Make-up pro vypoulené oči

Make-up pro vypoulené oči

Ženský vzhled by měl být krásný a tajemný, protože přitahuje obdivné pohledy druhých. I když se vám zdá, že vaše oči jsou zdaleka ideální pro vás, můžete vždy opravit své nedostatky a učinit váš vzhled neodolatelným. Stačí se to naučit. V tomto článku se dozvíte, jak můžete udělat make-up pro vypoulené oči tak, že se zdají být blíže klasickému kánonu krásy.

Základní pravidla

Upravte přirozené rysy svého vlastního vzhledu může být velmi jednoduché, pomocí základní sady nástrojů a nástrojů pro make-up. Nejprve musíte milovat svůj vlastní odraz v zrcadle a vidět všechny výhody. Věnujte pozornost tomu, co vaše krásné oči dávají obrazovému umění a zvláštní rafinovanosti. Hlavní věc je správně zdůraznit vlastnosti vašeho vzhledu a klást důraz na vaše oči.

Je velmi důležité, aby všechny přechody byly ve stínu - před velkýma očima budou jasné linie nadbytečné.

Hlavním pravidlem je, že nemusíte jasně kreslit konturu očí. Nepoužívejte tužkové nebo tekuté stíny, abyste načrtli obrys velkých a kulatých očí. Lepší nakreslete čáru lehkými tahy a dobře promíchejte produkt. To bude vypadat hlouběji a obrys očí bude hladký.

Aby vaše oči vypadaly správněji, použijte všechny možné triky, které jim pomohou protáhnout se. Nejdůležitější a nejznámější všem jsou šipky. Je třeba je kreslit úhledně, takže nejsou příliš tenké, ale také nedávají větší tloušťku. Špičky šipek by měly být jemně zastíněny. Aby to bylo jednodušší, použijte měkkou tužku nebo sledujte šipku pomocí stínů a speciálního zkoseného štětce.

Je také důležité správně kombinovat barvy. Pohyblivé oční víčko je obarveno světlejším odstínem a tmavá barva je aplikována na záhyb očního víčka. Aby byly oči méně konvexní, přineste tmavou barvu za okraj pohybujícího se víčka téměř k obočí.

Trik s inkoustem je dívkám znám od šedesátých let. V těchto časech, slavný top modely používaly řasenku, aby se jedno zaměření na oči. Maloval své řasy jen jednou vrstvou, zatímco vlasy ve vnějším rohu byly zbarveny v několika vrstvách, vizuálně vytáhly oči.

Snažte se vyhnout make-upu ve stylu kouře. Nedoporučuje se stínovat tmavé stíny po celém povrchu mobilního očního víčka. Takový dramatický efekt jen kazí všechno.

Dívky s vypoulenýma očima nejdou jako třpytky a "mokré" stíny. I když jsou nyní v trendu, snažte se vyhnout nadměrnému lesku na očních víčkách. To bude jen zničit make-up. Je lepší dát přednost klasickým matným stínům, které přitáhnou méně pozornosti.

Postupné provádění

Je to poměrně jednoduché, aby se make-up na velké oči, hlavní věc je řídit se pokyny bez porušení základních pravidel. Stojí za zvážení, jak provádět krok za krokem dokonalý make-up.

Bude nutné připravit obličej na následné postupy. Pokožka obličeje by měla být hladší, hladší a zářivější zevnitř. Pro dosažení tohoto efektu naneste základní nátěr na pokožku nebo jednoduchý zvlhčovač. Za tímto účelem smíchejte tonální základ s kartáčkem nebo konečky prstů. Když je tón obličeje vyrovnaný a hlavní nevýhody jsou nepostřehnutelné, můžete se zaměřit na oči.

Pro krásné oko je důležité jako dokonalý design. Pokud v 60. letech to nebyla věnována zvláštní pozornost, nyní je důležité, aby obočí trochu viditelnější a zřetelnější.To lze provést pomocí stínu nebo tužky. Pokud jsou obočí přírody téměř dokonalé, stačí vlasy zafixovat průhledným gelem.

Dále jděte na stínované barevné stíny. Základna se provádí ve světlé barvě, další akcenty jsou tmavší.

Poslední etapou je použití řasenky. Natřete kartáč a základnu a rohy očí. Není nutné brát klasickou černou řasenku. Můžete si vybrat hnědý nebo modrý odstín.

Kreativní nápady

Kromě tohoto klasického make-upu, který je vhodný pro každodenní setkání s přáteli nebo na procházku, můžete využít i jiné nápady.

Odvádí pozornost

Pokud nechcete, aby jiní dávali pozor na vaše velké oči, odvrátili pozornost od nich pomocí velkých a krásně navržených obočí. Jedná se o velmi jednoduchý tah, který zároveň funguje vždy win-win. Aby bylo obočí krásnější, musí být mírně zvednuté.

Pokud tomu tak není, pak je možné lehce překonat drobnou chybou pomocí jednoduchého světelného přízvuku pod obočím. Použijte jasný zvýrazňovač nebo jednoduché stíny bez znatelného komínu. Tímto způsobem můžete obočí obarvit a vizuálně zvětšit vzdálenost mezi ním a okem. Obočí budou vypadat jemněji a krásněji.

V tomto případě musí být samozřejmě samotná forma čistá a čistá. Vzdejte se jasného obočí ve prospěch přirozenější krásy. Na obočí používejte stínované stíny nebo měkkou tužku. To určitě potěší každého, kdo vás obklopuje.

Natáhněte oči

Vizuálně vytáhněte oči, jak již bylo zmíněno, nejjednodušší způsob pomocí šipek. Ale stojí za to zvážit, že by neměly být příliš jasné. Grafické tmavé šipky nakreslené s maximální přesností - to není to, co potřebujete. Použijte měkkou tužku, která je velmi snadno odstín. Takový jednoduchý pohyb umožňuje vizuálně rozšířit a mírně otevřít oči. Z tohoto pohledu se zdá hravé a otevřené.

Přidat více barev

Další zajímavou možností make-upu je použití bohatých krásných barev. Nejlepší je omezit ty tóny, které jsou pro vás nejvhodnější. Pokud máte světlý typ barvy, dávejte přednost měkkým a teplým odstínům. V opačném případě zvolte chladnější tón, který bude vypadat příznivě před očima. Samozřejmě nezapomeňte, že světlé a tmavé odstíny by měly být dokonale kombinovány. Toto pravidlo je důležité pro jakýkoliv make-up a zdůraznit také velké a kulaté oči.

7 foto

Objemné a vyboulené oči se mohou stát vaším "čipem". Hlavní je, aby bylo možné správně umístit akcenty. Zdůrazněte své oči odpovídajícími barvami a hladkými čarami a budete vždy vypadat speciálně. Měli byste být schopni vybrat si kosmetiku a použít ji - v tomto případě bude váš obraz dokonalý.

Jak udělat make-up pro vypoulené oči, viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky