Make-up pro typ barvy Léto

Make-up pro typ barvy Léto

Aby byl váš make-up vždy dokonalý, musíte správně přistupovat k problematice výběru kosmetiky a znát základní pravidla jejich kombinace. Aby nedošlo k utrácení peněz a času na něco, co vám nevyhovuje, musíte vědět, na jaký typ barvy byste měli být přičítáni. Mnoho lidí ví, že existují čtyři hlavní typy barev: "Zima", "jaro", "léto" a "podzim". Dámy, které znají vlastnosti jednotlivých schémat a které barvy jsou pro každého z nich vhodné, vždy vypadají atraktivně. Ale nepromýšlejte o vzorcích. Tyto znalosti je nutné přijmout, určit typ a dobýt všechny jeho krásou. Mnoho dívek má zájem o make-up pro „letní“ typ barvy.

Jaký je typ barvy?

Typ barvy - Toto je sada tónů a odstínů, ideální pro hlavní rysy ženy Je užitečné, aby všichni věděli, jaký typ zastupujete, a to nejen make-up umělců a kosmetologů. Tyto znalosti pomohou vyzvednout oblečení a vyhnout se chybám při pořizování nevhodných kosmetických prostředků. Ačkoli mnoho žen je perfektně vybráno pro sebe, i když neznají "své" schéma.

Určete svůj typ je dost jednoduchý, protože to nezávisí na znamení zvěrokruhu nebo datum narození. Stačí jen pozorně se na sebe podívat v zrcadle ve světle dne. Barva vlasů, očí a kůže - to je úplný seznam nezbytných informací.. Stylový obraz přímo závisí na těchto detailech. Například make-up pro typ barvy "Léto" zahrnuje použití studených tónů.

Rozdíly od ostatních

Zjemnění teplého gamutu "Jaro" a "Podzim"a studené - "Léto" a "Zima". V paletě teplých typů převládají červené a žluté tóny a chladný je založen na modrých. Každou možnost stojí za zvážení podrobněji:

 • "Jaro". Dívky s takovým barevným vzhledem mají lehkou a tenkou pokožku. Vlasy jsou obvykle světle blond nebo pšeničný med se zlatým leskem, obočí a řasy jsou velmi lehké. Oči jsou také nejjasnější tóny - od světle modré po hnědou. Pro dívky s tímto typem je charakteristická lehká tvářenka a růžové rty. V teplém období by jarní ženy měly být opatrné před sluncem, protože jejich kůže je velmi citlivá a dokáže rychle spálit. Nejlepší květy budou teplé žluté a oranžové, broskvové, měkké zelené, hnědé a azurově modré odstíny.
 • "Léto". Tento typ se nebojí vystavení slunci, protože kůže těchto dívek dokonale vnímá opálení. Jejich kůže je světle růžová nebo světle šedá. Kadeře mohou být jak hnědé, tak popelavé. Barva očí - šedá, hnědá, modrá. Rty jsou obvykle světle růžové. Nejlepší ze všech těchto mladých dám se hodí do chladných barev: modrá, studená růžová, bílá.
 • "Podzim". Teplo těchto žen je okamžitě viditelné. Barva jejich vlasů představuje celý červeno-červený rozsah. Kůže je teplá, zlatá, oči jsou měkké. Slunce netoleruje tyto dámy velmi dobře, ale lehké opálení jen zvyšuje jejich měkkost a přitažlivost. Barevné schéma tohoto typu: všechny teplé barvy červené, červené a hnědé, smaragdově zelené a teplé šedé barvy.
 • "Zima". Tento typ představuje krásu s tmavými vlasy, s tmavou nebo bílou kůží. Oči expresivní hnědé, zelené nebo modré. Paleta odstínů obsahuje bohaté červené a smaragdové tóny.

Toto jsou hlavní typy barev, které odborníci odlišují. Ale všechny ženy jsou jedinečné a mnoho z nich kombinuje svým vzhledem rysy dvou typů. Existuje však další klasifikace, která zahrnuje až 12 externích schémat.

Rysy “letních” dívek

Zástupci spravedlivého pohlaví takového typu se vyznačují „chladným“ vzhledem. Pravděpodobně patříte k tomuto typu, pokud máte následující funkce obličeje:

 • Lehká bílá nebo lehce narůžovělá.
 • Shag studených barev: světle hnědá nebo kaštanová.
 • Oči všech světlých tónů, řasy klidných barev.
 • Obočí, pihy nebo moly šedivých tónů.
 • Červenat na tvářích - studená růžová nebo karmínová.

Pokud je některý z parametrů vyřazen z obecného schématu, není třeba ho rozrušovat. To znamená, že budete muset mírně upravit některé body make-upu.

Pokud zvolíte správné barevné schéma, pak dívky s typem letní barvy budou vypadat sebejistěji. Zčervenání zmizí z obličeje kvůli příliš těsné poloze cév. Pohled bude výraznější a fascinující. V nevhodných tónech vypadají „letní“ mladé dámy bolestivě a unaveně, jejich vzhled ztrácí lesk a přitažlivost. Pokud reprezentujete tento typ, neztrácejte ze zřetele informace, které potřebujete zvolit chladné a mírně rozmazané barvy. A pak budete vypadat perfektně.

Druhy make-upu

"Letní" dívky používají kosmetiku bohaté studené tóny. To je velmi důležitý bod, na který bychom neměli zapomínat. Neměli byste kupovat kosmetiku teplých tónů, jinak je pravděpodobnost získání opačného efektu vysoká. Doporučuje se dodržovat přírodní studené odstíny. Ideální make-up, který vypadá skvěle na naprosto jakoukoliv dívku tohoto typu bude následující: béžový tonální nástroj pro vyrovnání barvy pleti, chladný růžový červenat se zvýrazněním lícních kostí, béžových stínů, tmavě šedé tužky k vytvoření přízvuku na očích, světle růžové rtěnky odstínu.

Pokud dívka preferuje zdůraznit jen krásu jejích očí, měla by si pamatovat nějaké nuance. Mělo by začít s výběrem stínů - musíte dát přednost studeným tónům. Užitečná doporučení:

 • Pro ženy s modrýma očima, lila nebo pastelově modré odstíny a šedá tužka tón jsou nejlepší.
 • Pro majitele hnědých očí se nejlépe hodí azurové mořské odstíny stínů a zelený nebo hnědý tužkový tón.
 • Krásky se zelenýma očima zapadají do tlumených zelených nebo šeříkových stínů v kombinaci s šedou nebo tmavě zelenou tužkou.

Můžete udělat make-up pomocí několika odstínů stínů - například šedá s fialovou nebo růžovou s mátou. Řasenka dokončí make-up a doplní hloubku obrazu. Pro tento účel je nejlepším prostředkem tmavě šedého nebo nasyceného černého tónu. Další důraz bude kladen na oční linky.

Tyto "letní" dámy, které jsou zvyklé soustředit se na rty, by si měly pamatovat některá pravidla. Pokud máte světlé rty, pak by rtěnka pro ně měla být světle růžová. Hořící hnědé oči krásně zapadají do temných studených tónů rtěnek a třpytů. Není však nutné aplikovat produkt v příliš husté vrstvě, stačí jen zakroužkovat rty konturovací tužkou a jemně je tónovat příslušnou barvou rtěnky. Nejlepší ze všech pro dívky letního typu tmavě červené, třešňové a studené rudé rtěnky bude přístup. V žádném případě by neměl dostat oranžové a teplé odstíny.

Pokud to shrneme, lze určitě říci, že je nejlepší zvolit paletu studených „zimních“ odstínů pro líčení.

Jak si vybrat kosmetiku?

Jít do obchodu pro kosmetiku, musíte přesně vědět, jaké nástroje a jaké tóny chcete koupit. Nalezení kosmetického výrobku není snadné. Je nutné nejen určit typ barvy, ale také vybrat nějaké prostředky, se zaměřením na vaše oblíbené barvy v oblečení. Pro každý kosmetický přípravek pro "letní" mladé dámy mají svá vlastní kritéria výběru:

 • Červenat. Tento lék by měl být sladěn ve studených růžových tónech. V žádném případě by neměl dostat červenat teplého stínu.
 • Stíny. Kosmetika pro oči by měla být udržována v paletě modrých odstínů: od modré oblohy po tmavě modrou. Stojí za to zdržet se od jasně červených a oranžových tónů.
 • Oční tužka. Může to být jakákoliv studená sytá barva. Stojí za to vyhnout se pouze červenohnědým polotónům.
 • Řasenka. Tmavá řasenka vám bude vyhovovat: černá, tmavě šedá nebo dokonce sytě fialová. Ale z modré a zelené barvy je lepší se vzdát.
 • Rtěnka Dívky tohoto typu budou vyhovovat všem odstínům růžové, fialové a červené rtěnky. Výjimky jsou jasně červené, čokoládové a oranžové barvy.
 • Nadace nebo prášek. Věnujte pozornost průhledným prostředkům studených odstínů. Vyhněte se nákupu teplých béžových nebo narůžovělých kosmetických prostředků. Také není nutné kupovat příliš silné finanční prostředky se zlatým leskem.

Jak se přihlásit?

Existují určité nuance v použití make-upu. Zástupkyně žen "Jaro" a dívka jako "Léto" vytvoří své obrazy různými způsoby. Zbarvení přichází na záchranu - speciální tabulky s nejlepšími barevnými kombinacemi (v závislosti na typu barvy).

Chcete-li vytvořit "letní" ležérní make-up, průvodci nabízejí následující možnost:

 • Vrchol víčka zvýrazní tmavou tužkou.
 • Na povrchu celého horního očního víčka naneste šeřík se stříbrným odstínem.
 • Řasy zvýrazňují pomocí tmavé řasenky: černé nebo šedé.
 • Krása rty zdůrazňují měkkou růžovou rtěnkou s chladným stínem.

Pro večerní líčení je vhodná následující možnost:

 • Lehká kůže musí být vyrobena více i za pomoci nadace. K odstranění kruhů kolem očí můžete také použít speciální korektor a postarat se o jemnou pokožku.
 • Horní víčko by mělo být zvýrazněno studenými bílošedými stíny.
 • Střední část století se vyznačuje pastelními olivovými odstíny.
 • Tmavě šedé stíny by měly být aplikovány na vnější roh oka, aby se vytvořila malá, krásná šipka.
 • Dolní víčko by mělo být provedeno tmavou tužkou. Směs make-upu, takže hladké přechody.
 • Řasy zvýrazňují tmavou řasenku.
 • Lícní kosti zdůrazňují růžový červenat, na rty nepoužívají příliš zářivě růžový lesk.

Makeup umělci tipy

Masters mohou určit váš typ barvy na první pohled. Někdy je pro ně dostačující, aby měli obvyklou fotografii, ve které jsou jasně viditelné rysy vzhledu. Letní barva je možná nejběžnější v Rusku. Maskérky rádi pracují se zástupci tohoto typu, protože s nimi můžete dělat téměř cokoliv. Někteří mistři mohou vytvořit naprosto jakýkoliv make-up pro dívky, přičemž dodržují všechna pravidla pro make-up pro takový typ. Hlavním úkolem každého mistra je vybrat si konkrétní kosmetiku pro určitou dívku, protože na individualitu nikdo nezapomíná. Současně, make-up umělci preferují produkty, které mohou skrýt všechny nedostatky a zdůraznit zásluhy každé ženy.

Kosmetičtí poradci doporučují dávat své preference přírodním přírodním odstínům. Současně by make-up měl být založen na vaší náladě, protože určitá nálada pomáhá vytvořit přesně ten obraz, který potřebujete. A hraje velmi důležitou roli. Masters mluví o potřebě správného výběru oblečení - v závislosti na typu barvy. To pomůže ženám vždy vypadat módní a stylové. Dokonce i letní typ, který se na první pohled může zdát šedivý a neatraktivní, bude jiskřit novými barvami, pokud správně kombinujete barvy oblečení s odstíny make-upu.

Pro typ barvy "Léto" Můžete si udělat lehký make-up s použitím minimálního množství kosmetiky a přitom vypadat přirozeně. Tato rada by měla být vzata v úvahu při vytváření denního make-upu. Pokud jste právě tohoto typu, pak ve vašem arzenálu by měly být pouze produkty studených odstínů.Nemyslete si, že odcizují ostatní. Naopak, s jejich pomocí můžete vytvořit krásný obraz, který bude přitahovat maximální pozornost.Profesionální make-up umělci poradit, aby se zabránilo jakékoli teplé barvy v kosmetice, jinak dívky mohou dát sami bolestivý vzhled, nevědomky.

Ne každá žena může určit typ jejího vzhledu. Dokonce i někteří profesionální mistři se mohou uchýlit k použití speciálních nástrojů, aby se nemýlili s typem barev. Jak již bylo zmíněno, v naší zemi je nejoblíbenějším typem léta. Proto při vytváření vlastního stylu většina žen preferuje studené barvy. Znát všechny výhody a nevýhody vašeho typu barev, můžete snadno vytvořit ohromující obraz, který vám dá dobrou náladu.

Jak si vybrat make-up pro typ barvy "Léto", viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky