Mikina z Stone Island

Mikina z Stone Island

O značce

Ve světě módy, značka Stone Island udělal mnoho úžasných objevů, že ostatní výrobci oděvů jsou nyní úspěšně používá. Zakladatel značky se snažil vyrábět kvalitní oblečení pro muže, bez ohledu na jejich postavení v životě, náboženství a zvolené profesi. A udělal to!

Poprvé v roce 1982 šili oblečení s logem společnosti na rukávu v italském městě Ravarino. Zpočátku byl považován za druhý řádek již známé továrny C.P. Firma, která kromě oděvů vyráběla různé doplňky a sportovní obuv pro muže.

Hlavním účelem zakladatele značky, italského předchůdce ve světě módy Massimo Osti, bylo použití specifických materiálů pro přizpůsobení jedinečného oblečení, s přihlédnutím ke staleté historii země a jejím tradicím. Návrhář chtěl, aby výrobky byly praktické, trvanlivé, krásné a zároveň pohodlné. Je třeba poznamenat, že myšlenka Massimo byla úspěšná, ale oblečení se ukázalo být poměrně drahé, ale populární a žádané.

První kolekce představovala svrchní oděvy nestandardního designu, ai když se v průběhu let objevily další typy výrobků, bundy značky zůstaly její vizitkou.

Inovátor Osti začal vyrábět oděvy z materiálů, jako je nylon, kovové nitě, tkaniny, měnitelné barvy v závislosti na teplotních podmínkách prostředí atd.

Pomalu, ale jistě, produkty Stone Island se proslavily mimo Itálii. V současné době existují značkové butiky v mnoha hlavních městech a velkých městech světa.

Výhody

Věci Stone Island mají zajímavý design a dokonalou kvalitu. Při přizpůsobení použitých high-tech metod. Originalita značky spočívá v tom, že se její autor rozhodl pracovat s materiály dříve používanými v průmyslu velmi daleko od módního průmyslu. To vše přispělo k vytvoření obrazu člověka, který je lhostejný k názoru okolního světa.

K obleku

Hlavním publikem společnosti jsou mladí lidé do 30 let. Oblečení Stone Island nosí hlavně fotbaloví fanoušci, zástupci různých skupin. Jinými slovy, věci značky jsou vybírány sebevědomými a silnými osobnostmi, muži s bohatstvím, protože značka je poměrně drahá.

Stone Island svetr je ideální pro teenagery, mladé muže a mladé kluky s vynikajícími fyzickými vlastnostmi. Atletická postava je ideální pro produkt od renomovaného výrobce.

Co znamená logo?

Charakteristickým rysem oděvu TM Stone Island je malá část látky na levém rukávu nebo ramena výrobku s vyšívaným obrazem větrné růžice. Náplast (jak ji nazývají ve fotbalovém kruhu) je odnímatelná, je upevněna k oblečení několika tlačítky.

Znak díky větrné růžici způsobuje mnoho asociací s NATO. To také připomíná kompas, odznak vojenského praporu. Tento štítek zvýrazní člověka z davu, nápovědu k ostatním, kteří ho nosí, není obyčejný člověk. Kompas nenaznačuje, na který klub je fotbalový pozorovatel nemocný, neuvádí, ve které organizaci to funguje, je to velká příležitost zjistit mezi velkým zástupem lidí fanouška hluku ve sportovním areálu.

Přehled nejnovější kolekce

Kolekce Stone Island v sezóně 2016 byla inspirována hrou světla a stínu. Paleta bohatých barev v kombinaci s jasnými propletenými detaily v ideálním případě doplňuje městský soubor oděvů. S pomocí pleteniny Stone Island můžete svůj šatník dobře vylepšit. Tenký bavlněný svetr ušetří během horkého počasí, jak materiál dýchá.

Milovníci monochromatické mikiny ocení sportovní styl. Polokošile se hodí do horkých dnů. Charakteristickým rysem kolekce 2016 je klasický střih a minimální výzdoba.Výjimkou je náplast s logem, takže oblečení značky lze nosit i v kanceláři. Harmonická kombinace značkových mikin se světlými džíny, na přání je můžete nahradit neformálními kalhotami.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky