Trvalý oční make-up

Trvalý oční make-up

Trvalý oční make-up je dalším názvem pro tetování.. Tento typ permanentního make-upu může nahradit každodenní make-up a dokonce prodlužování řas v případě, že je to z jakéhokoliv důvodu nemožné. Tímto postupem můžete řasy více vizuálně svěží a oči jsou větší a výraznější. Jedná se o velmi pohodlnou techniku ​​make-upu, která má své vlastní vlastnosti, které musíte před tímto postupem určitě naučit.

Co je to?

Trvalý oční make-up je postup, při kterém jsou oční víčka natažena speciálními pigmenty ve spodní části, nahoře nebo na jednom z nich. V tomto případě se tento postup provádí pomocí tenké jehly, která není podobná té, která se používá k vytvoření tetování. Pigment, který je vháněn do kůže, se nazývá permanentní, takže tento oční make-up se nazývá permanentní. Může být aplikován jak na linii podél očních víček, tak na celý povrch. Navíc, rysem tohoto postupu je, že může být provedeno naprosto v každém věku.

Tento make-up umožňuje mladým dívkám trávit mnohem méně času na pravidelném make-upu, protože díky tetování můžete zapomenout na standardní postupy barvení řas a kreslení šipek na očních víčkách.

V dospělosti, tento make-up také vypadá velmi působivé, protože to může pomoci, aby se oční víčka vizuálně mladší a zcela změnit svůj vzhled. S ním se můžete vrátit k jasu make-upu a bude vypadat velmi přirozeně. Trvalý make-up může vypadat úplně jinak: Nejběžnější je forma, ve které mistři malovat mezery mezi řasinkami, aby je viditelně tlustili. Dalším způsobem, jak aplikovat tetování na oči, je nakreslit šipky na horním nebo dolním víčku. Tato šipka může být navíc zastíněna. Trvalý make-up může mít také vzhled, který je velmi podobný stínům. To může dokonale nahradit jak řasenku, tužku nebo oční linky a dokonce i stín.

Bolí to?

Mnoho žen se obává, že tetování je bolestivý postup.protože pigment je propíchnut speciální jehlou. Ale ve skutečnosti, tetování - to nebolí vůbec. Všichni mistři před použitím používají speciální anestetické gely, které se po vstřebání do tenké kůže očních víček zcela zbaví bolestivých pocitů. Nebude vám to nijak ublížit, naopak, možná budete dokonce lechtat, což platí zejména v případě vyplnění prostoru mezi prostory.

I když takzvané mražení začíná odcházet při aplikaci permanentního make-upu, budete pociťovat velmi mírné brnění, které nebude bolestivé. V tomto případě byste měli říci veliteli, že pociťujete pocit brnění, a zopakuje anesteziologický postup a znovu aplikuje nápravu. Nemusíte pociťovat ani mírnou bolest a zmrazení brzy zmizí po zákroku.

V případě, že se tohoto postupu velmi bojíte, doporučujeme použít sedativa, například valeriány.

Druhy

Typy permanentního make-upu se liší v závislosti na oblasti, kde se pigment aplikuje. Existují druhy jako Běží na IPB, Foras, Forum. Některé druhy vás mohou dokonce zachránit před tmavými kruhy a modřinami pod očima. Nejoblíbenějším typem je cross-slider. V tomto případě jsou mezery mezi chlupy podél očního víčka a tato linie je velmi jasná, je přizpůsobena tvaru vašich očí.Tímto způsobem můžete vypadat živější a výraznější.

Také kresba napříč stránkami se provádí pomocí tenkých tahů, které umožňují vytvořit efekt svěžích řas, což je činí silnějšími a očima jasnějšími.

Tento typ tetování je velmi častý, protože je považován za základní, protože pokud nechcete být krásný, můžete vytvořit obraz s takovým make-upem, ale je také vynikající základnou pro použití běžných typů kosmetiky.

Další pohled je toto je vytvoření šipek. Mistr kreslí jemné čáry podél horního nebo dolního víčka, které může být rovné nebo zakřivené. Můžete také zvolit barvu, intenzitu a délku a šířku čáry. Tento typ tetování je naprosto vhodný pro jakýkoliv tvar oka, ale není považován za příliš univerzální, protože se šipkami bude obtížné aplikovat na oční víčka další kosmetiku.

Ale je to skvělý způsob, jak vytvořit klasickou tenkou černou šipku, zejména vám to pomůže, pokud nebudete moci kreslit čáry podél očních víček tak, aby byly stejné, vyrovnané a čisté.

Dalším typem permanentního make-upu je Šipky tohoto peří. S ním můžete vytvořit vzhled oparu na očích, to je velmi krásná volba, která je jasnější než výše uvedené, nahradí velmi populární a univerzální odstíny šedé. Je tedy velmi zajímavé přizpůsobit tvar očí, vizuálně je protáhnout a zaoblit. Kromě toho můžete dokonce vytvořit takový druh make-up, jako "Smokey-ice", ale to příliš světlé tetování není praktické, protože to není vhodné pro každou příležitost.

Další typ tetování - To je make-up očních víček nebo trvalé dekorativní make-up. Je vyroben v různých barvách, design závisí na vaší přání. Takové tetování se zpravidla volí podle barvy oka nebo podle typu vzhledu. Jedná se o velmi zajímavou a originální verzi, která je vhodná pro extravagantní krásy. Jediným negativním bodem tohoto make-upu je, že není příliš univerzální.

Jak to vypadá?

Oční tetování může vypadat jako běžná kosmetika, ale na rozdíl od ní je to velmi stabilní make-up. Také to může vypadat tak přirozeně, že váš vzhled bude velmi jasný a malátný, ale lidé kolem vás si nevšimnou make-up na očích, zejména pokud jde o inter-page barvení. Oční tetování vypadá velmi impozantně, navíc vám umožňuje, aby vaše oči byly jasnější a změnil jejich tvar. Tímto způsobem budete mít jasnější linii podél víčka nebo jeho lehké stínování. Tento postup může dokonce nahradit prodlužování řas, stejně jako každý denní klasický make-up.

Jak na to?

Zpravidla se v salonu provádí permanentní oční make-up. Průvodce se zpočátku dozví, jaký efekt chcete z tohoto postupu získat. Na oční tetování, můžete si vzít s sebou klasickou kosmetiku a vizuálně vylíčit maskérka, co chcete dostat, mistr může tento výsledek opakovat bez problémů.

Můžete si vybrat typ permanentního make-upu, jeho barvu, stejně jako šířku a délku šipek, typy kontur.

Poté přejděte přímo na postup aplikace pigmentu na víčka. Zpočátku se dezinfikují použitím speciálního antiseptika a pak se odmastí. Poté se na oční víčka aplikuje speciální „fixka“ s určeným make-upem, který vyhodnotíte a následně schválíte. Pokud se vám nelíbí konkrétní design make-up, můžete snadno změnit. Poté, co schválíte verzi se vám líbí, bude mistr přistoupit k postupu použití tetování. Zpravidla vám dobrý mistr poskytne obeznámenost se všemi nástroji, které bude používat při procesu tetování. Musí potvrdit, že všechny jsou zcela hygienické a splňují hygienické normy.

Následně se provede anesteziologický postup: oblasti, kde se pigment aplikuje, mistr léčí anestetikem, který bude mít anestetický účinek. V některých případech kosmetologové provádějí injekci.

Po několika minutách je tento postup aktivován, nebudete cítit dotek. Pak se pomocí speciálních zařízení, která vypadají jako poměrně velká rukojeť, do kůže víček zavádějí speciální kapalné pigmenty. Tento postup je velmi dlouhý, všichni mistři ho provádějí dlouho a opatrně, aby se nemýlili.

Jaké jehly se používají?

Obvykle se stříbro potažené jehly používají k tetování, protože má dezinfekční účinek. Jejich povrch musí být velmi hladký a ostření je velmi ostré. Délka a tloušťka takového nástroje bude záviset na přání a dovednosti velitele.

Kolik se drží?

Trvalý make-up je velmi trvanlivý a dlouhotrvající make-up.To platí zejména pro oční víčka, protože v tomto případě mistři nasadili velmi stabilní pigmenty, které trvají asi 5 let a v některých případech až 10 let, pokud provedete remake nebo opravu. Vše záleží na vaší touze a na typu pigmentu, který bude mistr používat. To je důvod, proč je lepší udělat permanentní make-up, který vás nebaví designem. Snažte se dělat velmi jasné a vulgární tetování, protože pro některé případy to bude nevhodné, a nebudete schopni se ho zbavit na dlouhou dobu. Snažte se dávat přednost klasickému tetování, které je relevantní v jeho designu nejen v tuto chvíli, ale bude relevantní po dlouhou dobu. Tak se ušetříte od potíží s malováním permanentního make-upu s jinými kosmetickými prostředky a budete vždy vypadat perfektně.

Porovnání před a po

Oční tetování je postup, který může dramaticky změnit vzhled.. Stává se více pronikavým, oči jsou vizuálně širší a řasy jsou nádhernější. To platí jak pro barvení inter-pad, tak i pro postup kreslení šipkami. Po tetování se zdá, že oči jsou tvořeny, ale vypadá to velmi přirozeně a účinek je lepší než u běžné kosmetiky. Po permanentním make-upu můžete dlouhodobě zapomenout na každodenní proceduru make-upu, v některých případech můžete například vyrobit jasnější klasický make-up pro některé speciální příležitosti.

Laserová korekce

Aby bylo možné opravit nebo aktualizovat oční make-up, musíte se obrátit na salon, kde lékař nebo kosmetička bude aktualizovat tento make-up pomocí speciálního laseru. Kromě toho, pokud jste poprvé udělal permanentní make-up, můžete jej opravit a uvést do dokonalosti během opravy. Tímto způsobem můžete kreslit čáry jasněji a zvýrazňovat je. Zpravidla se laserová korekce provádí měsíc po zákroku tetování. Nejlepší ze všeho je, pokud přijdete asi za dva měsíce, ale je lepší, abyste ji nezdrželi, jinak váš permanentní make-up ztratí svůj původní vzhled. Také nemůžete upravovat tvar tetování, ale pouze aktualizovat jeho barvu.

K tomu je také nutné navštěvovat korekční postupy, které učiní obrysy výraznějšími a nasycenými.

Péče po zákroku

Postup permanentního make-upu zahrnuje určitou péči o oči. První den po provedení tohoto make-upu byste měli otřít oči bavlněným tampónem, na který se aplikuje chlorhexidin. Jedná se o dezinfekční prostředek, který ochrání vaše oči a oční víčka a také pomůže vyhnout se podráždění. V některých případech se oči cítí svědění a pálení, zatímco je lepší použít například hydratační kapky,Vizin".Dále je možný výskyt edému, takže asi 2 dny je lepší ošetřit část očí, na které se tetování aplikuje, speciální oční mastí nazvanou „Hydrokortison". Lze zakoupit v každé lékárně.

Pokud po delší dobu nemáte otok, můžete na oční víčka vytvořit obklady nebo použít zmrzlé kousky ledu., a je lepší, když položíte rampouchy z destilované vody, protože je nejbezpečnější. V opačném případě je lepší odstranit kousky ledu v tenkých pytlích a dát je na oční víčka. Také péče o oči po permanentním make-upu znamená, že nebudete používat běžnou kosmetiku alespoň týden po tomto postupu.

Kromě toho si nemůžete otírat oči ani je umývat čisticími prostředky a dokonce ani vodou.

Chcete-li je vyprázdnit, můžete použít pouze roztok chlorhexidinu. Toto je velmi důležité pravidlo, které musí být dodrženo. Kromě toho není žádným tajemstvím, že po zákroku tetování na očních víčkách se objeví tenká kůra, ale nenechte se zastrašit: Jedná se o standardní ochrannou reakci kůže, která brzy zanikne. V žádném případě, nemůžete ho roztrhnout nebo si otřít oči, aby se zbavili této kůry, ona sama může jít po určité době. Je důležité, aby se to stalo bez zásahu. Zpravidla kůrka zmizí po třech až pěti dnech.

Také zpočátku si budete myslet, že tetování vypadá velmi jasně, navíc, linky se bude zdát širší, než je žádoucí.

Ale poté, co kůra ustoupí, projde a dostanete efekt, který potřebujete. Oční péče by měla být prováděna po celý týden. Po tomto období se víčka vyléčí a nemusíte je neustále otírat.

Také kosmetologové poukazují na to, že dva týdny po datu použití permanentního make-upu byste se neměli vykoupat a také ve vaně nebo v sauně. Po tom, můžete vést normální život bez obav o tetování. Se správnou péčí po dvou nebo třech týdnech bude mít váš permanentní make-up stejný vzhled, můžete si vychutnat jeho krásu.

Jak odstranit?

Odstranění tetování je možné jak v salonu s laserem, tak doma. Tento postup je poměrně drahý, proto musíte použít speciální laser. Je schopen zničit barevný pigment a vrátit kůži očních víček do původního vzhledu. Tento postup je bolestivý, během procesu odstraňování pigmentu můžete pociťovat pocit pálení. Doba odstranění pigmentu laserem je asi 5 minut a opakujte 5 až 7 krát. Poté se zcela zbavíte barevného pigmentu.

Dalším typem zbavení tetování je zavedení speciálního léku, který vám může ušetřit všechny barvící pigmenty. Takové nástroje se dokonce používají k odstranění tetování. Tato metoda je bolestivá, takže před odstraněním pigmentu s tímto lékem je kůže anestetizována speciálním krémem.

Zpravidla je tento postup kratší, navíc se můžete zcela zbavit tetování po jednom nebo dvou sezeních.

Důsledky

Nejčastějším důsledkem tetování oka je edém očních víček. To znamená otok a zarudnutí, kterým se lze vyhnout, pokud je o to řádně postaráno. Tyto edémy zpravidla nejsou příliš patrné, ale pokud máte příliš citlivou pokožku dané oblasti obličeje, vidíme, že edém není jen blízko. Zpravidla se objeví den poté, co jste udělali tetování. Nemůžete se obávat: obvykle edém ustupuje ne déle než 2 dny.

V některých případech ženy ani nečelí fenoménu otoků očních víček, ale mohou pociťovat svědění a zarudnutí, stejně jako suché oči.Některé z těchto příznaků však nejsou některé známé, všechny primární příznaky těchto účinků tetování zmizí u 50% žen několik hodin po tomto postupu. Jedná se o zcela bezpečný a bezbolestný typ make-upu, který má velmi málo negativních účinků.

Některé ženy si stěžovaly, že na konci procedury permanentního make-upu čelí konjunktivitidě. Ale kosmetologové to vysvětlují tím, že se nesprávně starají o oči po tetování. Konjunktivitida může být důsledkem injekcí pouze tehdy, když se vám do očí dostanou nečistoty.

Recenze

Analýza recenzí žen, které provedly postup permanentního make-upu, ukázala, že tetování není vhodné pro všechny ženy. Dívky s velmi citlivou pokožkou psaly, že se setkaly s edémem, který nespadl po velmi dlouhou dobu, a jejich oči byly červené a oteklé. Navíc se cítili svěděni a podrážděni. Některé ženy se potýkaly s takovým problémem, jako když cítily v očích písek, ale doporučily se ho zbavit pomocí běžných hydratačních kapek.

Také pro ženy byl negativním důsledkem, že se před našimi očima mohla objevit kůrka. Spravedlivý sex se nedoporučuje odtrhávat, ale pouze ošetřovat hydratační a výživný krém, který lze aplikovat vatovým tamponem až do konce hojení. Ženy navíc uvádějí, že je nutné dodržovat všechna pravidla péče, protože jinak můžete dosáhnout negativního účinku, jako je zarudnutí očí a jejich podráždění.

Ale mnoho žen také chválí tento postup, poukazujíc na to, že tímto způsobem získají účinek výrazného vzhledu, kromě toho svůdný sex svádí, že permanentní make-up je velmi trvanlivý.

Mnoho žen používá takový postup jako tetování očí, dělá trvalou opravu, a oni používají permanentní makeup pro 10 roků. Mají velmi rád, že takový make-up jim umožňuje zbavit se jejich nepříjemných procedur make-upů každý den. Píšou, že používají kosmetiku pouze v případě, že pro to existuje nějaká slavnostní příležitost.

Dívky také píší, že tímto způsobem můžete velmi pěkně shrnout oči a tím změnit jejich tvar. Majitelé mandlovitých očí si nejčastěji volí postup interracial barvení. U některých lidí je permanentní make-up univerzálním základem běžného očního make-upu a pro někoho - nezávislého make-upu, který nepromítá a nestráví čas běžnou kosmetikou.

V dalším videu - přehled techniky použití permanentního očního make-upu "šipky se stínováním".

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky