Zelené oční make-up

Zelené oční make-up

Na Zemi je jen velmi málo lidí se zelenýma očima - pouze asi 2% světové populace. To je věřil, že toto je kvůli inkvizici. Zelené oči mají totiž zvláštní přitažlivou sílu: dokonce i skládané verše a písně, byly zmíněny v legendách a pohádkách.

Čas prázdných pověr se ponořil do zapomnění, ale magnetismus zůstává. A teď roztomilý majitelé smaragdově zbarvené oči hledají způsoby, jak zdůraznit přírodní krásy s make-upem.

Vlastnosti

Maskérky rozlišují bohatou škálu odstínů zelených očí. Každý se vyznačuje individuálním výběrem barev pomocí stínů. Je založen na zdůraznění přirozené krásy a hloubky očí, což jim dodává lesk a výraznost. Prvním krokem v úspěšném make-upu dívek se zelenýma očima bude tedy stanovení odstínu duhovky.

Existují pouze čtyři hlavní úrovně:

 1. Světle zelená se zlatými pruhy. Jsou poněkud připomínající paprsky slunce. To je nejběžnější odstín. Tam je trochu tajemství při výběru palety pro takový gradient: barva kosmetiky nemůže být silně pigmentované, nepoužívají bohatší barvy než iris. Je důležité zůstat výjimečně lehkými možnostmi;
 2. Nasycená zelená. Je to nejtmavší ze všech odstínů smaragdových očí. Ideální volbou by byly teplé hnědé barvy. Studené je lepší se vyhnout - dávají vzhled průhlednosti;
 3. Zelená se šedavým leskem. To je velmi měkká, atraktivní gradace. Jeho majitelé si musí vybrat nejjemnější paletu stínů. V některých případech můžete použít světle zelenou. Ale musíte být velmi opatrní, abyste nepřerušili přirozenou barvu očí;
 4. Azurově zelená s tyrkysovým subtónem. Lidé je někdy nazývají modrozelenou. Ale to není úplně pravda. Nejpozoruhodnější věc pro jejich majitele je, že perfektní oční linky a odstíny modré bude vyhovovat jim.

Neméně důležité je zařazení podle typu barvy. Ale v žádném případě se neliší, spíše je možné vyvodit paralelu. Všechny čtyři body odpovídají „ročním obdobím“, od jara do zimy.

 1. Dívky v jarním stylu se vyznačují světlou pletí, vlasy, očima. Možná přítomnost pih. Jedná se o teplý typ barvy, takže při volbě barevného rozsahu se musíte zaměřit na teplé odstíny. To se týká nejen make-upu, ale i oblečení a stylu obecně;
 2. Léto Dívky studené barvy typu. Kromě toho je to typ kontrastů - je charakterizován lehkou kůží a tmavými vlasy, nebo lehkou kůží a světlými vlasy. “Léto” je většina populace žen v Rusku;
 3. Podzim je teplý. Kůže je poněkud lehká, bledá, silně opalující. Vlasy - se zlatým leskem. Mezi majiteli zelených očí převažují tyto barvy. Modrooké dívky jsou však automaticky vyloučeny;
 4. Zima Studený typ Bohaté tmavé vlasy, lehká kůže, lehké opálení - klasický příklad dívky, "Zima". V tomto barevném typu nejsou žádné ženy s červenými vlasy.

Další důležitou vlastností - vyzvednout make-up, vhodné pro věk. Koneckonců, hlavní funkcí kosmetiky - skrýt nedostatky a zdůraznit výhody.

Věkový make-up - to není urážlivá fráze pro ženu. Mnozí ji začnou aplikovat po 30 letech, jakmile se objeví první jasně viditelné vrásky.Zde můžete a dokonce potřebujete používat kosmetiku s liftingovým efektem, nezapomeňte na řádnou péči a důkladnou přípravu obličeje.

Při aplikaci kosmetických výrobků se kromě očí věnuje velmi aktivní pozornost tónovacím prostředkům. Často, dívky přeskočit radu o základně, ale to je také docela důležité pro produkt kůže - včasná ochrana zabraňuje mnoha kožních problémů v budoucnu.

A samozřejmě nezapomeňte na oblečení. Pokud jsou oděvy ležérní, oči by neměly vystupovat jasně a měly by být nevhodným jasným místem. Celý obraz jako celek musí být proveden diskrétně a technicky. Výběr možnosti důrazu na oči pro večerní šaty, jsou již řízeny jinými pravidly: kombinace barevných schémat, rozhodnutí zaměřit se na kakah nebo držet se klasiků.

Hlavní věc, nezapomeňte, že mezi vulgarity a chic je velmi tenká linie.

Rozsah barev

A nyní budeme hlouběji rozumět otázkám výběru květin.

Takový životní hack je přijatelný - spektrální kruh. V ní jsou všechny barvy číslovány, sousední gradace jsou umístěny v sousedství a naproti sobě jsou úspěšně harmonizovány. Měli byste zvolit tón oka a zjistit, co je paleta barev před ním. Zpravidla se jedná o kontrastní, ale harmonické tóny.

Při výběru palety je nejdůležitější mít na paměti, že nemůžete míchat teplé a světlé barvy.

Tříbarevné palety jsou ideální pro denní make-up. Pro večer, můžete použít více nebo udělat klasický kouř-oči opeření.

 • Pro duhovku lze kombinovat dvě odlesky a odstín jako zeleno-zelenou, všechny gradace fialové, zelené, blíže khaki, bažinově zelené, bledě fialové stíny budou dokonale vyhovovat;
 • S převládající smaragdovou barvou jsou oči již považovány za zelenohnědé. V tomto případě byste měli vybrat broskev, měď, zlaté odstíny;
 • Docela obyčejný typ šedozeleného odlesku v očích. Hlavním pravidlem pro jejich majitele není používat modré stíny. Nejen namodralé, ale také všechny tóny a polotóny v seznamu: modrá, azurová, tyrkysová, aqua. Měly by být vybrány barvy šedé, černé, zelené, broskvové, švestkové, studené růžové odstíny. Hlavní pravidlo je, že modrá nesedí šedě, vyhýbejte se jí na víčkách;
 • Jsou tam zelené a modré oči. Oni jsou často odkazoval se na jak chameleons. Všechno je zde jednoduché: všechny světlé odstíny budou dělat;
 • Také našel další typ - oči, které se nazývají kočka. Taková je zlatozelená hra v duhovce. Tam je docela nemnoho intersperses různých odstínů žluté. Maskérky doporučují používat odstín o něco lehčí než odstín duhovky. A pokud má dívka červené vlasy, jsou zlaté odstíny dokonalé;
 • Pokud jde o monofonní smaragdové oči, s impregnacemi nebo bez impregnace, platí následující pravidlo - použijte barvy, které jsou přítomny v duhovce. Ať už se jedná o odstíny zelené nebo žluté, zlaté, hnědé rozptýlené vměstky.

Jak si vybrat kosmetiku?

Chcete-li použít bezchybně zelenooké dívky, budete potřebovat základní sadu kosmetiky - tonální nástroje, stíny, oční linky (pokud chcete udělat orientální make-up nebo jednoduše zdůraznit objem vašich řas se šipkami), řasenku, produkt na obočí, rtěnku nebo třpyt vhodného stylu.

Tam jsou barvy, které se nevejdou zelenooké dívky. A tito nepřátelé potřebují vědět osobně:

 • Modrá a všechny její odstíny. Pro šedozelené oči není vhodné kategoricky, ale pro odstín aqua lze použít. Zbývající odstíny očí se dobře neshodují s modrými stíny;
 • Černá Šipky, oční linky této barvy mohou výrazně vážit vzhled. Proto je lepší použít tmavě hnědé barvy tužek, očních tužek a stínů. Toto pravidlo se vztahuje na denní možnosti, při vytváření světlé slavnostní make-up černé oční linky by bylo docela vhodné. Zvláště pro velké oči.Dlouhé šipky budou vypadat velmi působivě;
 • Růžová Nejedná se o kategoricky nevhodnou barvu - pro některé majitele zelených očí je to stále vhodné. Ale je lepší použít studené, světlé odstíny růžové. A zapomeňte na něj, pokud máte tmavou pleť;
 • Stříbro. Nechme to s majiteli šedých očí a zelené oči mají zlaté a smaragdové odstíny. Existuje spousta skvělých nápadů s třpytivými stíny jako vrchol v make-upu;
 • Nejlépe se vyhnete studeným bronzovým odstínům - dodají gravitaci. A hluboké oči nerozeznají, ale naopak, budou vypadat vyčerpaně.

Pokud jde o lesk a matné stíny, můžete použít obojí. Make-up nemohou zkazit. Vše záleží na typu události, pro kterou je určena. Pro večer jsou nejlepší obleky a pro každodenní nošení.

Oční linky Zelenooké dívky se nedoporučují používat černé oční linky. Je lepší ji nahradit tmavě hnědou nebo černoušedou. Ale cokoliv se dá říci, černá je nejlepší pro večerní líčení, takže by to mělo být v arzenálu.

Lze také vybrat palety se zaměřením na barvu vlasů. Hnědé a rudovlasé dívky se hodí do hnědých odstínů, brunetek - odstínů šeříku, broskve a fialové. Blondýnky - olivové tóny se zlatým leskem.

Druhy

Hlavním pravidlem vytvoření bezchybného make-upu je, že musí být přizpůsobeno události nebo místu, pro které je prováděno. V práci, pro každý den, setkání s přáteli a večírky, bude make-up styly zcela odlišné. Hlavní věc je přísně dodržovat linii mezi nimi.

Den

Je vhodný pro každodenní použití - pro práci, obchodní jednání, pro "nečekané" setkání se starými známými. Zvláštnost tohoto make-upu - je téměř nepostřehnutelná, velmi lehká. Omezení, skromnost, přirozenost - tři velryby. Nepoužívejte k opravě bronzeru, třpytu stíny, světlé barvy z palety. Stejná technika se používá pro jeho provedení pro kulatý obličej, pro ovál a pro jiné typy.

Večer (slavnostní)

Mistr vidění se při jeho provádění nebojí aplikovat nejkrásnější a nejsvětlejší přechody stínů a vložek. Takový make-up se provádí na párty, narozeniny, datum.

Když ho vytvoříte, neměli byste se bát experimentovat - často čím více odstínů, tím lépe. Hlavním pravidlem je, že vše je prováděno opatrně a nejsou tam žádné skvrny. Primární barvy pro použití jsou harmonické a odrážejí barvy duhovky. Věrný asistent bude sloužit jako spektrální kruh.

V tomto typu make-upu se používají expresivní šipky, které děvčatům dávají orientální krásu. Arabský make-up můžete vytvořit jasným zvýrazněním očí a obočí. Celý obrys oka je nakreslen v kruhu a shora je nakreslena tlustá černá šipka. Obraz je doplněn zlatými třpytivými stíny.

Pokud víte, že událost bude bledé osvětlení, musíte udělat diskrétní make-up, který bude stále dávat určitý důraz na obličej. Toho je dosaženo použitím přechodových barev stínů. Třpyt se hodí, černé šipky jsou také vhodné.

Pokud máte bělené vlasy, bude vypadat dobře na rtech.

Nude

Tento typ make-upu získává stále větší popularitu. Jedná se o jemný přírodní make-up, který může být jak každodenní, tak večerní. Tato možnost je ideální léto - není třeba aplikovat spoustu kosmetiky, upravíte množství tonálních zdrojů sami. Jejich hlavním úkolem je vytvořit hladký tón obličeje, nikoli voskovou masku.

Jak se přihlásit?

Základní technikou aplikace dekorační kosmetiky pro oční víčka je jedna, a to je poměrně jednoduché - jsou vybrány tři přechody harmonického tónu - tmavý odstín, lehce světlejší a průhlednější.Přes všechny pohyblivé oční víčka, mírně přesahující vnější okraj oka - aby byl prodloužen, je nejtmavší tón zastíněn. Pod obočím až k mobilnímu víčku dali střední tón a opatrně ho zastínili. A nejtěžší fáze je doplněna předem určeným průhledným odstínem podél vnějšího okraje pod okem (dolní víčko). Kompletní celé make-up oční linky a řasenky. To je celý popis krásného make-upu ve fázích. Budeme analyzovat krok za krokem každý druh.

Chcete-li provést denní make-up, budou provedeny následující operace:

 • Maskování nepravidelností kůže. Používá se hlavní základna, používá se hustý korektor a základový opalovací krém;
 • Používejte základnu pod stíny. Do konce pracovního dne nepotřebujeme veškeré úsilí, abychom se dostali do nepříjemných hrudek a hromadili se v rozích očí;
 • Na horním pohyblivém očním víčku je pečlivě zastíněno světlo, někdy bílé stíny z palety. Je zlatá, béžová, světle růžová;
 • Pro zdůraznění jasné linie oka je od středu oka k vnějšímu rohu nakreslena tenká čára. Někdy je vhodnější to udělat v opačném směru. Nástroje - tužka nebo tenký štětec. Nedoporučuje se, aby linka byla tmavá, v klasické doporučené verzi je zelená;
 • Symetricky se provádí stejná operace na spodním okraji oka. Správné převzetí gradientu je o něco lehčí než ten, který byl použit dříve - taková manipulace způsobí, že oči budou širší;
 • Použít druhou vrstvu stínů. V doporučeném příkladu je zelená. Při volbě odstínů se nedoporučuje používat kontrastní barvy;
 • Vše je pečlivě zastíněno, řasy jsou pokryty řasenkou.

Nude makeup se provádí takto:

 • Používá se základní nátěr, základ pro make-up. Ačkoli je to nejpřirozenější ze všech možností, musí být tón pleti zarovnán. Proto nezapomeňte na základ a prášek;
 • Pro nahý make-up použijte jemný pastelový ruměnec. Aplikují se jemně načechraným kartáčem na jablka tváří;
 • Pokud jde o oči, zdůrazňují tmavě hnědou linii při růstu řas. Nejlepší je použít tužku spíše než stín nebo oční linky;
 • Maska se aplikuje pouze jednou vrstvou. Často používají i černou, ale hnědou řasenku;
 • Pokud je to žádoucí, můžete zkroucení řas pinzety, ale to není nutné;
 • Pokud chcete použít stíny, pak byste měli zvolit pastelově světlé odstíny nebo dokonce bílé;
 • Upravte obočí. Ale to se děje se stíny, ne se speciální voskovou tužkou - všechno by mělo být přirozené;
 • Na rty nepoužívejte lesk. Použijte matnou rtěnku v jemných barvách a odstínte ji prsty.

Jak udělat večerní make-up:

 • Vyrovnání tónu obličeje. Odolné tonální pomůcky se používají z praktických důvodů - můžete se potit a nekvalitní kosmetika se sbírá do hrudek;
 • Kreslení a lemování obočí obvyklým způsobem;
 • Pod vnějším hrotem obočí je aplikován třpyt nebo světelné stíny;
 • V paletě vhodné pro přirozený tón duhovky je vybrán teplý a bohatý stín stínů, který odpovídá milníku dosahujícímu obočí.
 • Tmavší tón je aplikován na pohybující se část století s druhou vrstvou, možná zlatý nebo lesklý gradient od palety;
 • Také se zlatými třpytky stíny mohou zvýraznit koutek oka u nosu a dolů. Ujistěte se, že je vše ve stínu;
 • Spodní víčko pod řasami se vyznačuje hnědými odstíny. Stínované;
 • Černou šípkou je nakreslena tekutá oční linka. Jeho špička je odstraněna pohyblivým víčkem o 0,5-1 cm a zvednuta nahoru;
 • Naneste řasenku do 3 vrstev;
 • Rty by měly být zvýrazněny jasnou rtěnkou pouze tehdy, pokud jsou na očích neutrální stíny a nejsou jasným akcentem obrazu. Pak tento důraz může být rty. Ve všech ostatních případech použijte matnou rtěnku nebo bezbarvý lesk.

Maskovací umělci tajemství

Odborníci mají své vlastní tajné manévry, aby co nejlépe využili dekorativní kosmetiky. Mnoho takových triků je udržováno v nejpřísnější důvěře, ale některé jsou stále k dispozici.

Pro úspěšné zvýraznění malých očí je hlavním úkolem otevřít oči široce. Nemůžete dělat kouřový make-up, "kočičí oko", shrnuto a na spodní sliznici oka. Takové manipulace pouze zužují a zmenšují oči. K jejich zdůraznění potřebujete:

 1. Použijte světlé odstíny stínů. V našem případě je to také teplý tón. S lehkou kůží jsou povoleny růžové přechody;
 2. Pečlivě sledujte kůži kolem očí. - mimické vrásky, otok, modrá pod očima pouze vizuálně sníží jejich velikost. A kromě toho to vypadá ošklivě. Proto pečlivě pečujeme o naši pleť, a pokud je obtížné bojovat proti vráskám, lze masky a pleťové vody z edému a modře provádět pravidelně;
 3. Zlomenina obočí. Tato manipulace také otevírá oko. Podzemní prostor se zvyšuje, což by mělo být odlehčeno světlými odstíny;
 4. Řasy mohou být tónovány na horním i dolním víčku. Pouze pokud je nahoře aktivně vybíráme, pak je ve spodní části pouze viditelnější. Můžete použít hnědou řasenku.

V roce 2017, aktuální šipky, dlouhé řasy, nahé rtěnky. Klasické kouřové oči, světlé rty, kovové (můžete použít jiskry).

Tipy pro stáří make-up: bez ohledu na to, jak staré jste - 30, 50, nebo více, pokud kůže ztrácí pružnost, pak make-up se používá častěji než když je v dobrém stavu.

Hlavní body:

 • Vyhněte se jasným barvám. Vše záleží na věku a pevnosti. Za 40 let byste neměli namalovat jasně fialové odstíny nebo jasně červenou. Je lepší zvolit matné odstíny těchto barev, pokud vám vyhovují a jsou v souladu s vybraným obrazem;
 • Třpytky na rtech - ne nejlepší nástroj krásy. Ani nechodí na všechny teenagery. Navíc akumulují škodlivé účinky slunečního záření, které má velmi negativní vliv na tak citlivou pokožku;
 • Šipky budou vypadat nevhodně. Velkou alternativou k nim je kresba horní linie řas a mírně zvednutý hrot sestavy;
 • Pro ženy s šedivými vlasy velmi světle modré nebo světle hnědé oční linky;
 • Textura stínů je důležitá. Smetana by neměla být používána - rychle se odvalují a sbíhají v záhybu století.

Jak udělat denní make-up pro zelené oči, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky