami. Nezapomeňte, že jednotlivé detaily vzhledu by měly být navzájem kombinovány, takže odpovídejte rtěnce tvaru, barvě a typu šipek. Win-win je použití prašného růžového odstínu jako nátěr na rtech.

Chcete-li se dozvědět, jak vytvořit dokonalý make-up, dozvíte se více podrobných instrukcí a praktikujte více.

Kdo je vhodný?

Existuje obrovské množství nápadů na provádění šípů v make-upu. Kdo se stará, co:

  • Pro mandlové oči vhodné jsou šipky o libovolné tloušťce, délce a ohybu. Hlavní věc - nezapojte se do experimentů, protože tento tvar očí je dokonalý. Není třeba něco opravovat, ale můžete všechno zkazit. Proto je pro dívku s tímto typem očí lepší použít časově prověřené možnosti šipek: dvojité, peří a klasické.
  • Kulaté oči korekce ve formě jejich prodloužení je nutná, proto ženy používají tekuté oční linky, které kreslí dlouhou šipku. Tato technika zahrnuje odstranění šipky mimo oko.
  • Asijský Je třeba nakreslit širokou čáru podél linie řas. Je schopen vizuálně kolem očí, ale je důležité, aby se oči těžké.
  • Dívky, které mají hluboké očiJe třeba mít na paměti, že čára šipky by neměla být příliš tvrdá a silná. Použijte měkké textury a podtrhněte spodní víčko bílou tužkou. Díky tomu bude vzhled „snadný“.
  • S vypoulenýma očima je třeba skrýt nadbytečný objem. K tomu použijte ne příliš nasycený hnědý nebo šedý (zvolte tužky). To zakryje opuch pod očima.
  • Vizuálně zvýrazněte horní víčko Můžete, vedení šipky do chrámu - ale ne moc, tak, aby nedošlo k účinku těžkého vzhledu.
  • Nejtěžší případ v make-upu oka - visí oční víčko, to neumožňuje plně odemknout potenciál make-upu a dělá odmítnout použít šipky. Dokonce i když jsou hotové, všechny překrývají horní víčko, které visí nad pohyblivou částí. V tomto případě je nutné omezit stíny a řasenku. I s těmito nekomplikovanými nástroji můžete vytvořit luxusní make-up.

Tvar očí není jediným kritériem, podle kterého by měl být vybrán typ šipek. Důležitým bodem je typ barvy - například brunetky a hnědé ženy jsou vhodné pro téměř všechny odstíny oční linky, ale pro blondýnky je volba omezena pouze na světlé a šedé odstíny, které nebudou kontrastovat s vzhledem.

Šipky - jeden z nejoblíbenějších typů make-upu, který dokáže proměnit dívku, aby vypadala „otevřeně“ a expresivně. Chcete-li dosáhnout správného efektu, musíte hodně trénovat. Pokaždé, když se oční make-up dostane lépe a lépe, a obrazy budou luxusní, ale zároveň jemné.

Šipky pomohou zdůraznit výraznost velkých očí a vizuálně zvětšit malé oči. V tomto videu, shromáždil 6 možností pro různé střelce.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky