Zlatý prsten s diamantem

Zlatý prsten s diamantem

Zlatý prsten s diamantem ... Jaká žena nesnáší to vyzkoušet? Elegantní cesta drahých kamenů nebo velký kámen umístěný uprostřed zlatého prstence - jakýkoliv model ozdobí ženskou ruku. Diamantový prsten nikdy nevyjde z módy, je to klasika, která dokonale zapadá do večerního a ležérního oblečení. Každá žena by měla mít vzácnou výzdobu. Kdo, ne-li milovaný člověk, by si to měl pamatovat?

Kamenné vlastnosti a výhody

Jeden karátový diamant ve zlatě, rám 585, označuje materiální pohodu. V arabských zemích je obvyklé dávat ženám zlaté šperky s drahokamy. Čím více na ruce milují diamantové prsteny, tím bohatší je rodina. Takže ve Spojených arabských emirátech muži projevují svou hodnotu. Nádherná tradice, že?

Diamant je diamantový řez zvláštním způsobem. Nejběžnější formou řezu je klasika, má padesát sedm aspektů. Tváří v tvář celému stupni krásy kamene, barvy, průhlednosti, světla a slunce. Drahý diamant je bezbarvý kámen. V klenotnictví se s ním setkáváte zřídka kvůli vysoké ceně.

Zvláštností a výhodou diamantu je, že skutečný kámen je odolný a nemá žádné vady (třísky, praskliny, skvrny). Kouzlo řezaného diamantu přitahuje oči druhých a nevědomky způsobuje, že se žena cítí lépe. Tento kámen ve zlatě vypadá elegantně a rafinovaně. Diamanty jsou odolné, pevné, vhodné pro jakékoliv oblečení, bez ohledu na jejich barvu.

K obleku

Není jediná žena, na kterou by se zlatý diamantový prsten nehodil. Jedná se o zvláštní kouzlo, vyzařující z přírodního kamene úžasné krásy a hodnoty. Ve starověké Indii se věřilo, že diamant je lidský kámen, a to díky své hlavní kvalitě, tvrdosti. Dává svému majiteli nepřekonatelnost, odvahu, sílu, odvahu.

Ženy mohou nosit diamanty po třiceti letech. Právě v tomto věku jsou klidnější, klidnější a moudřejší. Dokonce i stylisté tvrdí, že diamant je zralý kámen, takže to nevyhovuje mladým dámám. Nejlepší ze všeho je, že se dívá na ženaté ženy, které dosáhly fyzické a duševní zralosti.

Od starověku, diamant byl obdařen magickými vlastnostmi. Byl použit jako amulet a maskot. Pouze ti, kteří mají harmonický energetický potenciál, by mohli nosit diamant. Hodný majitel chrání diamant před negativem. Nervové, podrážděné, impulzivní osoby se nedoporučují nosit šperky s tímto kamenem. Dokonale řezané tváře diamantové ženy Znamení požáru.

Druhy zlata

Moderní šperky je úžasné, fascinující, fascinující. Prsteny ze žlutého, bílého, růžového, kombinovaného zlata uspokojí vkus a preference každé ženy.

 • Žlutá Vzácný žlutý kov vypadá skvěle v kroužcích, zejména v kombinaci s několika drahokamy. Velmi populární je kombinace žlutého zlata, brilantního a červeného jasperu. Obvykle ve středu takové kompozice je jasper, a na okrajích rozptylu diamantů. Žluté zlato je statusový kov, takže vypadá perfektně na dospělých ženách.
 • Kombinované. Kombinace několika druhů drahých kovů. Každá z nich určuje hodnotu produktu. Netradiční typy zlata, které se liší barvou (zelená, modrá, modrá, fialová), závisí na druhé složce slitiny.
 • ČervenáZlato se nazývá červené, pokud obsahuje méně stříbra a více mědi. Barva je blíže červenému odstínu. Dnes je červený drahý kov v módě, designéři ho používají ve svých sbírkách.
 • Růžová Kroužky a další výrobky z růžového zlata jsou levné, protože měď zabírá většinu kovů ve slitině.
 • Citron. Zlato má podobnou barvu a složení než žlutá, ale pouze jasnější a se nazelenalým nádechem. Obsahuje harmonický obsah mědi a stříbra s převahou druhé.
 • Bílá Mnoho žen preferuje žluté až bílé zlato. Navenek vypadá jako stříbro nebo platina, nicméně je to struktura zlatého kovu. Křičí žlutá barva nevyhovuje mnoha, ale bílá dokonale zapadá do jakéhokoliv obrazu. Diamant v kruhu bílého zlata může být ve středu kompozice. Černý diamant nebo jiný barevný kámen dokonale harmonizuje s bílou a vytváří tak kontrastní kombinaci.

Typy diamantů

Velké množství druhů diamantů dává ženám příležitost vybrat si. Čisté kameny, transparentní jako slza, jsou velmi ceněny. Dnes barevné obliby získávají na popularitě: modrá, růžová, fialová, zelená, černá. Kombinace žlutého zlata a černého diamantu vypadá krásně a luxusně.

Tato moderní čtvrť vypadá stylově, pokud je prsten pokrytý malými černými diamanty. Na vrcholu módy, figurální prsteny v podobě květin, ještěrek, hadů, korun, různých vazeb, víceúrovňové výrobky. Kameny, než se stanou konečným produktem, procházejí profesionálním zpracováním šperků, bez ohledu na typ diamantu.

Modely

Kombinace s jinými kameny vypadá krásně a neobvykle. Diamant vedle safíru, smaragd, topaz, perly dokonale koexistují, vytváří elegantní, rafinované složení. Často sousedství diamantu s ametystem, jasperem, rubínem, granátem, chryzolitem, křemenem, citrínem je poměrně levné a originální. Například, citrin - to je jedna z odrůd křemene, má nažloutlý-citronový odstín, zcela transparentní kámen.

Jak si vybrat

Volba zlatého prstenu s diamantem je událost, která je důležitá k zodpovědnému přístupu. Chcete-li začít, vyberte šperky salon. Musí mít dobrou pověst. Nákup kvalitního diamantového prstence je ovlivněn čtyřmi hlavními faktory, které je třeba vzít v úvahu. Toto je hmotnost prstence, barva kamene, jeho čistota, způsob řezání. Tyto údaje ukazují kvalitu kamene.

 • Diamanty se žlutým odstínem jsou levnější než bezbarvý kámen. Vzácné vzorky černé, růžové, hnědé, modré a jiné odstíny jsou vzácné, a proto nákladné.
 • Velký význam při výběru je hmotnost kamene. Perfektní malý diamant bude stát více než velký, ale méně cenný drahokam.
 • Při výběru prstence zvažte délku a tloušťku prstů, šířku, plnost, tvar dlaně. Pokud chcete opticky zúžit dlaň, zvolte prsteny protáhlého tvaru. Dámy s tenkými, dlouhými prsty, je lepší se zastavit na oválném nebo kulatém řezu.
 • Velký prsten neobvyklého tvaru s velkým kamenem bude vypadat skvěle na široké dlani. Dámy s malým kartáčkem z objemných výrobků by měly být opuštěny.
 • Prsteny s kamenem 10 karátů jsou ideální pro majitele velkých rukou. Ženy s tenkými, jemnými prsty dokonale zapadají do kamenů 1-2 karátů a "cesty" diamantů.

Jak odlišit falešné

Diamant je diamant s tváří, vzácný minerál, o kterém mnoho žen sní. Protože jeho vysoké náklady, tento kámen přitahuje podvod umělců. Pamatujte, že pravost diamantového prstence musí být potvrzena zvláštním certifikátem pro výrobek vydaný Geologickým ústavem.

Můžete zkontrolovat pravost diamantu podle hmotnosti (použijte tabulku hustoty kamenů). Často podvodníci nahrazují kámen levnějším.

Tento diamant pod vlivem ultrafialových paprsků svítí s různými tvářemi, dává hluboký záblesk. Pokud přeskočíte kámen přes rentgeny, paprsky procházejí a obraz nebude nic zobrazovat. To naznačuje, že nerost je skutečný. Laserový paprsek se uvolní přes autentické kámen přijde z druhé strany.

Pokud snížíte prstenec s falešným diamantem ve sklenici vody, majitel uvidí řadu lepení. Tento kámen to nemá. Kámen potřete brusným papírem. Pokud se na něm objeví odření, znamená to, že to není reálné. Pravý diamant není vymazán ani poškrábán. Pokud dýcháte na kámen, nebude zakryt kondenzátem. Skutečným klenotem je vždy drahý rám se vzorkem. Může to být bílé nebo žluté zlato.

Co na sebe

Brilliant - kámen, který symbolizuje krásu a luxus. Nosit prsteny, náušnice, přívěsky, přívěsky, náramky s diamanty znamená být ženou v milionu! V současné době neexistují žádné přísné požadavky, jak a co se nosí šperky s diamanty. Vzpomeňte si na jedno jednoduché pravidlo: čím mladší žena, tím jednodušší, elegantnější a skromnější by měl být prsten.

Ideální diamantové šperky pro večerní nošení. Nosit je na slavnostní, společenské akci. Pokud je prsten s klenotem zásnubní prsten, který je prezentován na počest angažmá nebo narozenin dítěte, může se nosit každý den. V případě, že prsten je nádherná, s velkým diamantem za to nosit při jakékoliv příležitosti. Jeden nebo dva šperky se šperky by měly být nošeny na koktejlové šaty.

Nemůžete kombinovat šperky se šperky. Je-li prsten s velkým kamenem, další šperky jsou zbytečné. Pracovní ženy hraje velkou roli v případě potřeby nosit diamantový prsten. Nejlepší ze všeho bude, že se podívá na obchodní ženu, manažerku, manažerku, ale ne na pokladníka v supermarketu nebo čističce. To neznamená, že ženy nemohou poskytnout tyto profese a nosit diamanty. Jen si vzpomeňte na význam.

Diamantový prsten - status dekorace, takže oblečení by mělo být plně v souladu s ním. Nemůžete nosit diamanty s levnými věcmi. Čím dražší je prsten s drahým kamenem, tím dražší oblečení. To platí pro příslušenství a obuv. Mládež věci, ležérní, hippie, pop, rockový styl nejsou vhodné pro diamanty. Nejlepší možností je super klasika.

Čím větší je kámen, a exkluzivní prsten, lakonicky mělo být oblečení. Věci z luxusní tkaniny vypadají výhodně s diamanty a ženský. Jednoduché prsteny, diamantové náušnice jsou vhodné k nošení během dne, velké kameny by měly být ponechány na večer.

Náklady na

Dnes si můžete koupit zlatý prsten s diamantem v klenotnictví, salony, butiky, které prodávají šperky. V současné době lze dokonce i vzácné exempláře vzácných předmětů, jako je například černý diamantový prsten, skutečně zakoupit. Kupovat drahé položky v kontrolovaných butiky, a to hned od svých zákazníků. Tiffany šperky je velmi populární. V obchodech „Adamas“, spolu s nákupem šperků, obdrží klient certifikát pravosti a kvality, jakož i hemologický závěr.

Cena diamantového prstenu závisí na ceně kamene, karátu, materiálu ráfku. Prodám zlatý prsten 585 vzorek s jedním diamantem 0, 110 karátů může být za 12 tisíc rublů. Kameny jsou větší a občas stojí více. Uvědomte si, že bez ohledu na velikost diamantu - je výhodnou investicí.

Správná péče

Postupem času může zlatý prsten s diamantem vyblednout. Existuje mnoho způsobů, jak vyčistit zlaté šperky doma. Jak čistit prsten tak, že svítí? Použijte starý kartáček na zuby, sodu, prací prášek nebo zubní prášek, peroxid vodíku, kapalný amoniak, vodku nebo citronovou šťávu. Naneste jeden z výrobků na kartáč a důkladně vyčistěte kroužek.

Rozpustit sódu ve sklenici vody a umístěte tam prsten. Nechte ho ležet několik hodin, pak si drahocenný výrobek vyčistěte a otřete ho citronovou šťávou. Pokud se šperky čas od času ztmaví nebo jsou na nich stopy tuku, alkohol nebo benzín je odstraní. Blok kus měkké látky nebo vaty s benzínem / alkoholem a chodit po povrchu prstence, pak opláchněte saponátem.

Pokud nechcete, aby zlatý prsten s diamantem ztratil svůj reprezentativní vzhled, uchovávejte jej v samostatné krabici, daleko od šperků, kovů a stříbra.

Značkové výrobky

Mezi nejoblíbenější a nejžádanější značky patří Sokolov, Pandora a Tiffany. Dekorace jsou vysoce kvalitní, relativně levná cena a krásný design. Značka zlatý prsten s diamantem je vždy dobrou investicí do vysoce kvalitního a odolného výrobku. Dnes, dekorace těchto značek lze zakoupit nejen v buticích, klenotnictví, ale také v oficiálních internetových obchodech.

Zajímavá konstrukční řešení

Neobvyklé designérské prsteny z drahého kovu s drahým kamenem v podobě jaguára, lotosu, ptáků, propletených hadů vypadají luxusní a originální. Kroužky jsou často vyráběny na zakázku pro každou událost. Velký výběr exkluzivních zajímavých modelů je úžasný, ale stojí za to spoustu peněz. Designové dekorace jsou jedinečné, protože se uvolňují v omezeném množství.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky