Banánový make-up

Banán tvoří

Make-up ve stylu "banán" - to není něco neobvyklého a extravagantní. V praxi tento make-up vypadá a běží velmi jednoduše. Naučíte se, jak se tímto způsobem tvoří a kdo má rád tento make-up, z tohoto článku.

Vlastnosti

Mike nahoru v tomto stylu dostal svůj neobvyklý název díky tomu, že obrysy, které jsou kresleny na víčku pomocí stínů a tužky, připomínají exotické ovoce, které miluje mnoho lidí. Pokud uděláte vše správně a vyberete správné barvy, pak bude tento make-up vypadat krásně a zajímavě před očima.

Je snadné udělat tento make-up - trochu praxe, a budete rychle naučit, jak správně opravit tvar očí. Profesionálové doporučují při provádění takového make-upu kombinovat světlé a tmavé barvy. Odstíny zároveň mohou být velmi odlišné v závislosti na vašich přáních a vlastnostech vzhledu.

Tato technika je vhodná i pro dívky různého věku. Tak mohou mladé dívky i zralé ženy namalovat oči. Kvůli svému jasu a výraznosti je však nejčastěji vybírán jako večerní make-up.

Nicméně, pokud používáte nahé odstíny, pak všechno může vypadat velmi diskrétně.

Také tento typ je často používán jako svatební vizáž. Lehké a perleťové odstíny v kombinaci s ostatními a dobře zastíněným doplňují jemnou a ženskou příď, takže je téměř dokonalá. Také v takových případech se často používají všechny druhy třpytů a kamínků.

Jaké barvy si vybrat?

Chcete-li make-up vypadat perfektně, musíte být schopni vybrat správné odstíny, které vyhovují vašemu typu barvy. Kombinace jasných a jasných stínů obecně činí výraz výraznějším. Máte-li bohatou barvu očí z přírody, pak správně vybrané kontrastní stíny učiní stín ještě jasnějším a zajímavějším.

Tento make-up se často provádí tužkovou technikou. Zde musíte použít minimální počet stínů a všechny hlavní čáry jsou kresleny pastelkami pro oči.

Pokud plánujete dělat denní make-up, pak budete muset zásobit na světlé stíny. Win-win je klasický béžový odstín, který vyhovuje všem bez výjimky. Tmavovlasé krásy s hnědýma očima make-up umělců doporučujeme vybrat hlubší odstíny. Jako základ byly zelené oči a modrooké oči jako šedé stíny. Tmavá barva by měla být ze stejné gamma. Takže pokud světlý odstín máte v teplém gamutu, pak tmavší by měl být stejný a naopak.

Pro večerní pohled můžete použít jasnější a sytější barvy. Ale zároveň stojí za to připomenout, že všechny další podrobnosti musí být přesné. Dělat make-up v tomto stylu, musíte se ujistit, že tón pleti je hladký, a obočí mají správný tvar.

Zvažte také, kolik make-upu vyhovuje tvaru a vlastnostem tváře. Tak například, pokud máte kulaté oči a obličej, pak je tento make-up nejlepší vzdát se. Ale pokud se vám líbí tento typ make-upu, můžete experimentovat s klasickou technikou a dělat obvyklé detaily o něco delší. To bude přínosem pouze pro vás.

A pokud máte klasičtější tvar očí, pak byste neměli nic měnit ve standardním make-upu.

Doplnění krok za krokem

Pokud se vám líbí technika "banán" s takovými doplňky jako barevná smyčka, pak byste se určitě měli naučit, jak barvit oči tímto způsobem, zejména proto, že implementační schéma je velmi jednoduché.

Vyberte si vhodné barvy, díky nimž bude váš vzhled otevřený, a barva očí bude více sytá a hluboká. Také skladovat na kartáčích různých velikostí.Je žádoucí, abyste měli alespoň dvě z nich - jednu pod světlými stíny a druhou - pod tmy. Takže váš make-up bude vypadat elegantně a barvy se nesmějí vnést na špinavé místo na víčkách.

Než budete malovat oči sami, bez ohledu na to, co plánujete udělat - se stíny nebo tužkou, musíte vyrovnat tón obličeje. Základ pro tento make-up by měl být téměř dokonalý. Pokud je vaše kůže pokrytá pupínky a jinými nedokonalostmi, můžete použít základní nátěr nebo základ, jsou schopni připravit si obličej na hustou vrstvu tónu. Použijte nadaci, opravte problémové oblasti pomocí korektoru, a pokud je to žádoucí, opravte make-up s práškem.

Poté, co jste pracovali na make-up základny, pokračujte zdůraznit své oči. Chcete-li udržet make-up déle, budete muset použít kvalitní základnu na víčka nebo jen prášek pohyblivé části. To platí zejména v případě, že vaše oči přirozeně nevydrží make-up. To platí pro dívky s kůží, která je náchylná k tuku a pro mladé dámy s převislým víčkem.

Poté můžete pokračovat v kreslení obrysu. Nejčastěji se to provádí pomocí měkké tužky. Nemělo by to být příliš ostré, takže čáry jsou široké a snadno zastíněné. Počínaje nakreslením obrysu je od spodního víčka, které je zvýrazněno černou nebo jinou tmavou barvou.

Tmavé a tažené mobilní víčko. Stíny musí být zastíněny pouze podél záhybu nad povrchem pohybujícího se víčka Obrysy by neměly být jasné, takže je třeba je opatrně zastínit vhodným štětcem. Poté oba řádky opatrně připojte. Přechod by měl být hladký a čistý. Roh oka by měl být co nejtmavší.

Dalším krokem je změna kartáče. Vezměte si ten, s nímž aplikujete světelný produkt na povrch pohybujícího se víčka. Když je vše hotovo, použijte tužku nebo zkosený štětec s tmavými stíny, abyste nakreslili tmavý pruh podél linie řas. Poslední fáze tohoto make-upu - barvení řas tmavou řasenkou.

Jak vidíte, v takovém make-upu není nic složitého. Poté, co se několikrát pokusíte udělat tento make-up, „vyplníte ruku“ a budete moci experimentovat s kombinací barev a sebevědomě kreslit hladké linie na očích.

Snažte se kombinovat nejen základní odstíny, ale i některé méně známé barvy. Můžete například vyzkoušet vlastní make-up s použitím vínové nebo tmavě fialové stíny. To se může zdát neobvyklé, ale ve svém volném čase se můžete pokusit experimentovat. Snad tento nový styl se vám líbí.

Make-up "banán" je skvělou volbou jak pro každodenní život, tak pro speciální akce, kdy chcete vypadat co nejlépe a přitahovat pozornost.

Jak udělat make-up "banán", viz následující video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky