Prsten pro manželství

Prsten pro manželství

V životě každého člověka přichází okamžik, kdy se rozhodne učinit sňatek svému milovanému. Kupuje prsten, připravuje řeč, vybírá správný okamžik a podává nabídku.

A jak vážně člověk přistupuje k otázce přípravy, jak si myslí o návrhu, odpověď jeho vyvoleného závisí. Důležitou roli v návrhu ruky a srdce hraje prstenec, který člověk prezentuje slovy o svých pocitech.

Jak se jmenuje

Když se muž rozhodne nabídnout své milované ženě, představí jí prsten - takový prsten se nazývá angažovanost. Žena, která přijala mužský návrh, aby si ho vzal, dá prstenec na prstenec pravé ruky a bude ho nosit před svatbou. Poté, co muž a žena jsou vyhlášeni manželem, snubní prsten nahradí zásnubní prsten.

Zásnubní prsten je velmi symbolický, je to indikátor, na kterém žena ukazuje, že její srdce je obsazené. Kromě toho, manželství návrh vypadá působivější, když spolu se slovy lásky, muž se táhne box, ve kterém je zásnubní prsten.

Jak si vybrat

Člověk musí být vážný, když si vybere prsten pro sňatek. Koneckonců, odpověď ženy do jisté míry závisí na tom, jaký prsten dává muž, jak přesně dělá návrh.

Proto, abyste získali pozitivní odezvu a spojili váš osud s osudem své milované ženy, musíte strávit nějaký čas výběrem zásnubního prstenu.

Jaké body je třeba věnovat pozornost při výběru kruhu, který nabízí ruku a srdce:

 • Nákup zásnubní prsten z drahých kovů zlata (červené, žluté, bílé zlato) nebo platiny. Zásnubní prsten je nejen krásným doplňkem, ale symbolem vašich pocitů. A ta dívka si to v krabici neudrží, chce mít tento malý prsten vždy na prstu, dokonce i po svatbě. Často ženatý ženy nosí snubní prsteny na jednom prstu s snubní prsten.
 • Při výběru ringu pro manželský návrh věnujte pozornost jeho designu - může to být klasický prsten nebo neobvyklý prsten. Podívejte se na design šperků, které vaše milovaná dívka nosí. Pokud v její sbírce převládají neobvyklé drahokamy, pak by měl být zásnubní prsten vybrán ve stejném stylu. Pokud naopak dívka miluje ukryté klasické modely doplňků a šperků, pak se jí bude líbit klasický kulatý prsten s malými oblázky.
 • Přítomnost drahých kamenů není povinným atributem prstence pro návrh ruky a srdce. Elegantní verze zásnubního prstenu - prsten s diamantem. Ale neméně elegantní vzhled prsteny se smaragdy, topazes, granáty a dokonce i tyrkysové. Pokud vaše spřízněná duše preferuje šperky s jedním z těchto kamenů, bude také potěšena zásnubní prsten, který bude zdobit například smaragd místo diamantu. Zásnubní prsteny s polodrahokamy, jako jsou kubické zirkony, nejsou o nic méně jasné a brilantní. Takové prsteny jsou mnohem levnější a kameny se lesknou na slunci a třpytí se jako diamanty. Pouze zkušený člověk může rozlišit kubický zirkon z diamantu.
 • Velmi důležitou roli při výběru kruhu pro sňatku má jeho velikost. Určení velikosti kruhu budoucí nevěsty by mělo být vážně řešeno. Můžete zkontrolovat velikost její matky, přítelkyň nebo sestry. Můžete si vzít prsten, který dívka nosí a malovat na vnitřní straně, takže dostanete přesnou velikost.Na chvíli se můžete pokusit vypůjčit si prsten a jít s ním do klenotnictví. Odborníci rychle určí velikost prstence. A co je nejdůležitější, ta holka nezmeškal ztrátu.
 • Věnujte pozornost také věku dívky. Velmi mladé dívky se hodí tenké prsteny, zdobené malými kamínky. Pro dospělé ženy fit masivní šperky s velkými kameny.

Krásné a neobvyklé prsteny

Šperky řemeslníci a návrháři vyvíjejí obrovské množství široké škály modelů prstenů nabídnout ruce a srdce.

Nejoblíbenější modely zásnubních prstenů:

 • Prsten s jedním drahým kamenem - obvykle takový kámen má velkou velikost. Tento kámen je umístěn ve středu prstence a je nejjasnější částí zásnubního prstenu.
 • Etnický prsten - tradice různých kultur, například keltské nebo židovské motivy, jsou organicky tkané do jeho designu.
 • Vintage prsten - módní módní starožitné modely. Takové prsteny mohou mít opravdu bohatou historii a být předávány z generace na generaci nebo být vyráběny moderními designéry s prvky napodobujícími starožitné a antické motivy.
 • Moderní prsten je prsteny vyráběné známými a populárními značkami šperků, jako je Tiffany nebo Cartier.
 • Prsteny Art Deco jsou světlé stylové prsteny zdobené barevnými drahokamy. Kroužky Art Deco mohou být vyrobeny z několika kovů současně. Obvykle mají tvarovaný design a elegantní vzhled.
 • Exkluzivní kroužky - to je speciálně vybraný individuální design. Tyto prstence jsou obvykle vyrobeny klenotníky na objednávku a mají jedinečný a jedinečný vzhled. Exkluzivní prsten může být pouze svého druhu.
 • Svatební sady - zahrnuje několik prstenů: zásnubní prsten pro nevěstu a pár snubních prstenů pro budoucí manžel a manželku. Výhodou této sady je podobný design. Zásnubní a snubní prsten jsou perfektně kombinovány. Takže po svatbě bude dívka schopna nosit oba prstence na jednom prstu. Tyto kruhy se budou vzájemně organicky doplňovat.

Modely slavných a populárních značek

Pokud vaše přítelkyně dává přednost nákupu značkového oblečení, obuvi a doplňků, pak byste měli přemýšlet o koupi prstenu, který nabídne ruku a srdce od známé značky. Takový prsten bude vaše krásná dáma bouchat častěji a ona jistě přijme váš svatební návrh.

Nejoblíbenější šperky značky, které nabízejí zásnubní prsteny v jejich rozsahu: \ t

 • Tiffany & Co je známá americká značka, která vyrábí elegantní šperky. Pokud hledáte, aby vaše dívka klasické zásnubní prsten, pak byste se měli rozhodnout pro Tiffany & Co ring.
 • Harry Winston je stejně populární americká značka šperků. Pokud chcete zasáhnout svého soulmate s extravagantní bílý zlatý prsten zdobené kameny různých barev, vyberte zásnubní prsten z ochranné známky Harry Winston. Mimochodem, mnoho osobností již nosí prstenec z této značky na prst.
 • Buccellati je populární italská ochranná známka, pod níž se vyrábějí šperky. Masivní bílé zlaté prsteny s velkými drahými kameny nenechají vaši milovanou ženu lhostejnou a zdůrazní závažnost vašich záměrů.
 • Cartier je značka francouzských šperků. Pokud chcete zasáhnout dívku neobvyklým a neobvyklým prstenem, podívejte se na modely zásnubních prstenů francouzské značky Cartier, vyrobené z bílého zlata s diamanty.
 • Mikimoto je známá japonská značka, která vyrábí perlové šperky.Romantická a něžná dívka bude mít ráda zásnubní prsten z bílého zlata a ozdobený perlami.
 • Chopard je švýcarský výrobce šperků. Hit váš soulmate s zásnubní prsten z růžového zlata a pokryté diamanty. Kroužky švýcarské značky Chopard mají interní rytinu s vaší značkou, přidávají tam rytinu vašich iniciál a dívka určitě souhlasí s vaší nabídkou ruky a srdce.
 • Pomellato je italská značka, která vyrábí prémiové šperky. Vaše holka je blázen na topaz, granát, smaragd, safír nebo tyrkysové, pak jí představte zásnubní prsten ze žlutého zlata, zdobený jedním z těchto kamenů.

Náklady na

V zahraničí je obvyklé předkládat prsteny pro sňatky, za které muž strávil dva měsíční platy. Naštěstí nemáme takovou tradici. A muž může vyzvednout prsten na angažmá na základě svého bohatství a rozpočtu.

Náklady na zásnubní prsten jsou ovlivněny následujícími faktory:

 • Kov, ze kterého je prstenec vyroben. Při výrobě zásnubních prstenů se obvykle používá zlato (žlutá, červená nebo bílá) nebo platina. Platinové prstence budou samozřejmě nejdražší.
 • Kameny - přítomnost nebo nepřítomnost kamenů výrazně ovlivňuje cenu šperků. Prsteny s polodrahokamy budou dražší než podobné prsteny s drahými kameny. Velikost kamene také hraje důležitou roli v cenách.
 • Hmotnost výrobku Pokud je kruh masivní, pak jeho výroba vzala více drahých kovů, resp.
 • Design - čím složitější je, tím větší jsou náklady na zásnubní prsten. Jednoduché prsteny s klasickým designem budou mnohem levnější.
 • Slavná ochranná známka. Pokud si vyberete zásnubní prsten od slavné značky, pak musíte trochu vyklopit a zaplatit za slavnou značku.

V každém případě je volba na vás. Poslechněte si svou intuici, a pak i rozpočet verze ringu pro návrh ruky a srdce vás osloví.

Koneckonců je stále velmi důležité, co jí řeknete, jak můžete vyjádřit pocity, které pro ni máte.

Jak udělat manželský návrh - zajímavé nápady

Pokud jste se rozhodli pro ringlet, budete pravděpodobně přemýšlet o tom, jak ho prezentovat, aby se tento okamžik vzpomněl na celý život.

Milí muži, alespoň jednou ve svém životě, buďte romantičtí a udělejte z vás miláček originální a romantický sňatek.

Zde jsou některé zajímavé a neobyčejné nápady, jak udělat svatební návrh a kde skrýt prsten:

 • Vložte prsten do krabice s živými motýly. Takovou krabici můžete krásně zabalit v podobě dárku s obrovským lukem. Dívka, která nic nevěděla, vytiskne krabici a vyrazí tucet barevných motýlů a váš malý kroužek zůstane v dolní části krabice. Ujistěte se, že místnost, ve které návrh učiníte, je dostatečně světlá a má spoustu zeleně. Takže vy a vaši milovaní se můžete na chvíli přestěhovat do ráje a udržet si ho pro život ve svém srdci.
 • Pokud vaše přítelkyně je blázen o mořské plody, pozvat ji do elegantní restaurace a objednat ústřice a šampaňské. Můžete přijít s nějakým druhem originální příležitosti nebo se shodovat s touto událostí pro výročí (seznamka, setkání).

V jednom z ústřic dal zásnubní prsten. Když dívka otevře cennou ústřici, podepíše číšníkovi znamení, nechal hrát romantickou melodii a pod jejím doprovodem si můžete udělat svatební návrh.

 • Pokud vy a vaše druhá polovina milujete být fotografováni a už jste shromáždili spoustu společných fotografií, kupte si nějaké krásné nebo originální fotoalbum.Na začátku alba umístěte fotografie, kam se vy dva přidáte, když se dotknete nápisů, vyplníte uprostřed alba obrázky zobrazující domov, rodinu a děti. Na poslední stránce přiložte obrázek s návrhem ruky a srdce a zásnubní prsten.
 • Můžete dát dívce akvárium se zlatou rybkou. Na dně akvária umístěte hrudník, do kterého se má zakrýt zásnubní prsten. Řekněte své přítelkyni, že je to kouzelná zlatá rybka, která splní její nejcennější přání. Když si děvče přeje, požádejte ji, aby se podívala do malé hrudi. Zeptejte se své přítelkyně, pokud jste uhodli její sen, a pokud souhlasí, že bude vaší ženou.
 • Můžete si koupit dort na objednávku s mimořádným designem nebo se slovy "Vezmeš si mě?". Zásnubní prsten může být prvkem výzdoby v takovém dortu.
 • Pokud žijete společně, můžete si dát na polštář nebo pod polštář z vaší druhé půl karty s vyhlášením lásky a krabici se zásnubním prstenem.

Každá žena sní o krásné a romantické deklaraci lásky. Muži, aby manželství návrh vaší dámy a představení zásnubní prsten k ní, snaží se jí vzpomenout si tento den po zbytek svého života.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky