"Kouřové oči" pro zelené oči

Kouřové oči pro zelené oči

Původní make-up nazvaný „kouřové oči“ nebo „kouřové oči“ se v poslední době stal velmi populárním. Kromě klasického provedení, vyrobeného v názvu kouřově černé tóny, existují i ​​barevné varianty. Jeho technika je dostatečně jednoduchá, aby ji mohl používat každý den, a dojem je jak zvláštní, že počet příznivců tohoto typu make-upu neustále roste.

Správné použití zakouřeného make-upu vyžaduje zvážení odstínu zelených očí, barvy vlasů a kůže dívky. Protože zelené oči dotvářejí svého majitele určitým tajemstvím a mystickou přitažlivostí, technika „zakouřených očí“ může tento dojem vylepšit.

Vzhled tohoto make-upu nutil ženy, aby přehodnotily tradiční názory na slučitelnost barevného odstínu a barvy očí. Především je to právě díky kontrastní povaze tohoto typu make-upu, který umožňuje zdůraznit hloubku očí na pozadí jemného obličeje. Dalším bonusem je schopnost opravit některé nedokonalosti vzhledu, například vizuálně zvětšit oči, změnit jejich tvar nebo přizpůsobení.

Vlastnosti

„Kouřové oči“ je lehký make-up, kterému dominují měkké přírodní tóny, ale není to bez hraní kontrastů. Hlavním pravidlem tohoto typu make-upu je absence jasných linií a ostrých přechodů z jedné barvy do druhé. Oči jsou zároveň obklopeny tmavou tužkou podél linie řas a černá řasenka je silně aplikována na samotné řasy.

Celkový tón obličeje by měl být hladký, matný, lehký přírodní odstín. Pouze oči jsou podtrženy tmavou (obvykle hnědou nebo černou) tužkou a stíny stejné gama. Intenzita jejich barvy je minimální na linii obočí a postupně se zvyšuje s přechodem na horní víčko.

Všechny řádky by měly být dobře zastíněné, aby se vytvořil „kouřový“ dojem. Je lepší stínovat stíny kartáči různé tloušťky a nikoli aplikátory.

I když zpočátku „kouřové oči“ vznikly jako večerní make-up, lze ho použít i jako den, kdy si vyberete vhodný tón pro nastavení. Vybrané odstíny pro denní make-up jsou měkčí a lehčí než pro večerní líčení. V tomto viditelném kontrastu bude v rámci každodenního obrazu zbytečný.

Další výhodou této techniky je, že vám umožní vzít v úvahu všechny nuance exteriéru. Proto může být pro blondýnky a hnědé vlasy vybrána krásná make-up verze pro majitele šedozelených a žluto-zelených očí.

Barevná řešení

Při výběru barvy kosmetiky je žádoucí dodržovat 2 zákony:

 • Světlá kůže a vlasy majitele zelených očí vyžadují světlejší barvu make-upu;
 • Barva očí znamená, že rouge a rtěnka by měla být matná, v blízkosti přirozeného tónu.

Pro zelené oči

Kouřové oči make-up pro zelené oči by neměly být prováděny v klasických popel-uhlíkových barvách. V tomto případě budou vítězné odstíny následující odstíny:

 • Fialově fialová;
 • Zlatá hnědá;
 • Bronz;
 • Olivově hnědá;
 • Sandy;
 • Cihla.

Jako součást make-upu pro zelené oči by neměly být použity modré, modré nebo růžové odstíny.

Pro blondýny se zelenýma očima je šedým make-up řešením dobrá volba, ale můžete také zvážit jeho jasnější variace.Pokud má tedy dívka elegantní bledý obličej, pak může provádět večerní make-up v tučných vínových, vínových nebo fialových tónech, dobře zastíní každý odstín.

Pro šedozelené oči

U šedozelených očí, které se často vyskytují u rudovlasých žen, se objeví tmavě hnědavě vínové a lehčí prachové stíny, které dodají očím hlubší hloubku. Stíny je vhodné zvolit matný, bez nadměrného lesku.

Být velmi všestranný, "kouřové oči" make-up existuje ve 2 odrůd:

 • Večer, jasnější a kontrastnější;
 • Denní, snadné a nenápadné.

Každý typ vyžaduje vlastní aplikační techniku.

 • Vnější roh oka je odtažen tužkou ve směru obočí, které trochu zužuje tvar oka a je ideální pro ty, jejichž oči jsou přirozeně velké a kulaté;
 • Stíny jsou aplikovány v širokých tahech až po dno obočí; To je velkolepý způsob pro ženy se sníženými rohy očí.

Večer

Výraznější sortiment je vhodný pro večerní kouřové odrůdy: burgundské odstíny s černou oční linkou nebo zlaté bronzové odstíny hnědé.

Pokud má dívka tmavé vlasy, můžete si vybrat fialově fialové a fialové odstíny. Uvažujme, že obraz vytvořený v podobném rozsahu, například, pokud jsou démonické, světské rysy kompatibilní s vaší osobností. Pokud není vytvoření obrazu vamp ve vašich plánech, zkuste barvu moka, mléčné čokolády, bronzu nebo zlata. Šedé tóny jsou pro brunetku sotva vhodné - upoutaný tón skryje jejich přirozenou expresivitu.

Na svatbu

Na svatbě se líčení tradičně provádí v jemných pastelových odstínech. Vaše verze "kouřových očí" bude tedy založena na matných hnědých, béžových nebo šedých odstínech, oživených kapkou fialové. Není špatné kombinuje jemný hnědý tón make-upu s narůžovělou základnou pro víčka.

Rtěnka a rtěnka jsou také vybírány uklidňující přírodní barvy, co nejblíže obvyklé barvě kůže a rtů nevěsty.

Den

Pravidlo pro denní make-up je absence ostrých kontrastů a neobvyklých textur (perleť, třpyt). Důkladná a sofistikovaná verze bude make-up, ve věku khaki, mléčné čokolády a oční linky a tužka nesmí být použity. Chcete-li vypadat stylově, není nutné to dělat pro show.

Jak se přihlásit?

Správně make-up "kouřové oči" není tak těžké. Nejprve se instrukce provádí krok za krokem. V budoucnu budete snadno navigovat ve výběru barev a nakreslit čáry s jistotou.

Postup při použití make-upu je následující:

 • Vytvořte dokonale rovnoměrnou barvu pleti: dobře očistěte a tónujte, použijte denní výživný nebo zvlhčující krém, pak aplikujte tón a prášek na celý povrch obličeje, včetně víček.
 • Vyberte si tužku, která odpovídá barvě odstínů - barva kávy, čokolády a méně často - černá, bažina, oliva, šedá.
 • Nakreslete hladkou, poměrně širokou čáru podél kontury růstu řas a kartáčujte ji štětcem.
 • Naneste lehké stíny (například karamelové, béžové, krémové odstíny) na horní a dolní víčko doprostřed zevnitř, osvěžte oblast podél spodního okraje obočí a blíže k nosnímu můstku bílou barvou.
 • Ve zbývající polovině století položte tmavší odstín (čokoládu, kávu, hnědou) do vnějšího rohu a dobře promíchejte. Čím větší je oblast zabraná temnými stíny, tím výraznější je pohled.
 • Barva odstínů tužka přírodní barva (hnědá nebo černá), která odpovídá barvě vlasů.
 • Naneste řasenku na řasy, dávejte jim objem a měkkost.

Maskovací umělci tajemství

Kouzlo zelených očí lze zdůraznit následujícími lstivými triky:

 • Oči můžete vizuálně zvětšit tak, že nakreslíte čáru na vnějším rohu jasnější, přičemž na řasy umístíte řasenku silnější vrstvou.
 • Velké kulaté oči je možné zúžit tak, že na kořeny řas z boku v blízkosti duhovky nakreslíte jasnou linii tužkou. To by mělo být prováděno velmi opatrně, snažit se nedráždit oči.
 • Ačkoli mnoho dívek má sklon experimentovat a nepokoušet se sledovat cestu nejmenšího odporu, nejvhodnější barva stínů pro zelené oči byla a zůstane zelená, jejíž varianty lze počítat za nejméně tucet. Smaragdové, tyrkysové, malachitové, olivové, bažinaté, světle zelené odstíny vypadají fascinujícím způsobem.

Tipy pro výběr kosmetiky

Vyberte si speciální palety se stíny pro zelené oči, ve kterých jsou odstíny reprezentovány světlými a tmavými variantami. Existují speciální make-up stíny "kouřové oči", například vyrábí Maybelline New York.

Začátečníci mohou začít s tukovými tužkami ze dvou odstínů, které se lépe stínují. Budete také potřebovat 3 štětce: budete kreslit jemné, elegantní linie s tenkým štětcem, stíny stínů v horní části očního víčka se štětcem o střední tloušťce a vytvořit kresbu ve středu očního víčka tlustým štětcem.

Neměli byste si vybrat tekuté oční linky, které vám umožní kreslit pouze tenkou grafickou linii. Je žádoucí ji nahradit tužkou.

Mascara musí vybrat velikost, s prodloužením. Budete ho muset zahušťovat, takže se ujistěte, že nezůstávají žádné hrudky: po vysušení řasenky si řasy s kartáčkem načechrejte.

Nezapomeňte na přírodní obočí tužku - šedou a hnědou pro blondýnky, černá - pro brunetky.

Stín nadace, základ pro víčka a červenat by měl být přirozený, nahý styl.

Rtěnka by měla zvolit matný přírodní odstín pro denní make-up a jasnější večer. Obrys rtů by měl být načrtnut tužkou stejného odstínu jako rtěnka, jemně zastínit tužkovou linii vatovým tamponem. Pokud chcete dát rtům objem, použijte transparentní lesk ve středu horních a dolních rtů.

Můžete také použít zvýrazňovač zvýraznit vnitřní koutek oka, a třpyt oživit make-up.

Make-up "kouřové oči" zůstává jednou z nejoblíbenějších technik impozantního večera a každodenního make-upu, protože je založen na současném módním přírodním sortimentu. To však umožňuje použít kontrast k úpravě individuálních vlastností obličeje a k tomu, aby oči měly větší hloubku a tajemství. To je ideální make-up pro zvláštní příležitosti. Je vhodný pro všechny ženy bez ohledu na věk a typ pleti, i když to vypadá přirozeněji u mladých dívek než u dospělých podnikatelů.

Jak udělat "kouřové oči" pro zelené oči, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky