Denní make-up

Denní make-up

Make-up je kouzelná hůlka mnoha žen, které mohou transformovat a diverzifikovat jejich obraz. Make-up se může lišit v závislosti na události, pro kterou to děláte. Rozlišujte mezi denním a večerním make-upem, je to absolutní opak. Denní make-up je přirozený vzhled, liší se tím, že obsahuje většinou klidné tóny. Chcete-li vytvořit vysoce kvalitní přírodní make-up, musíte znát jeho vlastnosti, aplikační techniku ​​a některá tajemství profesionálních vizážistů.

Vlastnosti a výhody

Denní make-up má následující vlastnosti: zdá se, že je velmi jednoduchý a všestranný, ale zároveň takový make-up vypadá velmi krásně. S ním můžete vyjádřit svou náladu, ale nevypadá to vulgárně. Tento make-up vám umožní vždy vypadat perfektně, zejména v náročných dnech. Hlavním pravidlem dnešní make-up je, že by mělo být velmi zajímavé, aby vypadalo jasně, ale zároveň zůstalo relevantní.

Základní make-up se liší v závislosti na tom, jaký typ vzhledu máte. Zároveň je důležité zvolit make-up, který je vhodnější pro vás ve vzhledu, protože denní make-up je nejběžnější forma. Jsou to jeho dívky, které používají k práci, kde tráví spoustu času. Kromě toho by měl být tento make-up vysoce kvalitní a odolný. Nejčastěji během pracovního dne není žádný čas ji opravit. Kosmetika musí vydržet 6 až 8 hodin.

Obzvláště relevantní je princip kvalitního denního make-upu v létě, protože díky vysoké teplotě se kosmetika s nekvalitním složením na obličeji roztaví. Mohou tak zkazit váš vzhled. To je důvod, proč je nezbytné, aby přírodní den make-up získat pouze vysoce kvalitní výrobky, a barvy by měly odpovídat vašemu typu vzhledu.

Pro hnědé oči krásný výhled na denní make-up bude kombinací přírodního béžového tonálního rámce se světle béžovými stíny s světle růžovou nebo mléčnou barvou. Šipka podél linie růstu řas bude zároveň vypadat velmi zajímavě, přičemž by měla být velmi tenká a nevypadala vulgárně. Pro jeho vytvoření je lepší použít hnědé odstíny. Nejlepší ze všeho je, pokud denní make-up nebude představovat přísné linie. Všechny by měly být hladké a přechody - ne příliš nápadné. Proto šipky lépe odstínují.

Pro zelené oči je lepší použít denní make-up s světlejšími odstíny. Doporučuje se zakrýt víčka bílými nebo světle béžovými stíny. V létě můžete použít broskvové odstíny stínů. Je lepší, když jsou stíny ve vnitřním rohu oka světlo a směrem k vnějšímu rohu začnou trochu ztmavnout. Šedé stíny mohou být použity pro to, je také důležité, aby stínu hranic dobře. Nepochybně je nutné použít řasenku pro denní oční make-up (může se prodloužit, zkroutit). Nejlepší je vytvořit řasy v jedné vrstvě tak, aby tolik nepřitahovaly pozornost.

Pro dívky s modrýma očima perfektní světle růžový odstín. Velmi krásně vyjadřují odstín modrých očí. Můžete také použít šedá oční linky a bílé stíny, zatímco kontura musí být také stínovaná. Pro šedo-modré oči vhodnější šedé-bílé stíny, které by měly také hladce do sebe. Oči mohou být kresleny elegantními šipkami - černou tužkou.Mohou přinést nejen horní, ale i dolní víčko. Bude velmi zajímavé vypadat tenké a ostré krátké linie.

Pokud chcete udělat denní make-up, je důležité znát technologii jeho provádění, protože je velmi odlišný od večerního typu make-upu. Máte-li brýle, můžete vyzvednout make-up pro jejich rámy. Šipky vytvořené ve stejné barvě jako okraj vypadají velmi zajímavě, ale toto pravidlo funguje pouze pro tupé tóny. Jedná se o velmi elegantní a zajímavé řešení pro kancelářskou práci.

Typy denního make-upu

Každodenní make-up se může lišit v závislosti na ročním období. Letní make-up se obvykle provádí v teplejších odstínech, přičemž se často používá dostatečně odolná kosmetika. Mnoho žen se sluní v létě, takže se jejich kůže stává tmavší. Z tohoto důvodu se snaží nepoužívat studený typ tohoto make-upu.

Následující odstíny jsou nejvhodnější pro letní make-up: béžové, broskvové, světle hnědé, mléčné, světle olivové, lehké korály a další teplé barvy.

Pro módní zimní make-up používají ženy chladnější tóny. Dávají přednost malování rtů v růžových odstínech a také studené broskve. Oči ženy malovaly odstíny modré, modré, růžové, fialové, bílé, šedé a některých tmavých odstínů. Make-up umělců se doporučuje používat pastelové barvy pro denní make-up. Letní make-up je jemný a lehký make-up, lze jej použít pro fotografické focení. K tomu můžete zvolit různé možnosti.

Je také nutné zvážit typ vzhledu. Pro blondýnky je velmi lehký make-up dokonalý. Nejlepší je dát přednost lehkým tónovým základům. Kosmetičky nedoporučují modrooký blondýny používat světlé stíny, protože tato kombinace může vypadat velmi podivně.

Odborníci doporučují nahradit stíny šedými nebo světle hnědými očními tužkami, s nimiž můžete kreslit elegantní šipku a stínovat ji. Pokud se vám líbí stíny, pak můžete použít všechny přírodní odstíny nude barev rozsahu.

Použijte řasenku. Je velmi dobré, pokud není černouhelná, ale lehčí - například šedá nebo hnědá. Pokud jde o barvu rtů, jemně broskvové, béžové a béžově růžové odstíny jsou ideální pro blondýnky. Doporučuje se používat matnou rtěnku. Světelný lesk je také přijatelný. Maskérky doporučují používat hnědé oči s jinými kombinacemi. To může být světle hnědé a narůžovělé odstíny stínů, teplé bledě korálové odstíny rtěnky nebo lesku.

Brunetka den make-up by měl mít také funkce. Klasický přírodní make-up by měl učinit vzhled něžnějším a ženským. Ženy s tmavými vlasy a tmavou pletí se doporučuje používat korektor, který je vhodnější pro pleť, což je lepší překrýt volným práškem na vrcholu lehčí základny. Pro brunetky, švestky a světle fialové oční stíny bude vynikající volbou pro oční make-up. Takový světlý make-up může vypadat velmi jemně, to je skvělá slavnostní volba.

Pro majitele velkých očí je lepší použít tmavší, ale přirozené odstíny. Brown-eyed brunetky jsou lepší přednost zlaté, růžové a mléčné odstíny stínů. Většina majitelů zelených očí půjde namodralé, béžové a olivové odstíny stínů. Pokud jste krása s neobvyklou kombinací modrých očí a tmavých vlasů, pak jste perfektní hnědé a šedé stíny. Tento druh denního make-upu můžete diverzifikovat s broskvovými odstíny. Pokud jde o make-up rtů, brunetky jsou vhodnější pro korálové a růžové tóny. Konstantní favoritem všech brunetek je béžová matná rtěnka. S jeho pomocí můžete udělat velmi krásný denní make-up.Lícní kosti mohou být pokryty broskví nebo světle růžovou červenatou.

Samostatným typem make-upu je avantgarda. To je velmi extravagantní a originální make-up vzhled, který vám umožní vyniknout. Typicky, tento make-up je večer a noc, ale může být použit pro dovolenou nebo setkání ve dne. K tomu, aby vyhovoval jeho den možnost. Nejdůležitější pravidla avantgardního make-upu - asymetrie, dlouhé a neobvyklé linie, přítomnost dekorativních vzorů i abstraktní vzory. Pro tento make-up se navíc obvykle používají kovové barvy a kamínky.

Chcete-li vytvořit avantgardní make-up žádné třpytky je perfektní. Tento typ denní make-up je přirozenější než večerní make-up. Jeho základem jsou velké šipky na očích. Zároveň jsou zpravidla kresleny pastelkami. Pro oční make-up v avantgardním stylu vyberte světlé stíny s třpytkami.

Velmi často jsou kamínky rozloženy podél linie řas. Zpravidla barvy řas barvy více jasně, protože to obvykle používají černé, modré nebo fialové odstíny. Rty make-up umělců také zdůraznit, takže avantgardní make-up. Nejčastěji se pro tento účel používají šťavnaté odstíny a zajímavý lesk na rty, které je činí objemnějšími. Takový make-up je příležitostí ukázat svou představivost a vyjádřit individualitu. Je ideální pro ženy, které milují experimenty.

Jak si vybrat kosmetiku?

Pro denní make-up můžete snadno vyzvednout kosmetiku. Pokud nechcete neustále opravovat přírodní make-up, měli byste vědět, jaké typy make-upů IPB jsou k dispozici. Jedná se o permanentní make-up, který se vyznačuje zvýšenou stabilitou. To může být trvalé make-up obočí, oči nebo rty. S ním můžete zapomenout na rtěnku, tužku na obočí a oči. To vám umožní barvit kůži se speciálními pigmenty na dlouhou dobu, zatímco výsledek může být zachován po dobu delší než jeden rok. V některých případech více než dva roky.

Tetování je barvení kůže, zatímco může vypadat velmi přirozeně. Pokud jde o obočí, v tomto případě jsou všechny vlasy kresleny. Nemohou s nimi být ani zmateni. Oční tetování může vytvořit efekt svěžích řas. S takovým přirozeným make-upem jsou všechny mezery mezi chlupy na očních víčkách taženy malými tahy - to je to, jak se přidává tloušťka řas. S pomocí tetování, můžete čerpat šipky na dlouhou dobu. Pokud chcete udělat permanentní make-up na rty, pak je tetování velmi dobré rozhodnutí, protože rty se stávají sytějšími. V tomto případě můžete použít přírodní béžové, růžové a korálové odstíny. Takže můžete výrazně změnit tvar rtů, vizuálně je zvětšit.

Pokud nechcete dělat takový permanentní make-up z nějakého důvodu, pak můžete použít běžnou kosmetiku. S ohledem na přirozený make-up rtů, je nejlepší zvolit ne příliš světlé rtěnky, ale to nemusí být nutně velmi velmi lehké. Je důležité používat ne příliš nasycené odstíny, všechny by měly být ztlumeny. Perfektní pro tento přírodní tón rtěnky. Je lepší, když jsou matné. Světlý lesk na rty lze také použít k vytvoření denního make-upu - je důležité, aby barvy nebyly příliš jasné.

Můžete také použít vložku na rty, se kterou je snadné vytvořit krásný obrys. Je důležité, aby se jeho barva shodovala s odstínem rtěnky, jinak bude líčení rtů vypadat vulgárně.

Pokud si nepřejete zvýraznit rty, můžete je zakrýt průsvitným leskem, který je učiní vizuálně baculatějším, ale je lepší zaměřit se na oči.

Pokud jde o kosmetiku pro oči, v tomto případě, musíte se pokusit vyzvednout světlý odstín. Lepší, když se vzdáte očních víček. Pokud jsou vaše oblíbené mezi všechny kosmetiky, zkuste, aby linky hladké a stínu je. Šipky by měly být krátké.Je lepší, když je používáte odděleně, ne v kombinaci se stíny. Jejich okraj by neměl být příliš zakřivený a ne příliš dlouhý.

Je důležité vzít v úvahu určité pravidlo: pokud se zaměřujete na rty, v žádném případě nezdůrazňujte jasné oči, jinak se váš denní make-up může jednoduše proměnit ve večer. Pokud zakryjete rty velmi lehkým tónem, můžete upřednostnit zajímavější odstíny stínů. Je lepší použít monochromatické stíny, ale několik podobných tónů stejné barevné škály, které by se měly plynule proměnit. Pokud jde o řasy, měly by být vytvořeny tak, aby vypadaly výrazněji, ale během dne nepoužívejte barevné řasenky, protože se jedná o večerní verzi. Je lepší dát přednost hnědým tónům jatečně upraveného těla, protože takový make-up bude vypadat přirozeněji.

Denní make-up má také určité funkce. Snažte se použít tonální rámec s lehkou texturou, neměl by být hustý a měl tmavý odstín. Kromě toho by se pleť neměla lišit od barvy krku a dekoltu. Nevytvářejte efekt masky. Je lepší používat přírodní teplé odstíny, které nejlépe vyhovují vaší pleti.

Snažte se použít lehké BB a CC krémy, protože nemají příliš hustou strukturu, mají hydratační účinek. Neupchávají póry a jemně se rozprostírají po obličeji. Při výběru červenat se snaží dát přednost světlým odstínům. Perfektní volba by byla červenat koule, protože leží velmi lehká vrstva. Aplikujte je speciálním štětcem.

Jak správně aplikovat?

Denní make-up je poměrně jednoduché dělat doma. Existuje mnoho nápadů, je snadné je převést do reality, ale je důležité vědět, co je součástí tohoto make-upu. Je nutné provádět všechny ranní procedury, všechny tyto make-up, zpravidla se používá v dopoledních hodinách. Nejprve byste měli očistit pokožku speciálním mlékem nebo tonikem. Pro dívky s mastnou pletí je lepší dát přednost gelu pro praní. Poté je nutné aplikovat lehký zvlhčovač a nechat jej 10 minut zcela absorbovat. Na kvalitní krém kosmetika klesne mnohem lépe. Pak je třeba aplikovat kosmetiku krok za krokem.

Nejdříve musíte udělat dobrý a vyrovnaný tón obličeje. Nejlepší je začít používat základ v jasném denním světle. Takže si můžete všimnout všech nedostatků tváře a okamžitě je odstranit. Pokud si všimnete jakýchkoli nedostatků, můžete je skrýt korektorem a pak je zakrýt základem. Zkuste si vybrat ten nejpřirozenější odstín, který nejlépe vyhovuje vašemu odstínu pleti.

Pokud máte tmavé kruhy pod očima ráno, je nutné použít korektor růžového odstínu. Všechny tyto nástroje pro obličej by měly být použity ve fázích: první, korektor, který může skrýt pupínky a zčervenání, pak korektor skrýt kruhy pod očima, a na konci - tonální základ. Make-up krém by měl být aplikován s měkkými masážními pohyby. Je rozložena po obličeji od středu ke straně. V žádném případě se nelze vrátit zpět, jinak se krém hromadí v záhybech kolem nosu a rtů.

Nejlepší je použít houbu pro denní make-up, protože to pomůže odstranit přebytečnou kosmetiku tím, že tvoří více přirozené.

Pak budete muset tvarovat obočí, protože mohou vypadat výrazněji a rysy obličeje - jemnější. Pokud máte velké rysy obličeje, zkuste rozšířit obočí. Tvar lze upravit pomocí speciálního gelu na obočí na bázi vosku. Pokud máte na obočí bledé chlupy, můžete je jemně odstínit speciálním nástrojem, ale pokuste se přidat pár tónů k přirozené barvě vlasů, nic víc, aby takové obočí vypadalo přirozeně. Dalším krokem je aplikovat oční stíny nebo oční linky. Při výběru stínů použijte pravidla pro kombinování barev s typem vzhledu. Nejlepší je zvolit tón jedné barevné škály.

Chcete-li vytvořit jasnější přírodní make-up, musíte použít jemné mléčné nebo krémové odstíny. Další etapa - použití červenat. Mohou být také aplikovány na oči, aby zajímavě umístily akcenty. Pak musí být rozloženy na lícní kosti s úhlednou šikmou linií, která vede od uší k rtům. Neměla by však dosáhnout těchto dvou extrémních bodů. Pak můžete jít na použití řasenky. Nejlépe je aplikovat v jedné vrstvě. Tato pravidla musí být přísně dodržována, jediný způsob, jak získat přirozený denní make-up.

Po všech těchto postupech můžete obličej zakrýt světlým práškem, lepší pro přírodní make-up použít drobivé prostředky s jednoduchou texturou. Konečným bodem bude barvení rtů. K tomu je lepší použít rtěnku, a to musí být použita po oční linky, pokud se rozhodnete použít. Je také lepší aplikovat v jedné vrstvě tak, aby barva nebyla příliš nasycená.

Doporučuje se odstranit přebytečnou rtěnku ubrouskem, aby se mírně utlumil stín - zejména s ohledem na více šťavnatých tónů.

Pokud máte suché rty, můžete použít lehký balzám na rty jemného odstínu nebo hydratačního lesku. Po tomto, váš denní make-up je u konce, můžete bezpečně jít do práce nebo na obchodní jednání. V tomto případě budete vypadat ohromující, ale velmi zdrženlivý a vůbec ne vulgární.

Maskovací umělci tajemství

Chcete-li profesionální den make-up, musíte znát techniku ​​použití kosmetiky. Jakýkoli odborník může ukázat mistrovskou třídu v make-upu a přitom rychle, ale krásně doplnit. Všichni kosmetologové doporučují používat jistá tajemství přirozeného make-upu. Musí být velmi opatrný. Všechny tahy by měly být kresleny, ale zároveň hladké.

Oni také poukazují na to, že tajemství dokonalé přírodní make-up je, že když je vytvořen, světlo by mělo být rozptýleno rovnoměrně po celém obličeji. Neměla by se týkat pouze jedné části.

Stylisté a vizážisté doporučují používat barvy, které nejlépe odpovídají vašemu odstínu pleti, barvě očí a rtů. Snažte se sladit barvy kosmetiky, které jsou o několik tónů tmavší, ale nic víc. Toto pravidlo neplatí pro nadaci, musí přesně odpovídat vašemu odstínu pleti.

Všichni umělci make-upu věří, že se musíte zaměřit pouze na jednu část obličeje: buď zvýrazníte rty, nebo se zaměříte na oči. Ale zároveň se musíte pokusit aplikovat kosmetiku tak, aby se z dálky zdálo, že to vůbec není. Ale u všech jemných a úhledných čar by mělo být patrné.

Pro denní make-up, make-up umělci doporučují používat pouze přírodní, ne velmi bohaté odstíny. Můžete udělat velmi zajímavý kouřový oční make-up, šikovně stínování stínů. Lze jej vytvořit kombinací šedých a bílých odstínů. Pomůže zaměřit se na oči a zdůraznit je. Maskérky vám doporučují použít matný tón, aby se vaše rty. Podle nich je v posledních letech velmi relevantní. Matná rtěnka je lepší koupit v nahých tónech.

Všichni umělci make-upu doporučují použití speciálních štětců pro nanášení denního make-upu: ploché kartáče na základ, široké kartáče na prášek, stejně jako aplikátor na oční stíny a tenký štětec na rty. S pomocí těchto nástrojů můžete udělat profesionální make-up: umožňují vám peří čáry a učinit je velmi hladké a krásné. Kosmetičtí umělci doporučují používat pouze přijatelné pro denní tón výstup - nejlépe ne velmi světlé. Zvláštní pozornost by měla být věnována rouge: musí být přítomna v denním make-upu a vytvořit efekt lehkého přirozeného červenání. Podle těchto tipů, budete vypadat velmi krásná, a váš make-up bude přitahovat mnoho nadšených vzhledů.

Recenze

Téměř všechny dívky dělají denní make-up, zatímco po doporučení make-up umělců. Krásky se dokonce podařilo udělat slavnostní make-up, který zároveň vypadá velmi přirozeně. Je ideální pro oslavy a důležitá setkání. Dívky píší recenzi klasických denních make-up recenzí: to by nemělo být velmi chytlavé, ale účinné.

Dívky také psát, že ve dne se snaží zapomenout na šipky a kontury pro oči a rty. Obvykle dělají pouze hladké linie a přechody s použitím výhradně pastelových barev. Dívky píší, že pomocí denního make-upu můžete také změnit tvar obličeje. Majitelům žen s kulatým obličejem se doporučuje, aby si natírali lícní kosti pomocí přírodního korekčního odstínu a broskvového červenavého obličeje, aby si vizuálně zúžili obličej.

Ženy ukazují, že tón denního make-upu musí být zvolen v závislosti na barvě očí a vlasů. Oni také argumentují, že je velmi obtížné najít tipy, jak aplikovat make-up a make-up typy pro hnědé vlasy-ženy. To je důvod, proč krásky radit (na základě jejich životní zkušenosti) pro tento typ dívek dělat make-up v hnědých tónech. Stíny by měly být kávy a mléčných odstínů, s přidáním béžové. Takový oční make-up lze provádět pomocí jemných olivových tónů.

Dívky ukazují, že matná béžová rtěnka vypadá velmi výhodně. Všichni říkají, že denní make-up je nejdůležitějším druhem make-upu, protože ho vidí všichni lidé. Je to nejdéle trvající, a proto by měl být takový make-up velmi kvalitní a odolný. Všechny ženy věnují velké množství času a úsilí k vytvoření přirozeného denního make-upu, který je neodolatelný po celý den.

V tomto videu najdete průvodce krok za krokem k vytvoření lehkého denního make-upu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky