Trifle peněženka

Trifle peněženka

Vlastnosti a účel

Kabelka pro drobnosti má dlouhou historii. Jedná se o první typ tohoto příslušenství. Objevili se ve dnech, kdy peníze byly výhradně ve formě mincí, a nebylo třeba vytvářet depozitáře pro papírové bankovky s většími velikostmi. Přibližné rozměry tradiční mince: 8 - 10 cm na délku a šířku a ne větší než 2 cm na tloušťku. Nejčastěji nemá žádné další prostory uvnitř, může zde být pouze jedna kapsa pro ukládání peněz různých nominálních hodnot. Obsahují v něm pouze mince, ale je možné umístit malé množství složených bankovek malé velikosti.

Prototypy takových kožených peněženek se objevily ve středověké Evropě, v Rusku se takové položky nazývaly mosh. Zpočátku měli lanové vazby, později přišli s kovovými uzávěry s rámem. V sovětských časech, které nejsou daleko od nás, byly tyto atributy známé, byly to malá nádoba z umělé kůže s kovovým rámem a připevněna klipem ze stejného kovu.

Dnes, mince peněženky získali novou popularitu. Znalci těchto produktů si je vybírají pro řadu výhod:

  • otevírají se široce, což vám umožňuje spočítat malou změnu uvnitř, aniž byste ji potřásli na dlani;
  • někteří dávají přednost jiným drobným položkám, než jsou peníze: paměťové karty z mobilních zařízení, hroty na kytary, malé šrouby a další detaily;
  • tyto peněženky jsou velmi kompaktní a snadno se vejdou do každé kapsy;
  • a nakonec mají zvláštní uměleckou hodnotu.

V současné době si můžete zakoupit toto příslušenství, objednávat výrobu peněženky podle vašich preferencí.

Populární modely

Klasické mince peněženky modely si zachovaly své základní principy. Obvykle jsou čtvercové nebo obdélníkové s mírně zaoblenou základnou. Lze vyrobit z pravé nebo umělé kůže, semiše, hrubé tkaniny, syntetiky. Nejelegantnější možnosti mají elegantní viditelný šev na dně a na boku. Horní hrany této peněženky mají kovový rám a spony. Místo toho mohou být blesky.

Uvnitř, pro větší pohodlí, lze peněženku oříznout saténovou tkaninou. Existují modely s větví - malá kapsa, do které můžete vložit nejmenší mince. A pokročilé možnosti mají pro pohodlí i několik přihrádek. Pokud jde o funkčnost, taková peněženka nemusí být horší než její větší protějšek.

Dámská peněženka na mince tvaru srdce Bude to vypadat velmi originální. Na jedné straně je takové příslušenství na zip. Uvnitř je několik přihrádek pro drobné předměty, karty, účty a další potřebné věci. Barvy jsou velmi odlišné: šarlatová, růžová, kaštanová, černá.

Hodně pozitivních emocí dodá silikonové peněženky. Není to jen suvenýr, ale také levná praktická věc, která prakticky nepodléhá opotřebení. Tyto produkty jsou obzvláště dobře prezentovány dětem. Díky tomuto materiálu je možné vyrobit takové příslušenství nejnáročnějších barev a efektních tvarů. Populární silikonové peněženky v podobě hlavy zvířat, Pokemon, emotikony a tvarované krabice.

Velmi praktický pro skladování drobných předmětů je mince box. To ubytuje několik kulatých oddělení různých průměrů pro ukládání mincí různých označení. Takže není třeba se hrabat v hromadu maličkostí, stačí si vybrat z pravého sloupce. Peněženka s euromincemi je kombinovanou možností, má několik přihrádek pro papírové bankovky a plastové karty, jakož i buňky pro umístění všech nominálních hodnot euromincí.Tyto modely jsou více než jedno období jsou velmi populární.

Novinky značky

Oválné manšestrové peněženky pro děti od výrobce HKMENGLU schopné potěšit každé dítě. Řada modelů má mnoho příkladů: emotikony, pokemons, kreslené postavičky. Mají několik jasných barev a jsou velmi příjemné na dotek. V horní části je další řetěz pro pohodlí nošení.

Dámská peněženka na mince Mano z pravé kůže má praktickou černou barvu. Zkušený německý výrobce zaručuje kvalitu a spolehlivost. A rozměry 10 x 8 cm umožňují pohodlné umístění do kabelky nebo kapsy.

Box na mince Clava s elegantním designem dokáže zdůraznit romantický vzhled každé ženy. Je vyrobena z hladké kůže, velmi jemná na dotek. Uvnitř jsou další přihrádky a uzávěr je vyroben ve formě pohodlného zipu.

Malá pánská peněženka od anglického výrobce Pravá kůže Má silnou černou barvu a přísný design. I přes miniaturní velikost 6,7 x 6,2 x 1,6 cm, to vám umožní snadno umístit požadované množství detailů v něm, a přepočítat a třídit mince, stačí otevřít úplně. Uzavírá se sponou knoflíkem a uvnitř je další kapsa. Vysoce kvalitní silná kožená šitá čistá bílá šev.

Peněženky na drobnosti Curewe kerien mají na přední straně obraz kočičí náhubky. Dekorativní nálady v horní části každého modelu dodávají veselou náladu. Oválný tvar o šířce 11 cm vám umožní držet velké množství mincí. Peněženky mají pohodlné zapínání na zip.

Výrobce Kalenkom představil originální model mini-peněženky Hadaki. Je vyroben ve formě klíčenky, která je připevněna k partě s klíči. Příslušenství má elegantní švy a fragmenty látky s jasnými letními vzory jsou šity do kožené základny.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky