Co by měl být snubní prsten?

Co by měl být snubní prsten?

Ze všech detailů svatebních šatů budou budoucí manželé věnovat zvláštní pozornost prstencům. Koneckonců, na rozdíl od šatů a kostýmů, zůstávají s vámi na celý život. Snubní prsteny jsou symbolem lásky, která každý den připomíná dva milovníky, že jejich osudy jsou spojeny. Proto je nutné, aby vybrané šperky zapadly a potěšily vás.

Tradice

Tvar prstence symbolizuje nekonečno. Ale kromě toho existují další známky spojené s svatební doplňky. K dnešnímu dni ne každý věří v ně, ale tyto informace budou stále zajímavé pro ty, kteří se připravují na svatbu.

Za prvé, snubní prsten by měl být váš - je nežádoucí používat prsten někoho jiného pro svatební obřad, i když jste ho zdědili. To je věřil, že tímto způsobem budete odnášet štěstí předchozích vlastníků nebo převzít jejich osud. Váš prsten by také neměl být dovolen měřit komukoliv před svatbou nebo po ní.

Snubní prsteny se doporučuje koupit v páru a za jeden den. To je to, co slibuje pár dlouhý a šťastný rodinný život. Tam je další zajímavé znamení spojené s předem nákup snubní prsteny. Pokud jste je koupili dlouho před svatbou, musíte si šperky dát do sáčku, nalít vodu a zmrazit.

Tam je také víra, že povrch prstenu musí nutně být hladký, bez nějakých vzorů, oblázky a rytiny. To zajišťuje několik klidných a měřených životů. Přítomnost jakýchkoli nesrovnalostí, ozdobných vzorů nebo nápisů naopak slibuje neustálé spory a skandály v rodině.

Věřit ve znamení nebo ne, je na vás. Pokud se vám však zdá, že jsou pravdivé, pak je lepší neporušovat tradici, aby nedošlo ke zkáze nálady na tak důležitý den.

Kritéria výběru

Kromě přijetí, výběr snubní prsten je ovlivněn dalšími faktory. Za prvé, nezapomeňte, že budete tento prsten s největší pravděpodobností nosit po celou dobu. Proto by měla být nejen elegantní a krásná, ale také poměrně praktická. Z tohoto důvodu, mnoho dívek odmítají prsteny s kameny, které neustále lpí na všem.

Samozřejmě, že prsten musí být trvanlivý. Na tomto příslušenství byste neměli šetřit, protože se nejedná o levné šperky, ale o skutečný symbol vaší lásky, která se možná stane také rodinným dědictvím.

Nejlepší ze všeho bylo, že ženský prsten byl více elegantní než mužský. Tyto doplňky vypadají ekologičtěji. Vyberte si správnou velikost a styl, který se vám líbí, a snubní prsten vás potěší každý den.

Šperky módní prvky

Snubní prsteny jsou nyní vytvořeny pro každý vkus. Proto je snadné vybrat šperky i pro nejnáročnější pár. A pokud stále nenajdete prsteny svých snů v sortimentu klenotnictví, můžete si je vždy objednat. Individuální dekorace, která splňuje všechny vaše požadavky, bude jistě vypadat perfektně.

S kameny

Mnoho dívek preferuje doplňky zdobené drahými kameny. Ale pokud si chcete vybrat takové příslušenství, pak byste měli věnovat pozornost skutečnosti, že kameny mají určitou hodnotu.

Nejlepší volbou pro snubní prsten je diamantové dekorace. A není to jen, že dívky jako tyto průsvitné kameny. Ale také, že diamant je považován za symbol upřímné a věčné lásky. Symbolem vášně je purpurový rubín. A štěstí v rodinném životě slibuje snubní prsten se smaragdem.Jedinou nevýhodou smaragdových kroužků je, že tento kámen je velmi křehký, a budete často muset kontaktovat dílnu tak, aby prsten neztratil svou přitažlivost.

Je však lepší nekupovat rafinované prsteny s ametystem. Konec konců je tento kámen tradičně považován za osamělý. Také se nazývá "kámen vdovy". Nedoporučujeme si vybrat snubní prsten s kamenem tmavé barvy.

Existují také různé možnosti řezání kamenů. Centrální oblázek lze doplnit o několik menších kamenů. Pamatujte, že při nákupu takového prstence byste měli zkontrolovat, zda jsou kameny pevně usazeny. Jinak mohou nakonec vypadnout a poškodit vzhled prstence. Některé šperky společnosti dávají doživotní záruku na své výrobky a opravy šperků zdarma nebo vložit oblázky, které padly zpět.

Spárováno

Často pro svatební oslavu novomanželé vybrat párované prsteny. Mohou být zcela identické, nebo jednoduše vyrobeny ve stejném stylu. Často v páru pánských prstenů speciálně vyrobených jednodušší. Modelka se vyznačuje velkou elegancí nebo dokonce zdobenými kameny nebo vzory. Ale zároveň jsou oba kruhy spojeny společným stylem a vypadají harmonicky.

Určete kvalitu

Vzhledem k tomu, snubní prsten je koupil pro život, musí být vysoké kvality. Určit kvalitu zlata může být obtížné. Ale existuje snadný způsob, jak toho dosáhnout, aniž byste měli nějaké speciální dovednosti. K tomu jednoduše zahoďte kroužek na stůl nebo na jiný hladký povrch. Prstenec z vysoce kvalitního zlata od něj odlétá s charakteristickým vyzváněcím zvukem. Hluk indikuje špatnou kvalitu příslušenství.

Zlatý vzorek

Dalším důležitým symbolem kvality je vzorek. Čím vyšší je vzorek, tím lepší je materiál, z něhož je prstenec vyroben. Cena je však také vyšší. Ale v tomto případě nebudou peníze zbytečně marné, protože kvalitní prsten je nepravděpodobný, že by se v příštích několika letech po koupi zlomil nebo rostl.

Kov

Klasická verze snubních prstenů - zlatá. Ale i tento kov se může lišit. Existuje několik druhů zlata. Nejběžnější variantou jsou žluté zlaté prsteny. Ale také dražší šperky z bílého nebo růžového kovu jsou také populární. Také platinové snubní prsteny vypadají stylově a luxusní.

Při výběru prstence se snažte vzít v úvahu vaše preference v příslušenství. Prsten by měl vypadat harmonicky se všemi ostatními doplňky. Pokud tedy nejčastěji nosíte stříbrné nebo lehké kovové šperky, je lepší zastavit výběr na doplňcích bílého zlata.

Rytina

Prstenec můžete vytvořit ojedinělým použitím speciální rytiny. Obvykle se aplikuje na vnitřní povrch prstence. Společnou možností je datum svatby, napsané uvnitř kruhu nebo jména manželů. Mnozí se také rozhodnou pro pár vyrýt smysluplnou frázi. Rytina můžete udělat v téměř každém šperky salon.

Jak si vybrat velikost

Pokud chcete najít prsten pro dívku nebo si jednoduše objednat šperky online, aniž byste si to mohli vyzkoušet, postupujte podle rozměrů uvedených na štítku.

Ale pokud je možné vyzkoušet si na ringu, je lepší to udělat. Faktem je, že velikost prstence každého výrobce se může lišit. Proto prsten stejné velikosti sedí jinak v různých klenotnictví.

Vyzkoušejte na prstenu, když se prsty ještě nejsou unavené. Také nezapomeňte, že v teple prstů také bobtnat. Máte-li dost času na to, abyste si vybrali prsteny, je lepší je vyzkoušet několikrát, v různých dnech, abyste se ujistili, že na vás budou vždy dobře sedět.

Šířka kroužku

Dalším důležitým parametrem, který by měl být vzat v úvahu při výběru snubní prsten je jeho šířka. V závislosti na tvaru a tloušťce prstů stojí za to zvolit vhodný kroužek.

Velký prsten bude vyhovovat dívkám s velkými prsty a, samozřejmě, muži. Pro dívky s dlouhými a tenkými prsty, které obvykle nosí prstence o velikosti od 15 do 17, se hodí pro příslušenství o šířce do 4 mm. To je prsten, který bude vypadat nejelegantněji na dámských prstech. Můžete se však pokusit hrát na kontrastech výběrem širokého prstence, který bude vaše prsty vizuálně ještě křehčí.

Pro dívky s krátkými a baculatými prsty se hodí prsteny střední šířky. Vzhledem k tomu, že příliš široký kroužek bude prsty úzce úzký a tenký nebude vypadat přiměřeně.

Pokud máte klouby prstů širší než falangy, kruh by neměl být příliš úzký, jinak by pro něj bylo obtížné je odložit a nasadit.

Poslední rada, která může být dána novomanželům - poslouchejte konzultanty. To samozřejmě neznamená, že byste měli svěřit výběr příslušenství pro svatbu cizinci. Je to jen, že lidé pracující v klenotnictví vědí hodně o šperky a znají sortiment dobře. Kromě toho vám vyškolené oko pomůže velmi rychle určit, který kroužek je pro vás nejlepší.

Snubní prsteny - to je symbol lásky a loajality, která zůstane s vámi na celý život. Vyberte si šperky, které vám způsobí extrémně příjemné emoce a nezpůsobí nepříjemné pocity při nošení, a pak je budete nosit s radostí po mnoho let.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky