Prom make-up

Prom make-up

V mém plesu chci být krásná od vlasů po prsty. Obraz, šaty a doplňky dívek začínají přemýšlet dlouho před slibovaným dnem. To není překvapující, protože promoce je téměř stejně důležitá jako vaše vlastní svatba. Abychom měli na tento den jen ty nejlepší vzpomínky, je důležité brát vážně volbu make-upu, protože lidé se na jejich tváře dívají častěji, zejména na jejich oči.

Vlastnosti

 • Dívky budou mít stále čas hrát na femme fatální ženy, takže není obvyklé, aby se na promoci objevovaly v extrémní válečné barvě - i když událost má večerní charakter. Jemný, lehký make-up v jasných barvách může být velmi jednoduchý v provedení, ale bude vypadat okouzlující na mladou tvář.
 • Tradičně barevné schéma obsahuje pastelové barvy. Neonové světlé barvy nebo příliš tmavé věkové odstíny jsou vhodnější pro jinou příležitost.
 • Je důležité, že na plesu máte nejen krásný make-up, ale i nádherné šaty a zajímavý účes. V ideálním případě by to měl být dobře udržovaný styl, kde jsou všechny prvky obrazu pevně a elegantně propleteny, stejně jako větve starého jabloně.
 • Výběr make-upu, začněte nejen barvou šatů, ale také odstínem vlasů. Světlý nebo tmavý odstín vlasů pomůže určit teplé a studené tóny v make-upu.
 • Nezapomeňte na barvu očí, protože make-up pro šedé oči nebudou stejné jako u hnědé.
 • Snažte se vyhnout směšným klišé. Před několika lety, kdy internet právě začínal získávat hybnost, byli opravdoví absolventi s modrými nebo růžovými nepřesně opeřenými stíny skutečnou armádou. Teď, když jsou vám k dispozici nejen salony s profesionálními umělci, ale i tisíce video tutoriálů, je škoda, že se nebudeme ptát na trendy a neznáte tabulku kompatibility barev.

Typy makeupu pro ples

Chcete-li začít, jedná se o akcenty.

Pozor na rty

Pokud chcete, aby světlé, šťavnaté rty ústřední postavu, je důležité, aby přehánět zbytek make-upu. Oči, tón pleti, obočí - vše by mělo být provedeno co nejpřirozenějším způsobem, ale zároveň jasně a pečlivě. Pokud doplníte obraz červenou rtěnkou, měla by být vaše tvář prostě bezchybná. Nezapomeňte použít základnu pod make-upem, abyste odstranili možné hrboly, pigmenty a vrásky. Tón by měl být dokonalý, jinak bude rtěnka vypadat vulgárně.

Použijte trojúhelníkové houby, abyste nakreslili linku rty úhledně a nenechali šanci na zakřivené čáry. I když si vyberete velmi odolnou rtěnku, je lepší kreslit konturu tužkou. Nedovolí, aby lesk přesáhl a vizuálně učinil linii rtů trochu širší.

Zaměřte se na oči

Pokud se chystáte vzít palety do ruky, je nejprve lepší přemýšlet o tom, které odstíny budou vypadat dobře s různými barvami očí.

Pokud máte modré oči, klasické černé "kouřové oči" mohou vypadat obzvláště působivě. Vždy dělá výraz výrazný, dává hloubku vzhledu a zvláštní kouzlo. Načervenalé a čokoládové odstíny budou vypadat krásně. Vzhledem k tomu, make-up na ples lze popsat jako večer, můžete přidat nějaké světlé pigmenty.

Oči si můžete vybrat nejen pomocí agresivních barev. Přirozené letní odstíny (jako jemná fialová nebo měkká růžová) v kombinaci se šipkami vám umožní dosáhnout požadovaného efektu.

Pokud jsou vaše oči zelené, ušlechtilé víno a kávové odstíny mohou zkrášlit oční víčka.Pokud absolventi s modrýma očima lépe používají stříbrné tóny, pak by dívky s „čarodějnickými očima“ měly dávat přednost zlatým skvrnám.

Hnědé oči si mohou dovolit hodně. Přechody barev ze světlého odstínu do tmavšího budou vypadat velmi pěkně, přičemž základní barva bude téměř všechno: žlutá, červená, modrá, zelená, fialová, hnědá nebo černá.

kombinace kontrastů vypadá velmi originální - například, červená a modrá. Je však důležité zvolit odstíny, jinak se můžete stát jako prodavačka z 90. let.

Nebojte se experimentovat s matným a shimmernymi stíny. Glitter může být mazaný, a může make-up velmi "chutné". Hlavní věc je, pokud se rozhodnete, že klíčovým momentem na tváři budou vaše oči, nezapomeňte si připravit pokožku a použít základní nátěr před použitím dekorativních barev. To nejen zvyšuje barvu, ale také vytváří krásný základní nátěr, který pomáhá stínu hladce a stínu přesně podle vašeho plánu.

Přízvuk obočí

Nyní je schopnost kreslit krásné obočí skutečným trendem a uměním. Je to obočí, které je zodpovědné za vyjádření naší tváře. Pokud vsadíte na ně, nepřehánějte s oční make-up.

Můžete kombinovat možnost obočí + rtu - stačí udělat to hlavní. V tomto případě se make-up „utopí“ v prvcích a téměř jistě dosáhnete efektu, který vypadá mnohem starší než váš věk. Vypadá to velmi vulgárně.

 • Pokud akcentovaný make-up nezpůsobí nadšení, milujete přirozený denní vzhled, můžete vsadit na textury.
 • Nezapomeňte zarovnat tón obličeje. K tomu je třeba nejprve důkladně vyčistit pokožku micelární vodou nebo jinými prostředky, které dobře odstraní nečistoty a přebytečný tuk. Další, nezapomeňte použít hydratační krém a dát mu pár minut namočit.
 • Po dokončení přípravné fáze ji vezměte jako základ. Pokud víte, jak udělat konturování, míchejte barvy, nakreslete lícní kosti a zvýrazněte oblast pod očima. Hlavní věc je, že obličej nevypadá jako špinavý hadr. To je nebezpečná technika a ne každý ji může doma opakovat.
 • Pro ženy, které nejsou fanatici tohoto make-upu, bude stačit aplikovat tón a přidat trochu červenat na tvářích - možná i na špičce nosu. Ten bude obraz hravější, to vypadá velmi přirozeně a sladké.
 • Pro oči používejte nahé, růžové a jiné přirozené odstíny - jen pro správné rozdělení stínů. Pod očima je lepší použít tmavé barvy ve stínu, díky nimž se objeví další stín z řas. Ve středu století lze snadno nasadit flyspecked perleťové stíny. Díky tomu bude pohled otevřený a svěží.
 • Dalším trikem, který můžete použít - bílá voděodolná tužka. Vložte jej do koutku oka a nakreslit čáru otevřít oči. Jen postupovat opatrně, aby nedošlo k hit kosmetiky sliznici.

Populární styly

Nepochybně všechny dívky jsou jiné. Tam jsou romantičtí lidé, tam jsou ti, kteří sledují trendy, tam jsou rebelové, kteří jdou proti systému - včetně vlastního obrazu. Promoce je oslava mládeže, váš den, kdy máte právo být sami sebou a vypadat, že chcete. Nemůžete jen udělat elegantní make-up, určitá určitá stylizace by byla vhodná:

 • Make-up v orientálním stylu. Charakteristickým rysem jsou samozřejmě dlouhé šípy, které dávají vzhledu něco nejosobnějšího, odvážného. Nyní jsou brazilské seriály v módě a s nimi estetika tohoto druhu. Hlavní věc - neobracejte se na Lady Gaga, natahujte šipky od ucha k uchu, protože východ je jemná záležitost.
 • Disco styl. První věc, která přijde na mysl poté, co tato slova jsou jasné barvy. Žlutá, oranžová, limetková nebo modrá - použijte všechny své oblíbené odstíny. Šipky mohou být nejen černé. Pokud máte modré nebo šedé oči, banánový odstín oční linky bude váš vzhled prostě fantastický.Pro dokončení obrázku pomůže falešné řasy. Použijte paprsky přilepené k dolní části oka, aby se vytvořily obrovské oči - jako Twiggy.
 • Retro styl. Mnoho lidí ví, jak elegantní vypadá Dita Von Teese. Po dvacet let zůstala věrná velmi ženskému stylu, který je ideální jak pro blondýnky, tak pro brunetky. Mramorová kůže, ne příliš dlouhé šípy ve tvaru očí a bohaté rty. Minimalismus na maximum. Pokud chcete přidat trochu divadelnosti k obrazu, nakreslete mouchu nad rtu nebo na tvář.
 • Make-up ve stylu Nyud. Velmi letní a snadné použití. Zatímco jste mladí, vaše tvář je stále oživena přirozenými barvami, takže k dokončení obrazu stačí, abyste podtrhli to, co již máte. Mírně drsné obočí, zejména pokud mají silné rty, trochu červenat a lesk na rtech - a obraz je připraven. Pokud máte tmavé řasy, nemůžete na ně aplikovat ani řasenku, stačí je zkroutit pomocí kulmy.
 • Pokud vás všechny předchozí verze nebudou inspirovat, zkuste to udělat make-up v řeckém stylu. Jako příklad - Angelina Jolie ve filmu "Alexander". Je prostě nemožné odtrhnout se od jejího pohledu, a tak se přitahuje k sobě. Vyzkoušejte to - možná vám bude tato možnost blízká.

Jak si vybrat kosmetiku?

Pokud dokončíte stupeň 11, pravděpodobně jste již používali nějaký druh dekorativních výrobků a máte svůj vlastní názor na malou řadu výrobků. S největší pravděpodobností jste si dobře vědomi populárních značek - Mac, Urban Decay, Pupa, Bell a tak dále. Pokud v životě nepoužíváte kosmetiku, ne honit značku dělat make-up na jeden den. V rozpočtových řádcích můžete často najít velmi dobré nástroje. Hlavní věc je číst nějaké recenze.

Důležité pravidlo při výběru kosmetiky - věnujte pozornost skladovatelnosti a alergenním faktorům. Je dobré, když kosmetika obsahuje přírodní oleje, vitamíny A a E, rostlinné složky. Mladá kůže nepotřebuje "těžké dělostřelectvo" - věnujte pozornost věkovým omezením, někdy jsou uvedeny na obalu.

Před nákupem si vyzkoušejte rtěnky, oční stíny, tužky na vlastní kůži. Pokud můžete udělat zkušební make-up - nenechte si ujít tuto šanci. Profesionál ví lépe, může něco vyzvat a řídit se vaším typem osoby. Nízký-klíč, ale efektivní make-up pro sofistikované blondýnky, světlé a šťavnaté - pro zrzavé scamps, diskrétní, ale ušlechtilý - pro hnědé vlasy-ženy. To je jen několik příkladů, ale každá dívka je jedinečná a vyžaduje individuální přístup.

Nezapomeňte na produktovou řadu, protože dekorativní kosmetika není vždy užitečná. Například, po matné rtěnky péče o rty je často vyžadována, protože mohou být přehnané.

Pokud jste se rozhodli dostat své řasy k promoci, poraďte se s mistrem o péči o ně a použití make-up s následným odstraněním.

Samozřejmě, že ta nejcennější rada (a co je nejdůležitější - nejpřesnější) vám může poskytnout vaše matka. Jablko padá daleko od jabloně, což znamená, že máte společné rysy - možná stejnou barvu očí, typ pleti, konturu obličeje. Vaše matka dlouhodobě používá kosmetiku, takže má k této otázce také názor. Zeptejte se jí na oblíbené produkty a barvy, které by měly vypadat dobře. Málokdy se maminka mýlí, dokonce méně často dává špatnou radu.

Po definování obrazu a produktů byste měli věnovat pozornost způsobu aplikace kosmetiky.

Správné použití

Při práci s mistrem v kabině byste neměli brát v úvahu technologii. Je ve vědě a potřebuje radu. Ale pokud budete dělat make-up na míč doma, užitečná doporučení nebude bolet: \ t

 • Skutečnost, že před použitím jakékoli dekorativní kosmetiky kůže musí být připravena, jste se již naučili. Odstraňte mastnotu a přebytečné nečistoty mycí pěnou nebo micelární vodou.
 • Navlhčete pokožku krémem. Dejte mu čas, nechte je namočit.
 • Použijte tonální základ. Aby nedošlo k přehánění, naneste produkt nejprve na zadní stranu ruky a odtud otřete základnu do kůže pomocí tečkovaných tahů a lehkých masážních pohybů.
 • Aplikujte korektor na problémové oblasti. Nejčastěji ji oblast pod očima potřebuje, trochu nad obočí a uprostřed čela. Přechod velmi plynule. Je lepší použít pod očima korektora ne podle bodů, ale nakreslit trojúhelník s horním pohledem dolů. Musíte všechno pečlivě zastínit, aby neexistovaly žádné směšné přechody.
 • Pak, pro více rovnoměrné textury a upevnění make-upu, můžete použít trochu prášku. Pokud by předchozí kroky mohly být provedeny prsty, pak v této fázi budete potřebovat kartáč. Nechť je velká nebo střední velikost. Prášek nepotřebuje mnoho - lehce ponořte kartáč do výrobku a naneste jej do středu na obličej.
 • Dalším krokem bude použití červenat. Držitelé kulatého obličeje musí být s nimi velmi opatrní, aby nebyli jako ruská panenka. Pokud se chystáte použít takovou kosmetiku, setřást přebytečný kartáč. Nenechávejte barvu příliš hustou. Pokud jste již udělali chybu, jemně smíchejte rouge nebo zkuste „uklidit“ barvu bavlněnou podložkou.
 • Když jste hotovi s designem hřiště, budete moci pokračovat s make-upem na obočí. Můžete přidat barvu tužkou nebo stínem. Můžete použít oba produkty. Stíny platí blíže k nosu. Chcete-li nakreslit formulář a jasný tip, použijte tužku. Každý nástroj bude potřebovat malý stín. Nenechávejte šmouhy příliš velké a viditelné. Ohyb obočí je lepší zdůraznit ne od začátku, ale od středu. Tento malý detail pomůže vypadat přirozeněji.
 • Ozdobte si oči. Už jste o těchto stylech již četli, takže nemá smysl se zabývat tóny a "čipy". Hlavní věc - pokud jste si představili složitý a krásný make-up s přechody (například v modrých odstínech), udělejte vše krok za krokem. Zamyslete se nad tím, která vrstva by měla následovat druhou. Ujistěte se, že stejné kroky pro druhé oko. Je skvělé, když okamžitě natřete oběma očima, aby nedošlo ke zmatení kroků. Pamatujte, že tmavé stíny jsou aplikovány jako první a rozinky (například stříbrné stíny na pohybujícím se století) budou překryty poslední.
 • Když jsou aplikovány stíny, můžete zkroutit řasy a ozdobit je řasenkou. Možná budete používat falešné řasy - pak buďte opatrní lepidlem. K cizím prvkům ležel plochý, je lepší používat pinzety, ne prsty.
 • Konečným nádechem budou rty. Malování před ukončením. Někdy jsou incidenty a nepřesný pohyb může zanechat stopu rtěnky na tkanině, takže je lepší zachránit se před takovými nehodami.

Konečným dotekem na 100% může být nanesení spreje. Pokud tomu tak není, děvčata se někdy uchylují k trikům a postříkají trochu laku po položení. S tím bude make-up trvat až do večera.

Nezapomeňte zdůraznit zásluhy barev a rizika trochu. Tam jsou desítky zajímavých možností pro hnědé oči-brunetky, modrooký blondýnky a zelenooký "ohnivé" osoby. Odhalte svou krásu, objevte jedinečnost, protože promoce je nejlepším důvodem, proč se otevřít a ukázat, co opravdu jste.

Tajemství profesionálních vizážistů

 • Není divu, že výše uvedený seznam 10 bodů. Maskérky vždy vystupují po etapách, nevyskakují z rtů do očí az obočí na tváře. Konzistence je velmi důležitá a neměli byste ji porušovat.
 • Pokud se bojíte, že se stíny rozpadnou a zničí nadaci, položte papír, který kartáčuje ubrousky (nebo jiné možnosti, které považujete za vhodné), aby se dokončil make-up.
 • Pokud potřebujete udělat make-up pro hrozící století, nikdy se obočí kulaté nebo úplně rovné. Nepokládejte stín na oko, když je otevřený (i když chcete něco lehce nakreslit).Záhyby kůže vám nedovolí hladce se make-up, takže kreslit pouze nad zavřeným okem, když je kůže natažena na maximum.
 • Pokud potřebujete nápady na make-up, podívejte se alespoň na krok za krokem obrázky, nebo ještě lépe - video tutoriály. Pochopení hotového make-upu nemusí být tak snadné.
 • Nacvičte make-up. I když děláte velmi jednoduchý make-up, zkuste nápad realizovat předem. Je možné, že to, co vidíte na obrázku, se nevejde. Dejte si čas na opravu chyb. Pro mámu a tátu budete vždy rozkošný, ale to je subjektivní pohled. Take selfie a podívejte se na sebe. Chyby mohou být viditelnější při pohledu ze strany.
 • Nic zkrášluje jako zdravý spánek a správná výživa. Odpočinek den před důležitou událostí, pít více vody a vzdát se sladké, příliš slané po dobu nejméně 24 hodin.
 • Zářte ve své nejlepší hodině a nezapomeňte, že hlavní výzdobou bude váš úsměv, stejně jako zářivé oči.

Potřebujete nějaké nápady na líčení? Inspirujte se stylově - ve videu níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky