Světlý make-up

Světlý make-up

K dnešnímu dni je tempo života nesmírně vysoké, protože často nemá čas pro sebe. Přesto ženy stále najdou čas na pečlivou péči, pečlivý make-up a módní trendy. Ten se může výrazně změnit, ale přírodní make-up nikdy neztratí svůj význam. Vzhledem k přírodní kráse a nepřítomnosti "válečné barvy" bude dívka vypadat nejvýhodněji.

Výhody a vlastnosti

Mnoho stylistů mluví o poptávce po přirozeném make-upu mezi spravedlivým sexem. Důvodem je, že tento make-up je schopen zakrýt vady a zdůraznit všechny výhody vzhledu dívky.

Pokud to uděláte správně, vaše tvář bude svítit svěžestí a zdravým leskem, protože tato make-upová verze je poměrně beztížná a nebude vypadat jako vrstva omítky na obličeji.

Není nápadnýa žena na sobě to vypadá nejpřirozenějším způsobem, v důsledku čehož ani malé množství kosmetiky nepřitahuje pozornost. Další důležitou výhodou je skutečnost, že každodenní make-up nevyžaduje mnoho času a dovedností, protože to vypadá snadno a nepozorovaně.

To vytvoří efekt "make-up bez make-upu". Pro ty, kteří mají každou minutu na svém účtu, bude to nejlepší řešení, protože mnozí, kteří spěchají do práce nebo studují, nechtějí ztrácet drahocennou minutu na vytváření obrazu.

To je důvod, proč je jednoduché make-up pro tyto dámy skvělým řešením.

S ním se mohou snadno dostat do reprezentativní podoby, aniž by trávili hodiny před zrcadlem. Často se často stává, že když jsou pozdě, ženy ne vždy dělají krásný make-up, což negativně ovlivňuje jejich celkový dojem a zejména jejich vzhled.

Abyste se naučili správně provádět tento druh make-upu, musíte se seznámit s některými jeho funkcemi. Někteří lidé se mylně domnívají, že tento typ make-upu je nejjednodušší.

Jeho technika se však také musí naučit, protože je třeba pečlivě vybírat a aplikovat kosmetiku, aby se vytvořil efekt beztíže.

Poskytuje se správná volba palety. a konzistence dekorativní kosmetiky. To je způsobeno typem vzhledu, barvou vlasů a barvou očí.

Zelené oči

Takže pro majitele zelených očí Můžete doporučit, abyste pečlivě zpracovali barevné schéma, protože pokud je příliš světlý, bude přepsán jejich odstín, takže důraz bude posunut od výraznosti vzhledu. Pro ženy se zelenýma očima je fialová paleta perfektní.

Počínaje měkkou levandulí a končící tmavě hlubokým indigem, které bude zajímavé podívat se na brunetky.

Když však mluvíme o každodenním make-upu, zjistíme, že by bylo vhodnější obrátit se na jemné a vzdušné barvy, ale pokud chcete přidat chuť, můžete použít barevný inkoust, například fialový: bude dostatečně tmavý, aby vypadal přísně, ale hravě.

Hnědé oči

Hnědé očiTi, kdo aktivně sledují moderní trendy v módní módě, nemohou bez jemných teplých palet v paletě stínů v make-upu. Nenasycené, měkké, broskvové tóny se také doporučují pro dívky při výběru rtěnky.

Pokud je touha, aby se obraz více fatální, pak každodenní make-up je snadno transformován pomocí hlubokých vínových tónů rtěnky, stejné řešení je ideální pro večerní vzhled.

Berry odstíny jsou vhodné pro ženy, které mají hnědé oči a porcelánové kůže. To je zajímavé v kombinaci se světlými zlatými stíny, které na jedné straně vypadají luxusně, ale na druhé straně neváží obraz.

Modré, šedé a modré oči

Snadné každodenní make-up pro modré, šedé a modré oči poněkud nejednoznačný, protože v některých případech můžete hrát na kontrast barev, ale můžete udělat opak - zdůraznit nebe modré oči.

Chcete-li zvýraznit přirozený odstín, měli byste odkazovat na světlé, ale studené odstíny, například perlu, chrpy nebo takzvanou „Niagara“ barvu - hrajte s touto paletou v závislosti na náladě.

Je však důležité nezapojit se do takové hry, jinak obraz riskuje, že se stane jasnou, a aby se tomu zabránilo, použijte tradiční rtěnku přirozeného rozsahu, nejlépe matnou.

Je důležité si uvědomit, že každodenní obrazy nejsou omezeny na použití palety stínů, ale mohou být nahrazeny tužkou a tužkou na oči - hlavní věcí není přehánění očima a nečerpání obrovských tlustých šipek. Ne, vůbec nejsou špatné, prostě nesedí s konceptem lehkého make-upu a jemného vzhledu.

Vzhledem k tomu, že tento typ make-upu je významnou sázkou na přirozenost, bude užitečné, aby váš obličej byl co nejzdravější, a to jak se zbavit vyrážek, zarudnutí a jiných nedostatků. V tomto případě je proces vytváření make-upu mnohem jednodušší.

Dokonalá pleť je základem a zárukou přirozeného vzhledu.proto je třeba, aby byl čerstvý, pro to musíte sledovat svůj jídelníček, nejíst hodně tuku, aby se zabránilo lesku. Chůze na čerstvém vzduchu, zejména mimo město, je nezbytná, protože pomůže kůži dýchat a zdravý spánek umožní pleti odpočinout a osvěžit.

Kromě toho je také důležité provádět každodenní péči, tj. Používat různé krémy a prostředky k udržení rovnováhy tekutin v kůži, ale musíte si pamatovat typ pleti a jednat na základě jejích přirozených údajů. Alespoň jednou za dva týdny byste měli udělat peeling, následovaný výživnými maskami. Dalším klíčovým aspektem každodenního make-upu je sada vysoce kvalitní kosmetiky a příslušenství.

Není nutné kupovat nejpokročilejší a nejdražší značky, v žádném případě - stačí se ujistit, že složení kosmetiky je přirozené, a chemické prvky jsou tak jemné, jak je to jen možné.

Pokud vaše finanční situace dovolí, věnujte pozornost profesionálním produktům, které jsou měřítkem kvality, životnosti a bezpečnosti. Díky nim se vytvoření make-upu, i toho nejsložitějšího, promění v radost. Stejně důležitým aspektem je sada použitého příslušenství, jmenovitě kartáče, houby a aplikátory. Umožní vytvořit rafinovanější a v některých ohledech i „salónový“ make-up.

Druhy

V oblasti krásy neexistují žádná pravidla každá dívka při vytváření obrazu experimentuje v jednom stupni nebo jiném, protože přidáním pouze jednoho detailu můžete obraz radikálně změnit. Proto můžete bezpečně říci, že existuje nespočet možností, jak vytvořit make-up.

Příležitostné lehké líčení je poměrně rychlé a jednoduché, ale vyžaduje základní znalosti a dovednosti, takže to bude vyhovovat dospívající dívky.

Mohou být vyrobeny pouze mladými dámami, které začnou svou cestu v oblasti krásy, prakticky bez zkušeností a širokého arzenálu kosmetiky. Tento denní přírodní make-up je vynikající volbou pro letní prázdniny, kdy není ani zvláštní touha, ani čas ztrácet čas na aplikaci komplexního fantasy make-upu.

Zajímavé je, že tento „make-up pro každý den“ lze také využít pro mnoho večerních a speciálních akcí, jako je například narozeninová párty v kavárně.Chcete-li vytvořit luxusní obraz, musíte přidat stíny make-upu tmavých a hlubokých odstínů.

Stejný pohled je vhodný pro datum, ale je důležité pochopit, za jakých okolností se bude konat. Pokud se jedná o bezstarostnou procházku v parku, pak by bylo vhodné použít lehký denní make-up, který se objevuje před jeho vyvoleným nejpřirozenějším možným způsobem.

Na druhou stranu, pokud k události dojde večer a za více pompézních podmínek, například, večeře se bude konat v restauraci, je nutné porazit a diverzifikovat přírodní obraz, přidáním osudu.

Jak si vybrat kosmetiku?

Na základě výše uvedených skutečností se ukázalo, že kvalitní kosmetika - klíč k opravdu krásnému make-upu. Proto byste měli věnovat zvláštní pozornost výběru dekorativních výrobků. Za prvé, správný výběr barev vyžaduje. Protože každodenní make-up zahrnuje chodit do práce nebo do školy, paleta by měla být tak měkká, jak je to jen možné.

Doporučujeme zvolit vzdušné, sotva znatelné tóny pro stíny a rtěnku. Nezapomeňte však, že tyto barvy nejsou vždy nahé.

Může být světle růžová, jemná levandule, nebo nebe modré nebo tlumené zelené. Zvláště důležité nejsou samy o sobě barvy, jako schopnost je správně kombinovat, ve které hraje významnou roli textura a konzistence prostředků. Nezapomeňte si pamatovat, že produkty z perla vypadají bez chuti a vytvářejí smíšený efekt v make-upu. Bude to nepatrným způsobem na místě.

Pokud jde o stíny, říkáme, že v ideálním případě by měli být drobiví, protože jsou nejlépe stínovaní. Dobré stínování a žádné viditelné okraje - Klíčovým bodem tohoto typu make-upu je kromě toho jeho transparentnost a přirozenost.

To je také charakteristické pro vložky na rty: měly by být matné odstíny, nejlépe nahé nebo takzvané růžové barvy - takové rtěnky, i když se nedají do oka, učiní obraz co nejmenším ženským a něžným.

Textura také přispěje k tomuto: nyní na vrcholu módních trendů je matný povrch, ale můžete použít třpytivé nástroje - hlavní věc je, že lesk na rty nevypadá příliš intenzivně.

Dívky by si měly pamatovat, že kromě základní sady rtěnek, očních stínů a očních linek musíte mít s sebou mnoho dalších kosmetických přípravků.

Mohou to být:

 • Čištění tonické nebo micelární vody. Pomohou zbavit se některých kožních defektů a udržují zdravou rovnováhu tekutin v kůži.
 • Matovací gel. Je ideální pro ty, kteří trpí mastnou pleť, tento nástroj je schopen zachránit dívku před zbytečným leskem, který se objeví na obličeji během dne. Kromě toho, díky tomuto výrobku, make-up nebude šířit, což je důležité zejména v horkých dnech.
 • Speciální základní nátěrkterý bude sloužit jako základ pro make-up. Lze jej nahradit pleťovým krémem vhodným pro typ pleti. Pokud nechcete použít tento make-up, je pravděpodobné, že make-up je o uklouznutí nebo ucpání v pórech.

Nyní byste měli věnovat pozornost principu výběru dekorativní kosmetiky, protože její kvalita určuje úroveň make-upu. Takže hlavním nástrojem v každodenním světle je make-up. Při výběru tohoto výrobku byste měli věnovat pozornost nejlehčím texturám a povlakům, jako je například krém CC. Je také dobré, že kombinuje dvě nejdůležitější funkce krému.

Nejen tóny a masky nedokonalosti kůže, ale také poskytuje plnou péči o to. Musí být vybrán na základě typu kůže a jejího přirozeného tónu.

Další korektor je korektor.což je nezbytné pro odstranění takových zjevných nedostatků, jako je zarudnutí nebo tzv. „modřiny“ pod očima.Existuje mnoho typů a barev tohoto nástroje - všichni mají svůj vlastní účel, například modrá a zelená pomůže odstranit pigmentové skvrny a zarudnutí, růžová pomůže odstranit fialové kruhy a otok kolem očí.

Výběr stínu, zvažte sortiment: lepší koupit paletu stínů, které budou prezentovány maximální počet odstínů. Tam jsou sady 28 a 56 barev každý, nicméně, jsou určeny pro profesionály, takže byste měli přestat vybírat nejlepší možnosti ve formě 9-12 odstínů. Navíc je třeba mít na paměti, že čím širší je rozsah barev, tím větší je svoboda a možnost experimentování.

V paletě musí být přítomná gradace jak v teplotě, tak v saturaci.

Mějte na paměti, že toto pravidlo nefunguje ve vztahu k tužce. Pro blondýnky doporučujeme nepoužívat černá oční linky, protože budou vytvářet nesoulad s barvou vlasů, takže je nejlepší obrátit se na hnědé odstíny, které nebudou vypadat příliš ostře na obličej. Tento princip by se měl řídit volbou tužky nebo rtěnky pro obočí: měly by být buď v tónu na vlasy, nebo v jednom stínu tmavším.

Oční make-up je prostě nemyslitelný bez řasenky, protože hraje velkou roli při budování obrazu: mohou otevřít oči nebo vypadat. Takže se musíte zaměřit na to, co chceme: může se prodloužit, dát objem, bohaté barvy nebo rozdělit řasy bez hrudek. Tradičně, dívky kupují černou řasenku, která vypadá přísně a univerzálně. Je vhodný pro lehký make-up, takže při výběru řasenky je nejlepší zapomenout na modré nebo červené odstíny.

Rtěnka pomáhá doplnit obraz, takže jeho volba by měla být oslovena smysluplně.

Klasickou možností je pokrytí přirozených barev., která zdůrazňuje krásu rtů. Textura může být jakákoliv: perla, lesklá nebo matná - to je ponecháno na osobní uvážení, ale hlavní věc je nepoužívat hodně lesku. Konečně, poslední prvek - prášek, by bylo nejlepší, kdyby měl drobivou strukturu, protože to opraví make-up, aniž by ho vážil dolů a ne aby obličej masku. Po vyřízení nezbytných kosmetických přípravků můžete přistoupit k průvodci při vytváření lehkého make-upu.

Jak se přihlásit?

Nyní je čas mluvit o technice správného každodenního make-upu. Běh doma není tak obtížné: stačí, když budete postupovat podle instrukcí krok za krokem a mít před sebou minimální sadu kosmetiky.

Pokyny pro použití make-upu krok za krokem:

 • Nejdříve je třeba pokožku vyčistit s použitím tonické nebo micelární vody a bavlněné podložky. Můžeme tedy připravit kůži pro následnou aplikaci kosmetiky. Je také možné použít matovací gel, který umožní, aby se kůže stala matnou.
 • Dále naneste základní nátěr nebo nejběžnější denní krém na obličej, díky kterému se kůže stane sametovou, a kosmetika aplikovaná na tyto produkty bude dlouhodobě pevně držet.
 • Identifikujte nedokonalosti pleti a zakryjte je. S pomocí vícebarevné korektor, to bude vyrovnat tón pleti. Produkt aplikovaný na problémové oblasti způsobí, že vady na kůži jsou téměř neviditelné. Dokonalého výsledku lze dosáhnout použitím speciálního kosmetického štětce.
 • Může použít a při použití hlavního tónu. Je-li to nepohodlné provádět kartáčem, je lepší použít houbu, která absorbuje přebytečné prostředky a zároveň rovnoměrně rozloží základ na kůži, „pevně ji vtáhne“ do pórů.
 • Můžete se uchýlit na techniku ​​strobingu, aplikování zvýrazňovače na promítané a nejvíce osvětlené části obličeje. To obnoví obličej a přidá zdravý záře na to.Majitelé mastné pleti takové techniky jsou přísně zakázány, protože na obličej přidávají pouze mastný lesk, který bude vypadat neesteticky.
 • Oprava tónu budete muset sotva prášek obličej s práškem, a to zejména v T-zóně, která je nejvíce mastná ve všech typech kůže.
 • Poté musíte vybrat obočí obočí, pro to je třeba pečlivě hřeben je dát vlasy, pak použijte speciální příslušenství: tužka, oční stíny nebo rtěnku. Nejprve vyberte oblouk obočí, poté nakreslete obrysy a pak vyplňte světelné oblasti pigmentem.
 • Chcete-li vytvořit krásný a elegantní make-up oko musí tvořit nahé nebo růžové stíny ve směru od vnitřního koutku oka, kde je nutné dát nejsvětlejší odstín. S plynulým přechodem přechodu můžete pomocí tužky přidat tenký obrys oka, ale make-up bude jasnější. Proto se pro práci nebo pro školu doporučuje dělat lehký make-up bez chytlavých černých šipek.
 • Jeden z posledních akordů při tvorbě obrazu - řasenka, která by měla být tenká vrstva padá na řasy, aniž by to způsobilo účinek pavoučích nohou.
 • Odmítá barevné rtěnky, snadné zušlechtit obraz. Nicméně, toto je typické pro ty případy, kdy oční make-up je velmi bohatý, a pro neutrální a bledý make-up očí můžete použít více šťavnaté, ale stále ne křičí rtěnku.

Jak udělat světlý make-up doma, můžete vidět na dalším videu.

Maskovací umělci tajemství

Vzhledem k tomu, lehký make-up je vždy aktuální, stylisté nepřestávají sdílet své tipy a nápady o tom.

Tipy pro make-up jsou následující:

 • Zdravější pleťčím méně make-upu potřebujete použít. Pokud je osoba bez vad, pak můžete odmítnout nadaci, majitelé silného obočí a řasy nemohou odstínit je.
 • V létě a na jaře Nejlepší je obrátit se na světlé odstíny a beztížné textury, které umožňují vaší pokožce dýchat.
 • Za prvé Make-up by měl být prováděn po etapách, po dokončení předchozího kroku. Při použití make-upu se tak můžete vyhnout nejčastějším chybám.
 • Tento make-up Ideální pro focení v přírodě nebo v ateliéru, ale je důležité si uvědomit, že ve fantasy střelbě - například pro Halloween to bude vypadat bledě. Pro bytové zařízení, stejně jako gothic party, lehký make-up nebude fungovat.
 • Hnědé tóny ne každý jde, takže byste je neměli zneužívat. Před použitím analyzujte typ barvy.

Maskérka tipy, jak dělat make-up pro každý den, můžete vidět v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky