Neobvyklý make-up

Neobvyklý make-up

Kromě klasického každodenního make-upu a make-upu s červenou rtěnkou a šipkami existuje mnoho neobvyklých typů dekorací tváře. Jeden z nich je fantasy make-up. Vypadá to velmi neobvyklé a neobvyklé a zpravidla se používá při focení, výstavách nebo různých večerních akcích.

Historie fantazie tvoří

Lidé začali dlouho zdobit své tělo a tvář neobvyklými obrazy a vzory. Dokonce i zástupci primitivních kmenů namalovali svá těla různými rituálními vzory. Pak bylo těžké to nazvat plnohodnotným make-upem.

Lidé si byli více vědomi výzdoby svých těl ve starověkém Egyptě, Římě a Řecku. V této době začaly šlechtické ženy a muži napravovat své nedostatky pomocí make-upu. Snažili se co nejlépe zachovat mládí a krásný vzhled. Živým příkladem fantasy doplnění doby je Kleopatra se svým magickým make-upem.

Fantastický make-up ve formě, ve které ho nyní vnímáme, začal získávat popularitu v 80. letech minulého století. Pak se mnozí začali zapojovat do cosplay a malování na tělo. Zároveň se začala aktivně věnovat pozornost umění těla.

Talentovaný kreativní designér je schopen převést do reality téměř jakoukoli fantazii, malovat nejen obličej, ale i tělo.

Hlavní podstatou neobvyklého make-upu je, že se nepoužívá k nápravě některých nedostatků, ale k vytvoření nového obrazu a ke změně některých detailů vlastního vzhledu. Fantasy make-up může být jak klasické, tak asymetrické. Často děvčata kreslí jen jednu stranu obličeje a druhou stranu nechávají tak netradičním způsobem.

Umělecký make-up lze vyrobit téměř v každém předmětu. Často je obličej jednoduše vymalován různými abstraktními vzory. Také make-up může být přizpůsoben vašemu obrazu. Pokud jste například oblečeni jako lesní nymfa nebo královna sněhu, pak vám dokonale vyhovuje vhodný make-up, skládající se ze sněhových vloček nebo listů, které jsou vysledovány na těle a na obličeji.

I když se popis make-upu ve stylu fantazie zdá být pro vás intuitivní, může být stále obtížné provést, pokud nejste profesionální a nemáte speciální dovednosti kreslení.

Výhody a nevýhody

Báječný make-up někdo může zdát velmi zvláštní. To je možná jeho hlavní nevýhodou. Pokud se cítíte nepříjemně pod šikmým vzhledem, pak se vám tento make-up nebude líbit. Kromě toho stojí za zmínku, že původní typy make-upu nejsou vhodné pro každodenní použití.

Tento typ make-upu je však téměř ideální pro různé neobvyklé oslavy. Na párty věnované Halloweenu nebo Nového roku by byl takový make-up velmi vhodný. Originální make-up je vždy nejlepší způsob, jak vyniknout. Tímto způsobem můžete vždy zdůraznit důstojnost jejich vzhledu.

Druhy

Existuje několik typů make-upu fantazie. Můžete barvit nejen obličej, ale i tělo. Pro tento účel se používají různé barvy a vzory. Pojďme se podívat na hlavní typy těchto make-upů a všechny jejich vlastnosti.

Tvář umění

Nejběžnější možností je malovat obličej se všemi druhy vzorů. Tento make-up je dobrý, protože vám umožní nastavit vlastnosti vzhledu a učinit určité rysy obličeje jasnější a přesnější.Například můžete vytvořit zcela neobvyklý oční make-up s prvky fantazie. S tímto make-upem budete vypadat dobře v téměř každé slavnostní situaci.

Body art

Další populární make-up volba je zbarvení celého těla. Body art může být jednoduchý s barvami, ale také s kamínky a další objemové detaily, které zdobí celé tělo.

Často pro všechny druhy fotografických výhonků tělo je maloval pod různými zvířaty nebo dokonce stylizované jako rostliny. Vše záleží na tom, co by měl být váš obraz.

Kdo je vhodný?

Fancy-styl nestandardní make-up je obvykle vybrán mladých dívek. Koneckonců je to na mladých krásách, že neobvyklé vzory a nástěnné malby vypadají krásně a vhodně. Pro mladé jsou také relevantní různé stylizované make-up, opakující některé slavné postavy anime, knih nebo filmů.

Tento originální druh make-upu, kupodivu, je nyní stále více a více populární mezi nevěstami. Mladé dívky chtějí být v tento den mimořádné a zdůraznit svou přirozenou krásu nejen přirozeným světelným make-upem, ale i některými neobvyklými pohádkovými vzory. Tyto módní trendy jsou velmi povzbudivé, protože to znamená, že dívky jsou stále uvolněnější a nebojí se experimentovat.

Na svatbu, samozřejmě, jen málo lidí by souhlasilo, že malovat obličej tygra na tváři, nebo obrátit svůj obraz do upíra, ale malé pokusy jsou docela přijatelné. Například, dotýkat se orchidejí, sestupovat od ramene k ruce, nebo pastel malba pod krajkou, který je dokonale spojený s jemnými lehkými šaty.

Také relevantní nestandardní make-up na obličej a tělo během Halloween, vánoční večírky nebo jiné neobvyklé události.

Nástroje k vytvoření

Fantasy make-up je velmi obtížné udělat sami. Pokud jste nikdy nepracovali s kartáči nebo dokonce natřeli na papír, bude pro vás obtížné provést transformační postup. Pokud se ale rozhodnete udělat takový krok, musíte vědět, co je pro vás užitečné.

Tonální prostředky

Jako každý make-up, fantazie vyžaduje, aby základna byla perfektní. K tomu je třeba kůži vyrovnat základním nátěrem nebo běžným podkladem. Pleť pomůže vyrovnat dobrý krém s tonizujícím efektem. Profesionální vizážisté často používají výrobky obsahující silikon. To vám umožní i kůži, skrýt jemné vrásky, pupínky a nepravidelnosti kůže. Navíc tímto způsobem připravíte svou pleť pro aplikaci barevných produktů, které bez podkladu mohou ucpat póry nebo poškodit pokožku.

Můžete také potřebovat drobivý prášek. Ale to je, pokud nechcete malovat celou tvář s barevnými vzory.

Stíny a tužky

Chcete-li vytvořit barevný make-up, budete určitě potřebovat barevné stíny. Nejlepší je kombinovat matný a lesklý.

Budete také potřebovat kosmetické tužky pro make-up. Odborníci doporučují vzít je s různým stupněm tvrdosti. Větší pevnost pomůže vytvořit jasnou linii a měkký a polotuhý tuk lze snadno zastínit. Vypadá zajímavě make-up, vyrobený výhradně tužkou.

Malování na obličej

Světlý a kvalitní obraz na obličeji je vhodný, pokud plánujete ozdobit celé tělo. Snažte se, aby nejlevnější produkt, takže váš vybraný produkt nezpůsobuje alergie. Kromě toho musí být trvalé, i když máte v plánu udělat jen jeden focení. Takže budete mít jistotu, že prostředky nebudou vymazány z kůže a smíšeny.

Štětce

Vysoce kvalitní štětce jsou také potřebné pro make-up. Vyberte si velké i malé, abyste mohli kreslit malé detaily a malovat na velkých plochách kůže.

Extra dekor

Samozřejmě, že ve fantasy make-up si nemůžete dělat bez nejrůznějších dekorativních prvků. Obecně záleží na tom, jaký bude váš obraz.Upravte všechny dekorativní detaily pod ním. Mohou to být barevné peří, kamínky nebo jiné zajímavé detaily.

Jak se přihlásit?

  • Aby bylo možné vytvořit opravdu krásné fantastické make-up, musíte být schopni kreslit a mít dobrý pocit chuti. Autorský make-up by měl být co nejjednodušší a nejvhodnější pro váš styl.
  • Provádění make-upu v neobvyklém stylu by neměly být příliš standardní a nudné. Uvolněte svou představivost a trochu experimentujte. Ale zároveň nezapomeňte, že pouze postupné zavádění všech důležitých bodů vám umožní získat krásný obraz o vašem těle.
  • Ačkoli styl fantazie - Jedná se o jasné barvy a neobvyklé vzory, základ pro tento make-up by měl být stále klasický. Nejprve je třeba připravit obličej.
  • Postupně aplikujte všechny produkty.které pomáhají korigovat nedokonalosti pleti a činí ji dokonalejší. Zakryjte kůži lehkou vrstvou primeru, tonálními prostředky a opravte nedokonalosti pomocí korektoru. Pamatujte, že ve světlém make-upu není místo pro pupínky, jizvy a jiné nepravidelnosti.
  • Pak podtrhněte krásu vašich očí tužkami a stíny. Můžete malovat nejen základem očí, ale také kreslit šipky nebo květinové vzory na chrámy nebo na čele. Pečlivě odstraňte všechny přechody, aby obrázky vypadaly co nejpřirozenější.
  • Ve fantasy make-up je vše povoleno - Použití jasných barev, neobvyklých barevných vložek nebo řasenky. Můžete držet na obličeji rhinestones, flitry, aby rozptyl barevných jisker nebo malovat s třpytem odstíny.
  • Nátěr na obličej se aplikuje na obličej a tělo. K tomu potřebujete šikovný kartáč a houbu. Pokud nemůžete kreslit, ale přesto chcete vytvořit něco neobvyklého, použijte šablonu. Můžete si ji koupit, nebo dokonce sami.

Co kombinovat?

Krásné fantasy make-upy vypadají nevhodné. Proto je třeba je kombinovat s dalšími detaily a vytvořit tak plnohodnotný obraz. Kreativita je v tomto případě vítaná. Styl ve vlasech a make-upu by měl odpovídat vašemu oblečení. Přemýšlejte nad vším nejmenším detailem a každý bude nadšen svým neobvyklým způsobem.

Jak udělat neobvyklý make-up, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky