Make-up pro šedé oči

Make-up pro šedé oči

Nejčastější v naší době je šedá barva očí. Nemluví však vůbec o otupenosti a nevyslovitelnosti svých vlastníků. Šedooké dívky nemají rád nudu a monotónnost, usilují o rozmanitost a neustálé zlepšování. Také jejich duhovka se může během dne měnit v závislosti na okolnostech. Takové oči mohou mít obrovské množství odstínů, tmavých nebo světlých, zanechávajících v zeleném nebo modrém rozsahu.

Šedé oči dělají jejich majiteli důmyslný, tajemný a něžný. Některé ženy sní o jasné a výrazné zelené nebo modré oči. Ale krása šedého tónu je, že si můžete vyzvednout největší počet možností make-upu, a tím zastínit a poskytnout výjimečný lesk vzhledu.

Podívejme se na to, jaké rysy vizuálu pro takové oči a jak si to vybrat, s ohledem na typ barvy, odstíny vlasů a kůži.

Vlastnosti

Nejběžnější technikou v šedých očích je použití šedých stínů. To je nejvíce vítězný možnost, která vám umožní odhalit všechny krásné rysy dívky. V tomto případě můžete použít libovolné možnosti pro šedou paletu: světlo, stříbro, kov, odstíny asfaltu. Budou relevantní v denním a večerním make-upu. Hlavní věc - najít správné partnery pro tento rozsah.

 • Takové odstíny jako zlatý a písek, barvy čokolády, broskve a dřeva, fialové a modré jsou perfektně vhodné pro šedý odstín duhovky. Barvy drahých kovů: zlato, měď a bronz mohou dobře vytvořit slavnostní obraz, mohou být použity samostatně nebo v barvách skořice, dřeva nebo čokolády.
 • Tmavě hnědé, černé nebo tmavé kovové barvy. vhodné pro použití jako oční linky, perfektně zdůrazňují tvar kukátku, zvýrazňují a činí oči efektnějším.
 • Odstíny vína a fialový gamut změkčují vzhled, činí obraz živějším a hravějším. Světlé barvy těchto spekter jsou vhodné pro denní make-up a varianty lilku a švestky vytvoří bohatý večerní vzhled.

Pro poskytnutí hloubky a výraznosti vizážistům používají specialisté tři barvy, které přecházejí jeden do druhého. Ve vnitřním koutku oka dal nejsvětlejší tón, aby vypadal otevřeněji a čerstvěji. Na straně vnějšího rohu se používá nejtmavší kosmetika, která vytváří objem a tvoří nejatraktivnější tvar oka. V polovině století dal průměrný tón. Jsou pečlivě stínováni, aby neviděli jasné hranice přechodů. Chcete-li vytvořit kompletní obraz kořenů řas, můžete kreslit šipky vína, černé nebo přírodní barvy.

 • Neformální make-up Bude také snazší a atraktivnější, pokud budou šípy také dobře zastíněné. A tak zvýrazní oči, zdůrazní řasy a učiní je delšími a nádhernějšími.
 • Ve večerním snímku bude vhodné hledat make-up ve stylu "kočičích očí" nebo "kouřových očí"

Určete, které stíny jsou vhodnější pro použití dívek s šedýma očima:

 • Pro tmavou pleť Nejlepší je zvolit studené stínové možnosti, takže oči budou zdůrazněny ve srovnání s pokožkou.
 • V případě lehké nebo bledé kůže na aristokratické vlastnosti kůže lze zdůraznit pomocí teplých tónů.
 • Hnědá gama pro tmavé oči pomáhá zdůraznit hloubku očí a kontrast šedé duhovky s tmavou kůží.
 • Modré a modré gama stíny pomůže poskytnout vhodnou subtonovou clonu.
 • Čerstvé zelené a fialové tóny aby byl vzhled živější a výraznější v kombinaci se studenou pokožkou.
 • Kovové barvy lze použít k vytvoření jakéhokoliv typu make-upu.: ocel, zlato, měď, stříbro.
 • Snadný a vzdušný obraz pomůže uspořádat stíny bílé, šedé a černé, vínové, zeleně, čokolády, tóny hnědé gama.
 • Výrazná tvář bronz, měď, cihly a korály, stejně jako broskev a terakota.
 • V dramatickém večeru Obraz může být použit modrý, modrý a fialový gamut, tyrkysový, karamelový, růžový a stříbrný.

Široká škála možností a kombinací vyhovuje šedým očím. Ale ne všechno by mělo být použito.

 • Světlé a tmavé, ale zároveň související odstíny v teplém rozsahu mohou oči oteklé a obličej unavený a nemocný.
 • Dokonalý soulad mezi barvou stínů a duhovkou není vítán tak oči budou ztraceny na jejich pozadí.
 • Plně shrnuto radikálním černým qOči budou vypadat vizuálně menší a užší.
 • Matné stíny nejsou nejlepším řešením pro šedé oči.
 • Příliš jasné barvyzejména v každodenním používání bude obraz směšný a vulgární.

Nejlepší je zvolit make-up šedých očí v závislosti na typu barvy jejich majitele. Obrovská role ve výběru bude hrát vlasy.

 1. Blondýnky aby obraz měkký a expresivní pomůže kosmetice teplý rozsah. Zvláště vhodné pro tento účel jsou čokoládové tóny. Pro vytvoření hloubky můžete použít kombinaci neutrálních béžových tónů s perleťovým efektem, jemnou broskví. Oči si můžete ozdobit a zdůraznit černým nebo tmavě hnědým oční linky nebo tužkou. Konečným nádechem bude použití prodloužení nebo hromadné řasenky klasické černé nebo měkké čokoládové barvy.
 2. Pro blond vlasy v kombinaci se šedou můžete použít téměř celou řadu nástrojů. Hlavní věc je vzít v úvahu jejich význam, správně zvolit kombinaci barev mezi sebou, oblečení a doplňků.
 3. Pro tmavé kaštany vlasy jsou dobrým řešením pro zdůraznění čerstvého odstínu duhovky pomocí vhodných tónů v make-upu. Modré stíny převedou podtón oka do modré a popela je učiní zelenými.
 4. Brunetky s typem studené barvy odstíny fialové budou dělat. Pro zjemnění obrazu můžete využít celou řadu čokolád a dalších teplých možností. Je však lepší zvolit odstín s perlou. Pro každodenní použití není nutné ve stínu používat bohatou kombinaci barev. Chcete-li udělat jednoduchý make-up, stačí přinést oči přírodní hnědou nebo černou tužkou a používat řasenku. V případě hluboce nasazených očí by měla být vnitřní strana dolního víčka natřena bílou tužkou a pro konvexní, naopak, černá.

Druhy

Pokud se naučíte, jak správně používat barvy v make-upu šedých očí, vybírat je pro případ výstupu, oblečení a doplňků, můžete nejen potěšit sebe, ale i všechny kolem sebe.

 • Neformální vzhled. Šedooké dívky v něm mohou používat velké množství odstínů. Každý den byste neměli používat světlé varianty terakoty nebo pomeranče. Budou odvádět pozornost od barvy duhovky, soustředit pozornost po celá staletí, zatímco oni mohou dělat oči vypadají unaveně a bolavě. Jemný obraz pomůže vytvořit přirozenou přirozenou barvu stínů. Univerzální pro šedé oči je šedá paleta, to jsou jak světlé, tak tmavé barvy, popel, asfalt, perleť nebo jiskry. Chcete-li vizuálně učinit iris tmavší, musíte použít světlý make-up ve vizáži. Pravidlo funguje v opačném směru, tmavá kosmetika bude prezentovat iris mnohem lehčí. Vedoucí takové oči lze provádět v různých barvách tužek, stínů nebo očních linek. Odborníci doporučují, aby šipky byly tenké, nepřesahují hranici řas. V opačném případě budou oči už řezat a neuspějí.Pro velké oči, můžete čerpat vnitřní víčko zespodu černou tužkou, a malé bílé oční linky vizuálně rozšířit ty malé.
 • Večerní pohled. Ve dne, dívka s šedou duhovkou nesmí používat stíny vůbec, vytvářet lehký nebo letní make-up s tužkou a řasenkou. Ale slavnostní make-up musí být zvláštní, aby zachytil představivost druhých. Tento vizáž se nejlépe provádí pomocí perleťových odstínů jasných odstínů.
  • Tmavý make-up šedé oči vhodné pro brunetky. Oči budou jasnější a zdůrazní jejich kontrast.

  • Světlý make-up může používat hnědé vlasy, hnědé nebo tmavé vlasy. Lze použít kovové tóny, odstíny drahých kovů, lilku a vína. Tón si můžete zvolit například pod modrým oblečením, zejména proto, že modrá a modrá gamma dá cloně hloubku barvy a odpovídající subtone. Pro červené dívky dokonale vyhovují tónům mědi, zlata nebo bronzu.

 • Čistý vzhled s kombinací jemných tóny broskví a myší vám pomůže vytvořit obchodní image. Pokud přidáte jednoduchou klasickou černou šipku, může to být lehký den nebo dovolená. Tento obraz je vždy čerstvý a relevantní, vhodný jak pro mladé dámy, tak pro ty, kteří překročili hranici 50 let.

Krásný make-up by měl kombinovat odstíny stínů, červenat a rtěnky, být elegantní a vybrán pro nadcházející akci. Šedé oči mohou být zdobeny stíny nebo jejich kombinací se šipkami.

 • Zejména lze identifikovat svatební make-up pro šedé oči. Protože obraz nevěsty obvykle znamená bílé šaty, jemné květiny a nevinný obraz, přirozené odstíny béžové, zlaté a stříbrné stupnice v něm budou vypadat nejlépe. Je lepší zvolit je s ohledem na barvu vlasů a kůže nevěsty. Světlé a neobvyklé barvy na svatební make-up je třeba se vyvarovat, červená nebo fialová bude vypadat zvláštní. Výjimkou jsou tématické svatby nebo použití speciálního sortimentu v designu, dekoraci šatů a kytice. Řasenka a oční linky mohou být klasické černé nebo přírodní hnědé tóny.

Jak si vybrat kosmetiku?

Kosmetika by měla být vybrána v závislosti na typu barvy vzhledu a události, ve které je plánováno použití. Je snadné vytvořit si šedé oči s dobrou kosmetikou. Zvažte některé z možností na trhu. Nejvíce se hodí k typu jarních barev a jsou nejoblíbenější u make-upů a jednoduchých dívek.

 • Paleta šesti odstínů od Guerlena. Tento výrobek obsahuje béžový tón a odstín kosti, což vám umožní vytvořit uvolněný nahý vzhled. Kromě toho má sada černé, šedé saténové, fialové a hnědé odstíny, což vám umožní vytvořit obraz pro každou příležitost.
 • Paleta NYX Bohemian Chic obsahuje poměrně bohatý výběr matných stínů. To může být dokonce s sebou, je vybaven velkým zrcadlem, dvě varianty červenat a 24 variant stínu, včetně béžové, hnědé, šedé, přírodní stupnice. To bude krásný ležérní vzhled.
 • Barva Riche L'Oreal je paleta čtyř odstínů, která se dokonale hodí k duhovce šedo-modrého tónu.. Stíny šeříku a modrých podtónů přispějí k tomu, že šedé oči budou hlubší, sytější a modravější.
 • Značka Urban Decay představuje dvě palety pro vytvoření slavnostního pohledu pro dívky s šedýma očima. Každý z produktů obsahuje dvanáct odstínů s mírným třpytem. Díky bohatému sortimentu neutrálních tónů je vhodný pro vytvoření večerního vzhledu a líčení pro nevěstu.
 • Značka profesionální kosmetiky MAC nabízí vynikající kvalitu svých výrobků, schopných vytvářet jasné a kontrastní snímky. Profesionální nástroje poskytují trvanlivost make-upu, pohodlnou strukturu a hypoalergenní.Kromě toho jsou na webových stránkách společnosti mistrovské kurzy o používání produktů společnosti, které vám pomohou vybrat si prostředky pro požadovaný vzhled.

Odborníci doporučují šedé oči dívkám věnovat pozornost perleťovým a saténovým kosmetickým výrobkům. Pomohou poskytnout otevřený a šumivý vzhled.

Každá šedooká krása v sortimentu kosmetiky by měla mít paletu stříbrných odstínů. To může vyžadovat více než jednu možnost, ale několik. Šedá stupnice je univerzální pro tuto barvu duhovky. Umožňuje každé dámě zdůraznit výhody jejich očí.

 1. Fair dívky Hnědé nahé odstíny jsou také vhodné pro vytvoření neformálního vzhledu.
 2. Popraskané vlasy Je lepší dávat pozor na béžové a zlaté možnosti.
 3. Blondýnky fit pastel gama. Není nutné vybírat světlé chytlavé stíny s velmi lehkými vlasy, díky nimž bude obraz příliš provokativní, zejména ve dne. Majitelům zlatých vlasů mohou být dovoleny světlé barvy fialové nebo vínové, ale měly by být používány velmi šetrně. Blondýnky mohou používat odvážnější tóny s bohatou barvou vlasů as měkkými světlými odstíny je lepší dávat přednost nahému líčení.
 4. Brunetky je třeba vyzvednout prostředky, jak tónovat kůži.
 • Studený porcelán kůže bude dobře s teplými odstíny stínů. To pomůže zvýraznit barvu duhovky. A stíny a řasenka je lepší zvolit v odstínech zlata a hnědé.
 • Dámy, které mají Orientální typ s tmavou pletí, může dovolit použití tmavě hnědé. V make-upu můžete použít i černou nebo velmi tmavou barvu, ale v malém množství ve vnějším koutku oka.
 • Tmavě hnědé vlasy Je lepší věnovat pozornost jemným barvám korálů, broskví a tmavých růží. Světlé odstíny jsou přípustné ve výjimečných případech a pouze při správném výběru oblečení.

Pokud při výběru typu make-upu, nemůžete pochopit, která možnost se vám líbí více, vzdát se "kouřové oči" dlaně. Tento make-up perfektně zdůrazňuje oči a je vhodný pro oválný, trojúhelníkový a kulatý obličej.

Jak se přihlásit?

Kromě správné volby musí být make-up schopen správně aplikovat. Vezměte v úvahu několik možností, které jsou vhodné pro šedé oči.

První varianta je vhodná pro světlovlasé nebo světlovlasé dámy.

 1. Na začátku make-upu epidermis musí být očištěna obvyklými prostředky, naneste hydratační krém nebo základní make-up. Použijte základ nebo BB prostředky a prášek, aby se vyrovnal tón obličeje a aby povrch dokonalý a krásný.
 2. Víčka mohou být také zakryta základem nebo speciální korektor, který poskytuje delší trvanlivost.
 3. Světlé stíny, bílý, světle béžový nebo lehký stříbrný aplikován na vnitřní koutek oka.
 4. Hnědé tóny položil si pevné víčko blíže k vnějšímu rohu očí. Pro denní make-up můžete použít tmavé béžové stíny. A pro rudovlasé dívky můžete použít načervenalé odstíny.
 5. Konečný dotek, který potřebujete podtrhněte oči tužkou nebo tužkou na oči černá nebo tmavě šedá. Šipky by měly být poměrně tenké a čisté.
 6. Kompletní make-up s hromadnou řasenkou a tvarováním obočí pomocí tužky, gelu nebo speciálních stínů.

V dalším videu si udělejme krok za krokem denní make-up.

Sváteční make-up by se měl lišit od obvyklého, nejen nasycení, ale i použití speciální kosmetiky. Prostředky by měly být vysoce kvalitní a osvědčené, aby v rozhodujícím okamžiku neuspěli. Kromě toho musí mít zvýšenou odolnost, aby dlouhodobě vydržely beze změny a případně i změny počasí z chladné a vysoké vlhkosti na teplo a slunce.

 1. Pro vytvoření slavnostního make-upu je povinné předběžné čištění epidermy a její příprava.. Musíte použít hydratační nebo základní make-up. Nezapomeňte zarovnat tón s korektorem a základem. Doplňte základ pomocí prášku.
 2. Vnitřní povrch dolního očního víčka bílá tužka pro úzké oči, a pro ty široké, můžete si to černá.
 3. Ino vnitřním rohu musíte dát světle stříbrné nebo třpytivé bílé stíny.
 4. V centru pohybujícího se století je třeba dát lehký akcent tyrkysové.
 5. Modrá nebo šedá se aplikuje podél linie mobilního víčka s fixem zevnitř do vnějšího rohu. Musí být zastíněn.
 6. Barvy na povrchu víčka by měly tvořit měkký gradient. - od bílé po tyrkysovou, pak tmavě modrou nebo šedou. A musíte skončit s tyrkysovou a stříbrnou ve směru obočí.
 7. Nechte očipomocí tužky nebo oční linky v černé barvě. Je možné přivést horní i dolní víčka. Ale neudělejte linku příliš tlustou, aby se oči nezmenšily.
 8. Používejte řasenku s účinkem objemu a prodloužení. Pro speciální případy můžete použít nástroj s efektem umělých řas, nebo držet umělé paprsky ve vnějším rohu, aby vaše oči byly výraznější.

Další - svatební make-up pro nevěstu s šedýma očima.

Tajemství profesionálních vizážistů

Odborníci ve svém oboru sdílejí svá tajemství, aby vytvořili krásný obraz, který klade důraz na něžnost a krásu šedých očí.

 • Unavený a bolestivý příliš světlé odstíny zelené, nebe, pomeranče nebo růže mohou dát vzhled šedých očí.
 • Neutrální odstíny tvoří krásné denní obraz.
 • Pro večerní líčení Je lepší použít odstíny kamenů. Ve zvláštních případech jej můžete zařídit neobvyklými šipkami, použít styl "cat-eye", kouřový design nebo použít rozšířené řasy.
 • Černá a šedá make-up se hodí pod kancelářským stylem, pokud ne, aby to bylo příliš tmavé a honosné. Současně, se správným designem a použitím perleťové a brilantní kosmetiky bude ideální volbou pro večerní pohled.
 • Přirozeně Vlastnost šedé duhovky je schopnost mírně měnit odstín. v závislosti na osvětlení a prostředí. Tato skutečnost je dovedně používána maskéry. Pro dávkování jemných modrých odstínů odstínu teplého odstínu písku, karamelu a bronzu. Kovové stíny dávají ostrý odraz oceli.
 • Chcete-li dát modrý iris, můžete zakrýt řasenku dolního víčka s modrou řasenku nebo kreslit tužkou stejné barvy. A pokud lehce osvěžíte dotek v zelených tónech v horním víčku, vaše oči budou hrát v podobném odstínu.
 • Dámy se studenou barvou v make-upu je lepší použít teplé béžové a hnědé odstíny k zvýraznění očí na pozadí kůže.
 • Make-up v růžové a šedé barvy vhodné pro blondýnky a fair-haired.
 • Korálové, broskvové a tmavě růžové oční dekorace vhodné pro hnědé vlasy s šedýma očima.
 • Pro malé oči není třeba používat oční linky příliš aktivně, je lepší kreslit bílou čáru na vnitřní straně dolního víčka.

Tyto lekce vám pomohou vytvořit dokonalý make-up, který jen zdůrazní vaši krásu a osobnost.

Při výběru make-upu se ujistěte, že se zaměřujete na typ barev, přirozená barva vlasů a kůže je důležitá. V závislosti na případu si můžete zvolit barvu a intenzitu vidění. Pro každodenní život vhodné pro použití nenápadných přírodních odstínů. Šedooké krásy mohou zvládat pouze denní oční linky a řasenku. Pro slavnostní událost Můžete si dovolit výběr šťavnatých odstínů, různých možností pro barvy vložky a kostry. Jasné nápady přinesou nové barvy a skvělou náladu na slavnostní obraz.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky