Jaký prst nosí zásnubní prsten?

Jaký prst nosí zásnubní prsten?

Zapojení může být nazýváno nejkrásnější a nezapomenutelnou scénou života každého člověka - jeviště, které předchází svatební oslavě. Tento proces je spojen s důležitou událostí, kdy se ženich rozhodne přiznat k závažnosti svých záměrů a potvrzením toho představuje pro nevěstu drahý dar.

Zpravidla se nejedná pouze o darování, ale o vytvoření slavnostní atmosféry, setkání příbuzných a přátel, takže se angažmá promění v skutečnou oslavu. Často se také provádí na místech, kde je vždy přeplněná - v kavárně nebo v restauraci.

Ale také se stává, že pár nechce uspořádat slavnostní angažmá, a pak milenci tráví tento večer sami. Ale okamžik, kdy mladý muž prezentuje svůj dar, bude stejně dotekný a vzrušující jako během jeho slavnostní prezentace mezi shromážděnými hosty.

Tato etapa je předzvěstí svatby a připomíná nevěstě, že tím, že se dohodla, že sváže svůj osud svázat s osobou, která jí dala zásnubní prsten, převzala závazky, které bude třeba splnit.

Taková drahá příslušenství nevěst prezentovaná ve dnech starověkého Ruska. Pak však přišly sovětské časy s vlastním rozkazem, mnoho obřadů nebylo uvítáno, stejně jako demonstrace jejich pocitů, stejně jako úmysly - pro všechno byl vytvořen určitý rámec.

V dnešní době se ale naštěstí zapomnělo na zapomenuté tradice a dnešní mladí lidé mohou otevřeně vyhlásit svůj úmysl oženit se. A nejpohodlnější způsob, jak toho dosáhnout, je samozřejmě dát svému milovanému prstenu zásnubní prsten.

Hodnota prstenu, který se nosí na svatbě nebo na svatbě a na tom, že mladý muž dává na angažmá - jiné.

Vzácný drahokam, vyrobený z rukou budoucího manžela, hovoří o jeho rozhodnutí spojit svůj osud se svou přítelkyní a je symbolem jeho velké lásky k ní a naděje na jejich dlouhý a šťastný život.

Pokud nevěsta položí na prst dárek, dává jí jasně najevo, že všechny tyto pocity jsou vzájemné. Tento prsten by měl být pro ostatní znamením, že dívka už není svobodná, ale brzy se stane legitimní manželkou.

Jak si vybrat

To je velmi důležitý a důležitý bod, který by měl vzít v úvahu to, co by nevěsta preferovala. Pro snubní prsten je důležitá hladkost a stručnost, ale v případě zásnubního prstenu může být forma velmi složitá, jsou povoleny doplňky v podobě ozdob, kamenů a různých ohybů.

Zásnubní prsten je jiný než zásnubní prsten v tom, že to může být nejen zlato, ale také stříbro nebo, například, platina nebo ze slitiny. Vynikající volbou by bylo přidání diamantu, ale safír nebo smaragd bude stejně krásný jako zásnubní prsten.

Samozřejmě, že dárek bude oceňován na jeho náklady, a milující dívka rád ochotně přijme levný dárek od ženicha se skromnými příjmy.

To může být wolframový produkt, titan nebo kobalt.

Bude-li však finanční situace úplná, bude úspora na tom, co symbolizuje sílu manželského svazku, nevhodná. Náklady budou odrážet, jak důležitá je nevěsta pro nevěstu v jeho životě - čím dražší je dar, tím dražší a hodnější bude oceněn a vybrán.

7 foto

Kde se nosí

Dárek dívce v den angažmá je symbol nepárový, jak je obvyklé během zasnoubení. Dívka ho přijímá, a pokud se vztah milenců nezmění, budou brzy hrát svatbu.Ale ta dívka je svobodná a mění názor, pak musí vrátit zásnubní dar chlapovi. Člověk může také změnit názor, ale v této situaci zůstane prsten s nevěstou.

Často, otázka, která ruka dát dar na angažmá, začíná argumentovat - vlevo nebo vpravo.

Různé národy mají na tuto otázku různé odpovědi. Frau z Německa dá takový prstenec na levou ruku a dáma z Polska, stejně jako všechny slovanské dívky, ji položí napravo.

S největší pravděpodobností to bylo z důvodu, že zásnubní prsten byl brzy obsazen zásnubním prstenem, takže ho dali na stejnou ruku. Pro slovanské země, včetně Ruska, Ukrajiny a Běloruska, prstenec na levé straně ženy znamená, že je ovdovělá nebo rozvedená. Proto je lepší ozdobit prsten pravou rukou.

Jak vybrat prst

Pro chlapa je odpověď na tuto otázku velmi důležitá, protože se nesmí mýlit s velikostí. Jinak pověrčivý zvolený, který obdržel dar, který se nehodil, může dokonce z takového stavu vyvodit dalekosáhlé závěry a pochybovat, že se rozhodla správně a chce se s touto osobou oženit. K tomu nedošlo, ženich by měl pochopit všechny složitosti tohoto problému.

Kde v blízké budoucnosti bude místo pro svatební prsten - ten prst a musíte si vybrat. Evropané si na své levé ruce tradičně vybírají bezejmenné jméno, vysvětlující to romantickému důvodu: cévní krev procházející tímto prstem, která vede k samotnému srdci. Tyto šperky musí nosit pouze před svatbou a po - dát ji do krabice a nikdy ji nenosit. Pokud rodinný život skončil, pak se atribut angažovanosti stává rodinným dědictvím a je zděděn.

Rusové, stejně jako obyvatelé zemí SNS, doručí zásnubní dar dívce na prsteníku pravé ruky a budou mít pravdu - naše pravá ruka je považována za důležitější a silnější než levá.

V den svatby by měl být tento atribut odstraněn a na jeho místo položen na svatební prsten.

V budoucnu mnoho žen chce nosit oba šperky na jednom prstu. Je jen důležité, aby byly vizuálně v souladu s ostatními, a tak v Rusku neexistují žádná zvláštní pravidla.

Je to důležité

Pokud jste učinili důležité rozhodnutí žít společně, udržovat dům a vychovávat děti, pak si vyberte krásný prsten, nezapomenutelný, z drahých kovů a drahých kamenů.

Dívka by se o něj měla starat jako o jablko.

Zásnubní prsten by měl být chráněn před závistí, nesvlékněte před svatbou, ujistěte se, že prsten nespadá do vody, nedívejte se na veřejnosti a v žádném případě nedejte někoho vyzkoušet. Existuje takový náznak, že ztráta atributu zakázky nebo jakákoli škoda na něm slibuje selhání rodinného života.

Pokud se ale angažovanost angažuje, vše proběhlo hladce a s malým prstencem nebyly žádné incidenty, to znamená, že život mladých lidí bude klidný a radostný.

O tradicích

Ve starověkém Rusku měla vdaná žena na prstu dva malé kroužky a zásnubní párty nebyly před zasnoubením vzaty. Skutečnost, že žena je vdaná, byla viditelná na dvou prstencích a jedna znamenala jen rychlé manželství.

Existuje také názor, že před dnem přijetí zakázky není nutný atribut zakázky k sundání rukou a v den cesty do kanceláře registrátora jej odejměte a uschovejte.

A když všechny události na svatební obřad skončí, pak by měl být tento závazek vrácen na stejné místo, kde byl před svatbou. Mnozí si jsou jisti, že pokud to neuděláte, nemáte dlouhý a šťastný rodinný život.

Některé ženy, které nosí snubní prsten, se zabývají zásnubní krabicí v rakvi, a když přijde svátek, položí ho na svatební prsten a považují tuto léčbu za správnou.

Pro mnoho dívek je zásnubní dar před svatbou ozdoben na pravé straně, kde se snubní prsten brzy vynoří.

A po svatbě ji položte na levou ruku.Nic nevadí ostatním nevěstám, aby si snubní prsten položili na zásnubní prsten a oblékli je s potěšením.

Existují také dívky, které nemohou odmítnout racionální přístup k otázce správného nošení atributu angažmá. Pokud se dárek stal malým (nebo dokonce příliš malým nebo příliš velkým), jednoduše ho položili na jiný prst. Vztahují se k tomu velmi snadno - jaký je rozdíl, na kterém prstu - konec konců, je to stále vynikající šperk.

9 foto

Od generace k generaci

Podobenství nám vysvětluje důvod, proč je tento konkrétní prst vybrán, a ne žádný jiný. Je založen na významu každého prstu na ruce člověka ve vztahu k jeho sociálnímu prostředí. Prostředníček je „já“, tedy osoba sama. Zbytek prstů - jiné společenské cíle a rozdělení je následující:

  1. palec s rodiči;
  2. ukazováčkem - s příbuznými krve;
  3. bezejmenný - s vybraným tvým srdcem;
  4. malý prst - s vlastními dětmi.

Dále přichází vysvětlení samotné podstaty života každé osoby. Spojte se navzájem stejnými prsty na obou rukou a prostřední prsty namísto připojení - ohněte uvnitř výsledné kompozice.

A tady je pravda, která je vám nyní odhalena.

Každá osoba narozená v životě je úzce spjata se svými rodiči a závisí na nich ve všem. Ale roky plynou, vyrůstá, stává se nezávislým a začíná žít odděleně od nich. Tento vztah příbuzný je reprezentován palci, a vy můžete snadno oddělit je od sebe.

Blízcí příbuzní (naše sestry, bratři, strýci, tety) také vždy žijí v určité vzdálenosti od sebe - to jsou ukazováčky a můžete je také snadno oddělit.

Vaše děti vyrostou také, a stejně jako vy jednou, začnou samostatný život - to jsou vaše malé prsty, jsou také prostě odděleny.

A teď se pokuste oddělit jeden prstenec od druhého - to nebude fungovat, bez ohledu na to, jak těžké se snažíte. Podobenství, že tyto nepojmenované prsty jsou symbolem kontinuity, jednoty dvou srdcí a nedotknutelnosti spojení lidí v lásce, kteří sjednotili své životy do jednoho.

Lidé z mnoha kultur tradičně nosí ozdoby na tomto prstu. Tyto prsteny naznačují, že osoba není svobodná, má rodinu nebo je zaměstnán. Říká se o zásnubním prstenci, že je lepší dát ho na žádný jiný prst - to je považováno za špatné znamení a je zde vysoká pravděpodobnost, že střetnutí může být dokonce ukončeno.

Pokud je manželství ukončeno

Dárek pro angažovanost patří ženě, je to jeho plnohodnotná milenka, ale o tom stále existují pravidla.

Pokud je manželství ukončeno a nezáleží na tom, na základě čeho se atribut angažovanosti, na rozdíl od snubního prstenu, žena vrací, protože tento dar symbolizoval jednotu obou srdcí a povinnosti, které pár nemohl splnit.

Kdyby se vyskytly potíže a zemřel ženich, pak by jeho dar na ruku nevěsty znamenal smutek pro její milovaného a měl by se nosit, dokud ten druhý neučiní nabídku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky