Ploché snubní prsteny

Ploché snubní prsteny

Předpokládá se, že tradice výměny prstenů na svatební den vznikla ve starověkém Egyptě. Egypťané považovali tento rituál za symbol věčné lásky novomanželů, protože prsten je uzavřený ornament, a proto nemá žádný začátek ani konec. Láska novomanželů při výměně prstenců tedy nebude mít žádný konec, jejich manželské štěstí bude nekonečné.

Tato stará tradice vládne po celém světě, moderní snubní prsteny jsou velmi rozmanité, návrháři nabízejí mnoho stylových a neobvyklých řešení.

Snubní prsteny jsou symbolem lásky párů, tolik z nich je velmi vážné o výběru této svatební šperky. Takový prsten může příznivě zdůraznit krásu nevěsty, může být ozdoben drahými kameny, aby odpovídaly barvě očí nebo echo s jinými šperky.

Co to je?

Ploché snubní prsteny jsou módní trend tohoto roku. Takové šperky se liší od obvyklých v tom, že nemají zaoblený rámeček, který je typický pro všechny snubní prsteny. Všechny tváře této dekorace jsou ploché a nemají žádné vyboulení. Každý okraj plochého prstence má přísný obdélníkový tvar.

Ploché vzory snubních prstenů jsou často zdobeny drahými kameny nebo roztomilými rytinami lásky uvnitř nebo vně kruhu. Tato neobvyklá forma vám umožní zdůraznit nápis a upozornit na něj. Při výběru snubních prstenů by budoucí novomanželé měli vědět, že takové šperky budou symbolem jejich lásky. Snubní prsten, který má plochý tvar bude dlouho chlubit na ruce svého držitele, takže byste měli vážně zvážit výběr jeho designu.

Při výběru prstenu spoléhejte na svůj vkus, navíc by se měl hodit do vašeho stylu. Plochý kroužek musí být změřen před zakoupením, protože vzhledem k jeho ploché části, může prstenec sklouznout z prstu, pokud si vyberete nesprávnou velikost a existuje riziko ztráty tohoto cenného šperku.

Design

Mnoho párů je velmi obtížné určit styl snubních prstenů. Mnozí preferují stejné klasické - hladké ploché snubní prsteny bez ozdob. Tato možnost je nejpohodlnější, protože ji můžete nosit denně bez obav z poškození.

Předpokládá se, že snubní prsten, který má klasický design s plochými hladkými hranami, je jasným symbolem skutečnosti, že jeho majitel nebo vlastník je rodinný muž. Nyní mnoho lidí nosí na prstenci prstenec širokou paletu prstů, které nejsou zapojeny, takže okolní prstenec na prstu mohou být vnímány ostatními, ne jako obyčejné bezvýznamné šperky, ale jako znamení lásky k manželovi nebo manželce.

Ale i přes to všechno, módní zástupci spravedlivého sexu často chtějí nosit snubní prsten neobvyklého designu, takže preferují ploché snubní prsteny s dekorem. Mnoho párů si vybere ploché snubní prsteny s prostým designem, ale s diamantovým řezem, který má efektivní brilanci. Existuje mnoho stylových designových řešení pro ploché snubní prsteny s diamantovým řezem, takže každý pár bude schopen najít možnost, která bude vyhovovat jejich vlastní chuti, novomanželé si budou moci jednoduše vybrat prsteny svých snů.

Páry, které upřednostňují exkluzivní sen o snubních prstenech - symboly lásky jsou uvedeny v jedné kopii. Často se proto novomanželé obracejí na klenotníka, aby vytvořili nejelegantnější a jedinečné prstence individuálního designu.Budoucí novomanželé si obvykle objednají ploché párové prsteny s rytinou, což umožňuje zachovat jejich jména, den prvního známého či svatby. Někteří novomanželé psali prohlášení o lásce k sobě na takových ozdobách.

Odrůdy

Americká žena

Nejoblíbenějším typem snubních prstenů je tzv. "Američan", ačkoliv jejich jméno téměř nesouvisí s Amerikou, protože v Evropě byl původně vynalezen model snubního prstenu. V lidech se tento druh prstenců nazývá "pračka", zejména to platí pro široké americké ženy. Klenotníci říkají, že v tomto modelu jsou novomanželé přitahováni tím, že s jednoduchým minimalistickým designem tyto prsteny vypadají velmi elegantní a elegantní. Kromě toho jsou tyto prstence velmi pohodlné a praktické pro každodenní použití a velmi trvanlivé.

Různé modely plochých prstenců tohoto typu vám umožní vybrat si ten správný prsten za velmi přijatelné ceny. Klenotníci vyrábějí hladké americké modely prstenů z kombinovaného zlata a zdobí diamanty nebo na přání zákazníka rytí. Velmi oblíbené jsou matné americké prsteny z bílého a žlutého zlata a doplněné diamantovými vložkami. V současné době je relevantní následující módní trend: novomanželé „nechávají“ otisky prstů na takových hladkých modelech, klenotníci dělají takové prsteny na objednávku.

Podle standardů pro výrobu snubních prstenů modely Američan by měl být výška ne méně než jedenáct milimetrů. Mnozí výrobci však tyto normy nedodržují, a proto jsou kroužky deformovány pod jakýmkoliv zatížením, ať už jde o těžké tašky nebo činky. To je další důvod, proč kontaktovat klenotníka pro výrobu snubních prstenů, protože bude nejen brát v úvahu vaše individuální přání, ale bude také vyrábět produkt podle obecně uznávaných standardů kvality.

Kromě toho bude dobrý mistr při výrobě výrobků založen na individuálních vlastnostech vašich prstů a vybere správnou šířku prstence. Šperky řemeslníci budou moci udělat prsten libovolného designu podle vašeho náčrtu, ať už je to ryté ve formě své tajné fráze, datum svatby, první známost nebo nekonečno symbol na vnitřní straně výrobku nebo venku.

Evropské

Druhý typ plochých snubních prstenů je evropský. Tento model je klasický prsten se zaobleným vydutím, a proto má půlkruhový průřez. Prsteny této formy jsou v Evropě velmi oblíbené. Pozitivní stránkou tohoto modelu je pohodlné nošení a možnost volby masivního designu prstence, protože to nezpůsobí nepříjemnosti. Modely evropské, které mají průměrnou šířku prakticky nepozorovatelnou po ruce.

Jak vyzvednout?

Snubní prsten je věc, kterou lidé očekávají v průběhu mnoha let a desetiletí. Zvažte tuto skutečnost při výběru designu zásnubní prsten, vyberte ornament s designem, který se vám líbí, který nemůže obtěžovat vás s časem, a bude vždy relevantní. Proto je nejlepší volbou - klasické ploché modely prstenů, které se hodí do jakéhokoliv stylu oblečení v každém případě života.

Při nákupu dvojice snubních prstenů je důležité vzít v úvahu cenový faktor. Neměli byste dávat přednost velmi levným modelům, protože mohou být nekvalitní a ovlivní to jejich opotřebení: takový kroužek může být deformován a rychle ztrácí svůj atraktivní vzhled. Neměli byste však kupovat velmi drahé modely, zejména pokud máte omezené finanční prostředky, protože to může nepříznivě ovlivnit váš budoucí rodinný rozpočet.

Je důležité vzít v úvahu nejen vnější vlastnosti prstence, ale i jeho použitelnost. Tento cenný doplněk by měl být vhodně umístěn na prstu, aby se odvalil a nevytvářel nepohodlí. Kroužek by neměl stisknout prst a jíst do kůže.Proto při nákupu tohoto příslušenství nezapomeňte předběžně měřit a cítit se, pokud s ním budete spokojeni, protože toto příslušenství budete muset nosit denně.

Při nákupu ploché snubní prsteny věnujte pozornost jejich kvalitě. Nekupujte takové výrobky s rukama, abyste se vyhnuli tomu, že vám budou padělat. Proto je nejlepší koupit prsteny ve speciálních obchodech nebo v klenotnictví na objednávku, protože dobří výrobci dávají záruku na své drahé výrobky. Pokud jsou šperky zdobeny drahými kameny, zkontrolujte jejich kvalitu a ujistěte se, že jsou bezpečně upevněny.

Pokud chcete, aby vaše prsteny byly originální, objednejte si individuální gravírování. Bude schopna sdělit své pocity pro vašeho soulmate a napsat na snubní prsten, co pro vás bude znamenat hodně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky