Dámské malé peněženky

Dámské malé peněženky

Vlastnosti a výhody

Vzácný zástupce spravedlivého sexu, který věnuje čas nakupování, nezastaví její pohled na skleněné pouzdro s elegantními věcmi, jako jsou dámské peněženky. A i když nákup těchto doplňků nebyl součástí plánů, je vždy příjemné obdivovat krásné produkty, aby bylo možné potěšit pohled.

Miniaturní peněženky mají kromě vzhledu spoustu výhod. V teplém období, kdy je objemné svrchní oblečení s nesčetnými kapsami nahrazeno lehkým oblečením a objemné tašky jdou do mezipatra, dávají cestu malým retikulím, vzniká otázka, kam dát peníze, jízdenku, bankovní kartu a další drobnosti. Mini-peněženka řeší tento problém, snadno se vejde do kabelky nebo kapsy na svetr. Navíc, vzhledem k omezenému prostoru, musíte předem zjistit, kolik peněz a co přesně potřebujete vzít s sebou. Takový výpočet zachrání ženy před zbytečnými výdaji.

Hlavní odrůdy

I přes svou kompaktní velikost může být malá peněženka velmi drahá, vše závisí na materiálu, ze kterého je vyrobena, a na stupni propagace značky. Zvažte nejoblíbenější modely.

  • Kůže

Zvláštní chic je kopie z kůže plazů. Náklady na toto příslušenství se převrátí, ale rozhodně nebudou zabaleny v prvním měsíci používání. Jeho slušný, elegantní a dobře upravený vzhled potěší jeho majitele na více než jednu sezónu. Kromě toho jsou výrobky z pravé kůže vždy příjemné na dotek.

  • Z plastu

V uplynulých letech, vývojáři se starali o vytvoření modelu, který, jak se říká, nehoří v ohni nebo potopit ve vodě. Reklamy takového příslušenství na televizních obrazovkách blikaly více než jednou, což by ani nespadlo do louže nebo se nedostalo pod kola automobilu.

Plastová peněženka je dobrá, protože stačí ji otřít vlhkým hadříkem a vypadá to znovu. Vše ostatní potěší cenu produktu.

  • Koženka

Pokud se status nezavazuje k nákupu drahého příslušenství, můžete si vybrat řádnou náhradu za originální koženou peněženku v řadě kožené galanterie. Moderní materiály mají vysokou odolnost proti opotřebení, vyrobené z vysoce kvalitních surovin. Proto s patřičnou péčí bude peněženka trvat dost dlouho, a pak nebude příliš litovat, když se na ni čas rozloučí.

  • Z tkaniny

To je místo, kde nekontrolovatelná fantazie pro designéry. Na ozdobu peněženky se používají kamínky, luky, řetízky, peří, bambulky, kovové závěsy. Předpokládá se, že tkaninové příslušenství je zakoupeno na jednu sezónu, proto se neliší v odolnosti vůči vnějším faktorům. Ačkoliv se jedná o značkové modely vyrobené z drahých kovů a kamenů, předpokládá se, že peněženka bude použita pouze ve výjimečných případech.

Mnoho mini peněženek lze nalézt na stránkách nabízejících ruční služby, v tomto případě pravděpodobnost nákupu kusového zboží za dostupnou cenu se zvyšuje.

Populární modely

Dokonce i takový skromný doplněk jako kompaktní peněženka má svou vlastní stylistickou orientaci. Takže, pojďme pochopit, v jakém případě, jaká peněženka je vhodná.

Příležitostné

Osloví mladé dámy, dospívající dívky i jednotlivce, kteří preferují sportovní styl.Kabelku lze vyrobit z tkaniny nebo koženky, zdobené potiskem a ozdobnými prvky, včetně tkaniček, střapců. Ne příliš náročný, ale různé veselé barvy a funkčnost. Také je povoleno hrát formy, to znamená, že příslušenství nemusí nutně dodržovat klasický luk, je důležité mít peněženku v podobě sáčku nebo malého kufru.

Obchodní styl

Zde si nemůžete dělat bez drahého modelu značky, nebo alespoň z vysoce kvalitní přírodní kůže. Obchodní dáma si nemůže dovolit vytáhnout z kufříku frivolní, barevnou peněženku. Všechno musí být striktně, výstižně, bez přehnaně. Tvar je jednoduchý geometrický. Interiér je minimalistický. Barva převážně omezených tónů, jako je béžová, šedá, světle hnědá nebo bílá. V ideálním případě peněženka opakuje odstín sáčku.

Glamour

Pokud si s sebou nechcete vzít tašku na spojku, ale musíte někam dát klíče a další drobnosti, pomůže vám malá lesklá peněženka, kterou lze snadno skrýt v záhybech šatů nebo ji můžete držet ve svých rukou. Flitry, jiskry, korálky, kamínky, které odpovídají hlavním šatům, to vše učiní z peněženky hodný doplněk pro večerní luk.

Kromě toho se předpokládá, že model glamouru je vytvořen jako v tradičním designu, ve tvaru obdélníku, čtverce se sponou nahoře, tak v kreativní podobě, jako je srdce, ovoce, zvířata atd.

Vintage

To je druh peněženky, která nebude kazit opotřebení, protože to je retro-styl model. Mnozí designéři si nemyslí, že je to pod jejich důstojností, aby se ponořili do bleších trhů, kde je šance vykopat vzácnou kopii, která by patřila k hraběnce Uvarové.

Malé restaurování donutí peněženku hrát s novými barvami a představivost bude kreslit obrázky vzdálené minulosti, kde dámy ve fidžmě šly k míčkám, které v ruce držely kabelku.

Populární značky

  • Dimanche

Ruská značka, založená na konci devadesátých let minulého století, se specializuje na výrobu vysoce kvalitního koženého zboží, které zahrnuje malé peněženky.

Kromě přírodní kůže používá společnost jako materiál evropské tkaniny. Všechny peněženky mají individuální krásný obal s logem společnosti a mohou sloužit jako dárek pro milovaného člověka.

  • Malgrado

Italská společnost Malgrado vyrábí kožené tašky, opasky, rukavice a peněženky. Společnost se na trhu zboží objevila relativně nedávno, v roce 2007, ale díky dokonalé kvalitě svých výrobků se již podařilo vyhrát působivou armádu fanoušků.

  • D'anngeny

Známá italská značka, která začala svou existenci jako skromný rodinný podnik, se dnes proslavila po celém světě a její příslušenství potěší celou krásnou polovinu lidstva.

Většina výrobků značky je vyrobena z pravé kůže ve výrazném stylu pro mládež. Barvy peněženek jsou nápadné v jasu, bohatství, ale zároveň nesou romantickou poznámku díky ozdobným detailům a netriviálním formám. Designéři široce využívají neobvyklých textur z přírodní kůže.

  • Kimmidoll

Koncept australské společnosti je založen na využití obrazu tradiční japonské panenky kokesi. Název "Kimmidoll" je přeložen jako "panenka v kimonu". Všechny produkty obchodního domu, a to peněženky, klíčenky, magnety, hrnky atd. obsahuje obrázek kokesi.

  • Versado

Běloruská společnost se zabývá vydáváním tašek, batohů, obalů, peněženek z pravé kůže. Značkové doplňky získaly příznivce doma i v zahraničí díky vysoké kvalitě zboží za přijatelné ceny. Vývojáři poslouchají hodnocení zákazníků a v případě potřeby mohou produkt přizpůsobit.

  • Migura

Ve skutečnosti, španělská značka se specializuje na výrobu šperků, šperků a šátků, ale nedávno začal věnovat pozornost příslušenství, jako jsou peněženky.Výrobky v hmotě jsou vyrobeny z textilu, obecné stylistické orientace - romantické.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky