Diamantový prsten v kombinaci s jinými kameny

Diamantový prsten v kombinaci s jinými kameny

Neexistuje lepší diamantové šperky na světě. Po celou dobu kolem oken s výrobky ze zlata a stříbra s drahými kameny shromáždili fair sex. Mezi nimi bylo mnoho krásných: přívěsky na kočičí oči, náramky se smaragdy, náušnice s rozptylem kubických zirkonů ... Pokud se postaví před svou krásu, vždy si přejí jeden šperk a všechno bude diamantový prsten. Spojuje se tento kámen s jinými minerály? Ano, ale jen málo lidí si to srovná s ostatními drahokamy. Nemá rovnost v možnosti odrazu a lomu světelných paprsků.

Showbiz hvězdy a královny, socialité a politici nosí krásné šperky s perlami, diamanty, smaragdy atd. Nosí je a přitahují obdivné pohledy. Pokud si zvolíte přístup s plnou odpovědností, zdůrazní přirozenou krásu a kouzlo jejich milenky.

Stručná historie exkurze

Dodávky diamantů do Evropy z Indie začaly ve středověku pro palácovou šlechtu jejich rodin. Postupem času se vyvinulo šperky, objem produkce se zvýšil a nejen dívky královské krve si dovolily prsten s jedním diamantem.

Ve 13. století byly v Benátkách otevřeny první dílny, ve kterých se klenotníci zabývali řezáním diamantů. Po několika desetiletích se mistři, kteří takovou práci prováděli, objevili v Antverpách, Paříži a Bruggách. Čím populárnější diamantové prsteny byly, tím více pravidel pro jejich nošení byla vynalezena. Špatný tón dnes - nosit diamantové šperky v odpoledních hodinách.

V roce 1866 začíná moderní historie diamantů. Pak náhodou narazil na obrovské ložiska diamantů v Jižní Africe. Klenotnictví bylo vyvinuto v průmyslových objemech vývojem moderních metod pro řezání a leštění diamantů. Náklady na šperky výrazně poklesly. Dnes je průmyslová výroba diamantů prováděna ve dvaceti pěti zemích světa, ale Jižní Afrika je největším dodavatelem.

Tam jsou také legendární diamanty, které jsou řez s velkou péčí. Například, "Pink Panther". Všichni, kteří sledovali film o inspektorovi Clouseauovi, ho viděli žít. I z televizních obrazovek oslepil jedinečnou krásu. S hmotností téměř 25 karátů stojí zhruba dvacet čtyři milionů eur.

Vlastnosti

Prsten klasických obrysů s diamantem promění dámu. Tyto dámské šperky vypadají žensky, prokazují dobrou chuť a vysoké postavení ve společnosti. Vypadá ještě okouzlující v kombinaci s rubínem nebo topazem. Prodávají nejen dámské, ale i pánské prsteny s jedním diamantem. Mužské modely jsou odlišné. Pokud jsou dámské šperky vyráběny v různých formách a typech, vyrábějí se pánské 4 základní typy:

  • na malíčku;
  • angažovanost;
  • signet;
  • prstenec

Snubní prsteny jsou všichni, kdo se vezmou. Nevěsta a ženich získávají spárované šperky, čímž prohlašují životnímu prostředí jednotu duší a upřímnost pocitů. Klenotníci pracují neúnavně na designu a tvaru výrobků. Nová kolekce diamantových prstenů v kombinaci se smaragdovými nebo topazovými fascinujícími. Čím více produktů, tím snadněji se rozhodnete, s ohledem na váš věk, povahu události, životní styl, chuť atd.

Diamant je diamant. Varianty barev hodně. Častěji se ve výlohách obchodů nacházejí prsteny s růžovým, bezbarvým nebo nažloutlým minerálem.Kupují se, jsou si jisti, že bude chránit před zlým okem, špatným vlivem společnosti. Dlouho se jim připisovala funkce kouzla. V jejich moci dát mladou dámu lásku, štěstí, zdraví a úspěch.

Upřímně věří v magické vlastnosti diamantu, ženy zapomínají na jednu víru. Život slušných lidí s čistou duší, kteří s ním kupují výrobky, se změní k lepšímu, stanou se ještě bohatšími a šťastnějšími. Nejchudší lidé s akvizicí přinese potíže, ztratí sílu, zabijí v neštěstí. Budou trpět, pokud si šperky nečestně a vzít pryč.

Kombinace kamenů

Smaragd + diamant

Kombinace smaragdů a diamantů je obtížné přeceňovat a ještě těžší je opakovat. Tyto kameny mají kouzlo, a proto v sousedství navzájem vypadají harmonicky. Doplňují se svými speciálními vlastnostmi. Diamant je nekompromisní a smaragd zjemňuje tuto kvalitu. Prsten s velkým smaragdem, obklopený placerem malých diamantů ve zlatě, ohromí svou zdrženlivou krásou.

Ruby + Diamond

Ruby je druh korundu. Být přírodní minerální, má bohaté fialové barvy. Často kombinovat jeden velký rubínově červený s fialovým odstínem s rozptylem diamantů. Cena ringu je skvělá, protože karát rubínu má hodnotu 15 tisíc dolarů. Pouze ušlechtilí, bohatí lidé si mohou dovolit takové nádherné dekorace. Po koupi se stanou dvakrát silnější, účelnější, nezranitelnější. "Kousek dračí krve" v kombinaci s malými diamanty v designu prstence vypadá skvěle.

Sapphire + Diamond

Sapphire diamanty jsou drahé šperky. První i druhý minerál od objevu. První z nich je známá tím, že dává věčné mládí a krásu a druhá týmem, který dává moc, úspěch a vedení v týmu. Kombinace je bezvadná. Kombinace je vítězná, ale připravují se za ni zaplatit velké množství peněz v klenotnictví. Před zakoupením kroužku se ujistěte, že se jedná o kvalitu použitého materiálu.

Populární modely

Šperky Oriflame

Společnost Oriflame, která chce splnit sen každé ženy, vyrábí elegantní kolekci šperků - Royal. S pomocí vynikající šperky, mladá dáma bude vždy chytit na sebe obdivné pohledy mužů a závistivé ženy. Všechny jsou kombinací nádherné krásy, ušlechtilosti a elegance, která je vlastní drahokamům, orámovaná stříkáním stříbra nebo zlata.

Ve výrobě se používají indické opály a český křišťál, křemenné drahokamy a sladkovodní perly. Po zakoupení je ozdobte denní nebo slavnostní obraz. V bižuterii Oriflame je také kubický zirkon - umělý diamant. Cena za ně je malá. Navenek je drahokam podobný přírodnímu diamantu. Mimochodem, ostatní klenotníci, vědí o jeho podobnosti s ním, zahrnují výrobky s nimi ve svých sbírkách.

Prsten "dráha" s diamanty

Tato dekorace je již dlouho klasikou žánru, zejména v kombinaci několika druhů kamenů. Je univerzální a vhodný pro vytváření každodenních obrazů. A na párty s koktejlovými šaty s hlubokým výstřihem si je oblékli, chtěli se chlubit jejich angažovaností nebo sňatkem se svou milovanou osobou.

Výrobek se objevuje ve sbírkách mnoha klenotníků. To se stalo známým a svět už byl těžko překvapitelný, ale WorldGold udělal nemožné tím, že vytvořil něco speciálního založeného na klasickém „chodníku“. Díky úsilí odborníků se zrodil nový konturový high-tech styl. Top model Cara Delevingne na výstavě v Londýně ukázal nové položky. Jedním z jejích navrhovaných modelů byla křivka se třemi řadami diamantových zubů o celkové hmotnosti 0,55 karátů.

Jak odlišit přírodní kámen od kubického zirkonia?

Nákup sady s náušnicemi, nikdo nechce platit peníze za padělek. Diamant v kombinaci se safíry, uzavřený ve zlatém rámu, vypadá bohatě a majestátně.Modrý nebo modrý drahokam zapadá do neocenitelné krásy a v takovém okamžiku je snadné učinit volbu ve prospěch falešného. Jak neupadnout na falešné?

Umělé a přírodní diamanty mají přibližně stejné vlastnosti. Jsou podobné tvrdosti, odrazivosti a brilanci. Chcete-li najít rozdíly, musíte pečlivě zvážit kámen. Pokud jsou kovové vměstky a barva je odlitá ve žlutých odstínech, kupující dostane kubický zirkon.

Diamantový tester není k dispozici jednoduchému kupujícímu a ukazuje na přírodní diamant bez chyb. Další způsob, jak identifikovat padělky, je zvětšovací sklo. Při pohledu z lupy fianit překvapí složitý řez. Jeho spodní část leží hluboko a hrany jsou zaoblené. Nejen diamantový falešný kubický zirkon. Protože různých barev minerálu, to často se chová jako analog jiných kamenů.

Zlatý a stříbrný diamantový prsten v kombinaci s jinými kameny je žádoucí dekorace pro každou ženu. Bude si to vážit, tráví spoustu času na včasném čištění, pečlivě ho zabalí po každém vzhledu. Nejlepší dárek pro narozeniny, Nový rok nebo 8. března není nalezen!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky