Makeup po 40, který je mladý

Makeup po 40, který je mladý

Jak krásná a dobře upravená žena není závislá na jejím věku, ale na jejích schopnostech a touze starat se o sebe. Ne každý je nadaný přírodou, ale v mládí čistě přírodní data pomáhají - jemná elastická kůže, vlasy a nehty, které dosud netrpěly riskantními experimenty

Věk po 40 letech je doba, kdy krása nezáleží na tom, co vám příroda dala, ale na tom, co můžete udělat pro sebe, abyste vypadali lépe. Období odvážných experimentů skončilo, sázka je kladena na to, aby přirozený zdravý vzhled byl součástí každodenního vzhledu. Čest není blesk, ale elegantní omezení, ne slepě následující móda, ale volba vysoce kvalitní dekorativní a lékařské kosmetiky.

Trvá trpělivost, zkušenost a sebeúctu, aby zvládl umění líčení vhodné v dospělosti. Nyní existuje mnoho způsobů, jak se vyhnout včasnému výskytu příznaků zvlnění kůže na jedné straně a skrýt nedostatky, které se nevyhnutelně objevují s věkem, na straně druhé. Významnou roli v tomto hraje proti stárnutí make-up.

Výhody a vlastnosti

Chcete-li zvolit správný make-up, musíte znát rysy make-upu po věku 40 let. Za prvé, všechny výrobky musí být vysoce kvalitní a hypoalergenní, protože pokožka se již neobnovuje tak rychle jako za 20 let. Make-up po 40, který je mladý, je založen na následujících pravidlech:

 • Lehčí korektor pomůže obnovit na kůži svěží a zářivý vzhled ztracený s věkem. Krém by měl být zpravidla lehčí než obvykle, obvykle o 1 tón. Lehká textura pomůže distribuovat více rovnoměrně. Krém by měl mít vodní bázi a vysoký faktor SPF. Dalším trikem je použití reflexního tonálního rámce, který kompenzuje ztracenou přirozenou záři kůže. Pod ním je žádoucí použít nápravný prostředek zelenkavého odstínu, který pomůže skrýt rozšířené cévy.
 • Blush by měl zvolit jemný přírodní odstín: béžová, světle růžová, ale ne bronzová. Blush je lepší zvolit krémovou, díky nim kůže dostane další hydrataci.
 • Prášek je lepší použít drobivý. Maskuje jemné vrásky a muffles mastný lesk.
 • Stíny by měly být také lehčí a méně mastné než dříve. Příliš jasné barvy na jedné straně přitahují pozornost k sobě, na druhé straně odhalují jemné linie a namáhání očí. Není to špatný osvěžující obličej světle zlatých nebo stříbrných odstínů. Fialové nebo modré barvy budou hrát krutý vtip s vámi, zdůrazňující tmavé kruhy kolem očí. Čokoláda nebo červené tóny způsobí zánět očí. Falešné nacreous stíny a jiskry budou vypadat neopatrně.
 • Řasenka, tužka na oči a tužka, je žádoucí použít barvu popela nebo kávy. Když je aplikujete dobře ve stínu, pomůže to prohloubit vzhled. Spodní řasy zbarvte jen asi jednu třetinu ve vnějších rozích očí.
 • Nezapojujte se do škubání obočí, jednoduše upravte jejich tvar. Tloušťka obočí musíte zvolit průměr. Vnější okraje obočí by měly být v rozích nebo mírně nad rohy očí, aby výraz tváře nebyl smutný.
 • Před použitím rtěnky opatrně nakreslete obrys rty tužkou. Tužka by měla být o něco tmavší než rtěnka.
 • Make-up by měl být aplikován ve vzestupných liniích. vyhnout se tupě vypadající tváři.

Výhody tohoto make-upu spočívají v tom, že kromě dekorativního a korekčního účinku zlepšují kosmetiku proti stárnutí pokožku, jsou pohodlnější a umožňují vytvořit elegantní obraz s účinnými prostředky. Calm gamut dělá make-up proti stárnutí ideální pro obchodní styl. Správné akcenty z něj udělají výrazný a večerní make-up.

Druhy make-upu

Technika vytváření dokonalého make-upu se může zdát obtížná, ale výsledek, zpravidla, ospravedlňuje veškeré úsilí. Příležitostný make-up řeší 2 hlavní úkoly: opravuje nebo maskuje vady pleti, které se objevují s věkem a vytváří jemný a klidný obraz.

Správně aplikovaný denní make-up pomůže ženě vypadat svěží a mladší každý den, přidávat přirozenou záři na její kůži, správně umístit akcenty v obraze, který žena vytváří pro sebe.

Denní make-up je různá zdrženlivost a zdánlivá jednoduchost, skrývajíc pečlivou práci na vzhledu. Klidné matné tóny nezdůrazňují jednotlivé detaily, ale vytvářejí pocit zdravé, zářivé tváře, umně osvětlené hrou světla a stínu. Aplikujte denní make-up by měl být ve velmi dobrém světle upravit jeho jas a kompatibilitu barev.

Omezení je jiný a večerní make-up. Neměl by být ohromen honosnými odstíny a přebytkem detailů. Expresivita je vytvořena výběrem jeho hlavní gamut - teplé jemné tóny. Večer si však žena může dovolit, aby se objevila jasnější a slavnostní než ve dne.

Celkový tón make-upu je vybrán podle barvy vlasů a očí. Blondýnky budou vypadat atraktivně a tajemně, pokud si vyberou fialové, tmavě modré nebo stříbrné tóny. Teplé hnědé tóny jsou vhodné pro brunetky s tmavou pletí. Hnědé vlasy osvěžující olivové a kávové odstíny.

Gamma večerní make-up by neměl být příliš jasný. Současně, monotónní vybledlé barvy nejsou ozdobit ženu. Správná volba je někde uprostřed.

Aby byl účinek dokončen, měl by být aplikován večerní make-up po aplikaci produktů se zvedacím účinkem, například speciální maska ​​pro zralou pleť.

Jak si vybrat kosmetiku?

Při výběru kosmetiky pro ženy ve věku 45 let je třeba dodržovat zlatý průměr a dávat přednost kvalitním produktům s hydratačním a utahujícím účinkem na jedné straně a matnými pastelovými barvami na straně druhé. S věkem se sortiment výrobků rozšiřuje, jehož hlavní funkcí je korekce nedokonalosti pleti (korektorů, korektorů, speciálních tonálních prostředků). Pomáhají nejen vypadat mladší, ale mají také pozitivní vliv na stav kůže, zpomalují její stárnutí.

Výběr kosmetiky v dospělosti by měl být pečlivě promyšlen. Ne vždy módní značka bude pro vás nejlepším nástrojem. Je důležité, aby byl vhodný pro váš typ pleti, nezpůsobuje podráždění a líbí se vám.

Triky proti stárnutí make-up je zvolit správný odstín a texturu kosmetiky. Přirozená gamma, nepřítomnost nadměrného lesku, krémová textura a hydratační přísady - to jsou hlavní rysy věkové kosmetiky.

Je-li za 40 let skrýt drobné nedokonalosti exteriéru je stále možné s pomocí nadace a korektor, za 48 let tento úkol není tak snadné vyřešit. Je nutné použít masky se stahovacím účinkem, komplex speciálních prostředků proti stárnutí, upravit dietu, vyjma z ní mastné a sladké potraviny, pít více čisté vody.

Doma, se zkušenostmi a trpělivostí, některé nedostatky mohou být vyhlazeny, aniž by se uchýlily k radikálním prostředkům. Když se například sníží oční víčka, pomocí světlého odstínu stínů jako hlavního pozadí a tmavšího odstínu zvýrazní oblast skládání a vnější roh oka pomůže.Stejně jako v každém věku by stíny neměly být příliš tlusté: stáčejí se, stáčejí se v záhybech a působí dojmem nedbale.

Také se nedoporučuje ukládat řasenku silnou vrstvou, která lepí řasy. Pokud nakreslíte tmavou šedou nebo čokoládovou tužku do horního víčka tužkou vzhůru k vnějšímu rohu čáry, můžete vizuálně zvednout horní víčko.

Vnitřní rohy očí mohou být odlehčeny průhlednou základnou. S pomocí matných odstínů jasného pastelového odstínu, aplikovaného pod obočím, může být tato oblast obličeje obnovena do výraznosti a svěžesti. Na horní víčka není nutné aplikovat tmavě hnědé nebo fialové stíny - vzhled se stává těžkým a celkový dojem je bolestivý.

Jak se přihlásit?

Ve snaze vytvořit ideální obraz, ženy nad 40 let aplikují proti stárnutí make-up krok za krokem, v souladu s následujícími pravidly:

 • make-up je nutný pouze po vyčištění a zvlhčení pokožky speciálními prostředky 40+, s výhodou pomocí tonikum, krémem proti stárnutí nebo utahovací maskou;
 • všechny prostředky použité v přípravné fázi by měly být plně absorbovány;
 • průsvitná základna by měla být rovnoměrně a jemně rozložena na kůži obličeje;
 • věkové skvrny a krevní cévy by měly být maskovány korektorem;
 • základ by měl být aplikován rovnoměrně krátkými tahy;
 • pokud je pokožka rukou a obličeje teplá, krém bude hladší;
 • jemné vrásky a pod očními kruhy mohou být zakryty korektorem;
 • výsledek je fixován pomocí sypkého prášku;
 • výjimečná část lícních kostí je vynucena jemným krémovým ruměnecem;
 • na horních víčkách by měly být aplikovány světlé odstíny pastelových odstínů; tmavším tónem vyberte oblast nad záhybem očního víčka, která pomůže výraznější vzhled;
 • horní víčko by mělo být zdůrazněno šipkami popelavě šedými, zvyšujícími linii na vnějším rohu;
 • tmavě šedé nebo hnědé řasenky odstínů řas pomocí kulmy;
 • malovat rty obrysovou tužkou na jejich přirozených hranách;
 • naneste matnou rtěnku ve 2 vrstvách; pokud je to každodenní make-up, můžete použít lesk.

Volba stupnice je určena nejen chutí, ale také barvou očí a vlasů. Pokud hovoříme o stínu, výraznosti očí je dosaženo díky určitým rozdílům mezi barvou duhovky a tónem samotných stínů. Například, světle tyrkysové a zlaté odstíny mohou ukázat všechny krásy hnědých očí. Modré a fialové stíny přirozeně a čerstvě vypadají na majitele světlých očí a kůže. Brunetky docela výrazný vzhled a žádné stíny.

Správná barva pro blondýnky s tmavýma očima je bronzová nebo béžová.

Maskovací umělci tajemství

Make-up umělci znají mnoho tajemství, jak vizuálně omladit obličej, i když známky věku jsou docela znatelné. Make-up se aplikuje po etapách a protiostárovací a dekorativní nástroje by se měly vzájemně doplňovat.

Jedním z těchto tajemství je metoda použití tonálního rámce:

 • Na očištěnou a zvlhčenou pokožku se aplikuje korektor, který maskuje pigmentové skvrny, rozšířené cévy a modřiny;
 • nad tenkým tahem štětcem by měl být položen jasný tónový základ; tam, kde jsou vrásky, by měl být základ jemně veden špičkami prstů, aniž by se natáhla kůže;
 • na konci procedury může být obličej lehce práškovaný.

Dokončený vytvořený krásný obraz s vkusem vybrané oblečení ve stejném rozsahu jako make-up, stejně jako vynikající lehký parfém.

Věk 40 let často vybízí ženy, aby se zúčastnily třídy zvedání. Vizuální korekce obrazu je skutečně velkým uměním, ale čas ještě nebyl ztracen a pomocí speciálních postupů můžete zlepšit stav kůže. Anti-aging krémy a masky s efektem zvedání pomáhají zpřísnit pokožku a zpevnit ovál obličeje, eliminovat suchost a těsnost pokožky.

Po věku 40 let potřebuje pokožka výživu a hydrataci, ale měli byste se vyhnout olejovým produktům.Existuje široká škála kosmetiky s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10, osvědčeným jako účinné přípravky proti stárnutí.

Dalším trikem proti stárnutí make-up je odstranění modré pod očima. Korektor pomůže tento problém zvládnout a volba jeho barvy závisí na odstínu modřin. Pokud jsou načervenalé, měl by být vybrán bledě žlutý korektor, ale pokud jsou spíše modré, může je korektor růžovo-broskvového tónu skrýt.

Pokud má obličej bledě zemitou barvu, můžete použít korekci fialového odstínu, který je před nanesením tonální základny rozložen ve stejné vrstvě přes kůži obličeje. Nejlepší možností v každém případě je pull-up korektor. Doma používejte kus ledu nebo chlazených lžiček, které se aplikují na problémové oblasti a mají tažný účinek.

Stylový make-up není schématem, které může použít každá žena bez ohledu na situaci. Jeho kvalita je dána tím, jak moc zohledňuje všechny vlastnosti exteriéru včetně věku. Čím starší je kůže, tím více pozornosti a péče vyžaduje během péče. Trendy ve věku makeup odrážejí touhu po jednoduchosti a přirozenosti. Bez ohledu na to, jak paradoxní je, věk po 40 letech je čas, kdy můžete být sami sebou, při zachování harmonie zkušeností a stylu, věku a nadčasového kouzla.

Jak udělat make-up po 40 letech, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky