Make-up pod modrými šaty

Make-up pod modrými šaty

Mnozí věří, že modrá barva hraje v lidském životě zvláštní roli. Modrá je jedním z čestných míst v šatníku žen náchylných k romantice, klidu a mysticismu. V tomto případě se atraktivita žen výrazně zvyšuje, pokud modrý outfit a make-up zdůrazňují přirozenou harmonii jejího obrazu.

Obsahuje barevné kombinace

Odborníci poznamenávají, že je poměrně obtížné správně používat možné kombinace odstínů modré a odpovídající make-up. To je dáno specifiky samotné modré barvy: liší se jak složitostí barevné struktury, tak i univerzálností jejích odstínů.

Doporučení stylistů ohledně výběru konkrétního make-upu pod modrými šaty obvykle berou v úvahu možnou interakci dvou faktorů - charakteristických rysů vzhledu ženy a tónu šatů. Zaměřuje se na to, odborníci identifikují několik barevných typů ženského vzhledu, přičemž je třeba vzít v úvahu specifika, která je základem úspěšného make-upu. Mezi tyto typy barev patří:

 • "Léto";
 • "Podzim";
 • "Zima";
 • "Jaro".

Ženy s hnědýma očima nebo modrooké ženy s hnědými vlasy jsou tradičně považovány za „letní“ typ barvy. U žen tohoto typu barvy je modrá mimořádně výhodná: poskytuje nádherné tajemství modrých očí a zdůrazňuje čerstvost pleti.

Ženy tohoto typu barev se doporučuje, aby jasně zdůraznit oči. Velkolepý make-up pod modrými šaty také vyžaduje přesnost při výběru sortimentu dekorativní kosmetiky. Tonální nástroj pro obličej by měl mít stříbrný nebo porcelánový odstín a vytvořit jednotné barevné schéma s modravě zakouřenými stíny.

Typ „podzimní“ barvy je kontroverzní. To je charakteristické pro ženy, které mají hnědé nebo červené vlasy, ale mají bílé pihovaté kůže. Takový pozoruhodný vzhled vyžaduje vybrat si skvělý make-up, který také není nekonzistentní.

Toho je dosaženo tím, že teplé odstíny nadace, ruměnec a prášek (od terakoty po červenohnědou) kontrastují s jemnými barvami stínů. Mohou být světle zelené, světle fialové nebo světle béžové. Poslední dotek na snímku vytvořeném na základě hry kontrastních tónů může vytvořit světle růžovou rtěnku.

Barevný typ „zima“ je charakteristický pro světlovlasé brunetky s jasnýma očima. Jejich přirozený kontrastní vzhled by měl být zdůrazněn neméně působivým make-upem, který je založen na extrémně kontrastních barvách - bílé a černé.

Světlý vzhled bílých brunetek získá další přízvuk díky hře modrých a stříbrných tónů, které je dosaženo pomocí dovedné kombinace barvy šatů se stříbrnými třpytkami a chladnými tóny make-upu.

Modré šaty a stíny by se neměly slučovat: je nutné porazit základní modrou barvu jinak. Odstíny měkké modré a fialové, šedé a dokonce fialové barvy budou vypadat velkolepě.

Stylisté věří, že ženy s barevným typem „jaro“ mají při vytváření nového obrazu nejbohatší výběr. Typické "jarní" ženy jsou "teplé" blondýnky s jasnýma očima, které jdou všechny odstíny modré. Současně se předpokládá, že nejpozoruhodnější "jarní" blondýnky vypadají v modrém nebo světle modrém oblečení.

Blondes "jaro" typ barvy Doporučuje se dávat přednost béžovým odstínům nadace. Účinek zvláštního zušlechtění lze dosáhnout použitím základu slonoviny.

Výhodou žen tohoto typu barev je schopnost používat širokou škálu odstínů stínů: modrá, světle fialová a světle zelené stíny vypadají dobře s modrými šaty. Chlad takto vytvořeného obrazu může být zastíněn světle hnědou nebo béžovou rtěnkou.

Možnosti pro brunetky

Tmavě modré šaty jsou považovány za oblíbené šaty mnoha brunetek. Večerní toalety tohoto druhu, oblékají se na podlahu - to vypadá nesmírně působivě.

Večerní modré šaty vyžadují pečlivou péči o make-up: je velmi důležité zajistit co nejrovnoměrnější odstín obličeje. Aby se zabránilo nezdravé bledosti kůže, která je často provokována tmavě modrou barvou, základna pro make-up by měla zvolit bohatou barvu.

Modré šaty jsou považovány za výhru pro bruneta, protože vypadá na tmavou pleť luxusní. Pro upevnění tohoto efektu, stylisté radí různými způsoby, jak zdůraznit prevalenci tmavých tónů v obraze.

Tento úkol je poměrně snadno vyřešen nejen pomocí tmavého základu, ale také použitím růžového červenat, stejně jako podtržením očí černými šipkami. Můžete nahradit standardní černé oční linky modrou nebo hnědou, a rtěnku vybrat šarlatovou barvu.

Nápady pro blond

Existuje názor, že modrá je ideální pro blondýnky. Blondýnky v modrém vypadají neodolatelně, ale tento efekt lze dosáhnout, pokud:

 • správný tón bledé tváře;
 • při volbě odstínů prostředků dekorativní kosmetiky dávají přednost teplým, zlatavě růžovým odstínům;
 • Modro-modré šaty nezdůrazňujte opakováním modrých odstínů v různých doplňcích;
 • Vylepšete efekt modravosti nebo pronikavých modrých šatů s nízkým klíčovým přirozeným make-upem.

Je také třeba mít na paměti, že volba modro-modrých šatů pro každodenní nošení znamená odmítnutí nasycených tónů. Mírnost barev šatů by měla být podpořena make-upem, který je stejně omezen barevnými odstíny.

Příklady pro hnědé vlasy

Výhodou modrých šatů pro hnědovlasé je především to, že výraznost hnědých očí, typická pro ženy tohoto typu, je především zdůrazněna tmavě modrou barvou. Nicméně, v tomto případě, výběr kosmetiky pro make-up by měla být provedena na základě barvy pleti ženy.

V praxi to znamená, že hnědovlasé ženy by si měly vybrat kosmetiku (stíny, tužky atd.), Preferující pistáciové odstíny.

Světle hnědé vlasy-vlasy ženy mohou vytvořit neodolatelný obraz, dovedně pomocí hry měděných odstínů.

Světlé i tmavě hnědé vlasy ženy mohou udělat opravdu dokonalý make-up, pokud správně zdůrazní přitažlivost očí. K tomu je nutné zdůraznit otevřenost očí tím, že na rohy očí nasadí vhodné stíny a také vizuálně silnější řasy.

Možnosti pro červené vlasy

Vlasy s načervenalým nebo zlatým leskem vypadají skvěle v souboru s jemně modrou barvou. Obecně by měl mít make-up studený rozsah: od lila po různé odstíny zelené.

S červenými vlasy, make-up vypadá kompletně kompletní a harmonizuje se s modrými šaty pouze v případě, že se na tváře aplikuje tvářenka. Blush v žádném případě by neměl vypadat jako samostatný mimozemský bod: musí být velmi opatrně zastíněn, nezanechávají stopy.

Při výběru červenat se musíte spolehnout na odstín modrých šatů Světle modré nebo modré odstíny šatů dokonale zapadají do červenavosti patřící k přírodní paletě.

Jaký make-up se hodí pro tmavě modré šaty?

Správný výběr make-upu pro vybraný odstín modrých šatů vyžaduje specifické znalosti a určité dovednosti. Například, do tmavě modrých šatů musíte vybrat další tmavé a zlaté odstíny stínů, které nebudou sloučit s hlavní barvou šatů. Celý obraz by měl být celý barevný - se správně umístěnými akcenty.

Aby se předešlo šeru, je barva šatů dobře vyvážená světlým make-upem. K dosažení tohoto efektu doporučují stylisté použití kontrastních barev, přičemž se vyhnou nežádoucím efektním efektům a hraní na polotóny poměrně sytých barev.

V každém případě je nutné použít perleťové odstíny světlého odstínu - k zvýraznění vnitřních koutů očí, což dodá vzhledu výraznost. Účinek tlustých modrých šatů může být zvýrazněn čokoládou, zlatými a fialovými očními stíny.

Rty by neměly být vybarveny velmi jasně. Nicméně, při výběru odstínů světlých tónů, tmavě modré šaty budou vyžadovat další akcent ve formě jasné rtěnky: to může mít barvu v rozmezí od zralých malin do fuchsie.

Pod modrou a bílou

Vytvořením vhodného make-upu pro modrobílé šaty byste se měli spoléhat na obecné pravidlo barev a tonální kompatibility. To spočívá v tom, že je nutné zajistit co nejvyšší barevnou harmonii oděvu a make-upu: chladné a teplé odstíny by neměly být míchány.

Na základě tohoto pravidla, pod modro-bílými šaty musíte zvolit nízký-klíč přírodní make-up, nejúčinněji pomocí přitažlivosti barvy vlasů, očí a kůže. Klidné barvy šatů by však neměly způsobit žádné asociace s vyblednutím, takže make-up by měl být prováděn v teplých, přirozených odstínech.

Pod černou a modrou

Pod černými a modrými šaty se doporučuje dělat make-up, který má osvěžující účinek - schopnost přitahovat pozornost nejen k šatům, ale také k jejímu majiteli. Toho lze dosáhnout, pokud uděláte světlý prvek v make-upu - buď výběrem rtěnky, nebo použitím očních stínů a očních linek. Pokud je v outfitu černá barva, měli byste obohatit make-up typický pro sytě modrou barvu, která kontrastuje s červenou nebo šarlatovou rtěnkou. To dá obrazu tajemnou hloubku a slavnost.

Pod jasně modrou

Tato barva je vhodnější pro rudovlasé ženy. To vyplývá ze skutečnosti, že piercing modrá je schopna vyvažovat příliš nápadnou zrzku.

Chcete-li vytvořit harmonický obraz, musí být kontrastní kombinace jasně modré a ohnivé červené barvy vyvážena dalšími záplatami barvy - například pomocí jasného, ​​bohatého červenavého efektu pomáhá vyvážit kontrastní základní barvy.

Pro modrozelenou

Modrozelené šaty - ideální volba hnědovlasých vlasů, zejména pokud je majitelkou zelených očí. V tomto případě neodolatelnost zelených očí a odstínu oblečení pomůže zdůraznit make-up na základě hry barev: kombinace zelených očí a modrozelených šatů je zdůrazněna kontrastní barvou stínů.

Pokud se zaměřujete na tento barevný vzor, ​​lze poznamenat, že make-up pro modrozelené šaty je vhodný pomocí fialové palety, která zajišťuje hladký přechod ze tří barev: světle růžové, fialové a tmavě šedé.

Pro modro-zelený outfit je docela přijatelná tmavší paleta make-upu. Předpokladem úspěchu v tomto případě bude dodržování přirozené kombinace odstínu pleti s očním make-upem.

Podrobný návod k použití

Make-up v souboru s tímto nebo tím odstínem modrých šatů má řadu funkcí. Před použitím musíte jasně definovat tři body:

 • správně (s přihlédnutím k barvě očí, vlasů a pokožky) k posouzení odstínu oděvu;
 • vyberte konkrétní typ make-upu vhodný pro danou situaci - například den nebo večer;
 • aby odpovídaly odstínu modrých šatů s přírodní paletou odstínů jeho vzhledu a požadavky zvoleného typu make-upu.

Tmavě modré šaty z tmavých tónů vyžadují make-up, vyrobený v temné paletě se zlatými odstíny. Tonalita stínů a šatů by neměla být stejná, měli byste zajistit hru tónů a půltónů.

Jemný odstín modrých šatů dokonale kombinuje diskrétní make-up, vyrobený v měkké škále přírodních odstínů. Krásný nenápadný tón rtěnky dává holistickému obrazu nádech kouzla. Pod modrými šaty jako univerzální přízvuk pro oči se doporučuje používat perleťově světlý odstín.

Pro ty dívky, které je obtížné, aby se pomocí oční linky, nejlepší volbou může být make-up, který nemá jasné linie. Tento make-up vyžaduje výběr vhodných stínů, řasenky a tužky.

Poslední dotek - účes

Make-up pod modrými šaty bude opravdu úspěšný pouze tehdy, pokud si vyberete správný účes, který by měl být harmonický a nezbytnou součástí kompletního obrazu. K dosažení žádoucího efektu byste měli zvážit řadu faktorů: vlastnosti vašeho vzhledu, stáří, povahu situace, pro kterou tento obraz vytváříte, vzory slučitelnosti vybraných modrých šatů s přirozeným tónem pleti a make-upem, schopnost vlasů zdůraznit vaši přitažlivost.

V šatníku ženy, modrá je tradičně mezi nejvyhledávanější. Z tohoto důvodu by každá žena měla být obeznámena s pravidly použití make-upu, vhodnými pro různé odstíny této barvy, a používat je s ohledem na zvláštnosti jejich vzhledu.

Jak udělat make-up v modrých tónech viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky