Chanel Clutchová

Chanel Clutchová

Stylová kabelka je přesně to příslušenství, které maximálně zdůrazňuje zvláštnosti chuti hostesky. To je důvod, proč mnoho žen a dívek sen doplnit svůj šatník stylovou spojkou z Chanel.

Vynikající detaily pro každou příď

Malé kabelky z této globální značky jsou poměrně drahé. Ale takový malý detail učiní i nejjednodušší luk elegantním a jedinečným. Spojky Chanel jsou klasickou lakonickou klasikou, která se hodí pro klasické věci v ženském stylu. Kromě modelů známých po celém světě návrháři této značky vytvářejí nové tašky, které zlepšují jejich oblíbený styl.

Když se právě objevily malé kabelky značky Chanel, nebyly doplněny rukojetí, ale jen neseny v rukou. Aby však bylo toto příslušenství praktičtější a pohodlnější, nabízela společnost Coco Chanel její doplnění o tenký elegantní řetěz. Tyto tašky byly počítány na aktivní a zaneprázdněné ženy, které jsou vždy v pohybu. Takový model velmi rychle získal popularitu. Spojka s řetězem, který lze nosit na rameni, dívky začaly kombinovat s oblečením v jakémkoliv stylu.

Takové spojky s dlouhým řetězem se nosí nejen na rameni, ale také na opasku. Po upevnění spojky na popruhu uvolníte ruce a uděláte z luku originální a neobvyklé. Malý sáček můžete nést tímto způsobem nejen džíny nebo kalhoty, ale i sukně.

Populární ženské modely

Mezi produkty značky Chanel jsou snadno rozpoznatelné a oblíbené modely.

Chanel woc

Jedním z nejznámějších modelů je Chanel Woc. Tato kabelka má miniaturní velikost. V takové spojce, můžete se vejde jen ty nejnutnější věci pro opravdovou dívku: peníze, klíče, telefon a rtěnku. Elegantní lakonický řetěz doplňuje tuto spojku. Tento model je prezentován v různých barvách, resp. Může být vybrán pro různé styly a obrázky.

Spojka Chanel Parfém

Pokud jste fanouškem parfému Chanel №5, věnujte pozornost značkové kabelce, vyrobené ve formě láhve s touto vůní. Originální spojka je vyrobena z průsvitného skla, doplněného vynikající zlatou barvou. Tenký řetízek je také vyroben z kovu zlaté barvy. K dispozici je také další možnost, ve které je základna vaku spíše černá než průhledná.

Chanel Boy

Spojka Chanel le Boy byla vytvořena před mnoha lety. To dostal jeho jméno na počest milovaného Coco Chanel. Tento styl, obecně, vypadá jako klasická spojka od Chanel. To je vytvořeno v různých barvách, ačkoli to je zvažováno, že taková spojka ve světle béžových tónech vypadá nejvíce elegantní.

Barvy trendu

O barvách módních kabelek od firmy Chanel by se mělo hovořit zvlášť. Navzdory tomu, že značka vyrábí převážně klasické předměty, jsou zde také spony jasných barev.

Černá

Bezchybná klasika - to je černá spojka Chanel. Podobnou věc lze klasifikovat jako univerzální. Černou spojku lze kombinovat nejen s večerními šaty, ale i s každodenními. Elegantní černá kabelka dodá každému účastníkovi eleganci.

Béžová

Další univerzální barvou je béžová. Pokud ve vašem šatníku převládají světlé barvy, pak vám taková spojka vyhovuje více než černá. Béžová spojka dokonale ladí s klasickými šaty a šaty přísného stylu.

Modrá

Na par s černými kabelkami jsou oblíbené a tmavě modré spojky. Tato barva je nyní v trendu, takže návrháři ze značky Chanel ji neignorovali. V modré barvě vytvářejí kabelky z pravé kůže nebo vysoce kvalitních textilií. Tmavě modrá barva dobře zapadá do značkového zlatého příslušenství.

Stříbro

Spojky klipy od Chanel vypadají velmi působivě. Díky elegantnímu stylu a drahým materiálům toto příslušenství nevypadá levně a vulgárně. Taková spojka se nejlépe používá k vytvoření večerního vzhledu, protože během dne takový detail v šatech nebude zcela vhodný.

Jak rozpoznat originál

Spojky Chanel jsou věcí, která potvrzuje stav jejího majitele a zdůrazňuje jeho vynikající chuť. To vše se však týká pouze značkových kabelek. Vzhledem k popularitě věcí z této značky, Chanel kabelky jsou velmi často falešné. Proto při nákupu musíte pečlivě zkontrolovat, zda je před vámi falešný.

Za prvé, nezapomeňte, že tato kabelka Chanel nemůže být levná. Proto by vás příliš nízká cena měla upozornit. Značka Chanel používá pouze přírodní materiály a vysoce kvalitní doplňky.

Originální logo Chanel se skládá ze dvou vzájemně propojených písmen C. Šířka každého z písmen by měla být jeden centimetr. Totéž lze říci o prostoru, který je odděluje. Kabelky značky Chanel jsou vyráběny profesionály, takže na původní spojce nemohou být viditelné závady. Padělky jsou často zhřešeny s nepřesnými stehy a lepidly.

Dalším důležitým detailem je obložení. Originální kabelku doplňuje měkká přírodní hedvábná podšívka. Stín obložení by měl odpovídat základní barvě sáčku. Uvnitř kabelky by měla být také značka se sériovým číslem společnosti. Mnoho lidí o těchto číslech ví, takže když šijí kopie, snaží se je také zfalšovat. Původní tašky ale vycházejí pouze pod čísly sedmi číslic, počínaje číslem "9".

Obecně lze snadno rozlišit levné padělky od originálu. Věnujte pozornost kvalitě a nezapomeňte, že díly hrají vždy velmi důležitou roli, zejména pokud se jedná o tak slavnou značku.

Co je kombinováno

První spojky byly koncipovány jako kabelky pro večerní večer. S takovými doplňky dívky šly na termíny, recepce nebo různé akce. Ale postupem času se do každodenního šatníku dostala malá ženská kabelka.

Spojky Chanel jsou univerzální doplňky, které jsou stejně dobře kombinované s džíny a večerními šaty. Jediný detail designéra okamžitě změní váš obraz, nutí outsidery podívat se na vás s čerstvým pohledem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky