Make-up pod červenými šaty

Make-up pod červenými šaty

Na oslavách vždy chcete být nejvíce. Žena, která je připravena stát se nejjasnější na oslavě, si může vybrat šarlatový nebo červený oděv. K tomu musíte být rozhodující, protože žena v takových šatech jistě zaujme. Pro zvýšení efektu je třeba zvolit správné příslušenství a make-up. Když jsou šperky již vybrány, potřebujete konečný dotek - promyšlený make-up.

Vlastnosti

Nejprve je třeba si uvědomit, které barvy zdůrazňují červenou a které naopak snižují jeho jas. Výběr barev závisí na typu barvy, ale některé odstíny jsou stejně dobré pro každého. Například oranžová nebo růžová rtěnka na rtech dodá sexualitu. Stejného účinku lze dosáhnout s korálovou rtěnkou. Kromě toho si můžete vzít béžové, pastelové a vanilkové barvy.

Odvážnější a sebevědomější dívky používají přechodové rtěnky od černé po červenou a jasně šarlatové rty, které opakují barvu šatů. Je žádoucí, aby se barva rtěnky shodovala s barvou oděvu (i když to neplatí pro všechny typy barev) nebo být více nasycené, ale ne příliš světlé.

Perleťové rtěnky a lesk na rty neodpovídají obrazu, je lepší zvolit matné odstíny.

Ne všechny ženy preferují rtěnku při aplikaci make-upu. Pod červenými šaty si mohou vybrat lesk na rty. Jeho odstín může být růžový, hnědý (pro rtěnky v tomto líčení je tato barva nepřijatelná), červená. Je to v tomto make-upu, stejně jako v žádném jiném, musíte si vybrat, co bude zaměření: na rtech nebo na očích. Tato volba často závisí na typu barvy, na který se žena může vztahovat.

Výjimky při výběru přízvukového make-upu v nahých tónech, ale s nimi byste měli být opatrní, protože se nehodí do každého oblečení v červeném tónu.

Legendární make-up

Legendární krása Marilyn Monroe zbožňoval červenou barvu. Díky němu muži padli na nohy. Také moderní ženy mohou využít triky filmové hvězdy.

Pro make-up pod Merlin Monroe fit světle béžové, bílé a stříbrné odstíny stínů. Tento make-up je univerzální, je vhodný pro všechny ženy, bez ohledu na barvu vlasů a typ barvy. Nejlepší ze všeho je, že to bude vyhovovat blondýnky, ale na brunetky a zrzky, bude Monroe make-up bude velkolepý.

 • Dívky, jejichž typ barvy odkazuje na zimu, černé stíny budou dělat, zbytek je světle růžový a perleť. Chcete-li správně make-up la Marilyn Monroe, musíte pečlivě, ale jemně prášek víčka. Musí dát lehké stíny. V závislosti na přání a oslavách, které mají být, mohou být stíny bílé. Neméně úspěšné budou v tomto případě stříbrné odstíny.
 • Dalším krokem by měla být černá oční linka. S jeho pomocí musíte kreslit šipky v retro stylu pro zvětšení očí. Taková šipka má tenký základ a široký konec.
 • Po nanesení řasenky by měl jít do obočí make-up. Barva by neměla být příliš tmavá a radikálně odlišná od přirozené, jinak bude make-up vypadat vulgárně.
 • Make-up rty potřebují tužku a rudou rtěnku. Je nutné přesně zpracovat rty, které jim dodají drama. Poslední fáze make-upu pod Marilyn bude pracovat s tvářími.
 • Na lícních kostkách je třeba lehce červenat. Bez nich může tvář vypadat plochá, což poškodí dojem světlých šatů.

Jak udělat make-up ve stylu Marilyn Monroe viz níže uvedené video.

Druhy

Červené šaty se liší podle různých aktivit.Proto je nemožné vzít v úvahu zvláštnosti události při použití make-upu. Především musíte rozlišovat mezi večerním a denním make-upem. První bude zdůrazňovat důvěru dívky a druhou bude její společník ve všední dny.

Nejčastěji se pro akce, které se konají ve večerních hodinách, vybírají červené šaty, i když v odpoledních hodinách může dívka v červené barvě vypadat úžasně. Make-up pod červenými šaty bude vyhovovat všem: blondýnky, blond, červená, bruneta (červeno-černá kombinace vždy přitahuje pozornost na prvním místě). Ale bude to vypadat dobře, pokud jde o jeho zodpovědné použití, protože jasný outfit jistě přitáhne pozornost ostatních.

Často dívky vybrat červené šaty na ples. Účes pro takové šaty by neměl být obtížný. Často si ženy vyzvednou volné a mírně zkroucené vlasy pro červený oblek, aniž by museli dělat složité účesy.

Večer

Světlé dívky, které si vyberou červené šaty, by se měly zaměřit buď na rty nebo na oči. Pro večerní líčení nejlepší způsob, jak make-up ve stylu "Smokey ledu". Ženy z Tsvetotip Winter mohou dělat to v kouřově šedých odstínech, zbytek - v klasických odstínech.

Dívky se světlou pletí budou vypadat jasněji, pokud se soustředí na rty. Pod červeným oblečením je často zvolen takový make-up. Sexy červené rty u dívek s porcelánovou kůží by měly být dokonale kombinovány s nehty. Manikúra v tomto případě vyžaduje zvláštní přístup.

Dívky s opuchlými rty by si měly dávat pozor na takový make-up, který jim nemusí vyhovovat. V takovém případě, pokud se chcete stále soustředit na rty, by měla být volba volena ve prospěch nenasycených a matných odstínů rtěnky. V tomto případě by oko mělo být zdůrazněno oční linky. Pokud volba padá na stín, pak by měla být zlatá nebo stříbrná s třpytkami.

Řasenka by neměla být aplikována příliš těsně. Pro jakýkoliv typ pleti ve večerním líčení bude třpytivý prášek působivý.

Různé make-up by měl být pro dívky s jinou barvou vlasů. První fáze make-upu je stejná pro každého: je nutné očistit pokožku obličeje, skrýt hrboly a nedokonalosti kůže, prachu.

Pro tmavé vlasy

Nejtěžší věc s make-upem pro tento outfit bude mít brunetky, protože tento typ vyžaduje nejvíce péče v tahech. Pokud jsou tmavé, nejsou to jen vlasy, ale také kůže, pak jsou růžové odstíny kontraindikovány. Oni, v kombinaci s červenými šaty, posílí všechny nepravidelnosti a dát kůži tváře nepříjemné růžové barvy, která bude vypadat vulgární.

 • Začněme s očním make-upemPro které potřebujete stíny a tužku na dřevěné uhlí. Barvy stínů by měly být bílé, šedé a černé. Nejprve aplikujeme bílou, zakrýváme je po celém víčku. Pak obočí zakrývá kůži šedými stíny. Výsledkem této akce by měl být tenký šedý proužek nebo jinými slovy polořadovka.
 • Dále vezmeme tužku na dřevěné uhlí. Mělo by být aplikováno na celé víčko: dolní a horní část. Obraz tedy nebude vypadat zbytečně ostře. Černé stíny dodávají jemný vzhled. Oční make-up pro brunetky doplňuje aplikaci objemné černé řasenky.
 • Nový make-up stylTen, který je velmi populární, je v tomto případě nejlepší. Tento styl je ombre. Chcete-li to udělat, potřebujete znovu černou tužku. Mělo by být aplikováno na konturu tak, aby rty vypadaly úzké. Mohou se zdát velmi tmavé, ale ne dlouho. Dále potřebujete rtěnku vhodné barvy, na které uhasíme tužku. Výsledkem by měl být gradient, který je pro ostatní velmi zajímavý. Chcete-li dát rty smyslnost ve středu rtů je přidána kapka bílé rtěnky. Barva použitá pro ombre může být jakákoliv, hlavní je, že tužka by měla být tmavší, což vytvoří přechod z jedné barvy do druhé.
 • Na konci make-upu je třeba zdůraznit lícní kosti. K tomu si vezměte broskev nebo růžový červenat.

Blondýnky

Blondýnky, které mají modré oči, bude obtížnější vyzvednout make-up na stranu spolu s červenou, ale pomocí naší rady se s tímto úkolem vypořádají.

 • Blond očikteří se rozhodnou nosit červené šaty by měly být natřeny perleťovými nebo modrobílými odstíny. Druhá vrstva stínů by měla být odebrána ze studených odstínů. Mohou být zelené a fialové v závislosti na barvě očí. Můžete si vzít modrý odstín.
 • Před použitím řasenky by měl používat vložku. Musí být aplikován pod řasami. Přísné černé šipky jen kazí tvář ženy s blond vlasy.
 • Make-up nevychází příliš jasně, to by mělo být tlumené rty make-up. Na ně se aplikuje třpyt jemného tónu, například růžová, béžová. Měli byste pečlivě zvážit výběr rouge pro červený outfit. Vizážisté doporučují používat lososové tóny.

Pro blond

Dívky s takovým nádechem kudrlinek budou ideální pro „Smokey Ice“. Je důležité si uvědomit, že veškerý make-up by měl být prováděn v chladných odstínech, aby se dokonale zvýraznila přírodní a přírodní krása. Úmyslně nahý make-up může vypadat působivě, ale vybrané pastelové barvy mohou hrát krutý vtip a dívka se světle hnědými vlasy bude vypadat nenápadně.

 • Za prvé, jako obvykle, malovat oči. Naneste silnou vrstvu šedých stínů na záhyby obočí. Tmavě šedá barva vytváří efekt "Smokey". Je důležité zajistit, aby to nebylo příliš patrné. Použití více než dvou odstínů stínů je nežádoucí.
 • Grafitově zbarvená podšívka přidá do očí výraznost. Zvláštností typu vzhledu je, že bledá kůže a jasné oči vypadají příliš vybledlé a obličej musí být výrazný.
 • Rty s tímto make-upem by měl být jediným přízvukem. Právě pro světlovlasé dívky budou zářivě červené odstíny rtěnky vyhovovat tomu nejlepšímu. Bledě růžová pomůže odstranit nadměrnou bledost. Je však důležité, abyste to nepřeháněli tak, aby se tvář od ušlechtilého bledého nezměnila na nezdravou narůžovělou.

Pro rusovlásky

Ohnivé krásy v červených šatech - win-win přilákat pozornost. Ale aby obraz byl opravdu krásný, vyžaduje pečlivý make-up. To platí zejména pro ty dívky, které chtějí skrýt pihy charakteristické pro rusovlásky.

 • Stíny by měly zvolit odstín tak, aby byly v souladu s barvou vlasů. Ty mohou být hnědé, bronzové. V některých případech vypadá béžová dobře. Efektivně zdůrazňují oči kávy a čokoládových odstínů. Efekt „Smokey ice“ ze šedo-šedo-šedých odstínů bude vypadat velmi sexy. Zázvor musí opustit použití oční linky make-up.
 • Černá řasenka může poškodit dojem od barvy očí, takže byste měli zvolit hnědou a více se blížit k rozsahu barev vlasů. Barva rtěnky by neměla opakovat barvu šatů, i když by měla odrážet. Je důležité si uvědomit, že rty nejsou hlavním přízvukem. Zdůrazňují pouze krásu šatů.

Jak si vybrat kosmetiku?

Dívky, které často používají kosmetiku dobře vědí, co jim vyhovuje, ale večerní make-up vyžaduje zvláštní přístup. Neměli byste používat hustý základ. V tomto případě bude nejúspěšnější volba lehkého BB krému. Kromě toho, korektor přijde na záchranu.

Je důležité, aby kosmetika byla kvalitní, nezpůsobovala alergie. Abyste tomu předešli, musíte předem zkontrolovat, jak s pokožkou působí. Koneckonců, pár lidí bude potěšeno náhlou vyrážkou na těle pár hodin před svátkem! Je důležité, aby se několik dní před konáním akce zbavili nadbytečných chloupků na obličej, proveďte odstranění chloupků a zkontrolujte účinky kosmetiky. Aby nedošlo k zánětu, neměli byste ihned po odstranění chloupků zkontrolovat.

Pro novoroční nebo svatební make-up, je vhodné používat třpytky kosmetiky, jako jsou zlaté a stříbrné oční stíny. Existuje však nebezpečí přehánění a tento efekt není vždy vhodný pro ženy s hnědými vlasy.

Výběr očních stínů by měl záviset na barvě očí.Například dívky s modrýma očima by měly upřednostňovat bílé, šedé, tmavě šedé a černé stíny. Pro větší efekt mohou být kombinovány pomocí různých částí století v různých barvách a různých kartáčích. Totéž platí i pro dívky se zelenýma očima.

V červené barvě, ženy s hnědýma očima budou mít účinky, pokud zvolí světlé stíny. Kromě toho budou úspěšné make-up s šipkami rozšířené na základně.

Jak se přihlásit?

 • Zářit v červených šatech a zvýraznit jeho jas, musíte krok za krokem a jemně udělat krásný make-up. Všechny tónovací produkty musí přesně odpovídat pleti. Musí být aplikovány bez otírání. K tomu použijte houbu nebo konečky prstů. Pro prášek budete potřebovat široký štětec.
 • Nesmíte zapomenout o poprášení výstřihu, pokud je opatřený oděvem.
 • Vypadat aristokratičtěji, by měl pracovat nosní make-up. Na křidélka nosu je nutné aplikovat tenkou vrstvu základu a stínu. Tonalnik by měl být lehký. S umělým osvětlením bude tvář vypadat nejvíce aristokraticky.
 • Je třeba použít make-up pouze pokud je účes připraven. To je způsobeno tím, že když make-up musí vzít v úvahu stíny, které vytvoří vlasy, které dopadají na čelo a dotýkají se tváří.
 • Pro tento make-up dobře se hodí stíny jakékoli textury: krém, prášek, pečené. Mohou být aplikovány jak suché, tak mokré.

Maskovací umělci tajemství

Chcete-li zářit na dovolenou, nestačí nosit na podlaze červené dlouhé šaty. Nejpozoruhodnější žena na akci by měla být schopna se vyrovnat tak, aby bylo přínosné prezentovat sebe i kostým.. Odborníci radí pečlivě se připravit na použití make-upu. To je nezbytné, aby se "neplával" a zůstal ve výborném stavu po celou dovolenou.

 • Co pro to musíte udělat? V první řadě jsou doporučováni umělci make-upu, je nutné důkladně očistit pokožku. Pak byste měli hydratovat obličej denní krém, ale nepřehánějte to s jeho množství. Dalším krokem bude aplikace speciálního základního nátěru. Tento nástroj vám umožní rovnoměrné a jemné rozložení tonálního nástroje na kůži obličeje.
 • Díky základnímu nátěru Nadace zůstane po celý večer na tváři. Primer pomůže zachránit oční make-up. Speciální základna pod stíny jim neumožní postupně zmizet z obličeje. Při použití matné a bohaté šarlatové rtěnky je základní nátěr ještě důležitější.
 • Vítězná volba se může stát make-upem v přírodních tónech. Kůže by neměla být příliš bledá, ale přehnat ji bronzery je také nebezpečná, protože tyto extrémy zkazí obraz. Červené šaty přitahují pozornost, takže byste měli věnovat pozornost kůži těla, krku, rukou.
 • Extra flitry na těle může pokazit vzhled, ale jas šaty musí být zdůrazněn elegantní svěží a profesionální make-up. Při výběru barev nelze zapomenout na jejich typ barvy. Měla by pečlivě vybrat paletu pro nadcházející oslavu.

Jak udělat make-up pod červenými šaty, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky