Jak zvýšit s pomocí očního make-upu?

Jak zvýšit s pomocí očního make-upu?

Ženy vědí, jak kouzlo. Mdlý vzhled a baculaté rty pohánějí opačný sex šílený. A málokdo ví, že v některých případech je dokonalý vzhled možný pouze se správným make-upem. Make-up umělci jsou rádi, že se podělit o tajemství, jak zvýšit s pomocí očního make-upu.

Výhody a vlastnosti

Velké jasné oči byly vždy považovány za jedno z kritérií ženské krásy. Byly změněny ideály tvaru těla a účesu, ale oči vždy zůstaly otevřené duši, a proto intuitivně vždy oslovujeme lidi s otevřenýma očima, testujeme podvědomou důvěru v něj. Z hlediska psychologie zde spočívá hlavní výhoda žen s velkýma očima, které se dokážou obdivovat do svého vzhledu.

Dnes však není nutné mít jedinečnou přírodní krásubýt považován za atraktivní dívku. Zvyšte svůj vzhled pomocí očního make-upu, znalosti o aplikaci kosmetiky vám pomohou rozšířit.

 • První a nejdůležitější faktor Úspěšným make-upem je dát obočí přirozený, dobře upravený tvar. Příliš široké, nedbalé obočí, které se užívalo na nekvalitní tetování, jsou již zaměřeny na selhání. Než začnete s transformací oka, je důležité věnovat jim pozornost. Forma přispívající ke zvětšovacímu make-upu by měla být přirozená bez zbytečných akcentů. Dnes, make-up umělci dávají přednost barvení obočí s hennou.
 • Druhá vlastnost make-up malé oči považují za výběr vícebarevné monochromatické nebo doplňkové palety stínů. Organicky kombinované světlé a tmavé barvy, umístěné ve správných zónách víček, otevřou dveře duše s novou silou.

Pomůže pro tento účel a. \ t šipky držel v tužce nebo oční linky. Ne, nejedná se o tučné uhelné střelce, kteří kdysi namalovali neformální krásy show businessu. Mluvíme zde o jemné linii řas a pečlivém stínování.

A samozřejmě, aby bylo dosaženo mírného vzhledu, je nemožné bez nadýchaných řas. Všimněte si, a to, načechraný a lehký, a ne lepené s pěti vrstvami jatečně upraveného těla. Dobrá řasenka, řasinka, stočená pinzetou a dvěma vrstvami - vše, co je potřeba pro vizuální vzrůst ženských očí. Kosmetika by měla být zároveň přirozenými tóny, které odpovídají vašemu typu barvy.

A takovéto make-up obsahuje malý seznam kategorických zákazů:

 • kreslení obrys tmavé tužky nebo oční linky na dolním víčku;
 • spojení horní a dolní obrysy očních víček nebo kruhové podtržení;
 • použití Stíny mají extrémně tmavý rozsah barev.

Znalost těchto funkcí pomůže splnit obrovské množství možností, jak doplnitNicméně, pro ty, kteří stále hádají a bojí se udělat chybu, make-up umělci nabídl nějaké čerstvé a win-win nápady pro vizuální zvětšení.

Druhy make-upu

Jako každý jiný make-up pro malé oči je rozdělena na den a večer. Denní verze se neliší o vzpouru barev, ale stejně jako večerní, potřebuje důkladnost a přesnost. Večerní poddruhy jsou plné bohatých tónů a umožňují to, co je nepřijatelné při přípravě na pracovní den v kanceláři. A ve skutečnosti má v jiné verzi své vlastní odrůdy, který pomáhá snadno najít "váš" styl.

Takže denní make-up zvýšit Bude to jednoduché a krásné, pokud bude tón stínů v bronzu. Samotná barva by měla být lehká, téměř broskev s poznámkou perleti.Stojí za to říct, že třpytivý efekt je ideální pro oči malých rozměrů, protože jeho modulace vizuálně přidávají hloubku do očí. Světlé stíny v této verzi jsou aplikovány na celé víčko a dosahují linie obočí. Dále jsou horní a dolní řasy opatrně obarveny řasenkou.

A pokud se první druh make-upu může zdát příliš jednoduchý, pak další vylepšení bude vyžadovat určité dovednosti a profesionální kosmetiku, například:

 • jasný stíny s třpytem;
 • bílá tužka;
 • řasenka;
 • kapalina oční linky

Doplňte Začíná se třpytícími se stíny v oblasti dolního a horního víčka. Dále se na vnitřní roh a linii spodních řas aplikuje bílá tužka. Všimněte si, že obrys bílé barvy a výběr rohu ním je nenahraditelný pro oči zblízka, rozšiřující prostor mezi nimi. Šipky jsou kresleny od poloviny století, prováděny ve formě úhledných, tenkých čar s prodloužením. Měla by začínat z vnějšího rohu, pomalu se posouvat dovnitř. Všechny hranice kontury musí být zastíněny a natřeny na bujnou řasenku.

Další přirozený obraz pro majitele širokého obočí pomůže provést oční linky a řasenku. Zde jsou víčka pokryta pouze matnou základnou. Od poloviny pohybujícího se století je grafická šipka nakreslena s prodloužením a hravým ocasem ohnutým nahoru. Šipka by neměla přesahovat hranice oční bulvy. Řasy jsou pokryty prodlužující řasenkou. Pokud nezbývá mnoho času na ranní make-up, můžete použít univerzální, a proto jedinečný make-up pro malé oči. Bílá kontura tužka se aplikuje na spodní konturu a vnitřní roh a řasy jsou pokryty inkoustem nahoře a dole. Přírodní a zároveň akcentovaný obraz je připraven.

Večerní make-up by měl mít větší jas a sytost, a proto bude dobrým řešením dvoubarevný potah očních víček se stíny. Po nanesení dna víčka jsou pokryta světlými stíny s třpytem. Tmavý odstín je aplikován na vnější rohy a je kvalitativně stínován, aby vytvořil hladký přechod. Šipka se opět drží až do poloviny století, protože tento manévr dokonale odhaluje pohled, následovaný prodlužující řasenkou. Vhodné také pro večerní osvětlení "Smokey Ice". Je třeba říci, že se provádí pro malé formy, ne podle klasického receptu. Na rozdíl od konvenčního make-upu se zde používají pouze kouřové tóny bez černých tahů. Vnitřní obrys oka není nakreslen.

Pro velkou tvář bude skvělou volbou luxusní šipky na světlých odstínech stínů. Jejich "ocasy" by měly přesahovat hranici oční bulvy a přitom vypadat co nejpřirozeněji, když se o střelcích dívají, některé dívky je tráví ve večerním make-upu a na dolním víčku, ustupujíce od linie řas. Účinek širokého pohledu je do jisté míry pozorován, ale profesionální stylisté nedoporučují příliš mnoho, aby se do takových metod zapojili, protože oči vypadají mimořádně nepřirozeně.

Jak si vybrat kosmetiku?

Když oči nemají přiděleny významnou velikost, kosmetika by měla být vybrána co nejpřesněji. Tónový základ by tedy měl odpovídat odstínu pleti a stíny by měly být v souladu s barvou duhovky.

Když oči nemají přiděleny významnou velikost, kosmetika by měla být vybrána co nejpřesněji. Tónový základ by tedy měl odpovídat odstínu pleti a stíny by měly být v souladu s barvou duhovky, která by se měla skládat ze světlých odstínů stínů.

 • Pro hnědou Perfektně se hodí broskvové odstíny základny, stejně jako béžově hnědé odstíny. Mezi druhou tmavou barvou hnědé oči najdou odpověď v paletě khaki, hluboké čokoládě, tlumených smaragdech a mechu.
 • Modrý odstín duhovka krásná v jemné lila základně, stejně jako kouřové graffiti a hnědý kontrast.
 • Zelená iris obklopen více tajemstvím se světle fialovými a modrošedými paletami barev.
 • Béžovámodrá základna ozdobí šedou duhovku.

Při výběru stínů také stojí za to věnovat pozornost blikajícím tónům. Vanilkové, mléčně a písčité odstíny s třpytivým a přetékajícím účinkem pokryjí celé víčko na obočí, a proto by jejich volba měla být co nejpodrobnější. Výběr barvy stínu - není jedinou podmínkou správné kosmetiky. Suchá pokožka bude vypadat lépe upravená smetanovými stíny a mastná v tandemu se suchým a lehkým gelem. Stíny by se neměly valit do záhybů očních víček.

A každý den a večer up nemůže udělat bez dobré jatečně upravené tělo. Jak již bylo zmíněno, technika jeho použití poskytuje malým očím ne více než dvě vrstvy, což znamená, že kosmetika by měla být opravdu dobrá. Gumový kartáč, který se oddělí co nejvíce a nemá přebytek klků, bude úspěšnou akvizicí. Řasenka na řasy ke zvýšení očí musí splňovat vlastnosti řas, protože mohou být tenké a dlouhé, krátké, ale silné a tak dále. Takže, pro dlouhé řasy, které postrádají tloušťku, je lepší zvolit hromadnou řasenku. To obvykle má vzácné štětiny, vyrobený ve formě spirály. S krátkou řasou se nedá bez prodloužení řasenky s řídkými štětinami a tenkým tělem, se kterým je vhodné malovat všechny vlasy. Pokud je řasinka známá svou délkou a tloušťkou, nedoporučuje se přetížení extra vrstvami řasenky, Použití modelu s efektem zkroucení.

Bílá tužka musí být také pečlivě vybrán. Jejich dnešní volba je úžasná. Plastové a dřevěné, měly by těsně přiléhat na vnitřní konturu století. Stylisté se zastaví u dřevěných odrůd, protože se kdykoliv snadno ostří. Lehká struktura, kompozice by měla být poměrně měkká.

Obrys bude vyžadovat černou tužku nebo tekuté oční linky. Oční linky jsou jednoduchý způsob, jak udělat make-up přesnější, ale šipky jsou snazší zastínit tužkou, a proto by měl být některý z nástrojů vybrán podle vlastních dovedností a typu make-upu. Například je nemožné udělat bez měkké černé tužky, aby se v technologii Smokey Ice dělalo smock.

Jak se přihlásit?

Neexistuje žádný univerzální make-up pro malé oči, protože vše závisí na jejich tvaru.

Mohou to být:

 • hluboce vysázené;
 • ve tvaru mandlí;
 • s předsazením století;
 • šikmé;
 • blízko vysázené;
 • široce od sebe

Tisíce osobností mají hluboké oči a dech beroucí pohled. Správný make-up pro hluboké oči vám pomůže snížit oblast obočí a otevřít oči. Pro realizaci našich plánů musíte použít tři odstíny stínů - od tmavých po světlo, stejně jako obrysovou tužku. Světlé stíny jsou aplikovány na celé víčko, tmavší od středu pohybujícího se očního víčka, nejtmavší tón je aplikován na vnější roh horního a dolního víčka. Oči selhávají tak jemně a přirozeně, jak je to jen možné, někteří maskéři doporučují, aby byl tento postup proveden před použitím stínů. Trikolorní make-up pro hluboké oči připomínají ombra techniku, protože každá z barev by měla mít hladký přechod. Pro tento účel udělá speciální kartáček s měkkým podkladem nebo klky.

Mandlové oči mohou být natřeny některou z výše uvedených metod, ale měli byste se vyvarovat očních linek na dolním a horním víčku, které je vizuálně redukuje. Toto pravidlo platí i pro malé kulaté oči. S pomocí očních linií na horním víčku mají vizuálně prodloužený tvar, malování a stínování stínů nebo obrysovou tužku na vnějším rohu horního víčka.

Návod pro oči s visícím víčkem zahrnuje umělé kreslení tmavých stínů záhybů očních víček. Nejtmavší řádek vybraný pro MikeCap tóny aplikované na závěsné víčko ve formě dobře osrstěného oblouku. Tím se dosahuje efektu otevřených očí. Oční linky se v tomto případě aplikují s otevřenýma očima.Vedení oka s blížícím se víčkem je zajímavý proces, který je daleko od klasického schématu. Aplikace se provádí ve dvou krocích od vnějšího k vnitřnímu rohu. Tenký obrys je kreslen s otevřeným okem na úrovni řas. Druhá linie vede podél linie závěsného záhybu. Dále se nakreslí roh spojující dvě čáry. Prostor mezi konturami je natřený a objeví se grafická šipka se světlem, které se rozpíná na vnějším víčku.

Tvář se šikmýma očima má vysoký vnitřní roh. Překračuje vnější úroveň, a proto musí být pečlivě pokryta lehkými perlovými stíny. To otevírá oči vizuálně.

Jak říkají stylisté, make-up, aby se vizuálně zvětšily oči, není obtížné. Nezapomeňte na lehké odstíny a přesné podtržení víček.

Maskérky mají v arzenálu svých tajemství a triků ve snaze o otevřené oči. Velkou pozornost věnují nejen metodě líčení, ale i přípravě na ni.

 • Tak tedyAby se malé oči mohly jevit větší a jejich velikost je blíže ideálnímu, je nutné použít ledové obklady. Kosmetičtí umělci používají chladicí skvrny, nicméně, jak odborníci zajišťují, i kus ledu umístěný v hadr, s pravidelnými postupy, bude oblast kolem očí pružnější a odstranit všechny projevy sáčků pod očima.
 • Druhý tip make-up umělci opět dotkl přípravy na make-up. Odstranění tmavých kruhů pod očima je důležitým krokem k odhalení krásy. A zde odborníci mluví o pravidelnosti. Kosmetika pro oční víčka s efektem zvedání dvakrát denně a korektorem teplého stínu v okamžiku make-upu dokonale „vybělí“ tmavé zóny. Tajemství mistrů je v jednotném a přirozeném tvaru korektoru, který se mísí s lehkým tónovým základem.
 • Jedním hlasem Make-up umělci, natáčky nebo natáčky na řasy známé všem, chválit každého. Úzké oči s rovnými řasami jsou ještě menší, protože vrhají stín na oblast pod očima. Z tohoto důvodu je pro opatrné oči vlasů, které u dívek netrvá déle než minutu, prostě nutné pro kulaté i mandlové a úzké oči.
 • Kromě toho, řez a tvar dokonale koriguje řasenku. Maskérky milují silikonové kartáče, které nejsou schopny vytvářet hrudky ani s vícevrstvým povlakem. Tajemství je však zde jiné: řasy ve vnějším koutku oka se navíc zabarví. To platí zejména pro kulatý tvar, protože v důsledku toho se řez ukáže být blízko tvaru mandlí.
 • S rostoucí Mike Ape oči nedoporučují mistři matných stínů. Faktem je, že neodrážejí světlo, což činí věk více věkovým a uzavřeným. Lesklé nebo lesklé odstíny vypadají v tomto případě mnohem vhodněji.
 • Není obejít pozornost make-up umělců a lehké kontury tužky pro sliznice. Kromě bílého tónu doporučují koupit také béžové a světle růžové odstíny. Budou vypadat přirozeněji i ve vztahu k proteinům daleko od čistého tónu.
 • Říkají a komplexní péči. Obočí pro vizážisty je tak téměř poloviční. Dívky s evropským vzhledem a písčitým obočím v tandemu se světle hnědými vlasy se doporučují aplikovat oční stíny 1-2 tóny tmavší než vlasy. To neovlivní přirozenost mikapupu, ale bude výraznější a výraznější.
 • Maskérky jistýŽe úspěšný make-up pro malé oči mohou být vytvořeny doma. Současně byste měli zásobit mimořádně dobrou kosmetikou. Mascara nemá právo rozpadat a negovat úsilí korektoru, který by měl mít měkkou a jednotnou konzistenci. Stíny s malým rozptylem flitrů by také měly zůstat na požadovaných plochách očních víček i po prodlouženém nošení make-upu a tužka by neměla mít možnost se svinovat a ucpat záhyby.

Když jste se dozvěděli téměř všechna tajemství odborníků v oblasti make-upu, můžete začít vytvářet a vytvářet nový tvar očí, otevřený pro celý svět.Není potřeba efekt loutek velkých kulatých očí, protože trendem posledních několika sezón je přírodní krása, kterou ruské dívky tak proslavily.

Podívejte se na video o tom, jak zvýšit oči make-upem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky