Peněženka Furla

Peněženka Furla

Podrobnosti jsou důležité v každém obrázku. Peněženka Furla je příslušenství, které kombinuje moderní estetiku, italský design a elegantní kvalitu. Zajistí bezpečné uložení peněz a plastových karet, stejně jako ukázku rafinované chuti majitele.

O značce

Furla je světově proslulá italská prémiová značka. Společnost vyrábí kožené výrobky nejvyšší kvality. Jedná se o tašky, peněženky, boty a různé doplňky pro ženy a muže. Kolekce značky má v poslední době také vynikající kolekce textilií, brýlí a hodinek.

Na vývoji produktů se podílejí přední designéři, kteří si zachovávají styl a eleganci značky, symbolizující určitý životní styl. Produkty Furla jsou funkční, barevná harmonie, luxusní materiály a bezchybný výkon.

Furla je rodinný podnik. Tři generace Furlanetto vytvořily říši, která se stala italskou klasikou.

Společnost se objevila v roce 1927. Všechno to začalo obchodem s malými dámskými koženými výrobky.

V roce 1955 byl otevřen první obchod Furla. Řada zahrnovala rafinované rukavice a další kožené doplňky. Později se objevily tašky a boty. Jakékoliv inovace značky měly velký úspěch.

V roce 2002 společnost společně se známou značkou De Rigo vydala řadu slunečních brýlí. Po 4 letech je výsledkem spolupráce se značkou Citizen - kolekce luxusních hodinek.

Butiky Furla se dnes nacházejí v Miláně, Paříži, Londýně, New Yorku, Moskvě a dalších městech. Více než 400 maloobchodních prodejen se nachází na nejprestižnějších nákupních ulicích na světě. Sídlo společnosti se nachází v italské provincii Bologna. Jedná se o luxusní renovovaný zámek z XVIII století.

Značkové výrobky lze zakoupit v některém ze specializovaných prodejen nebo v online butiku společnosti.

Přehled modelů

Sortiment peněženek Furla je pestrý. Fanoušci miniaturního a lakonického příslušenství si mohou zakoupit malý model.

Například peněženka na zip. Příslušenství je pohodlné a praktické. Uvnitř peněženky je dvojice papírových peněžních přihrádek, prostor pro kovové mince a plastový slot na karty. Tato peněženka je vhodná pro ženy i muže. Stačí vybrat vhodné barevné řešení.

Peněženka s klapkou - výhradně ženský model. Takové peněženky jsou upevněny knoflíkem a otevřeny na principu knihy. Vrchní kryt výrobku se uvolní a zvedne. Tato možnost je vybavena dvěma oddíly pro účty. Kapsa pro drobnosti v těchto modelech peněženek obvykle neexistuje.

Další možností je malá peněženka s oddělením na zip a několika plastovými sloty na karty.

Pro dívky, které upřednostňují doplňky, ve kterých jsou papírové bankovky naskládány bez přídavků, vytváří značka větší peněženky. Elegantní a sofistikovaný model vám umožní umístit peníze a karty nejlepším možným způsobem, aniž by zabíral mnoho místa v kabelce.

Milovníci velkých i pevných peněženek najdou ve sbírkách značky také možnost volby. Jedná se o stručné možnosti, upevněné tajným tlačítkem a peněženky s malým zámkem.

Barevná škála modelů je různá. V sortimentu jsou také univerzální klidné tóny (černá, šedá, bílá, hnědá) a světlé šťavnaté odstíny a jemné pastelové měřítko. Pro milovníky nestandardních řešení jsou nabízeny kombinované varianty kombinující kůži několika barev v jednom produktu, peněženky s originálními výtisky. Jedná se o světlé květy, abstrakce a dravé motivy.

Pro extravagantní módy nabízí značka kovové doplňky. A pro mladé dívky vytvořily modely s obrazem tváře roztomilého zvířete.

Zvláště představivost designérů se ukazuje v originálních modelech mincovních boxů. Co by dal zákazník přednost? Možná okouzlující kabelku pro drobnosti ve formě miniaturní kabelky na klíčenku?

Nebo možná volba skončí na originálním modelu perforované kůže v etnickém stylu?

Ale už nám je znám medvídek s dlouhými řasami. Tentokrát je peněženka vyrobena ve tvaru kulatého obličeje s ušima. Model je nabízen v několika barvách. Ale nejpozoruhodnější možností je mince box, kompletně šité ze zlatých flitrů.

Všechny peněženky Furla jsou vyráběny ručně a splňují nejvyšší úroveň kvality. Každý model má štítek s pokyny pro péči o výrobek. Pro všechny produkty poskytuje společnost dvouletou záruku.

Jak odlišit originál

Stejně jako mnoho jiných značkových předmětů, i peněženky Furla jsou často padělané. Pro plnou důvěru v pořízení originálu je lepší provést nákup v zemi původu nebo na oficiálních stránkách společnosti. Pokud si chcete koupit peněženku v některém z obchodů ve městě, měli byste věnovat pozornost některým bodům. Jak odlišit originál od kopie?

  • Cena. Náklady na výrobky jsou mnohem nižší než ceny uvedené na oficiálních stránkách, které by vás měly upozornit. Totéž platí pro prodej, kde prodávající stanoví jednotnou cenu pro všechny modely skladem. Tyto značky ukazují, že před vámi jsou pouze kopie peněženek Furla.
  • Vzhled. Kvalita kůže, barev a švů originálních modelů by měla být bezchybná.
  • Kování. Všechny zipy pro značkové peněženky značky Furla jsou vyryté značkou. Je důležité věnovat pozornost pravopisu názvu společnosti, přesnosti a jasnosti písmen.
  • Balení. Společnost pečlivě sleduje všechny fáze prodeje produktu. Všechny peněženky Furla se prodávají v původním obalu při prodeji.

Recenze

Majitelé značkových peněženek Furla potěšili akvizicemi. Vyznačují dokonalou kvalitu zpracování a materiálů, funkčnost a stylový vzhled výrobků.

Kožené doplňky vypadají nádherně a po dlouhou dobu si zachovávají svůj tvar, přičemž po dlouhou dobu zachovávají původní vzhled. Výrobky nejsou špinavé a nestmívají, což je důležité zejména u kopií bílé, béžové a jiných světlých odstínů. V případě znečištění stačí výrobek otřít ubrouskem.

Příslušenství se liší trvanlivostí a bezchybností práce. Zipy a tlačítka fungují snadno a bez poruch.

Peněženky jsou vybaveny všemi potřebnými přihrádkami pro snadnou distribuci papírových peněz, drobných předmětů, plastových / kreditních karet. Ve stejné době, dokonce i velké peněženky, které drží účty bez ohýbání vypadají elegantní a ženský.

Odolnost proti opotřebení výrobků testovaných v průběhu let používání. Navzdory každodennímu používání, peněženky i po 3-4 letech vypadají, jako by byly právě vzaty z výlohy.

Ceny značkových výrobků jsou vyšší než průměrné ceny podobných výrobků od mnoha jiných výrobců. Velkolepý design, elegantní italská kvalita a trvanlivost peněženek Furla plně odůvodňují jejich cenu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky